• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
Mori tak ty už máš zas jeden srazík za sebou jo? No fotky pěkný, učitě to bylo fajn. :dizzy_face: A jak si dopadla u kadeřníka? Já byla taky v úterý, už jsem to potřebovala, měla jsem to pěkně odrostlý, Manža měl dva dny volna tak jsem to hned využila. V úterý k holiči a ve středu s autem na technickou, bylo to dobrý prošli jsme. Ještě že tam dělaj chlapi, byli moc fajn. :wink: :wink:
Bylo by dobrý, aby se nás na srazíku sešlo po vícero, takže to odložíme o týden, co ostatní na to?
31. črc 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - jj, mám. Jestli ho chceš, tak mi písni do IP adresu a pošlu ti to. Nic za to nechci, ju :slight_smile:

andilekir - v kadeřnictví jsem dopadla super :sunglasses: Mám to dost zkrácený - už jsem to měla dost dlouhý a teď mi to tak tak zakryje krk - přesně dle mých představ, kadeřnice se trefila :slight_smile: Cítím se mnohem lépe, vlasy se oživili a vypadaj fakt líp :dizzy_face:

To zas byl dnes hic co :astonished: Jsme byli venku dopo i odpo a bylo fakt na zdechnutí :fearful: V oci se taaak špatně spí v těch vedrech :unamused:
31. črc 2008 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori takže spokojenost, já mám ráda delší vlasy, takže teď jak kojím, konečně rostou, tak doufám, že ještě chvilku kojit budu, samozřejmě i kvůli Elíkovi :wink: :wink:
To vedro je opravdu šílené, my moc ven nevylejzáme maximálně s pejskama na procházku a šup zpět, doma je příjemně. Na noc máme otevřená okna a krásně to profukuje, až Elenku přikrývám, aby mi nenastydla. I když ona se stejně odkope, má asi radar na deku nebo co :grinning: :grinning: Včera jsme nainstalovali sítě do oken, tak už se ani hmazáků nebojíme. :sweat_smile: :sweat_smile:
31. črc 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
O víkendu jsme měli návštěvu, tak jsem na PC neměla čas. Teď budu mít taky docela fofry, v pátek brzo ráno jedeme na týden do Ostravy(celá rodinka), takže musím vyprat, vyžehlit a sbalit. Do toho mám osobní pochůzky(úprava nehtů,doktor) a možná se tento týden narodí neteřinka nebo synoveček, tak se moc těším.
Jinak počasí je na prd buď je šílené vedro, že jsme celý den zalezlé s Míšou doma a nebo je zima(to by až tak nevadilo), ale prší. :frowning2:

Pikus, pořád na Tebe myslím snad je vše tak, jak má být.

Jinak jsem v poslední době docela přibrala a včera mi rupnul zip u riflí(byly to jediné, do kterých jsem se vešla :frowning2: ). Takže teď se modlím, aby bylo příjemné počasí a ká abych nepotřebovala dlouhé kalhoty, protože než si zase nějaké koupím, to je pro mě těžká práce(než seženu takové, které se mi líbí a sedí mi, to je vždy nadlouho).
4. srp 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,jukejte,ještě teda nejásám,spíš nevěřícně čumím........... :slight_smile:
http://nd.blog.cz/p/pikusa.blog.cz/nahledy/69311355.jpg
4. srp 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Pikusko, to je super-držim palce ať je vše v pořádku :wink: Krásná čárka :slight_smile:
4. srp 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Tak my měli víkend super :sunglasses: V sobotu jsme byli poprvé na Malevilu - jeli jsme všichni 3 na oběd Jídlo super a Káje se moc líbíly zvířátka - krmila kozy + poníky a vůbec se jich nebála :astonished: a pak si tam hladila koťátko :dizzy_face: Ze všech zvířátek byla hotová :grinning:

V sobotu taky dorazil k mamce ten bratránek s rodinkou z Polska, tak jsem jeli všichni včera do Liberce do ZOO. Kájuš toho nachodila a byla úplně v pohodě, nezničitelná. Ze zvířátek opět nadšená :grinning: Byla u koziček, hladila si je a když jsme odešli z té ohrady, tak se tam sama hned vracela - tak s ní šel taťka a furt lezla za těma největšíma kozama :grinning: My byli v šoku, že se ničeho nebojí :astonished: :grinning: Po ZOO jsme zašli ještě na kolotoče, co byli kousek vedle - tak se poprvé svezla na tom dětském a co myslíte :confused: hned chtěla znova, no naprosto nadšená :grinning: Pak hned v autě na první křižovatce vytula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2008 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, nechci to zakřiknout, ale budu držet pěstičky. :dizzy_face:
4. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikussss...potichu gratulujuuuu! Odpočívej a čti krásné věci :dizzy_face: :dizzy_face:
4. srp 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus paráda :wink:

Nějak dlouho jsem nepsala a jenom občas pročítala. Nebyla na to nálada. Měli jsme úmrtí v rodině (babička) a zítra nás čeká pohřeb :cry:
Vůbec se netěším a i když už jsem celkem v poho, tak zítra mě to určitě zase položí
:frowning2:
4. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko, já tě skoro nepoznala, máš novou fotečku v ikonce s Péťulkou, viď? :slight_smile:
4. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobisku, upřímnou soustrast :pensive: Věřím, že nebyla nálada a dnešek bude zase těžký...opět to člověka rozhodí a projde si s tím znova. :frowning2: Chjo. Tohohle se do budoucna tak děsím...bohužel to patří k životu... :confounded:

Fotku jsem včera vyměnila..tamta byla takový ponurá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já pořád Pikus musím koukat na ten testík....mě z toho úplně bolí břicho :grinning:. Radost pohledět! Doufám, že se potvrdí můj nedávný sen :dizzy_face:

Prado, užijte si to u rodičů. Já tam byla minulý týden a božský :dizzy_face: :dizzy_face:

Se srazíkem je mi to jedno...příští týden asi dovo Petr mít ještě nebude...takže jsme doma. Navrhněte termín.
5. srp 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobisku, to je mi líto :cry: :cry: :cry:

Perad, no já se až tak moc netěším, protože manža chce podnikat celodenní výlety a to pro mě nebude odpočinek ale za trest.ale musím to vydržet,odměnou za to je moje dovolená u móře :dizzy_face:
5. srp 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Pikus potichounku gratuluju, čárky jsou krásně vidět :slight_smile: kdy jdeš na krev ?
5. srp 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem nějak na vás zapoměla. No nějak se mi to blíží. Termín mám 18.9 ale mudr. říkal že to vidí na dřív. Tak jsem sama zvědavá. Mě ty výpočty taky vyšli nějak jinak :confounded: Máme tu nějaké nové miminko???
6. srp 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Valentýnko,na krev jedu v pátek :wink:
jinak testila jsem a čárka sílí.......... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru jsi tu správně? :wink:

Péťo. hodně štěstí na krvi!!!! :dizzy_face: S testováním paráda, určitě to bude OK :dizzy_face: Opatruj se.
6. srp 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus držím fakticky palečky a doufám, že vše bude parádní
6. srp 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikus no to je úžo!!!! Taky nic nechci zakřiknout, tak jen taková malá tichounká, ale přitom moc velká gratulace. Tak hezky odpočívej a sluníčko do srdíčka :dizzy_face: :dizzy_face: Moc moc držíme palečky!!!
Bobísku taky je mi to moc líto, upřimnou soustrast, to jsou takové ošklivé starosti a trápení :frowning2: :frowning2:
Mori koukám, že taky pěkně s malou výletujete, no dokážu si představit, jak se jí zvířatka a hlavně kozičky líbily, to aby potom nějakou nechtěla i doma :wink: :wink:
pradi vy se chystáte k moři a kdy a kam, jestli teda můžu být zvědavá, to bych ty výlety taky teda za tu ceny přežila :grinning: :grinning: :wink: :wink:
My už začínáme líst, Elík se odstrkuje nožičkama, zvedá prdelku a hrozně u toho funí, no je to legrace :sweat_smile: :sweat_smile:
Jen si pořád nevím rady, naučila jsem si Elenku usínat u nás v posteli a pak ji přenést až usne do postýlky, ale poslední dobou se mi při tom vzbudí a nechce v postýlce spát, jo a přes den spí jen u nás v posteli, nemáte někdo zaručenou, nenásilnou radu co s tím? Páč jestli začne líst jak ďáblík nemuže sama ve velké posteli být. :confounded: :confounded:
6. srp 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir, letím s Michalkou a mojí mamčou a jejím manžou 1.10. na Krétu-už se moc těším.
Já bohužel neporadím :frowning2: , Míša spí od malička výhradně v postýlce.
6. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus, tak zítra krásné HCG :slight_smile:
7. srp 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem jela s malym za příbuznýma vlakem a Dáda z toho byl totálně vedle. Ve vlaku se mu líbilo a kulil oči jako blázen. Pokaždý, když vlak brzdil a skřípalo to, tak ječel jako pavián (v dobrým slova smyslu). Jukal z okýnka a ukazoval prstíčkem na všechno. Bylo to parádní
Sice kdybych neměla bráchu s sebou, tak si s kočárkem nevim rady, ale jinak fajn. A pak mě překvapil jeden vlak, kterým jsme jeli při přestupování, který měl i bezbariérový přístup a tam jsem s kočárem vjela parádně do takovýho vestibulu, kde jsem si i sedla na sedačku a mladej byl furt v kočáru. Doufám, že časem tyhle vlaky budou všude
8. srp 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manžel mi dneska odjíždí do Prahy na koncert a já jsem trochu osiřela, ale né moc, protože příjdou 2 baby a uděláme si večírek v tajemnu a magii a budeme si věštit budoucnost :grinning:
8. srp 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od rána myslím a Petru, snad ji tam čeká nejůžasnější zpráva :dizzy_face: řeknoui ji výsledky během pár hodin ne? :confused:

Bobisku, pro Peťulína je zatím zážitek jet busem .. vykulenej na všechno. hejká íííííí na lidi :sweat_smile:
Ty jsi na tajemno, věštění a tak joooo? :confused: Moje kamarádka taky...občas mi vyložila karty :wink: mě to bavilo, odstěhovala se daleko,tak mám smolíka :unamused:
8. srp 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminy! tak náš taťka si včera vyjímečně udělal volno a jeli jsme se koupat na "Kristýnu", když bylo tak krásně. Kája se nejdřív moc studená voda nezamlouvala, tak jí tam taťka koupil nafukovací loďku - si jí dovedete představit v tý loďce v klobouku a slunečních brýlých, no hotová Američanka :grinning: V tom tak řádila, že i chtěla do vody - taťka s ní pak blbnul, že ani nechtěla z vody. Byli jsme totiž na koupališti poprvé. Já si jako každý rok připálila záda, ale naštěstí jen trochu.

Na dnešek a ráno tu pršelo, ale už se to začíná vybírat :slight_smile:

pikus - tak čekám na dobrou zprávičku :wink: :dizzy_face: ale vůbec netuším, zda ti to řeknou hned :confused: Valentynko, prozraď nám to, zda se to dozví dnes???

Jinak nám včera návštěva z Polska odjela už ráno, tak je tu zas takový kliiid :frowning2: S nima to bezvadně utíkalo, když jsme měli taťku v práci.
Jo a ve středu jsem s nima byla v ČL - jsem byla překvapená, že tam byly slevy :astonished: :grinning: No koupila jsem si tam kabelku od Vandenbergu, krásnou červenou, byla zlevněná o 50% :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak jsem si udělala radůstku :sunglasses:
8. srp 2008 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak výsledky neřekly hned,ale volala jsem ve 12 a.............................
JE TO TAM :grinning: HCG 348 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jsem se sestřičce rozbrečela do telefonu :slight_smile: 19.8 jedu na ultrazvuk.
8. srp 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - tak gratulka největšííííííííííííííí !!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: Mám radost i za tebe :dizzy_face: Krásná zprávička budoucí maminko :grinning:
8. srp 2008 v 18:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko, moc gratuluju je to krásný :slight_smile: Už se těším až nám prcka ukážeš na ultrazvuku :wink:
8. srp 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuuuuuuuuuuu už je to tu, už je to tadyyyyyyyy!!!! SMS ti psát nebudu, třeba už spíš..dneska to byl náááročný den.
Pikus, HCG nádherný!!!! Gratuluju moc!!! A buď na sebe moooc hodná a moc opatrná :wink:
8. srp 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, já mám takovou radost!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek