• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Pikus strašně moc gratulujůůůů :wink: :grinning: :slight_smile:
8. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky,

Pikus, tak ještě mooc gratuluju a super čísílko :slight_smile: Jen tak dál hezky :slight_smile: mooc ti budu držet pěsti :slight_smile: a je supr,že se to vlastně "na poprvé povedlo. ten minulý pokus se nedá počítat ani že ?

Tak 19.8. to už by mohlo být vidět srdíčko ,ale hlavně,kolik tam těch mimoušků je :slight_smile: to bude překvápko :slight_smile:

my jdem 19.8 na 3D utz do Nového Boru k dr. Ulrichovi,tak jsem zvědavá. To mámanža zrovna narozky,tak bude mít DVd k narozkám s naším miminkem :slight_smile: neívte náhodou holky,jak dlouhé je to natočení ? chtějí u něj 800,-,ale raději si přinesu DVd sebou.
9. srp 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,díky moc :slight_smile:
Val,zaváděli jen jedno embryjko,tak jich asi víc nebude :slight_smile: a myslím,že se ten minulý nepočítá,ale nejsem si jistá :slight_smile:
Holky,hlava mi to pořád nebere,po 3 letech a je to tady,vím,že ještě nemáme vyhráno,ale na to raději nemyslím..........
9. srp 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda Pikus no to je úplně supééééééééééééééééééééééér!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moc gratulujeme! Tak se prosímtě opatruj a buď v klídečku ať jste všici v pořádku!!!!!!!!
9. srp 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val D si moc užijte, je to nádherný :slight_smile: Nevím jak dlouho to u tohohle dr. trvá..já byla v Pze...

Pikus, neuvěřitelný viď....já tomu taky dlouho nevěřila...den co den jsem testovala :grinning: a tak nějak jsem se uklidnila až při prvním pohybu miminka :sunglasses: Nemysli na nic zlého..jsi zdravá ženská, tak se nic nestane :wink: Všechno si to moc užívej..ono fakt hrozně uteče!! :slight_smile:
10. srp 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky kdo byste o tom nevěděly, tak mám pro vás tip na příští víkend http://www.kraj-lbc.cz/index.php?page=3876&akt=6654&strana=&REDIRECTED=true&c=41f91e68d8d0e32150045e08668a4c30 - my se tam chystáme v neděli :slight_smile:
10. srp 2008 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori tak jsem jukala na ty stránky. Fakt pěknej program, jen aby vyšlo počasíčko. :wink:
10. srp 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
V neděli tam jede moje kolegyně z práce s našimi výrobky - keramika, košíky, svíčky :wink: Asi se tam taky objevím :slight_smile:
10. srp 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mela jsem vzkaz od mori.. Vim ze tady ta diskuze je mam tady sestřenku :grinning: Evunku :grinning: Tak se asi aspon predstavim. Jmenuju se Petra a cekam prvni mimi, jsem vdana a dal uz nevim :grinning:
10. srp 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Pikus, ahá, tka já myslela,že ti zaváděli dvě :slight_smile:
I když to jedno se ještě může rozdělit :slight_smile: ale spíše nee :slight_smile:
10. srp 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Péťo :wink:

Teda holky mě dneska tak bolí tlama a to mě jenom dorůstá moudrák. Chudinečky miminečka malinkatý uplakaný, kterým se prořezávaj a vůbec to nechápou. Kdo tohle vymyslel ???
10. srp 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mám totální náladu pod psa....jsem tlus'toch rozežranej..... už mi jsou malý ryfle, který mi byly volný :frowning2:
Stejně za to může manža....měl dovolenou a já jenom pekla buchty a pak je i pomáhala konzumovat a taky jsem s malým Dádou začala ujíždět na bombo :confounded:
10. srp 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Bobísku, bombo musí být na energii kolem miminek :wink: :wink: Já teď co mám Elenku tak pořád něco někde štrachám dobrýho, jsem hrozná. Jen pořád kojím, takže se to zatím ukládá jen do mlíčka a to mi odeberou, ale až přestanu,
tak tu potom budu takhle naříkat asi taky. :confounded: :confounded:
Ahojky hereso doufám, že sem budeš chodit častejí, ať nás je tu víc :sweat_smile: :sweat_smile:
valentýnko to bude určitě super až uvidíte mimíska, já na 3D nebyla, tím , že jsem musela na plodovku jsme to nějak opomněli :frowning2:
Mori taky jsem koukala na program na nedělní Mácháč, ale čekáme návštěvu, tak asi nepojedem, na víc nehlásí nic moc počásko, no uvidíme. Ale na Sychrově mají být ke konci srpna nějaké slavnosti, tak je to vždy moc hezké, tak asi vyrazíme tamo.
11. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budu se snažit... :wink:
11. srp 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, krajské dny už dlouho registruju, měla jsem to v plánu, ale nakonec v so vyrazíme na Sychrov na Skotské hry, doufejme teda :sweat_smile:, maj jet i naši, tak snad bude počasí alespoň trochu přát...pak nejpíše zůstaneme u nich a jí až do čt, mamča má ještě dovo, tak ať si Peťulína užije..pak zas budou jen víkendy :slight_smile:

bobisku, já naštěstí netloustnu, ale ani dolů mi to po těch hormonech moc nejde...nesmím žrát sladký no... :unamused:
ty si z toho nic nedělej..ono to časem sleze :slight_smile: a za chvilku tu budou Vánoce tak to snad ani nemá cenu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Heresto vítej :slight_smile: téda...tady je to samá těhulka :dizzy_face:
11. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - jj, o tom Sychrově na konci měsíce jsem slyšela v TV Genus, tak uvidíme jak bude čas, zda vyrazíme :wink:
12. srp 2008 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori díky za tip na výlet.
Říkala jsem to hned sousedce, co má stejně starýho klučinu, jako je Dáda a v neděli tam taky vyrazíme. Uděláme si krásný den vláčkem a možná se tam někde potkáme :slight_smile:
12. srp 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobisek - tak když mě zblejskneš, tak na mě houkni, ju :wink:
12. srp 2008 v 15:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Radko oni ty Skotské hry na Sychrově jsou už teď? Taky jsme je měli v plánu, no jestli jsou teď tak to asi nebude nic.
Tak my už máme termín na plavání 11.9. v 8.00 začínáme, jen jsem byla trošku zaskočená tím časem, v té době ještě chrupkáme, to budeme muset brzy stávat, ale už se těším. Je to na deset lekcí za 900,-Kč. Tak jsem zvědavá jaké to bude. Ještě bude před tím schůzka s instruktorkou, kde nám vše poví a pak hurá pro plavky :grinning: :grinning:
12. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, totááálně nic nestíhám a mrzí mě že ani koníka.
Koukala jsem že nám přibyla Peťula, zdravím. Už je to taky za pár, viď? :dizzy_face:
Zrovna včera porodila známá. Nechali jí 12 hodin trápit a až pak šla chudák na císaře. Miminko bylo moc velké. 3,9kg a 51cm. Bylo mi jí líto. Rodila tady v Lípě, tak se pak optám na reference.
Pikuš, chtěla bych ti straaašně moc poblahopřát k miminku. Teď klid a nohy v teple a užívat si ten blažený pocit toho malinkatého človíčka, nového života v bříšku. Jsem ráda, že ta dovča zabrala :slight_smile:
Iren, jsem zvědavá na to plavání. Jsem zvědavá jak se vám tam bude líbit a jak se to bude líbit Elence. Už se taky těším až se budeme chodit potápět. :wink: Jinak my taky ještě v osm míváme půlnoc. Adámek se probudí ve čtyři, v pět na kojení a pak až v osm,devět. Teď mi udělal rekord a spinkal celou noc od půl 10 večer do půl 8 do rána bez probuzení. To jsem nechápala. Má méně hemoglobinu, tak dlabe železo v kapičkách. Manža říkal, že mu z práce donese nějakou pěkně rezavou trubku na olizování. :grinning:
Bobí, tak o těsných ryflích bych teď mohla psát romány. Měla jsem vždycky velikost 36/38. A teď mi tchyně koupila kalhoty ve dvou velikostech 36/38 a 40/42. Samozřejmě že mi byly ty větší. :rolling_eyes: Ty menší jsem nepřetáhla ani přes stehna. Fuj. A to mám jen 4 kila nahoře od normální váhy :unamused:
Užijte si všechny víkendové akcičky a snad vyjde počásko. :slight_smile:
13. srp 2008 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu na vás juknout a říct,že mi je zatím docela fajn :slight_smile: už se těším 19.8.na ultrazvuk.
Evunko,nezabrala dovča,ale IVF-ICSI,ale to je jedno :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus, to je mi jasný, ale určitě měla vliv na psychyku a to tělo pak lépe zvládlo IVF. To si myslím.
13. srp 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko,já si myslím,že u nás byl problém v neprůchodném čípku,dr.mi ho musela natřihnout,tak spermie neměly cestičku.Protože pak i tím katetrem,co zaváděla embrijko měla velký problém se do dělohy vůbec dostat.I tam byla cestička složitá.A ta je navíc dost zakoněná.k tomu nevalné spermie,tak to asi bylo tím.
Ale ted už je to jedno,hlavně že tam je a ještě aby tam zůstal :slight_smile:
13. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsem nebyla moc dobře informovaná. Promiň a děkuju za vysvětlení. I když jsem nevěděla úplně přesně v čem byl u vás problém, tak jsem držela palce aby se vám to konečně povedlo. Vím že jsi z toho byla vždycky zklamaná, že se to nehýbalo dál, že to vždycky v něčem selhalo. Hlavně že tam je, přesně. To je teď to nejdůležitější :slight_smile: No a když je neprůchodný čípek, tak doufám že se tam miminko bude držet zuby nehty a čípek ho nepustí ven. Vím že to takhle nefunguje a na čípku teď už nezáleží, bylo to jen obrazně. :zipper_mouth: Držím palce.
13. srp 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko,děkuju moc :slight_smile: :slight_smile:
A ted to po sobě čtu a mám tam embrijko :unamused: místo embryjko,já ostuda :slight_smile:
13. srp 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, no jo zase mi soupli termín na 17.9. se zbláznim..
13. srp 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko!!!!!! Velká gratulace :wink:
13. srp 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Jdu vás v rychlosti jen pozdravit :slight_smile: Já mám normálně teď v srpnu angínu :astonished: :angry: V úterý večer mě začala dost bolet pravá mandle a ráno už to bylo děsný, tak jsem letěla na krční. Tak mám samo antibiotika, nesmím ven na slunko :rolling_eyes: Včera mi bylo fakt mizerně, měla jsem i teplotu, blééé. Dnes je to už lepší, uvidím jak bude k večeru. Kájuš je naštěstí hodná, dokáže si pohrát i sama, tak to jde. A včera i dnes spala 3 hodina, tak já spala 2 hoďky a stačila i připravit jídlo. Po obědě si jí vzala do večera mamka, tak se můžu v klídku kurýrovat. Tak papa, já jdu pod deku gaučovat :unamused:
14. srp 2008 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Pikus,kdyže tě čeká ta kontrola ?

holyk prosím vás, jak to chodí tady v nemocnici s oblečením pro mimi. Píšou,že svoje oblečení až když půjde mimi z nemocnice,ale já nechci,aby mimísek byl v tom nemocničním oblečení ošklivým:frowning2:
když porodila kamarádak,tak ho měla taky v něm a bylo to takový blbý,ke všemu mu bylo malý na nažičkách.
a přecijenom vypadá miminko líp,když je načinčané,aspon na ty návštěvy byhc si ho vždy převlékla.

díky
14. srp 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori teda kde tě to potkalo? No jo bacily jsou všude přítomný, stačí trošičku prostydnout a máš to tam. Tak se hezky vykurýruj, je fajn, že je Kája tak hodná, že to zvládneš i s ní.
Valentýnko, co já vím, tak skoro v každé porodnici oblékají miminka do erárních věciček. Když jsem chodila za kamarádkou do lipské porodnice na navštěvy, tak měla malého vždy oblečeného do nemocničních věciček, jsou teda v horším stavu, to je pravda. Ale nevím jak by to bylo, kdyby jsi trvala na svých věcičkách, třeba by to šlo se domluvit. Tady máš mimi pořád u sebe.
heresto, koukám ty to máš fakt už za pár, tak držím palečky ať tě mimísek moc netrápí a ať je vše v pořádku :sweat_smile: :sweat_smile:
14. srp 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek