• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Mori,děkuju a taky na tebe moc myslím a už se těším na fotky prcka :sweat_smile:
1. únor 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík! trochu nestíhačka. Poslední dobou jsem moc unavená - moc práce a i moc práce v soukromém životě. Ale některé věci jsem už vyřešila, tak teď mě bude čekat jen pár svých starostí.
Mori, to má tedy fakt za pár :slight_smile:
Pikuso, co vysvědčení :slight_smile:)) Teď mají děti prázdniny? A co jinak? Už je ti dobře?
1. únor 2007 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a do dnešní ovutest? :slight_smile: Ty já nikdy nezkoušela :slight_smile:
1. únor 2007 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado,dnes se ulejvám doma,jsou prázdniny :slight_smile: detičky neplakaly,byly spokojené.Já na ně byla hodná.
Ovu test včera zase o něco lepší,druhá čárka zase silnější,ale ještě ne tak silná,jako kontrolní.Pracuje jako těhotenský test,ale obě čárky musí být stejné.Tak si myslím,že dnes,nebo zítra.
Mě je doporučila právě dr.aby jsme věděly,jestli vubec ovu probíhá.
2. únor 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, tak držím moc moc moc palečky. Já v po budu volat k dr. znova, ve středu tam kartu ještě neměla :frowning2: Má utz hned u sebe? a má i ten vnitřní?
2. únor 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
UTZ má u sebe ale jestli vnitřní to nevím.
To já jsem si kartu vyzvedla tady u nás osobně,aby se někde netoulala. :slight_smile:
2. únor 2007 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já už snad budu úspěšná v pondělí!!! :slight_smile:
2. únor 2007 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes jsem ranní ptáče já,přítel jel do práce,tak jsem taky vstala,ale asi ještě na chvíli zalezu s knížkou.
Perado,jsem zvědavá na tvou 1.návštěvu u dr.co a jak bude a co s tebou bude dělat.Krásný víkend :slight_smile:
3. únor 2007 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso ahoooj, no na mě nemáš!! Já šla s pát v půl desáté a od dvou mám oči jako baterky...no kolem půl šesté jsem se šla natáhnout a vstávala ve 3/4 na 8 ... no síla. No já jsem taky zvědavá....jaká bude a co a jak :wink:
3. únor 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to nemám.Ale já se vždycky těšim jak nemusím vstávat,já moc ráda spím,hlavně ráno.Takže jsem si zalezla s tou knížkou,ale je to síla.Zrovna čtu příběh,co vypráví žena,kterou šílenym zpusobem tyral otec a pak jí poslal někam do kláštera.A to jí začal tyrat,když jí bylo 5 let.Vždycky to odložím,že už to číst nebudu,ale pak se zase k tomu vrátím.Je to strašný,co se někde děje.
3. únor 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mi povídej...taky jsem pak ranní ptáče..ale dneska mě to dostalo. Odpoledne to vidím na chrupec :grinning:.
Pikuso, to sjou strašné knížky, ale já je dočetla vždy jedním dechem za dva dny. Četla jsem 2 takové, jedna se jmenovala Vězeňkyně a druhá už nevím, musela bych hodně vzpomínat, ale byla od Joe Fildingové a katastrofa....byla z nedávné doby a je to hrůza, že se takovéto věci ještě dnes dějí...:frowning2:
3. únor 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tadyta je právě taky z nedávna a děj je z Irska.A normálně jsem zase usnula.Já jsem ale lenoch.Ještě že jsem sama doma,P přijede až po 6,tak už ted jdu ale něco dělat :unamused: i když se mi vubec nechce.
Si říkám,že když je období ovu,tak at má tělíčko klid a jestli se tam něco dostalo,tak at má hezky klid na uhnízdění :slight_smile: no už jsem asi blázen.
3. únor 2007 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
3. únor 2007 ve 14:03 • jakubvybiral
Milý Jakube,asi ti moc nepomohu a ani nikoho takového neznám.Myslím,že bys měl pátrat dál a hlavně hledat někoho blíž,ne li přímo z Mělníka.Hodně štěstí tobě i mamce.At brzy někoho,kdo vám pomuže najdete.
3. únor 2007 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jakube myslím že ani já pro tebe nemám žádné dobré zprávy ani já nikoho takového neznám! I já se připojuji k pikusce a přeji hodně zdraví tobě i mamince!
3. únor 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakube, bohužel se musím připojit k odpoěvi stanci a pikusy...já také nikoho s tímto stolem neznám :frowning2: Hodně štěstí při hledání.

Tak už zase vejrám...no to je katastrofa...v neděli. :rolling_eyes:
4. únor 2007 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Perado,ty jsi ale-v neděli tak brzy.
Ni i když já taky nespala,ale to z toho duvodu,že se jaksi nemužu vzdálit od WC.Mám žaludek jak na vodě.Tak snad to brzy přejde.Hezký den.
4. únor 2007 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to??? Snědla jsi něco špatného? A jak vůbec dopadl P u dr. s tou alergií? Přišlo se z čeho to má?
4. únor 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,cely den ležím a když vstanu tak jen na záchod.Nevím o tom,že bych něco špatného jedla.Ale už je to leší.všechno je venku a neodvažuju se ani napít.P se staví v kaufl.v lékárně až pojede z práce a něco přiveze.
Jinak on dostal léky a musí na krev,moč a jaterní testy.Má to pořád.Přes den mu to sleze a ráno to má zase.
Tak já jdu zase na gauč a asi až zítra.Držím palce,at tam máš tu kartu.
Já mám jít zítra k zubaři,zak doufám,že to přejde.Pa pa.
4. únor 2007 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se máte při pondělku? Už tady dlouho nebyla Mori?? :unamused: A co ty Pikuso už je ti lépe??
5. únor 2007 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Není už MORI v porodnici :slight_smile: ? Jinak mě je celkem fajn, chřipka se mi zatím vyhýbá. Zítra se dozvim, výsledky z tripl testů, tak jsem zvědavá a začínám být pěkně nervozní.Jinak všechny moc zdravím.
5. únor 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u mě nic moc,dnes mě poslaly holky z práce domu at si odpočinu,a asi jsem to potřebovala pořádně se prospat po noci strávené na záchodě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snad to bude lepší,zítra jdu do práce,ale ty střevní chřipky řáděj.
Heave-dej nám vědět,jak to dopadlo.Určitě to bude dobry :slight_smile:
5. únor 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco ahojky, pondělek byl náročný...leč snad přinese růže :wink: Dneska jsem se byla zaregistrovat u nové dr. (co mi doporučila Pikusa)karta tam byla a 7.2 jdu hned na prohlídku :dizzy_face:
Heave, držím palce, jistě to ale dobře dopadne!!! :sunglasses:
Pikuso, no tak teda ta střevní chřipka ti dává zabrat. Já ji měla jednou a nikdy více...pořádně to vylež..jistě se ti to rozjelo, jak jsi to přecházela...:frowning2:
5. únor 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado,jsem zvědavá na tvou 1.návštěvu u dr.a co budete dělat.
Je mi jakžtakž dobře,ale nevím,co mužu sníst,tak radši nic,jen suchou housku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dnes jen spím a občas sem kouknu.
5. únor 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky- holky už mám výsledky a jsou negativní, jsem štastná že to takhle dobře dopadlo a děkuji vám za podporu :slight_smile: .Teď budu držet já vám palečky, aby se zadařilo :grinning:
6. únor 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave,tak to je moc dobře,že jsou vysledky v pořádku.
Perado,zítra držím palce s 1.návštěvou.
A co naše Mori?Že by opravdu už v porodnici?
6. únor 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holčiny! Jsem tu a stále 2 v 1. Vůbec bych se nezlobila, kdyby to přišlo dřív než mám TP. Už je to fakt náročný! Nemám sílu někam chodit. Dole to tlačí, asi jak je mimi už těžký. No uvidím co mi řekne zítra dr. v poradně ...

heave - jsem Ti říkala, že to dopadne dobře :slight_smile: Ale vím, jaké to je čekat ... Gratuluju k dobrým výsledkům!!!

My jsme včera byli s manželem neplánovaně v kině. Pak se jen tak někam nedostanem ... To byl zas zážitek - celou dobu jsem tam seděla přikrytá manžovou bundou, protože tam byla zima. Pak jsem večer doma čajíčkovala.
6. únor 2007 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,já už fakt myslela,že jsi jela.Tak nám dej vědět,co poradna.Věřím,že to je náročné,tak se drž a opatruj se.
6. únor 2007 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave, no to je senzační!!! Moc gratulujuuu :slight_smile: Ještě nějak další testy se dělají?
Mori, a bylo to alespoň pěkné?
Já byla minulý týden v kině (pokud to není už dýl, nějak nevím) a bylo tam teda teplo ale brutálně mě bolel zadek..nevěděla jsem jak sedět...fakt není doma nad gauč a dom. kino :slight_smile:)
Pikuso, je ti už alespoň lépe? Jinak díky, snad neodejdu s prázdou a dopoledne tu čekej dojmy a postupy :slight_smile:)
Jdu se vyčvachtat a do hajan...zítra ahoooj
6. únor 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zítra musíme do porodnice, posílá mě tam gyndr. Objevily se trošku problémy - tlak, otoky, bílkovina v moči. Prý se to možná vyvolá dřív. No uvidíme zítra po prohlídce ...

perada - už jsem viděla lepší filmy, spíš jsme chtěli někam vyrazit ...
7. únor 2007 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek