Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
prada
24. črc 2008
Pikus, pěkná úroda. Snad Vám to zítra vyjde a pojedete. Budu na Vás myslet.
andara
24. črc 2008
Teda Pikus, takovejch dětiček připravenejch 🙂 Tak ať vám to výjde, budu držet všechny palce 😉
bobisek
25. črc 2008
No já se přidávám a myslím na tebe Pikus
Ať to vše vyjde a embryjko aby se ujmulo a krásně rostlo v mimíska 😉
andilekir
25. črc 2008
Ahojky holky!
Tak už jsem zpátky od babi, i když jsme se vrátili už ve středu večer, ale vůbec nebyl čas na PC. ?Míša mi odjíždí na tábor, takže ještě jsme měli nějaké nákupky potřebných věcí. K tomu oslava narozenin, no bylo toho nějak moc. A zítra jedeme na výlet na Kost, je tam o víkendu vše co se týká esoteriky a tajemna. tak se na to těším, dost mě to zajímá =-) =-)
Mori my byli taky v Tescu na výprodejích, koupila jsem Elence overálky na spaní a nějaká bodyčka. Chtěla jsem si koupit kabelku a na konec teda vybrala, ale koupila mi ji mamka jako dárek k narozkám, tak jsem měla fakt velkou radost. x-) x-)
Pikus to je super zpráva, že to takhle hezky vypadá, moc držím palečky jako tady všichni a myslím na tebe.
Andar uvidíš, že to určitě půjde, nevěš hlavu, přesně jak se říká, v momentě, kdy to budeš nejmíň čekat. Třeba jako valentynka, nebo perada. Ty taky už nevěřili a hele.
Evunko a co Adámek, roste jako z vody, že? Ještě kojíš?
Já pořád ještě kojím a ještě bych chvíli ráda, nedokážu si zatím představit, že bych Elenku odstavila, i když večer už přikrmujeme kaší po lžičkách, to teda už asi měsíc a poslední dny už se konečně naučila tou lžičkou jíst, tak jsme se konečně dočkali, šikulka. Babička nám koupila dětskou židličku ke stolu, tak už v ní baštíme. Je to super. Až stáhnu fotky, tak nějaké přidám.
Taky jsme si objednali přes net, nový koberec do obýváku, nikde totiž neměli vínový, jak jsme chtěli a včera přišel, ani nevíte jak jsem z něj byla nadšená, až jsem si tu na něm tancovala, je opravdu moc hezký x-) x-) x-)
pikusa
26. črc 2008
Ahoj holky,
tak včera jsme byli pro jedno embrijko 🙂 tak ted děj se vůle boží 😉 snad vydrží..........
laada
26. črc 2008
DRŽÍM HROZNĚ MOC PĚSTÍ x-)
valentynka
26. črc 2008
ahoj holky,

Pikus, tak hodně štěštíčka 🙂 Kolika denní jsi měla PK ?
pikusa
26. črc 2008
Val,PK byla 5ti denní a embrijka byla prá krásná 😉
Peradko,díky za SMS 😉
stanca
26. črc 2008
Ahoj holky hodně dlouho jsem tu nebyla ale občas sem kouknu. Dokonce se nám to tu rozrůstá. Jinak vás všechny moc zdravíme s Adélkou.

Pikusko píšu sem teď hlavně kvůli tobě MOOOOOOC TI DRŽÍME PĚSTIČKY!!!!!!!!!!!
prada
27. črc 2008
Pikus! Držím pěstičky.
bobisek
27. črc 2008
čus holky,
tak jsme byli dneska s manžou a malym na houbách. Byli jsme u babičky a tam máme starý golfky. Sebrali jsme je a naložili dítko. Bylo hustý vedro, ale na smážu něco bylo.
Jo a pak jsme narazili na pořádnou úrodu píchavek. Zítra mě celý dopol čeká obalovačka a pak se narveme až k prasknutí 😃
bobisek
27. črc 2008
Posledních pár dnů máme úplně otočený spaní. Ať je vedro a nebo prší, tak náš prcek si hodí po polívce hodinku a půl a pak nesmí usnout. Stačí 5 minut v autosedačce (když někam jedeme) a nebo zlehka odpočinek kolem 4-5 a pak nám chodí spát až v 10 nebo i dýl. Nestíhám nic, žehlení je tabu a úklid je rychlostní běh. Holky řeknu vám, je to síla. Taky máte nějaká takovou zkušenost?

PIKUS DRŽÍME PALEČKY 😉
andilekir
27. črc 2008
Ahojky holky!
Pikus moc na vás myslíme. Doufám, že máš naordinováno klídeček, nožky nahoře a sluničko v dušičce!!!! x-) x-)
Bobísku, my to máme se spaním podobné jako vy, Elenka může spát nejdéle do půl páté, pak je vše v poho, ale jak spí dýl, usíná taky takhle dlouho a přesně stačí i 5 minut v autosedačce, i když si myslím, že jí to nestačí, ale "baterečky jí to dožahne" a hurá má energie až až. Mám vypozorováné, že dvě až dvě a půl hoďky musí mít mezi spaním pauzu. Ale všechno přejde, oni z toho ti naši mrňousci vyrostou 😉 😃
bobisek
28. črc 2008
Náš mladej chodí spát kolem 10 - 11 a chrupe hodinku a půl.
Třeba včera jsme byli u babičky a spal po polívce půl hodinky. Pak si dal hodinku až ve 2 a usnul mi v 21:45 pod tlakem. No je to borec. On má určitě duraselky 😃
snezenka123
28. črc 2008
Ahojky holky jak se máte? Hledám nějakou kamarádku z českolipska,která by se ráda sešla a pokecala 🙂 Mějte se krásně.
valentynka
28. črc 2008
ahoj sněženko, tak vítej u nás 🙂
holyk pořádají občas nějkaý ten srazík, já tam ještě nebyla 😞
koukám,že už brzy budeš rodit, mooc ti to sluší a máš teda mega pupíček 🙂 mě to čeká až v prosinci.

a kde bydlíš ? já bydlím na špičáku
perada
28. črc 2008
čaučík 🙂

Bobisku, taky máme občas problém se spaním...resp. usne standartně v 18.00/18.30 a v půl osmý večer hejká a totálně čilej...takže večer usne až kolem devátý půl desátý...hrůza. Zavedla jsem teda třetí spánek a je to lepší...chodí prostě spát v půl osmý a dobrý.

Ale co mě nejde do hlavy..že když jde spát po té deváté večer, tak vstáváme v pět ráno.. a to je pro mě vražda 8-(. Jinak vstáváme v šest... čekala jsem, že když jde spát dýl..třeba si schrupneme do půl osmý 😃 a on pravej opak...
Jinak já jsem vyřízená z ťapkání..nic jiného nechce dělat...všude se staví, a právě i když má spát ..oči unavený jak číňan, rudý ...a stejně prostě chce ven, aby mu něco neuteklo...hrůzinec.

Spán chodí dopoledne a po obědě...a občas ještě na půl hodiny, hodinu usne v 16,30... takže když se nezaseknu u PC, čas pro sebe ještě mám 😃
perada
28. črc 2008
Val, máš taky krásný bříško 🙂

Holky tak můžeme dát zase srazík tady v Čl...nejlépě příští týden, zítra odjíždím k našim do SpR 😎
moriautor
28. črc 2008
sněženska123 - pokud se nepletu, tak už ses tu nedávno ukázala, že 🙂 Vítej mezi náma a určo zajdi častěji 😉 Jsme rády za každou novou maminy z Českolipska x-) Odkud jsi? Já ze Stráže pod Ralskem. Jéé, koukám, že už máš fakt za pár 😎 a budeš mít holčičku v náručí 🙂

Já už jsem takovou dobu nachystaná jít ven a Kájuš už spí 2 hoďky a 3/4 :-o Beruška bude mít aspoň doboru náladu. V noci se totiž budila, boji bolelo bříško - nebyla vykáklá. Jak jsem v noci k ní chodila, tak furt prděla. Tak jsem si jí nakonec vzala k sobě do postele a tam už spala v klidu až do rána. Dnes už i bobíkovala, tak snad to bude dobrý.
prada
28. črc 2008
ahojky!
tak já hlásím, že Míša už přejde obývák a půl kuchyně bez držení sama. sice se ještě bambelá, ale počítám, že roku opravdu uteče a bude chodit.
perada
28. črc 2008
Pradi no to je úžasný!!! x-) Míša je šikulkáá. A co pády? Těch se bojím šíleně... :-S
moriautor
28. črc 2008
Tak jen jsem odpo dopsala, tak se slečna vzbudila. Tak poobědvala a šlo se ven, prošly jsme se a pak skončily u babí.

prada - no šikulka největší !!! To už utekla, když přejde půl místnosti 🙂 Počkej, za chvilku to vypiluje, to už půjde rychle, jen budete mrkat 😃
prada
28. črc 2008
Peradko, no pády byly hlavně ze začátku, ale teď už to má vychytané a max. spadne na prdýlku nebo dopředu na ruce.
Akorát jsme měli v neděli menší úraz, lezla po čtyřech hrozně rychle a zapomněla pod tělíčkem roce a bradou dopadla na podlahu. spodníma zoubkama si trochu prorazila dáseň, tak to bylo krve auau, ale po chvíli zase dobrý.
perada
28. črc 2008
Péťa má právě občas tendenci padat ještě na záda...takže furt jistím Ale když vidím, že pad na zadek, nechám ho 🙂
Pradi, my tohle měli v pátek.. |-| ale krev tekla z uzdičky pod horním rtem... krve číleně..dlouho to teklo. Zkoušeli jsme to různě zastavit, chystali jsme se už na pohotovost ale pak jsme ho dlouho drželi v klidu a dobrý...hrůza. Plakal chvilku..ale krev né a né se zastavit.
Tohle jsou pro mě největší hrůzy... :-S snad se to časem trochu obrní...všchni mí říkají že tohle ještě nic není. :-N
On stál v postýlce, řechtal se a rychle přitahoval se a odstahoval ručičkama (takový ty sprostý pohyby) :-N :-N a najednou se přitáhl moc a ťukec...druhý den zase ...klepnul se do okatakže tam měl menší móňo...no mazec 8-(
perada
29. črc 2008
To je hic... :-p kocour je v posteli, snad zabere a já jdu dobalovat... ]-( to mě tak neba!
Dopo jsme byli po obchodech a pak s kamarádkou na pidi procházku.
Péťa dneska byl poprvé u kadeřnice 😃 Měl to hrozně dlouhý, tak je okudlanej. Víc mu to tak sluší, byl hodnej a jen chvilkama se ošíval jako že koukal furt co to dělá 🙂 Vyzvedla jsem zase kvanta fotek, koupila další fotoalbum a tak sand na to budu mít u našich čas 🙂
pikusa
30. črc 2008
Ahoj holky 🙂
tak mě už je dlouhá chvíle,nic moc nemůžu dělat,tak se začínám nudit 😉
je mi dobře,jen večer mě pobolívá břicho,tak snad tam embrouš pořád ještě je 😉 jo do 8.8.ještě daleko......a to jsem si vždycky říkala,jak ty prázdniny rychle utíkají 🙂
andilekir
30. črc 2008
Ahojky holky!
Koukám jak jsou ty vaše miminčata šikovný :-N :-N Ráďo ono opravdu boulí bude ještě spoustu a k tomu když je váš Péťa lumpík, no aby jsis pořídila domací lékárničku. Když byl můj Míša ještě malý, i když byl docela klidné dítko, taky bylo spoustu boulí a slziček. Naštěstí nikdy nic hrozného. 🙂
Tak my už jsme přihlášený na kurz plavání, i když berou děti až kolem roku a to nám v září ještě nebude, přimhouří nad námi očko, tak jsem moc ráda a už se na plavčo moc těšímne, už jsme pořídili růžové plavečky pro Elenku a červeno-bílé pro maminku 😃 😃.
Venku je konečně léto, v neděli jsme odvezli Míšu na tábor, tak mají krásné počasí. Zrovna jsem četla že z pátku na sobotu má být tropická noc. Dnes bylo pod mrakem tak to šlo, ale včera jsem byla s kamarádkou v Liberci a to bylo šílené vedro. No tady v Zahrádkách je teda daleko příjemněji, pofukuje vítr a je to příjemnější.
Holky Radka psala o tom srazíku příští týden, jak na tom jste? Souhlasíte, nebo se vám to nehodí? My můžem kdykoli, jen v pondělí odpol jdeme na kyčle.
moriautor
30. črc 2008
Ahojda! My byly dnes s Kájou zas na srazíku mamin z MMB. Tady bylo celé dopoledne pod mrakem, že jsem čekala, kdy začne pršet. Počásko se nakonec vybralo, že zas byl hicák největší. Děti se vyřádily, vykoupaly v bazénku a maminy poklábosily a daly vínko 😃 Bylo to super, domů jsme jely autem s kamarádkou Lůcou a Kája hned po startu usnula, byla unavená ze sluníčka a řádění na zahradě. No já taky přijela docela unavená, ale u telky jsem si odpočala a je mi fááájn Jestli chcete, tak můžete juknout na foto (ale né moje, tentokrát zcela vyjímečně jsem foťák neměla, bo jsem před odjezdem zjistila, že mám vybitý baterkos ) http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?... - ale něco jsem fotila půjčeným foťákem já :-p pak budu mít více foto na CD, tak ukážu 😉

Se srazíkem příští týden nevím ... v sobotu přijede bratránek s rodinou, zdrží se tu pár dní. A pak pokud bude mít ještě manžel čas / volno, tak bysme chtěli vymalovat pokojík a jet koupit koberec. možná až ten další týden by byl lepší ...
moriautor
31. črc 2008
Dobré ránko! Tady už od rána svítí sluníčko, tak bude zas krásně 🙂 Né jako včera, jsem celé dopoledne nevěděla jak bude :-| My půjdem tak po 9 h k mamce, pak jdu ve 12 h ke kadeřnici, tak se těším až mi s těma vlasama něco provede 😃
pikusa
31. črc 2008
Ahojky a dobré ránko,
Mori,jsem tady kvůli tobě 🙂 prosím tě,ten utrogestan ještě máš????

Začni psát odpověď...

Odešli