• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
jjj26: Asi sem si myslela že jo ale nebyla jsem si jistá :sweat_smile: Kolikrat tu potkam lidi ktery jsem tu nikdy nevidela :grinning:
14. zář 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky myslela jsem že tu jede diskuze na plno témat a ono zatím nic.Třeba co které mimčo už umí,kolik má kdo zubu nebo jaké máte ruzné zkušenosti aby jsem měla inspiraci.
14. zář 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - jasně žë by to bylo v Unionce, už jsem tam s holkama taky byli :wink: Pro děti to tam je fajn :dizzy_face:
Taky se tu bavíme o prckách co uměj a prováděj a tak, ale i o všem dalším okolo, co se třeba i dětí netýká :wink: Co vy chodíte už určitě, že jo. Kdy se Honzík rozběhl poprvé sám?
14. zář 2008 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nejak nestíhám jsem chodit, co už Elenka tolik nespí a my máme práci kolem baráku, tak nějak nestíhám :confounded:
jjj26 taky tě tu vítám, to je fajn, když je nás tu víc, alespoň je s kým a o čem psát. No a je super, že si pro srazík, tady se to nějak moc poslední dobou nehejbe, viď mori?
heresto tak co ještě nic? Už to máš orpavdu za pár, myslíme na tebe ať je vše v pořádku a ať tě malinká moc netrápí. :wink: :wink:
Máme za sebou první kurz plavání a bylo to moc fajn, instruktorka je moc milá a povídala básničky a říkadla a my podle toho dělali různé věci a mají tam spoustu hraček do vody a nakonec jsme se šli ohřát do výřivky. Jen si není pořádně kam položit ve sprchách a v šatně miminko. Je nás tam 12 a dva přebalováky fakt nestačí. No ještě že chodím s kamarádkou, že si navzájem pohlídáme miminka. Jinak nevím jak bych to udělala. :astonished:
14. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir: no porad nic :angry: :angry: Ted jsu k dr, na ultrazvuk a monitor tak doufám že se něco pohnulo :angry: Uz si z toho koušu nechty :slight_smile:
15. zář 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky a těhulky, už delší dobu se chystám přidat do Vašich řad, ale pořád jsem se k tomu nebyla schopna dostat, vezmete nás do party? :slight_smile: Jmenuji se Věra, bydlím v České Lípě a máme 9měsíční holčičku Ellinku. Po náročnějších začátccíh s naším nedonošeňátkem se teď vše srovnalo a už máme i relativně více času a uvítaly bychom možnost vidět jiné maminky a dětičky. Jakmile bude chvilka určitě k Vám nakouknu a až se pořádně naučím zmešovat fotky, tak bude možná i album :slight_smile: .
15. zář 2008 v 10:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Herest ze Zákup jsem měla spolužačku Julii Kofanovou, tak možná, že jsi se vídala i s její mladší ségrou Janou a někdy jsme se mohli potkat. Už tam sice nebydlí, ale tohle je možnost. A nebo prostě mi jenom připomínáš někoho :slight_smile:

Měli jsme dost náročný víkend a tak rychle utekl.
V sobotu jsme jeli na dětský den do Kerama, takže odpoledne sice trochu studený, ale prořádili jsme ho na hřišti
Večer jsme byli pozvaný na otevření vernisáže, kterou pořádal kamarád v Novym Boru, kde vystavoval obrazy a jeho žena kresby na dřevo..
Neděle byla návštěvní u příbuzných ve Šluknově. Máme tam babičku a tety a přijela jsem domu až v 8 večer. Zima tam byla jako v Ruskym filmu. Hnus, je to dost na severu a minimálně o 10 stupnů míň.

Takže dnešní den proflákáme doma. Akorát manžel chce do Obi, tak půjdeme jako rodinka, ale tam jsme za 10 minut. Rozhodli jsme se, že si dáme vybourat kus zdi a do něj vložíme terárko. Jsem zvědavá, jak to vše dopadne
15. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bobisek: hmmmmmm neznám :unamused:

Vitej Verano :wink:

Jinak ja jsem dnes byla u dr a v patek nastup do porodky na vyvolání :unamused: (pokud neporodim)
15. zář 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,

já pro srazík byla..psala jsem o něm 2x a reakce žádná :slight_smile: Tento týden můžu..jen né pátek jdu ke kadeřnici a pak čekáme návštěvu, jinak jsme pro!

Heresto, Yvonce je u tebe tákk dobře že se ji nechce ven :grinning: Určitě do pátku porodíš...zkuste vyvolávací procedury doma :grinning:

Bobisku, no to jste měli teda parádní víkend :slight_smile: Lepší než sedět doma :slight_smile: my byli u našich ve SpR a taky užívačka :grinning:.

Verano vítej, bezva, snad to tu trochu ožije. Já na net moc čas neměla ale hlavně to tu dost poslední dobou vázlo,tak jsem lítala jinde :slight_smile: Já jsem taky z Čl a jestli srazík dopadne, jako že doufám že jo...tak se těším že tě poznám :slight_smile:

Iren, jo v těch sprchách je to teda blbý já jsem se sprchla dodatečně až doma... :frowning2: a pravda...ty dva přebalováky fakt nestačí,když vás odchází najednou tolik s dětma :frowning2: Sand to nějak vyřeší...

jjj taky vítej, bezva...snad to tu víc pofrčí holky!!!!!!!! :slight_smile: Máme kluky kousek od sebe :slight_smile: Peťulín oslaví příští týden rok :slight_smile:

Pikus co ty a srazík? šlo by to dorazit? :wink:
15. zář 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, no koukám, že se hezky rozrůstáme, to je super. Nokonečně se to se srazíkem pohne, pořád to plánujem a pořád nic. Už vidím, že bychom se zase sešli já Ráďa a mori, ale takhle, když je už nás tady víc mohlo by se nás sejít větší počet.
Já můžu kdykoli, kromě čtvrtku dopol. to máme to plavčo.
Ráďo může se normálně do bázenu s malýma dětma viď? Když máš ty plavkový plínky. Oni nám totiž na plavání říkali, že kvůli nám míň chlorujou bazén, aby z toho děti neměly nějaký problém. A že pro veřejnost ten bazén obsahuje víc chloru.
Verano, taky tě tu vítám, koukám, že máme holčičky skoro stejně starý. :sweat_smile: :sweat_smile:
Herest, tak se třeba Yvonce zachce samotné na svět, ale Elence se taky nechtělo o týden si to protáhla. :sweat_smile: :sweat_smile:
Bobísku, to jte měli fakt náročný víkend a zima byla šílená. My už jsme zatopili v kamnech.
15. zář 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verano - taky tě vítám! Jasně že vás s Ellinkkou vezmeme do party :slight_smile: To je super, že přibyla další mamča :grinning:

heresta - tak držím palečky aby se to do pátku rozběhlo samo a ať už máš mimčo v náručí :wink: :slight_smile: Už ti musí být hrozně ne?

Já tedy navrhuji na srazík středu nebo čtvrtek tento týden. Tak prosím pište který den můžete či nemůžete a dohodnem se podle většiny. Pak by mohl pro jistotu někdo z ČL domluvit rezervačku co nejblíže koutku, abysme viděli na prcky :wink: A čas - já nevim odpo, nebo chcete na obídek?
15. zář 2008 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andi - plavčo máte v ČL ? do kolika? že byste tam případně zůstali rovnou na srazík ...
15. zář 2008 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bobisek - co to bylo za ten dětský den a kde? :confused:
15. zář 2008 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren jj byli jsme jen v tom dětským bazénu a dobrý...:slight_smile:

Jsem pro středu...
15. zář 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsem viděla minule..tak po plavání bude zase Elen unavená počítám :slight_smile:
Péťa teda posledně byl taky pěkně utahanej :sweat_smile:

vstává, běžím
15. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
tak zima jako v morně a já začala nějak prskat :slight_smile:
No ve středu zrovna slavíme Elišky narozeniny a dárky jako oblečení si chce vybrat sama,tak asi odpoledne vyrazíme do Liberce.
No a ve čtvrtek jedu dopoledne k dr.a po obědě dorazí sestra,takže se mi to nehodí :unamused: ale na ten příští už snad dorazím.
15. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak pokud jsou dítka po bazénu unavená, čemuž věřím že jo, tak tedy raději ta STŘEDA :slight_smile: Škoda pikuš, tak příště dorazíš už s pořádným bříškem :wink:
15. zář 2008 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím a vítám nové i stávající maminky.
Bobí - Julku znám prozměnu já. Je to nejlepší kamarádka mého bývalého. Byla aspoň před cca pěti lety. Teď nevím. Co já se na ní zbytečně nažárlila... :sweat_smile: a ve Šluknově mám taky babičku :dizzy_face:
Iren - to plavání dopadlo až na ty sprchy teda fajnově, to jsem ráda. Elenka si to musela užívat. :slight_smile:
My včera jezdili po babičkách. Zima teda začíná být pořádná... vůbec se mi tam nechce, tak vegetíme dneska doma. Akorát asi vytáhnu prcka odpo. ven až přijede manža z práce aby si mohl odpočinout, psal že ho dneska nic nebaví. Ani se mu nedivím v tom počasí...
Jinak já na srazík taky nedorazím. Máme ve středu u našich velký malování. Slíbila jsem mamce že pomůžu. Přes víkend se u našich štukovalo a teď se má malovat.
15. zář 2008 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
To jsem já Prada, ale změnila jsem si Nick, protože mě tady někdo četl a sledoval a bylo mi to dost nepříjemné. tak snad si na mě zvyknete a nebude Vám vadit, že jsem trochu skrytá.
Vítám nové maminky.

Jé, srazík? Že bychom taky dorazily?
15. zář 2008 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa - no to doražte !!! Ať vás taky poznáme osobně :wink: :slight_smile:
15. zář 2008 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dík, ale nevěřim tomu že by se sama rozhodla...

At vam dopadne srazík dobře :wink:
15. zář 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem ráda že to tu už nespí a najednou se to tu krásně rozjelo.Jinak jsem pro srazík a super je že by to bylo v nionce jen nevím jak časově nebot Honzík mi obědvá kolem jedenácté a pak tak do hodky chodí spát.
andilekir-to plavání je v České Lípě?Zajímali by mě kdyžtak nějaké podrobnosti,bylo by to lepší než jezdit někam mimo,když je bazén tady.Děkuji
Také vítám novou maminu. :slight_smile:
heresta-vubec nic si nedělej z toho,že jsi ještě neporodila.Já Honzíka přenášela o týden a než jsem také v pátek měla nastoupit na vyvolání,tak mě ve středu kolem 19.00 hod. praskla doma voda a malý se narodil ve čtvrtek ráno ve 2.16 hod. s porodní váhou 3.60 kg a byl v pořádku.Takže se opravdu nenervuj až to přijde tak to bude a je vidět že se od tebe malé nechce.
15. zář 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - tu středu můžeš?
15. zář 2008 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26: ja sem se nenervovala az ted jsem zacla pze mam strach z ty vyvolavacky :cry: Jinak jsem s tim byla smířená... Jee ja uz se nemůžu dočkat až budem tři.. Musim tady jeste vysurovat do ctvrtka abych tady mela uklizino..
Doufám že na příští sraz už půjdu s váma :wink:
15. zář 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tu středu bych mohla ale nejdéle zítra potřebuji nějaké podrobnosti.
heresta-vyvolávání ani porodu se neboj,já bych šla rodit hned kor když bych tam měla tu sestavu co mě rodili.Hodně se změnil i přístup takže je to v poho.A hlavně do pátku je daleko takže třeba................. :dizzy_face:
15. zář 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem vložila nějaké fotečky do alba ale je jich málo,nebot mi to nechce program vzít že jsou moc obsáhlé a já antitalent nevím jak je zmenšit. :grinning:
15. zář 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta - koukala jsem že ti klesá bříško, tak to bude co nevidět :slight_smile: a šůrovat nemá cenu. Manžel se sice snažil uklidit a přizval si na to i pomoc, ale stejně mě čekala plná pračka, nádobí atd. Sice bordel nebyl, ale mohlo by být určitě lépe uklizeno. Ale kytička a prstýnek všechno spravil.
15. zář 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evunka :grinning: :grinning: Ja jsem uz zacla prat, a taky musim aspon utrit prach atak :grinning: jeste stihnu snad vyzehlit a aspon mi to utece :wink:
16. zář 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta - jinak jsem koukala že byl dneska úplněk a to se rodí prý hoooodně dětí :dizzy_face: Adámek se taky narodil den po úplňku :slight_smile:
16. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo?? to bylo bylo supr... Bxch stihla bejt jeste o vikendu doma uz s malou :grinning: Ale neverim tomu :frowning2:
16. zář 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek