• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky, na sraz bych přijít mohla, už víte čas?? :wink:
16. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evunko já má ve Šluknově půlku příbuzenstva. Možná, že jsme si tam hráli spolu jako děti :grinning:
ten svět je ale malej

Julka měla kamaráda, to si pamatuju, že spolu trávili hodně času. Ted už dělá asi 2x vysokou a užívá si život pařmenky. Je to taková diskofilačka :grinning: :grinning:
16. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a v kolik zítra v tý Unionce?
16. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - taky jsi dostala prstýnek a kytí :slight_smile: já taky, až jsem se rozbulela - to ty hormony noo :wink:

Nikdo nenavrhuje čas, tak co třeba od 14 h ... někdo třeba dorazí trošku dýl, to samo neva :wink: ostaní už tam budou. Co říkáte? My pojedem už asi teda v 11h, bo si chci trošku cournout po obchodech :wink: Nechce se někdo přidat? :wink:

Bezva že se ukáže i andara a bobisek :grinning:
16. zář 2008 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já uvidím co dítko, protože se nám klubou zoubky a je to protiva protivná :frowning2: u ničeho nevydrží a jenom ječí.
a jak to v té Unionce vypadá? tam si děti můžou hrát někde v koutku na zemi?
Já v Lípě trefím akorát do OBI a do porodnice :grinning:
16. zář 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa - je to nahoře v 1. patře, ale je tam výtah :slight_smile: je tam docela velká plocha pro děti, je to nekuřácké, chodí tam rodiče s dětmi. Víš kde to je?
16. zář 2008 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě,že vůbec nevím. Jak bych se tam dostala když bych přijela od Rumburku. K OBI trefím :grinning:
ale zda přiijedeme, budu vědět až zítra kolem poledne.
16. zář 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenka - no uvidíš jak vám to vyjde. Já tu zítra kolem poledne už nebudu, pojedem už v 11 h, tak ti to písnu teď. Víš kde je aspoň obchoďák Andy? když se zeptáš, tak to ví v ČL každý. Je u toho i prakoviště. Unionka je hned naproti, kdyby si šla hlavní ulicí (Jindřicha z Lipé) jako na náměstí. Je to hned dole, rohový barák, to nemůžeš minout. Nad tím je pak hodinářství "U kukačky".

http://www.mapy.cz/#x=133352576@y=138073680@z=16@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Erbenova%202906,%20%C4%8Cesk%C3%A1%20L%C3%ADpa@sss=1@ssp=133594281_137668082_133604569_137677106 na rohu Sokolské ulice a Jindřicha z Lipé
16. zář 2008 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, snad to najdu. zatím to vypadá 50:50 že přijedeme.
16. zář 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok jsem pro tak doufám že to vyjde.
heresta-jestli by jsi chtěla mužeme tě vzít s sebou a bud pojedeš domu zpět s námi a nebo tě hodím i do porodnice. :slight_smile:
16. zář 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok holky, tak ve 14h jsem tam,snad někoho poznám a nepřisednu si k jiným maminkám s dětma :grinning: .
16. zář 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - my jsme se přeci už viděly :wink:
16. zář 2008 ve 13:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, koukám, že se to tady docela rozjelo. To je dobře, jen nějak nestačím dočítat.
mori chodíme tady do Lípy do bazénu, původně jsme měli zamluveno do Liberce, ale když to vyšlo tady byla jsem moc ráda. Všichni mi říkaj jak jsem se tam dostala, že prý je čekání 4 měsíce. A nás přitom zapsali hnedky a ještě nabídli i jiný den.
jjj26 co by si konkr. chtěla o plavání vědět? Vše zodpovím, jen nevím co tě zajímá.
Koukám, že konečně bude srazík, jen nevím v kolik dorazíme, jak se Elenka vyspí a hlavně můžeme jen na chvilku. Musím totiž zítra odpoledne do Janova. No třeba ještě dorazíme dřív a pokouknem po krámech s mori. :wink: :wink:
helenkaa to je docela síla, když tě někdo tady pronásleduje, to jsou mi nápady, že?
heresto dřžíme palečky ať to stihnete bez vyvolávačky. :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26: ja nepůjdu ale moc dekuji, chci tady trochu uklidit, a uz se na to moc necejtim.. Půjdu s vami pak uz s Yvcou :wink: Navic jsem desne vynervovana z toho patku a nechci vám kazit naladu
16. zář 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir: moc vám děkuju taky ji premlouvam at vyleze sama :frowning2:
16. zář 2008 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - no jasně :sunglasses: Tebe a Káju poznám.
Heresto - tak, že Yvonce vzkazuju ať tě už netrápí a vykoukne na Svět, určitě je už naparáděná až až :wink:
16. zář 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara :grinning: :grinning: vyřídim.. tak doufam ze poslechne a vecer pojedem :wink: moc diky
16. zář 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Mori,děkuji za Ip :slight_smile:

uvidím zítra, kdyžtak byhc se za vámi přišla mrknout, Mori určo poznám :slight_smile:
mějte se papa
16. zář 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jestli sem některá ráno nakouknete - poraďte prosím, kde v ČL juknout na podzimní čepičky :slight_smile:
16. zář 2008 ve 22:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelo zkus Pupíka vedle Zdrav. potřeb a v Piance U Berušky...v Andy je to slabota, noc moc pěknýho. :pensive: Já tu ale snad poprvý koupila pěkniu čepičku, bývá to hrůza tady...jinak nakupuju v eshopech.

Jo ještě možná by se dalo v andy naproti papírnitví je takový obchůdeček s oblečením a tamm ívá taky čapky. tam jsem vlastně sehnala dva pěkný koboučky v létě...tak by tam mohli mít taky něco pěknýho. Jinak je to tu fakt hrůza :frowning2:

Holky s druhou hodinou počítám, uvidím jak nám to vyjde časově. Mělo by to vyjít..ono záleží jak půjde po o Peťulín spát. Snad tam bude pro nás místo ... :sweat_smile:
Už se na vás těším, pa :slight_smile:
17. zář 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás noc katastrofa, takže zatím nevím,zda přijedeme. Ale budeme se snažit.
:wink:
17. zář 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radko - díky, zkusím juknout. V Andy jsem byla v neděli a děs běs v tom malém dětském obchůdku :unamused: Čepička se mi moc nechce kupovat po netu, bo né každá jí dobře sedí - jsem před týdnem něco zkoušela v H&M a vypadala jak tydýt :grinning:

My se půjdem pomalu chystat ... musím něco provést s vlasama atd. :wink: Tak ahojík odpo :dizzy_face:
17. zář 2008 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťa spí..snad se vyspí do růžova...ráno to byla teda katastrofa..stává se to málokdy a snad né zrovna dneska, že bude protiva... :slight_smile:

Tak já už vím jaký typ P sluší, takže už je to lepší...ale jinak mu zkouším tady taky různé jen abych věděla jak v tom vypadá :slight_smile: Napč. mu absolutně nejdou ty čepice, jak rantlují i uši..vypadá jak tankista :grinning:
17. zář 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-jestli jsem jeětě koukneš a nemusíš mít čepičku novou tak v ulici nad KD Krystal je dětský bazárek a mají tam i velký výběrna holčičky.Já tam v pondělí kupovala Honzíkovi taky čepice
17. zář 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andaro??? co to mé oči nevidí??? Držím palečky a potichu gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani na ten bazárek jsem slyšela chválu, že tam mají moc pěkný věci...jenže se tam nedá prý jet kočárem nebo snad jo? :confused:
17. zář 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara - vypadá to slibně :slight_smile: držím pěstičky
17. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatíčka musim se z dnešní sešlosti uvolnit a moc mě to mrzí.
Předěláváme obývák a vybouchl nám stěhovák (brácha - angína), takže musim pomáhat manželovi s nábytkem já. Doufám, že příjde babička a vyzvedne si Davídka a půjdou někam do cukrárny, jinak si to nedokážu představit

Jo babča dorazík, tak aspoň to mi vyšlo. Psala smsky

Moc mě to mrzí holky. Foťte a pak mi písněte, jak to vypadalo.
Ach jo
17. zář 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee holky děkuju moc, dneska ještě před srazíkem skočím do lékárny pro další testíky :wink:
17. zář 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem dorazila domů, děkuju holky za milé setkání, máte všechny krásné a hodné dětičky :wink: Samozřejmě jsem nevydržela a hned doma zkusila jeden test - no a je tam!!!Druhá čárečka, sice slabá,ale je. Tak snad to povede ke zdárnému konci :sunglasses:
17. zář 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek