• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Mori pokojík nádhernej hlavně ten lustr ten je parádní..To se tam Kaje urcit líbí :wink:
4. zář 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Marcelko - Kája má opravdu parádní pokojíček, mně by se tam taky pěkně spinkalo :wink:
Pikus - koukám, že už si 9tt, to to ale letí a jak se cítíš?
Heresto - ty už to máš za pár :sunglasses:
5. zář 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,pokojíček je krásnej :slight_smile:
Andarko,no kdybych to mimi neviděla na UTZ tak tomu snad ani nevěřím.Je mi dobře,žádný nevolnosti.Jen prsa narostly a pořád bych spala :slight_smile:
5. zář 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dneska se na nás přišla podívat kamarádka z dětství. Volala, že má dovolenou, tak se na nás příjde juknout.
A já se jí takhle u kávičky ptám, že co to má za dovču, že jí měla nedávno, jestli jako mají dost práce a tak a ona se jen usmála a řekla mi, že čeká miminko. Normálně mi ukápla slzička. Bylo to tak parádní.
Přitom furt říkala, že je čas, je čas a najednou se to přihodilo. Sama neví jak je to možný, že si dávali furt pozor (má už dlouholetého přítele), ale byla tak šťastná.
Já chci taky :sweat_smile: :sweat_smile:
5. zář 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska v tom pařáku mě chytla uklízecí mánie. Velkej a malej šli spolu na písek a já dělala čistku skříňovou. Mám tak skvělej pocit, že jsem vyházela několik zbytečností a je tu trochu víc místečka. Byla jsem jak stěhovák. Dvakrát jsem se táhla k popelnici a pokaždý ověšená 3 pytlema. Báby koukali z oken a mysleli si, že se určo stěhujeme. No uvidíme, která mě zastaví jako první
6. zář 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
....báby koukaly.... :sweat_smile:
6. zář 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Mori teda pokojíček opravdu moc hezký, to je určitě Kája nadšená. :dizzy_face:
Heresto, ty už počítáš na dny viď? Kdy mimísek vykoukne na svět. Neboj to zvládnete levou zadní. Ani se nenaděješ a budeš svou malou holčičku držet v náručí. Ono to na tom sále opravdu hrozně rychle utíká a pak všechno rychle zapomeneš. :wink: :wink:
My dneska dodělali plot kolem baráku, teda spíš manža se sousedem, ještě nám chybí brána, ale to už nebude tak dlouho trvat.
Já vás chtěla pozvat na někdy v září k nám, ale ještě nemáme trávu a všude kolem je jen hlína a bláto, ani teráska ještě není. Tak jestli vám to neva, necháme to na příští rok, co vy na to?
A co se teda konečně někdy sejít v té Unče?
Byli jsme v úterý na srazu rodičů v bazénu, začínáme plavat už teď od čtvrtka, měli v tom malinko takový chaos, ale snad to bude dobrý.
bobísku, já třídila věci když jsme se stěhovali, to bylo pytlů, ale odvezli jsme to do domu humanity, tak tam byli rádi. :sweat_smile: :sweat_smile:
7. zář 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem taky pro srazík. Ale pokud by to šlo, tak až ten následující týden ... teď můžu jen do středy a to se asi nestihne. Další týden nemám nic, tak ráda dorazím :slight_smile:
7. zář 2008 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíme po delší době. Adámek měl 3 dny za sebou přes třicet osm teplotu, tak jsme kurýrovali. Asi chřipka. Dr. nám na to poradila jen půlky paralenových čípků a zabraly. Byly to šílený tři dny a aby toho nebylo málo, tak další den nato se mi osypal první den jen na bříšku a druhý den už i zádíčka, hlavička a trochu ruce a nohy. Tak opět k dr. a prý je to asi z něčeho co jsem snědla, jelikož jsem se poslední dobou cpala broskvema, tak to bylo asi z toho. Hrůza a děs, nevěděla jsem jestli ho to třeba nesvědí, ani žádnou mastičku na to jsme nedostali, že mu to prý zmizí a taky naštěstí jo, za dva dny bylo po vyrážce. Malej mi jednu chvíli úplně odmítal pít z prsa a chtěl jen lahvičku, bála jsem se že se mi ztratí a bude dostávat jen sunar, ale naštěstí jsem ho pořád zkoušela nutit, až jsme to začali kombinovat zase nutroš - kojení a teď už je zase jen na mém mléku to jsem si oddechla, jen na noc pořád dáváme lahvičku, ale v noci kojíme normálně. Prý už od čtvrtého měsíce můžeme začít přikrmovat, tak jsem na to zvědavá.
Mori - pokojík se povedl, moc se mi líbí koberec. Nikde jsem takový neviděla. Byli jsme v Brenu v CL a sháněli jsme také takhle křiklavě oranžový, ale nevšimla jsem si ho tam. Ta barva se vám povedla, to se bude Káje bydlet :slight_smile:
Iren - myslím na vás, že jdete ve čtvrtek a jsem zvědavá na ohlasy, od října by měli mít opět pořadníky na termíny, tak si tam dojdeme aby pak pro nás měli místo až bude Adam větší, protože tam je dost narváno.
Bobí - taky bych potřebovala aby mě chytla taková uklízecí mánie, :dizzy_face: už se mi to delší dobu nestalo :unamused:
8. zář 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko a neměli jste třeba jen tu šestou nemoc, co miminka mívají, jsou to horečky a pak se osypou a pak to zmizí. Nic se na to nedává jen čípky na teplotu a pupínky zmizí za pár dní sami.
Evunko a když máš ještě pořád mlíko není lepší s tím přikrmovaním počkat až do 6 měsíce? Přeci jen píšou a i říkají, že mateřské mlíko, když je, je pro miminka to nejlepší a ono po třetím měsíci se už nedělá oxitocinem, ale tím co si miminko vypije, tolik se ho udělá. Mně dr. říkala, dokud to jde tak kojit a začít s příkrmama až na 6 měsíci a že stejně ze začátku to malá nebude chtít. Naštěstí mlíčko pořád mám, takže kojíme, chce to hlavně hodně pít a když už jsem byla fakt na mizině, tak jsem si koupila ty homeopatika a ty zabraly hned. :sweat_smile: :sweat_smile:
8. zář 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
O šesté nemoci jsem Iren ještě neslyšela... :confused: Ale jestli to je tak jak popisuješ, tak to byl náš případ. Nevíš z čeho to je??? Asi z ničeho nic, viď?? Tak jak to příjde, tak to zmizí...
Jinak já chci taky začít přikrmovat až od šestého měsíce, jenže manžel by rád už teď - prý nechce aby malej brečel. :unamused: Občas ho totiž po tom mém mlíčku bolí bříško, teď už to není tak hrozný a je to fakt čím dál lepší. Bavili jsme se dnes ještě o tom přikrmování, protože jsem také zastáncem toho aby malej dostával moje mlíčko co jen to jde a Petr dal naštěstí na mě a ještě ho nebudeme cpát jídlem a zůstane dál na mlíčku do šestého měsíce. Jsem ráda že jsme se takhle domluvili. Děkuju za názor Iren :slight_smile:
8. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: tak ja stale 2v1 :slight_smile: Co je u vás nového? Prej má být příští týden zima tak to nevim co budu nosit protoze me uz nc neni :frowning2:
11. zář 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herest, příjdeš mi hodně povědomá, jsi příjmo z Lípy?
11. zář 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Ta my byli včera v Práglu ... měla jsem v Palladiu spicha s bývalou kolegyní, nesla mi na vyzkoušení riflíky a botky na Káju po její holčičce (riflíky nám konečně nejsou velké v pase), objevila jsem to u ní na MMB, jak jinak :wink: Daly jsme kávičku, holky si pohrály a pak jsme jelina Černý most do H&M ( tam jsem kupila Káje 2 zimní čepice a k té jedné i rukavice) a do Bambule (tam jsme k Vánocům koupili magnety, jinak co jsme chtěli to neměli :unamused: ).No a nakonec jsme byli v Ikee pro nějaké věci dopokoojíku - tam jsme to teda jen prolítli, protože to už Káju nebavilo :confused: - ale to nejnutnější máme :wink:

evunka - já jsem byla v Brenu v ČL jednou při otevíračce a ani jeden z těch hezkých koberců tam neměli :rolling_eyes: takže doporučuju např. Liberec nebo juknout i do jiných jejich prodejen :wink:

Koukám, že se nikdo nevyjadřuje k tomu srazíku ... jen Irenka a já :confused: Copak holky, vy srazík nechcete ???
12. zář 2008 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobisek: ne ne primo ne jsem ze Zákup :slight_smile: Mužu se zeptat kolik ti je?
:slight_smile:
12. zář 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herest je mi 25, a tobě? Možná máme společný známý :grinning:
12. zář 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky již dlouho jsem se chystala sem napsat ale nebyl stále dostatek času ale ted už trošička je tak jsem se rozhodla přidat k vám.Tak abych napsala něco o sobě je mi 33 let,mám 13 měsíčního chlapečka Honzíka a bydlíme s manželem v Nových Zákupech.
12. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Mori,prosím tě vy máte ten hezký koberec odkud??????
Peradko,že vy máte malýho Péťu u dr. Branžovské na nástěnce v čekárně,je to on?ten s tím vánočním přáním???
Jinak já jsem v pohodě holky,nevolnosti žádné...............tak mě asi minou :grinning:
Na KO jedu 18.9.tak už se těším :slight_smile:
12. zář 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - koberec máme z Brena. Ale jak už jsem psala výše evunce, tak doporučuju juknout do jejich prodejny v Liberci či jinde - v ČL nic pěkného nemaj (byla jsem tam sice 1x, ale fakt nic).
To je dobře že se cítíš OK :slight_smile: já měla chvíli mírné nevolnosti přes poledne ale asi až od cca 6 týdne a brzo to skončilo. Třeba tě to opravdu mine :wink:

jjj26 - ahoj! Vítám tě mezi náma :slight_smile: To je fajn, že jsi se přidala - jsme rády, za každou novou mamču :wink: :grinning: Já jsem Marcela a jsem ze Stráže pod Ralskem :slight_smile: Založíš si album s fotečkama? - aby jsme poznaly tvého klučíka a třeba i tebe :wink:
12. zář 2008 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mori děkuji za přivítání.Alba si určitě vytvořím jen co bude troška času.Většinou když malý spí a nebo večír ale určitě doplním.Jinak jsem si zrovna o tobě myslela že jsi z České Lípy ale nevím proč.Ve Stráži bydlela Eva Jehlářová jestli jí náhodou neznáš je to má spolužačka z učiliště a Markéta Holinková ted Poupová.
13. zář 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - ta Eva mi nic neříká, ale Markétu Holinkovou trošku znám - její matka dělá zdravotní sestru u pediatra, ke kterému chodím s malou (mimichodem i já jsem k ní chodila jako dítě :grinning: takže už tam nějaký ten pátek je )
13. zář 2008 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ona se Markéte stala mou příbuznou nebot si vzala bratra mé švagrové,tak až je ten svět malý.Jinak jsem si vložila nejaké fotky ale některé musím ještě zmenšit nebot mi nejdou vložit ale nějak to vymyslím. :slight_smile:
13. zář 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,díky,koukneme se,ted i v LBC u Globusu bude mít Breno prodejnu.
Budeme totiž předělávat pokojíček holkám a potřebujeme nový a pak se asi nejspíš zruší ložnice a tam bude zatím mimi pokojíček a tam bude potřeba taky nový koberec.
13. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - to je pořád ta stejná, oni se stěhují. Říkal nám to prodavač, když jsme tam kupovali my ten koberec :wink: Vy bydlíte v nějakkém společném baráčku ? :confused: To jsou asi ty tvé neteře že
13. zář 2008 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,ne ne to jsou přítelovy děti,má 2 holky a jsou tady docela často a tak tady musí mít pokojíček :slight_smile: jinak bydlíme v paneláku,máme 3+1.takže pokojíček už je zabraný :wink:
Aha,tak to si počkáme až tuto otevřou a vyrazíme :slight_smile:
13. zář 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A další mamča z Novejch Zákup to už jsme dvě, akorát ja pořád čekatelka :angry: :angry: Vítej jjj26

Bobisek 21 :sweat_smile: Přemýšlím a žádný známy mne nenapadá :frowning2: :wink:
13. zář 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - jo ták, já měla nějak vsugerováno, že to jsou tvé neteře :sweat_smile: jsem popleta :grinning:

No koukám, že ze srazíku nic nebude, nikdo se k tomu nevyjádřil ... škoda no. Asi si iren uděláme svůj srazík, co říkáš ??? :wink:
13. zář 2008 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevim jestli to bylo mysleny na vsechny ten srazik, pokud ano tak se omlouvam ale nevim co se mnou bude :grinning: :grinning:
13. zář 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - tak u tebe to je jasný :wink: I kdyby ještě nic, tak určo tě nepoženem na srazík :grinning: to až pak s miminkem :wink:
13. zář 2008 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde a kdy by ten srazík měl být,já chodím ráda v České Lípě do Unionky do dětského koutku.Jinak jsem i pojízdná takže by jsem mohla i někam dojet.Jinak jsem se zapoměla taky představit jmenuji se Jana Dušánková a Herest tebe znám a ty mě určitě taky.
14. zář 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek