• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Marcel, takovéhle angíny v létě bývají (aspoň pro mě) ještě horší než ty v zimě. Tak pořádně odpočívej ať tě to brzo pustí.
Val - co my jsme měli ohledně oblečení, je jim jedno v čem miminko budeš mít. Pokud nepůjdeš na císaře a budeš mít miminko u sebe od začátku, tak si ho můžeš mít v čem chceš. Třeba celou dobu ve svém. Věcičky vymění pouze špinavé kusy za čisté. Myslím si že jim je to úplně jedno. Jen si dej pozor aby jsi nezamotala jejich věcičky se svými. Mě se to takhle povedlo s plínkama. Měla jsem 2 svoje a vezla jsem si domů dvě jejich označené :confounded: protože jsem je zamotala do špinavýho prádla a sestra je odnesla. My neměli tak špatný oblečení. Adámkovi to docela slušelo, je pravda že je trošku opranější, ale upřímně jsem čekala že to jejich oblečení bude v horším stavu. Snaží se ti vybírat i velikost podle miminka. Mě se tam sestra snažila vždycky najít to nejmenší. Měla jsem taky svoje oblečení z domova, ale Adámkovi jsem ho nedala. Už i z toho důvodu, že jsem si nechtěla tahat domů špinavé prádlo už z porodnice. Převlíkala jsem ho několikrát denně. Pokud bys šla na císaře, tak ti miminko stejně nosí jen na kojení cca na půl hodinky a pak ho donesou a převlíkají a koupou tak tři dny samy sestry. Já kdybych rodila podruhé, svoje bolečení bych si nenosila,to je na každém, měla jsem úplně jiné myšlenky než jestli má malej zelený nebo bílý dupačky a dá se se setrami domluvit na oblečení nebo na výměně, že je to malé/mu velké nebo malé. Ale pokud si nějaké svoje věcičky chceš vzít, tak podle mě ti v tom aby sis ho/ji do nich oblékla nikdo bránit určitě nebude.
14. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2008 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, děvčata, nevim nevim, jak se bude v tomhle počasí výletovat. Nejspíš to vzdám, protože by prcek určo nastydl. Je to škoda, že se tak zakabonilo.
Koupila jsem Dádovi super rifle a vypadá v nich jako uličník. Skoro všechny kalhoty co máme jsou mu v pase velký a nohavičky ohýbáme, ale tyhle fakt seděj a jsou fajn. Hned dneska je ozkoušíme, jdeme na oslavu narozenin, tak jsem na něj zvědavá :wink:
16. srp 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak dneska odpoledne jsme se vrátili domů z Ostravy. bylo fajn, ale doa je doma.
Michalka byla moc hodná, byli jsme na Pradědu, v ZOO a ještě dalších výletech a naštěstí nám vyšlo i počasíčko.
Musím se pochlubit, včera se švagrové narodila holčička(měla špatnou plodovku, tak jí dali vyvolávačku, ale nakonec udělali císaře). Měla 4,2 kg a 52 cm takže celkem macík :grinning:
podívat sč na ní ale pojedeme až někdy v polovině týdne nebo ke konci, nechceme ji otravovat, určitě bude mít všeho plné zuby.

Mori, brzy se uzdrav :wink:

Val, já jsem v porodnici měla Michalku taky v erárním oblečení a bylo to fajn. Soiuhlasím s názorem Evunky,že jsem měla úplně jiné myšlenky než to v jakém je oblečení.
16. srp 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim taky s Evunkou souhlasit Adamkovi to šlušelo i v erárnim :slight_smile:
16. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat těch,které rodily v Lípě a nebyly na nadstandartu-když za Váma přišla návštěva, mohla jít na pokoj nebo jste musely jít s miminkem někam na chodbu?
18. srp 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
pradi - pěkně hodně jste toho v Ostravě stihli. Takových výletů... :slight_smile: A tvé švagrové teda nezávidím. Ještě že jí nenechali dlouho trápit a vzali ji na císaře. 4,2kg, to by chudák byla pěkně zrychtovaná. Ještě že to má v pohodě za sebou. A co se týká těch návštěv, tak já ještě než byla na nadstandardu a přišly za mnou návštěvy, tak pokud je to mimo návštěvní hodiny které jsou od tří do pěti, tak to záleží na sestře jestli vás za ní pustí a pokud tam jdete od tří do pěti, tak vás v pohodě pustí na pokoj. Akorát abyste neměli problémy s Michalkou. Nepouští tam děti myslím do šesti let, ale to zase záleží na sestře. Co vím, tak dvouletého chlapečka - syna té jedné co tam se mnou byla tam pustili a pak ještě jednoho. A děti tam lítaly pak po celém pokoji. Hrůza. Taky jsme se tam chtěli jít podívat za jednou známou, ale počkám až bude doma. Ale na pokoj vás určitě pustí.
18. srp 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: Tak včera v Doksech to bylo fajn - byli jsme na tom jarmarku a pak jsme se šli projít k Mácháči - počásko se pěkně vybralo, tak bylo fakt hezky :dizzy_face: Pak jsme se ještě stavili pro něco v Plusu a v Provodíně u Martinový babči na chvilku. Dnes mi přijede kámoška (svědkyně) z Prahy, tak tu ještě něco poklízím :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžu s Kájou jsem vyhnala ven, ať tu mám klid a nikdo se mi neplete pod nohy
18. srp 2008 v 10:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
pradi když jsem chodila za kamarádkou do Lípy do porodnice, chodila jsem tam kdykoli, prý se návštěvní hodiny už tak nedodržují, prý stačí říct sestře a chodila jsem na pokoj, i když kámoška tam byla sama.
Koukám pěkně jste povýletovali, to je dobře a teď hurá k tomu moři, viď? Už se určo moc těšíte, no závidím :dizzy_face: :dizzy_face: Pradi tak jsi stihla se stát ještě tetou, to je fajn, chudák švagrovka 4,2kg je teda fakt pěkný macek, no ale hlavně že jsou zdravé a dobře jim to dopadlo.
Mori včera sjem si na vás vzpomněla, jestli jste na Mácháč varazili, počasí se naštěstí umoudřilo tak to bylo fajn.
Teď v sobotu 23.8. od 10.00 jsou zahrádecké slavnosti, jelikož to máme tu, tak se tam vyrazíme podívat. Prý je to každý rok moc hezké.
Já se musím pustit taky do úklidu, přijedou mi zítra spolužačky ze střední, tak se na ne už těším až pokecáme. Elenka odpoledne nespala a usnula mi až teď, tak to nevím kdy večer usne :confounded:
18. srp 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Lípě nikoho nemám, švagrová leží u nás v Rumburku a právě mě zarazilo, že maminy musí chodit s miminama na chodbu, když se na ně někdo přijde podívat :astonished: . Já jsem byla na nadstandartu, tak jsem se jenom chtěla zeptat,díky.
18. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir, jojo, už se moc těším. :wink:
18. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Návštěvy chodějí přímo na pokoj.
Já jsem ležela s jednou maminkou a obě jsme z velké rodiny, takže když se to odpol sešlo v tom pokoji, tak dobrejch 15 lidí se tam mačkalo a bylo to dost i na mě
18. srp 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já do pordonice kouknout nejdu, protože toho má určitě plné zuby a taky nesouhlasím s tím že ani ne týdenní mimina musí mamina tahat na chodbu do průvanu a do nejvíce bacilů :angry:
19. srp 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
děkuju za postřehy z nemocnice ohledně toho oblečeníčka :slight_smile: noo ještě tedy uvidím :slight_smile:

jinak jsme dopalda špatně na tom testu glukozy :frowning2: jdu do diabetologický poradny zítra, pamatuju si tři hodnoty,které jsme tam měla : 5,8, 7 , 15 . ale doufám,že tu 15 si pamatuju špatně a že to nebude nic hrozného :frowning2:
neměly jste to taky některá ?

a co Pikuska, už tu dlouho nebyla ? budu s emuset mrknout na neplodnost,tak taky chodí
20. srp 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a včera jsme byli na 3D utz a mimíske byl otočený zády,takže se nic nenatáčelo,ani fotka se moc nepovedla :frowning2: prý to máme zkusit jindy
20. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda mamči :slight_smile: Tak dnes už kámoška odjela zpět do Práglu. Jsme ji včera vzali na výlet - jeli jsme do Českého ráje - byli jsme v "Muzeu panenek a medvídků" , na hradě Trosky a pak jsme zajeli na jídlo do Dětenic :dizzy_face: Z panenek byla Kája nadšená - furt tam vykřikovala a na všechny ty panenky ukazovala - tak mimïnka, panenky a kočárky miluje :dizzy_face: Na Trosky se nesla na koni - chudák taťka :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a v Dětenicích byla ta kámoška poprvé, tak se jí to líbilo a pak jsme se prošli tím zámeckým parkem. Pak jsme ten celý den zakončili na místní zahrádce u restaurace :grinning: No super den jsme měli :sunglasses:
20. srp 2008 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vžycky kouknu co mate novýho, ale nevim co psát když už to máte takhle pěkně zajetý :unamused:
21. srp 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tak to jste měli moc pěkný den! :wink:
Heresto, tak už se Ti to blíží,co? Máš vše připravené? a jak se těšíš?

Nám se blíží první oslava, tak jsem zvědavá jak to dopadne a zda vůbec někdo přijde. S mojí rodinou to budeme slavit až na konci září až budu v Ostravě.
Koupili jsme Míši cyklosedačku, helmičku a hudební nástroje a objednáme jí nějaký dortík :wink:
21. srp 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prada: jo jo blíží, mám pekněj strach ale tesim se az budu mit malou v ruce :slight_smile: Jinak zbaleno uz konecne teda mam (balila jsem v nedeli).. Ted si jeste uzivam tak nak volna koncem srpna chci pripravit postýlku...
21. srp 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak 19.8 jsem byla na tom UTZa máme gestační váček,pak jedu 28.8 a to už by mělo být vidět srdíčko.
Hned večer po UTZ jsem trošku krvácela,tak jsem byla vylekaná,ale volala jsem pak do prahy a prý se to stává.ted trošinku špiním,ale jinak je mi fajn.
A foto našeho prcka------------
http://nd.blog.cz/p/pikusa.blog.cz/nahledy/71097955.jpg
21. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, moc Vám to přeji a budu mocmoc držet pěstičky, aby bylo vše v pohodě až do konce :wink:
21. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta - koukala jsem na fotečky, máte fakt nádhernej kočárek, kde a za kolik jsi ho sehnala?? A jak tam má kolečka??? Koukala jsem že moc velký bříško nemáš, viď?? Yvonka bude asi pěknej prcek.
val - já měla glukózu v poho, takže vůbec netuším co všechny ty hodnoty znamenají
mori - týjo, do Dětenic se bojím jet - myslím tu restauraci. Co jsem slyšela, tak nikdy nevíš co tě tam čeká... Jinak podle toho co píšeš, supr výlet
prada - tu první oslavičku závidím. Včera jsem koukala že mají v Lidlu supr dřevěný kostky za 300,- tak je Áďovi koupíme už dopředu. Moc se mi líbily. Už se taky těším až budu připravovat oslavu na první rok.
pikus - zatím jde všechno dobře, viď??? To špinění vím že většinou bývá když se usídluje vajíčko v děložní sliznici, popraská pár žilek. Ale taky bych se bála co se děje, největší strach člověk fakt má když nemůže nic dělat a jen čekat co se děje a jak to dopadne, aniž by to mohl nějak ovlivnit... držím palce. Až zdárně zvlládnete tři měsíce, tak by mělo být to nejhorší za tebou. Jo a pikuš, dej si do pasu že už nejsi snažilka, ale maminka čekatelka :grinning:
Jinak já jdu dneska poprvý po porodu na gyn. Objednací doba je tam šíleně dlouhá, což jsem už jaksi pozapomněla, :confused: jelikož jako těhotná když jsem přišla, šla jsem hned na řadu. :confounded: Mamka bude hlídat, strašně se těší, jinak by mi nedělalo problém vzít malého s sebou, ale dokavaď je mamka doma (marodí s rukou), tak ať si hlídání užije, snad nebude prdísek moc plakat. Občas ještě lehce bojujeme s bříškem. :cry:
21. srp 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - koukala jsem, že jsi přidala fotečky :slight_smile: Máte kočárek jak my :wink: taky máte XA ? my máme jen červený

evunka - no je fakt, že když jsme tam byli minule, tak tam nějakou ženksou přivázali a odešli :grinning: Už i loni jsme tam byli s Kájou, to jí byli tak 3 - 4 měsíce, už přesně nevím. Tentokrát tam byla obsluh klidnější, než loni. Ale ten park tam je krásnej na prochajdu s kočárkem :wink:
21. srp 2008 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne neni XA je to starsi typickej ma vsechny 4 kola pevny a velkej kos, jsem zastance velkejch košů :slight_smile:
Evunko nemam mam maly bricho ale at je prcek aspon půjde rychle ven :grinning:
21. srp 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto, taky jsem si myslela, že je to X-lander :confused:
21. srp 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je x-lander ale presne nevim ten typ ted
21. srp 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko,dám dám ale až po srdíčku jo????????????víš,abych něco nezakřikla :wink:
21. srp 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikus máme z tebe velikánskou radost, je to fakt moc fajn a držíme moc palečky ať je vše v pořádku!!!!
Mori Dětěnice jsou opravdu moc krásný, já tam byla asi 3x, vždy na firemním večírku, tak jsme to měli i s dobovou prohlídkou pivovaru a s programem, je docela hustý, když na tebe ječer, žer pořádně ty vobluda a chlastej ať neuschneš, malý děti ustrojený za chuďasi kradou jídlo ze stolů a podobný šílený slova, ale je to tam pěkný a jídlo opravdu dobrý. Mně se tam moc líbilo.
heresto neboj, to zvládnete, mně už se to říká, už to mám za sebou, ale musím říct, že na to ráda vzpomínám, i když je to prostě porod :grinning: :grinning:
My byli dneska s mou mamkou a švagrovku a samozřejmě našema mrňouskama nakupovat v Ikey, bylo to fajn, ale chtěla jsem si koupit regál do pracovny a neměli správné rozměry, tak se budu muset juknout jinam.
21. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! My dnes měli budíček až v 7.30 h, což je na Káju slušný :sunglasses: Teď jsem jí zrovna dala s mlíčkem do pelechu, protože už začínala být protivka ukňouraná, tak bude chrnět - to je prostě její čas :wink:
A před chvilkou mi přinesla pošťačka balíček z MMB s župánkem Next, tak mám radost, protože je fakt jak nový :dizzy_face: Zatím mám na MMB štěstí, vše co jsem objednala (zatím toho nebylo moc) vypadalo vždy naprosto bezvadně, nikdo by nepoznal, že to není nové :slight_smile: Vzala jsem vel. 98, tak ho má delší a i delší rukávy, tak ho fakt ponosí za ty prachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: (stál 110,- )

heresta - a máte rovnou i X-Lander sporťák ? Jako celý komplet myslím. My měli k tomu i autosedačku (ta je už ale od prosince schovaná, už jezdí ve velké :wink: ).

andilekir - prohlídku pivovaru a zámku necháme až bude Kájuš starší, teď jsme rádi, že vydrží v restauraci a pak prochajda parkem je v poho, protože tam může lítat :wink: Park je teda nádhernej !!! :dizzy_face: Jo a vrestauraci jsme nikdy převlčené žebrající děti neviděli, to je asi jen součástí toho programu ...
22. srp 2008 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori: jo jo mame sportak modrej, teda doufám že ho dáme dohromady az bude potreba :grinning: ja jsem ted objednávala mikcu z MMB tak uz se na ni tesim, :grinning:
22. srp 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek