• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Pikus, pěkná úroda. Snad Vám to zítra vyjde a pojedete. Budu na Vás myslet.
24. črc 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Pikus, takovejch dětiček připravenejch :slight_smile: Tak ať vám to výjde, budu držet všechny palce :wink:
24. črc 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se přidávám a myslím na tebe Pikus
Ať to vše vyjde a embryjko aby se ujmulo a krásně rostlo v mimíska :wink:
25. črc 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak už jsem zpátky od babi, i když jsme se vrátili už ve středu večer, ale vůbec nebyl čas na PC. ?Míša mi odjíždí na tábor, takže ještě jsme měli nějaké nákupky potřebných věcí. K tomu oslava narozenin, no bylo toho nějak moc. A zítra jedeme na výlet na Kost, je tam o víkendu vše co se týká esoteriky a tajemna. tak se na to těším, dost mě to zajímá :confused: :confused:
Mori my byli taky v Tescu na výprodejích, koupila jsem Elence overálky na spaní a nějaká bodyčka. Chtěla jsem si koupit kabelku a na konec teda vybrala, ale koupila mi ji mamka jako dárek k narozkám, tak jsem měla fakt velkou radost. :dizzy_face: :dizzy_face:
Pikus to je super zpráva, že to takhle hezky vypadá, moc držím palečky jako tady všichni a myslím na tebe.
Andar uvidíš, že to určitě půjde, nevěš hlavu, přesně jak se říká, v momentě, kdy to budeš nejmíň čekat. Třeba jako valentynka, nebo perada. Ty taky už nevěřili a hele.
Evunko a co Adámek, roste jako z vody, že? Ještě kojíš?
Já pořád ještě kojím a ještě bych chvíli ráda, nedokážu si zatím představit, že bych Elenku odstavila, i když večer už přikrmujeme kaší po lžičkách, to teda už asi měsíc a poslední dny už se konečně naučila tou lžičkou jíst, tak jsme se konečně dočkali, šikulka. Babička nám koupila dětskou židličku ke stolu, tak už v ní baštíme. Je to super. Až stáhnu fotky, tak nějaké přidám.
Taky jsme si objednali přes net, nový koberec do obýváku, nikde totiž neměli vínový, jak jsme chtěli a včera přišel, ani nevíte jak jsem z něj byla nadšená, až jsem si tu na něm tancovala, je opravdu moc hezký :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak včera jsme byli pro jedno embrijko :slight_smile: tak ted děj se vůle boží :wink: snad vydrží..........
26. črc 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
DRŽÍM HROZNĚ MOC PĚSTÍ :dizzy_face:
26. črc 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Pikus, tak hodně štěštíčka :slight_smile: Kolika denní jsi měla PK ?
26. črc 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,PK byla 5ti denní a embrijka byla prá krásná :wink:
Peradko,díky za SMS :wink:
26. črc 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky hodně dlouho jsem tu nebyla ale občas sem kouknu. Dokonce se nám to tu rozrůstá. Jinak vás všechny moc zdravíme s Adélkou.

Pikusko píšu sem teď hlavně kvůli tobě MOOOOOOC TI DRŽÍME PĚSTIČKY!!!!!!!!!!!
26. črc 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus! Držím pěstičky.
27. črc 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky,
tak jsme byli dneska s manžou a malym na houbách. Byli jsme u babičky a tam máme starý golfky. Sebrali jsme je a naložili dítko. Bylo hustý vedro, ale na smážu něco bylo.
Jo a pak jsme narazili na pořádnou úrodu píchavek. Zítra mě celý dopol čeká obalovačka a pak se narveme až k prasknutí :grinning:
27. črc 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Posledních pár dnů máme úplně otočený spaní. Ať je vedro a nebo prší, tak náš prcek si hodí po polívce hodinku a půl a pak nesmí usnout. Stačí 5 minut v autosedačce (když někam jedeme) a nebo zlehka odpočinek kolem 4-5 a pak nám chodí spát až v 10 nebo i dýl. Nestíhám nic, žehlení je tabu a úklid je rychlostní běh. Holky řeknu vám, je to síla. Taky máte nějaká takovou zkušenost?

PIKUS DRŽÍME PALEČKY :wink:
27. črc 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikus moc na vás myslíme. Doufám, že máš naordinováno klídeček, nožky nahoře a sluničko v dušičce!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Bobísku, my to máme se spaním podobné jako vy, Elenka může spát nejdéle do půl páté, pak je vše v poho, ale jak spí dýl, usíná taky takhle dlouho a přesně stačí i 5 minut v autosedačce, i když si myslím, že jí to nestačí, ale "baterečky jí to dožahne" a hurá má energie až až. Mám vypozorováné, že dvě až dvě a půl hoďky musí mít mezi spaním pauzu. Ale všechno přejde, oni z toho ti naši mrňousci vyrostou :wink: :grinning:
27. črc 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš mladej chodí spát kolem 10 - 11 a chrupe hodinku a půl.
Třeba včera jsme byli u babičky a spal po polívce půl hodinky. Pak si dal hodinku až ve 2 a usnul mi v 21:45 pod tlakem. No je to borec. On má určitě duraselky :grinning:
28. črc 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jak se máte? Hledám nějakou kamarádku z českolipska,která by se ráda sešla a pokecala :slight_smile: Mějte se krásně.
28. črc 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sněženko, tak vítej u nás :slight_smile:
holyk pořádají občas nějkaý ten srazík, já tam ještě nebyla :frowning2:
koukám,že už brzy budeš rodit, mooc ti to sluší a máš teda mega pupíček :slight_smile: mě to čeká až v prosinci.

a kde bydlíš ? já bydlím na špičáku
28. črc 2008 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaučík :slight_smile:

Bobisku, taky máme občas problém se spaním...resp. usne standartně v 18.00/18.30 a v půl osmý večer hejká a totálně čilej...takže večer usne až kolem devátý půl desátý...hrůza. Zavedla jsem teda třetí spánek a je to lepší...chodí prostě spát v půl osmý a dobrý.

Ale co mě nejde do hlavy..že když jde spát po té deváté večer, tak vstáváme v pět ráno.. a to je pro mě vražda :rolling_eyes:. Jinak vstáváme v šest... čekala jsem, že když jde spát dýl..třeba si schrupneme do půl osmý :grinning: a on pravej opak...
Jinak já jsem vyřízená z ťapkání..nic jiného nechce dělat...všude se staví, a právě i když má spát ..oči unavený jak číňan, rudý ...a stejně prostě chce ven, aby mu něco neuteklo...hrůzinec.

Spán chodí dopoledne a po obědě...a občas ještě na půl hodiny, hodinu usne v 16,30... takže když se nezaseknu u PC, čas pro sebe ještě mám :grinning:
28. črc 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, máš taky krásný bříško :slight_smile:

Holky tak můžeme dát zase srazík tady v Čl...nejlépě příští týden, zítra odjíždím k našim do SpR :sunglasses:
28. črc 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sněženska123 - pokud se nepletu, tak už ses tu nedávno ukázala, že :slight_smile: Vítej mezi náma a určo zajdi častěji :wink: Jsme rády za každou novou maminy z Českolipska :dizzy_face: Odkud jsi? Já ze Stráže pod Ralskem. Jéé, koukám, že už máš fakt za pár :sunglasses: a budeš mít holčičku v náručí :slight_smile:

Já už jsem takovou dobu nachystaná jít ven a Kájuš už spí 2 hoďky a 3/4 :astonished: Beruška bude mít aspoň doboru náladu. V noci se totiž budila, boji bolelo bříško - nebyla vykáklá. Jak jsem v noci k ní chodila, tak furt prděla. Tak jsem si jí nakonec vzala k sobě do postele a tam už spala v klidu až do rána. Dnes už i bobíkovala, tak snad to bude dobrý.
28. črc 2008 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!
tak já hlásím, že Míša už přejde obývák a půl kuchyně bez držení sama. sice se ještě bambelá, ale počítám, že roku opravdu uteče a bude chodit.
28. črc 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pradi no to je úžasný!!! :dizzy_face: Míša je šikulkáá. A co pády? Těch se bojím šíleně... :confounded:
28. črc 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jen jsem odpo dopsala, tak se slečna vzbudila. Tak poobědvala a šlo se ven, prošly jsme se a pak skončily u babí.

prada - no šikulka největší !!! To už utekla, když přejde půl místnosti :slight_smile: Počkej, za chvilku to vypiluje, to už půjde rychle, jen budete mrkat :grinning:
28. črc 2008 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko, no pády byly hlavně ze začátku, ale teď už to má vychytané a max. spadne na prdýlku nebo dopředu na ruce.
Akorát jsme měli v neděli menší úraz, lezla po čtyřech hrozně rychle a zapomněla pod tělíčkem roce a bradou dopadla na podlahu. spodníma zoubkama si trochu prorazila dáseň, tak to bylo krve auau, ale po chvíli zase dobrý.
28. črc 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťa má právě občas tendenci padat ještě na záda...takže furt jistím Ale když vidím, že pad na zadek, nechám ho :slight_smile:
Pradi, my tohle měli v pátek.. :pensive: ale krev tekla z uzdičky pod horním rtem... krve číleně..dlouho to teklo. Zkoušeli jsme to různě zastavit, chystali jsme se už na pohotovost ale pak jsme ho dlouho drželi v klidu a dobrý...hrůza. Plakal chvilku..ale krev né a né se zastavit.
Tohle jsou pro mě největší hrůzy... :confounded: snad se to časem trochu obrní...všchni mí říkají že tohle ještě nic není. :sweat_smile:
On stál v postýlce, řechtal se a rychle přitahoval se a odstahoval ručičkama (takový ty sprostý pohyby) :sweat_smile: :sweat_smile: a najednou se přitáhl moc a ťukec...druhý den zase ...klepnul se do okatakže tam měl menší móňo...no mazec :rolling_eyes:
28. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je hic... :stuck_out_tongue_closed_eyes: kocour je v posteli, snad zabere a já jdu dobalovat... :angry: to mě tak neba!
Dopo jsme byli po obchodech a pak s kamarádkou na pidi procházku.
Péťa dneska byl poprvé u kadeřnice :grinning: Měl to hrozně dlouhý, tak je okudlanej. Víc mu to tak sluší, byl hodnej a jen chvilkama se ošíval jako že koukal furt co to dělá :slight_smile: Vyzvedla jsem zase kvanta fotek, koupila další fotoalbum a tak sand na to budu mít u našich čas :slight_smile:
29. črc 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak mě už je dlouhá chvíle,nic moc nemůžu dělat,tak se začínám nudit :wink:
je mi dobře,jen večer mě pobolívá břicho,tak snad tam embrouš pořád ještě je :wink: jo do 8.8.ještě daleko......a to jsem si vždycky říkala,jak ty prázdniny rychle utíkají :slight_smile:
30. črc 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Koukám jak jsou ty vaše miminčata šikovný :sweat_smile: :sweat_smile: Ráďo ono opravdu boulí bude ještě spoustu a k tomu když je váš Péťa lumpík, no aby jsis pořídila domací lékárničku. Když byl můj Míša ještě malý, i když byl docela klidné dítko, taky bylo spoustu boulí a slziček. Naštěstí nikdy nic hrozného. :slight_smile:
Tak my už jsme přihlášený na kurz plavání, i když berou děti až kolem roku a to nám v září ještě nebude, přimhouří nad námi očko, tak jsem moc ráda a už se na plavčo moc těšímne, už jsme pořídili růžové plavečky pro Elenku a červeno-bílé pro maminku :grinning: :grinning:.
Venku je konečně léto, v neděli jsme odvezli Míšu na tábor, tak mají krásné počasí. Zrovna jsem četla že z pátku na sobotu má být tropická noc. Dnes bylo pod mrakem tak to šlo, ale včera jsem byla s kamarádkou v Liberci a to bylo šílené vedro. No tady v Zahrádkách je teda daleko příjemněji, pofukuje vítr a je to příjemnější.
Holky Radka psala o tom srazíku příští týden, jak na tom jste? Souhlasíte, nebo se vám to nehodí? My můžem kdykoli, jen v pondělí odpol jdeme na kyčle.
30. črc 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda! My byly dnes s Kájou zas na srazíku mamin z MMB. Tady bylo celé dopoledne pod mrakem, že jsem čekala, kdy začne pršet. Počásko se nakonec vybralo, že zas byl hicák největší. Děti se vyřádily, vykoupaly v bazénku a maminy poklábosily a daly vínko :grinning: Bylo to super, domů jsme jely autem s kamarádkou Lůcou a Kája hned po startu usnula, byla unavená ze sluníčka a řádění na zahradě. No já taky přijela docela unavená, ale u telky jsem si odpočala a je mi fááájn Jestli chcete, tak můžete juknout na foto (ale né moje, tentokrát zcela vyjímečně jsem foťák neměla, bo jsem před odjezdem zjistila, že mám vybitý baterkos ) http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=72613 - ale něco jsem fotila půjčeným foťákem já :stuck_out_tongue_closed_eyes: pak budu mít více foto na CD, tak ukážu :wink:

Se srazíkem příští týden nevím ... v sobotu přijede bratránek s rodinou, zdrží se tu pár dní. A pak pokud bude mít ještě manžel čas / volno, tak bysme chtěli vymalovat pokojík a jet koupit koberec. možná až ten další týden by byl lepší ...
30. črc 2008 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tady už od rána svítí sluníčko, tak bude zas krásně :slight_smile: Né jako včera, jsem celé dopoledne nevěděla jak bude :unamused: My půjdem tak po 9 h k mamce, pak jdu ve 12 h ke kadeřnici, tak se těším až mi s těma vlasama něco provede :grinning:
31. črc 2008 v 08:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a dobré ránko,
Mori,jsem tady kvůli tobě :slight_smile: prosím tě,ten utrogestan ještě máš????
31. črc 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek