• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
Ahojda ve spolek :slight_smile: My měly včera s Kájou fajn odpoledne, courly jsme s kámoškou co má 10 měsíčního kluka.
Dnes taťka maluje pokojík :grinning: :grinning: :grinning: Tak je rozhodnuto - bude meruňkový. Nad bordurou světlá a pod trošku tmavší. A bordura bude ve výšce 150 cm horní okraj. Budem pak kupovat ty police v Ikei Expedit, tak to bude do stejné výšky. Jak jsem chtěla k dolnímu okraji okna, tak to je fakt nízko - moc by bordurka nevynikla a byla by asi zakrytá vším možným :unamused:

heresta - jé, teď jsem tě tam zkusila najít a povedlo se :wink:

Holy sem se mi už fotky nevejdou, tak jestli chcete můžete juknout na MMB http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=18783 mám tam teď spoustu nových z výletů :slight_smile:
23. srp 2008 v 11:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori myslíš na MMb?? Jsem tam přihlášená chvilku, predtim jsem za boha nemohla prijit na to jak :confounded:
24. srp 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
iren, jak se vám s Elenkou líbilo na plavání? Stojí to za to?
heresta - tak jak zvládáš ten poslední měsíc?? Mě to připadalo straaašně dlouhý, ale strašně. Už jsem se malého nemohla dočkat.
My jdeme dnes a Áďou na očkování a vážení. Jinak se nám trošku vrátily bolesti bříška. Měl teď šílený 3 dny. Králíka na smetaně jsem vařila od rána od devíti do pěti odpoledne. Hrůza. Už se vždycky těším až půjde spinkat a ráno se probudí opět s úsměvem a povídáním.
mori - máte moc hezký fotky z výletů
25. srp 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunka: no ani mi nemluv nejradsi bych uz rodila, jsem hotová, na nic nemám naladu, vsechno me boli, des.. A co Adamek? jak se mate?
25. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak se všechny máte? No já nic moc, jsem to v sobotu dostala, takže zase nic, ale nevzdávám se, to ne :sunglasses:

Andilekir: Viděla jsem tě na pouti v Zahrádkách, minuly jsme se u těch aut tam na nádvoří :wink: Poznala jsem tě podle fotek a taky váš kočárek. :slight_smile:
25. srp 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Evunko plavání nám začíná až 11.9. tak jsem na to zvědavá, Elenka má vodu ráda, ale když se cáká, tak to se jí moc nelíbí, snad to zvládnem. :sweat_smile:
Andar opravdu jsme se minuli? Jé to jsi měla do mně šťouchnout. Já koukala po malém hříbátku, od koníků co vozili děti,co se jim tam procházelo jen tak po cestě, tak jsem ani nesledovala okolí.
heresto, já taky na MMB chvilku přemýšlela jak na to, abych se tam přihlásila, teď bych ještě potřebovala vědět, jak se přes MMB prodávají věci, na to jsem fakt ještě nepřišla. :confounded: :confounded:
25. srp 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, letím vás sem taky pozdravit a ukázat se :slight_smile:

Mori, výletujete krásně :slight_smile:

Heresto, konec těhu je nejhorší..ale dočkáš se jako my všechny ... :dizzy_face: :dizzy_face: vždyť ono to nakonec i hrozně rychle uteklo od zjištění // :grinning:
A hrůza je i ta, že my za měsíc slavíme Peťulínovi první narozeniny :confused: :confused: :confused: Mazec. Kde je to miminko co jsem tak vehementně tlačila? :grinning: :grinning:

Andílku, my byly včera poprvé v bazénu...a naprosté nadšení nás všech. Peťulín si to tam maximálně užil a my s ním. těším se až vyrazíme znova a snad příště bude místo pro nás na kurzu :slight_smile: (a dr. to dovolí, šli jsme to tam hlavně prubnout, jak to bude P snášet, má citlivou pokožku a vypadá to že dobrý, uvidíme, ještě co na to kožní)

Andaro, snad se brzy zadaří... :pensive:

Ve čt. si jde Pikuska pro srdíčko k dr. :dizzy_face:, věří, že vše bude v pořádku...MUSÍ!!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Evunko, tak co u dr. jak Adámek přibývá? :slight_smile: Je kouzelnej :dizzy_face: Snad jste dobře oba zvládli i očkování....

ad MMB a MMA - už si tam zakazuju chodit... :grinning:, je to mor...dost jsem tam toho i prodala, takže díky tomu chodí Peťulín jak ze žurnálu...ty drahý oblečky se lehce prodávají. :slight_smile: Takže to vlastně tak nějak točím..něco prodáme, hned to zase otočím a nakoupím nové...i kdyžť teď toho má už zase relativně dost...další nákupy budou až na zimu. Bohužel nemáme po kom dědit..

Holky, potřebuju poradit, kde tady dělaj pěkný dobrý dorty. Nechce se mi dort převážet od našich případ. z Jablonného, takže bych ráda objednala Péťovi něco tady v ČL ...

A utichlo nějak téma srazík? Coooo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a byli jsme na těch Skotských hrách sami. Já a Petr, naši nechali propadnou lístky a byli doma s Péťou, pže lilo lilo lilo...my to tam jen prošli, poslechli si to co jsme hlavně slyšet chtěli a jeli dom, bylo to tam super (krom počasí) ..a být krásně tak je to naádhera! Prostředí, lidi, Skoti...no fakt paráda!! Tak snad příští rok!!
25. srp 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perada: kdybys ho nemusela mit primo z CL tak ve Cvikove delaj krasny :wink:
26. srp 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já včera ještě dokoupila tónovací barvičku a taťka po práci domaloval pokojík :sunglasses: Teď už nás čeká přilepení bordury - to asi nebude žádná prdel, no nevím :confused: Snad to dnes stihne a koupí lepidlo ...

Jo a budu mít potahy na polštářky do pokojíku od paní z MMB a budou stejné jako lustr :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem zvědavá, jak se to paní povede - jí budu posílat i obkreslenou kytku a motýla z lustru :wink:

Zítra jdem konečně k dr. na prohlídku v 18 měsících. Nějak jsme to od 9. srpna nestihli ... nejdřív jsme tu měli tu návštěvu z Polska, pak jsem měla angínu a minulý týden nebyl čas. Tak zítra už jako faaakt jdem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a včera mi přišel objednaný balík - auto pro Káju http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/modely-aut/lena-aktivni-sklapec - jsem jí to hned na poště rozbalila a celou dobu ho nosila a každýmu ukazovala :grinning: a pak ještě na příští rok bazén http://rumburak.cz/inshop/scripts/detail.asp?kat=GHK007 (taky z Maxíka.cz, ale už není - byl ve výprodeji ) za 139,- :sunglasses: :wink: - průměrem bude přes celý balkon

perada - ten rok pěkně utekl co :astonished: :grinning: Tak to už určo máte i přichystané dárečky k narozkám :wink: to pak určo juknu na fotečky s dortem, ...
26. srp 2008 v 10:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto když já právě chci něco z ČL...ať nemůsíme nikam pro to jezdit :slight_smile: Nový Bor by šel taky, tak manžel pracuje. Já zase nechci nic extra pro Péťu, ale aby byl dobrej :slight_smile:

Mori bazének parádní a auto taky, to máme a jsme s ním spokojený. Kupovala sem to ale za tu samou cenu tady ve Schleckeru :slight_smile: Mamča mi i potvrdila že tyhle Lena auta jsou věčná a jen tak se nerozbijí. Má jetě od nich bagr a tomu cvakají kolečka.
S poštářkama super, taky se těším, až budeme zařizovat pokojík :dizzy_face:
27. srp 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perada: tak to nevim :unamused: Ja kupovala na učnáku, tam maj vyborný ale je ještě brzo asi..

Dneska jsem slyšela že musí být formulář na porodné, nevíte kde ho seženu? Nebo my ho pošlou?
27. srp 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - já jak jsem dělala v těch hračkách v Práglu, tak jsme je tam prodávali :wink: si je dobře pamatuju - šli dooobře na odbyt a pro prcky jsou fakt super. Žádný malý díly a fakt bytelný :dizzy_face:

Jinak jsme dnes přilepili borduru - zas tak hrozný to nebylo a pak manžel zapojil lustr :slight_smile: No už z toho mám fááákt radost, protože už teď to vypadá hezoučky :wink: :grinning:
27. srp 2008 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem zapoměla ... dnes jsme byly konečně na prohlídce v 18 měsících. Tak Kájuš měří 86 cm a váží 10,3 kg (v roce měla 73 cm a 9,8 kg). Dr. se ptal co umí, tak jsem mu řekla vše jak to je a ani nic nenamítal. Zato sestra hned při vážení se divila, že má furt plínky. Prej: naše (vnučka) holka je už od 11 měsíců bez plínek ... no tak to je asi zázračné dítě, noo, bo to fakt nechápu :confused: Jo a dostala očkování, ale brečela jen při píchnutí a pak hned u mě přestala, šikulka :dizzy_face:
27. srp 2008 ve 22:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem konečně doma :lol: a vše v pořádku........
Srdíčko tluče jako zvon,cvrček je velký 1cm a 7mm,jsem dnes 7+3dny a termím porodu už mám taky----13.4.1009.
Fotečku mám taky ale dnes jsem docela hotová,tak vám jí dám jindy,ted si půjdu lehnout.
Jo a se všemi jsem se rozloučila a už jen ke své gyndr.
28. srp 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus: moc gratuluju... Jak dlouho jste se snazili?
28. srp 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se nám vrátily prdíky. Hrůza. Možná je to tím železem co Adam dostává. Myslím si že mu to trochu rozhodilo zažívání :unamused: Koupila jsem zase Baby Calm a Sab Simplex. Baby Calm dávám před kojením a Sab Simplex je proti pěnění, tak ten dávám do lahvičky s mlíkem. Bolelo ho bříško po mém mléku, tak dostává Nutrilon a já odstříkávám. Zkusím kojit zase až se mu to srovná. Na očkování plakal přesně jako Kája. Jenom při píchnutí a pak se hned uklidnil. Celý den mi pak prospal a další den nato začalo už fakt hodně zlobit bříško. Jinak my máme 5,20kg.
pikuš - blahopřeju, pas už je upravenej :wink: tak si to užívej, dávej na sebe pozor a odpočívej. Nechodíš už do práce, viď???
mori - mrknu vám na to na modrou střechu. My jsme kutili u našich ložnici. taky komplet nová - od koberce po strop. A na jednu stěnu jsme namalovali trojůhelníky. Vypadá to docela dobře. Pěkně jsme se s mamkou dva dny vyblbly. Sice byla na nervy když jsem jí začala vyhazovat věci ze skříně abysme je mohly přestěhovat, ale to se spravilo, musela jsem se pořád smát co jsme vymejšlely za blbost :slight_smile: - mamka měla návrh místo trojůhelníků kosočtverce :zipper_mouth: , ale to teda fakt neprošlo :grinning: , zvlášť do ložnice :grinning:
iren - tak to jsem nedávala pozor že začínáte až jedenáctého. Už jsem na vás zvědavá... :slight_smile:
perada - já když dorta, tak taky ze Cvikova. Jsou to sice másláky, ale cenově supr. Tady v Lípě zase ve Splitu mají chuťově vynikající, ale ta cena katastrofa. Slyšela jsem že v té červené cukrárně u Centrálu by mohly mít dobrý. Odtamtud měla myslím Irenka svat. dorta. Jakej byl Iren???
heresta - formulář ti dají v porodnici - klííííd malá :grinning: Už se těším na malou Yvonku, jsem zvědavá jak bude vypadat. Tomík už se určitě taky nemůže dočkat, viď?? A o mamce ani nemluvím :grinning: Ty naše babči jsou stejně prdlý, viď?? :grinning:
28. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky, dlouho jsem tu nebyla, prostě mi vůbec nevyšel čas a když jsem ho měla, tak jsem jenom seděla v křesílku a relaxovala.
V úterý jsme s prckem jeli večer na pohotovost. Celý den jsem byla mimo Lípu (návštěva příbuzenstva) a malej se mi skoro celý den nechtěl ohnout pro hračku, když mu upadla. Já blbec jsem si myslela, že ho škrtěj kšandy a tak jsem je furt povolovala, ale bylo to houby platný. Tak jsem mu sundala plínu a mačkala mu kolínka k bříšku, protože ten den ještě nekadil a tak jsem myslela, že ho bolí bříško. Taky nic a tak jsem ho chvíli nechala lítat bez plíny. Jenomže když jsem ho pozorovala jak se snaží čůrat, tak řev jako sviňa. Totální histerie a pak mu napuchnul i pinďa. Volala jsem hned manželovi, aby čekal u vlaku s autem a že jedeme na pohotovost.
Chudinka moje malinká má zánět žaluda. Doktorka se na něm vyřádila. Ležala jsem na Dádovi já i manžel a ona mu rejpala nějakou špejlí v pytlíkovi a vyndala mu hnis a krev. Já jsem se tam málem složila.
Dostal antibiotikovou mast a doporučení koupáníčka v heřmánku.
Ta noc potom byl doslova očistec. Pokaždý, když chtěl čurat, tak měl takový bolesti, že se mi prohejbal v rukách a žvatlal to jeho NENENE. Já jsem byla absolutně bezradná a bulela jsem taky. Ješte druhej den to bylo krušný, ale postupně mu pinďa splaskával a dokonce teď čůrá bez obtíží. Je sice zarudlej, ale mastička to zahojí.
Je to hrozný, když je mimčo marod a vy s tim nemůžete nic udělat.
Teď je to ale fajn. Malej má dobrou náladu, spí a parádně si hraje :grinning:
29. srp 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunka: Ani mi nemluv hlavne ze moje mamca smeje tvoji ale je to to samý :grinning: Tomas ten mi porad rika jak ho bude mit Yvca radsi atd.. :slight_smile: Ja jsem v klidu bavili jsme se o tom formuláři s babickou aKatkou proto se ptam, protoze kdyy se musel nekde vyzvedavat uz bych si tam dosla, pak nebudu litat s kocarem do Lipy to by asi neproslo :grinning: :grinning: To jsem Zvědavá až se sejdem z dětma nekde spolecne ktera z tech nasich mamin bude prdlejší :grinning: :grinning: Tak at vas ty prdíky prejdou :wink:
29. srp 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobí - až mi vyhrkly slzy do očí co si malej musel chudák prožít. Dokážu si to živě představit. No ještě že jsi na to přišla. Neříkala doktorka kde a jak k tomu mohl přijít??? Chudák malej, to muselo být fakt peklo. Je mi ho líto. Znám to moc dobře když se prcek prohýbá v ruce. Malej mi dělá i most na přebalováku jak ho ty křeče bříška bolej. Byla jsem dneska ráno taky u dr. Adam zase plakal a měl ráno tmavší a tužší kakání. Bylo před víkendem a tak jsem chtěla mít jistotu že je vše v pořádku. Prohmatala mu bříško a vše ok. Ráno měl záchvat pláče a jakmile jsme dorazili k doktorce, tak úsměv a povídal si s paní doktorkou. Připadala jsem si že si to vymýšlím. Přes noc jsem zkusila kojit, budu to střídat s nutrilonem. Dr. mi poradila že jsou i sunary na citlivá bříška, koliky atd. Tak pro něj hned letím.
Heresta - no to lítání do Lípy se ti možná nevyhne... Až se malá narodí, Tomáš ti může skočit na matryku v Lípě kvůli r.č., to ti může vyřídit on když budeš v porodnici a přihlásit pak malou na VZP a OSSZ. Můžeš to v podstatě nechat na něm :grinning: Já už jsem tak zvědavá na malou :dizzy_face: Až pak budeš doma a trošku se z toho oklepeš, tak se můžeme sejít všichni s mamkama buď v Boha nebo u tvojí mamky v Zákupech. Držím palce při porodu ať to máš rychle za sebou.
29. srp 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresta,snažili jsme se 3 roky.
Bobísku,tak chudinka takový trápení,no at je to brzy pryč.......................
29. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co je OSSZ?? No tak prej to vyridi :grinning: to jsem zvedava :slight_smile: Jo Evi moc rada, klidne prijedem i do Bohatic, stejne jsme tam dlouho nebyli :slight_smile: Jinak dekuju uplne se toho porodu bojim :frowning2:

Pikus tak ti preju hodne stesti at je vse v nejlepším pořádku
29. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta - OSSZ je Okresní Správa Soc. Zabezpečení - sociálka. Porodu se neboj, brzo to přejde a budeš na to pak už jen vzpomínat. :wink:
Jinak mě se začíná ztrácet mléko. Měla jsem vždycky plno a dneska ráno si to malej vycuc a pak už tam nic nebylo. Snažím se hodně často odstříkávat aby se zase začalo tvořit. Piju čaj pro koj. maminy a samé zdravé věci, piju co to dá a koupila jsem si i černý pivo, trošku ucucávám. Známá přivezla z Chorvatska na ochutnávku pivo, tak jsme si s manžou večer dali a prsa byla naplněná k prasknutí, tak snad to všechno zabere. Ještě jsem chtěla gravimilk, je to šílená kombinace toho všeho :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malýmu dávám to odstříkaný + se dojídá Nutrošem, tak uvidíme, uvidíme...
30. srp 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda :slight_smile: Tak včera jsem byli v Liberci jako vždy celý den. Vybrali jsme koberec v Brenu, pak jsme byli v centru a nakonec v Kauflandu (bože to nakupování žrádla nesnášim :rolling_eyes: ). Dnes jsme koberec v pokojíku rozložili, aby se natáhl. Vypadá bombově, mám z něj fakt radost - je červeno / oranžový :dizzy_face: Kája tam hned pak lítala ode zde ke zdi, válela se po něm, i než šla spát :grinning: no prostě se jí to tam líbí :grinning: což je super :slight_smile: Zítra ho přesně manža nařeže (u dveří je potřeba upravit) a dáme tam skříň a ty její krámy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak se Káje moc líbí i ta bordura a lustr, furt na ně ukazuje :grinning:

Dnes jsme byli u manžovýho kolegy na zahradě, někde u Kravař. Byli jsme pozvaní na uzené masiko, ale my odjížděli v 18 h a ještě nebylo hotové :fearful: Chtěli abysme tam přespali, ale Kája by tam sama uvnitř spát nechtěla, když to tam nezná, tak bysme stejně z toho nic neměli :confounded: Oni tam neměli ani svoje holky. A bylo tam víc lidí, tak by to pak Kájinku rušilo ve spaní

Jo a v Liberci jsme Kájuše v C&A koupili zimní bundu za 450,- :grinning: je v ní k sežrání :sunglasses: Je ale světlounce růžová, tak se asi bude často prát :confused: No ale neodolala jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. srp 2008 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

juuu Pikusce už ta svítí tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takže budeš už chodit k Branžovský? To je bezva né že nebudeš muset už jezdit do Phy... :slight_smile: Já se u Branžovský měla skvěle. 6.10 jdu po roce na ko :rolling_eyes: snad to bude všechno v pohodě a nechám si už napsat na nějakou chvilku HA :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Evi dooručuju ještě masáž bříška gelem Pupík, ten nám taky hodně pomohl a přinejhorším nahřátý peckový polštářek. Ale brzo budou jistě koliky pryč :slight_smile:

Bobisku, mě z tvého příspěvku mrazilo...uf...hlavně že se to lepšilo a Dáda musel zkusit...no a vy ostatně taky :pensive:

Heresto, porodu se vůbec neboj...:wink: ono bolí..ale pak ta nádhera. :dizzy_face:

Mori, ať se Karolínce krásně bydlí v pokojíčku :slight_smile: Cena za budnu parádní!!! Já vyčkávám, netuším jako vel. pořídit...uvidíme jak ještě vyroste.

U nás už se chodí s chodítkem holky :dizzy_face: :dizzy_face: já byla úplně dojatá jak s ním uháněl. Chodí občas i za jednu ručičku ale na na narozeniny myslím ještě sám cupitat nebude..uvidíme.
S dortem díky, asi ho nechám udělat u pekáren...zajedem se tam podívat.

Prázdniny jsou furč...no ale nám to neva že? My jsme doma stále :grinning:. Já pevně doufám, že si ještě manžel ukořistí dovo někdy v zíří, pže jináč furt maká :pensive:.

Iren tak co? bylli jste 30.8 na Sychrově? My se tam chystali, ale nakonec tu byla návštěva tak to padlo.
1. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori my se taky chystáme dělat Elence pokojík, necháváme to na zimu, až nebude práce venku, ale už pokukuju sem tam po zařízení, mají moc hezké věci, ale ty ceny :confounded: :confounded:
Evunko trápeníčko s prdíkama, je hrozné, taky jsme si ho prožily, ještě že to všechno přejde, taky jsem kombinovala sirupky. Zabíralo to jen na chvilku, no musí se z toho vyrůst, jak se mimi začnou pořádně hýbat už si s tím poradí i sami. Evunko taky se mi na 6 měsících začalo ztrácet mlíko, takže jsem přesně jako ty začla se vším možným, ale nejvíce se mi osvědčila homeopatika na podporu kojení ricinus communis, díky ním kojím plně do teď, i když Elenku už přikrmuju, ale pořád jsme kojený a jiné mlíčko než odemne nezná.
bobísku to je šílený co jste měli, no ještě že už je dobře. Taky říkám, že je hrozné když miminka jsou nemocná, pořádně ještě neumí říct co jim je a jen pláčou. Ach jo! :frowning2: No ještě že už jste v pořádku. :sweat_smile:
My měli svatební dort z cukrárny JiMi na Špičáku, jak psala Evunka a byl opravdu moc dobrý a od té doby tam nechávám dělat veškeré dorty. Oprvdu nám moc chutnají, cena je super a hlavně velikánský výběr příchutí, barev, těst, udělají i dort na přání. Já nechala udělat manžovi dort, aby byl stejný jako náš baráček a bylo to opravdu super.
perad na Sychrově jsme byli, bylo to tam moc fajn měli tam spostu zvířátek, krávy, telátka, ovečky, kozičky, malá selátka, koně. No Elenka koukala, jak z jara :grinning: :grinning: I počásí se vyvedlo, no moc se nám tam líbilo.
1. zář 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jakej jste meli vikend? Koukam ze vetsina uz jste maminy :sweat_smile: My jsme jeli do Hrenska na Pravickou Bránu a ono je to od parkoviste 6 km tak jsem to vzdala sli jsme jen kousek 12 km uz bych asi nedala :confused:
1. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauvejs holky,
mi se měli o víkendu parádně. Můj taťka slavil narozeniny, tak jsme se u něj krásně všichni sešli a kecali jsme o všem možným a nemožným. Byla zábava a Davídek se krásně zabavil s ostatními dětmi a skoro jsem o něm nevěděla.
No a v neděli bylo nádherný počasíčko na procházku do parku.
Malej mi už skoro nechce na kočár, tak mám co dělat a někdy nevim, jestli mám letět za nim a nebo pustit golfáč z kopečka, aby to někoho porazilo
2. zář 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
Mori,my jsme řádili v LBC dneska :grinning: no na ty dětičky toho mají teda----na holčičky teda moc.Zítra má Anetka 4.narozeniny,tak jsem taky nakoupila.
Peradko,ano už jen dr.Branžovská :slight_smile: jdu tam 18.9. :wink:
3. zář 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Foto hotového pokojíčku http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=49517 Kájuška tam už 3. noc spinká :slight_smile:
3. zář 2008 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek