• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky tak jakej byl sraz? kolik vas bylo?

Andara držim pěstičky :wink:
17. zář 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. zář 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pokud by tam někdo nějakou fotku nechtěl, tak si ji smažte :wink:
a Ráďa určo taky něco vloží, viď :wink:
17. zář 2008 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky za bezva odpoledne !!! :slight_smile: Myslím, že srazík se vyvedl, super že se nás tentokrát sešlo víc :grinning: Všechny jsem vás ráda poznala :slight_smile: tak se budu těšit zas někdy příště :wink: samo i na další mamči :wink: :grinning:

Jinak řidič busu jel stejný a nechtěl mě vzít, že už tam 1 kočár má :angry: Dědek byl dost nepříjemnej, už by měl zůstat radši doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prej: "vám jasně říkám, že můžu brát jen 1 kočár, protože jak mě zastaví policajti, tak odejdu v želízkách" (něco takového tam blekotal) ale neřekl, že mě nevezme, tak já na něj " a já se vás jasně ptám, zda mě vezmete nebo ne" a už mi točil lístek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak ještě před Stráži tak blbě jel do zatáčky, že mi spadl kočár, naštěstí se opřel o sedačku :rolling_eyes: Jo a po mě nastupoval chlap s krabicí, měl v ní nějaké přenosné topení a toho nevzal, bo už byli 2 kočáry :fearful: No prudič, nechápu proč mu to navzal dolu do kufru ...
17. zář 2008 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Mori, to byl blbec a jak by ses asi dostala domů?Bych mu řekla ať pro mně pak přijede extra :slight_smile:
17. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - no musela bych čekat do 17.20 h na další autobus :unamused: bysme musely někde courat noo ... ale dobře že nás nakonec vzal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2008 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
tak jsme ráda,že jsem vás některé dneska poznala, že jsem měla čas za vámi příjít :slight_smile: bylo to bezva :slight_smile:

pak jsem šla ještě s kámoškou na kafčo,abych nemusela příští týden, tak jsme to vzala to kafíčkování najednou :slight_smile:

jiank super nápad s tím založením albíčka a super fotky :slight_smile:

Andaro, gratulujuuuuuuuuuu jsou tam holky jedny :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, prosím tě ,to jsme nikdy neslyšela,že může převážet jen jeden kočár ?, co to je za novoty ?
to až pak bude 5 kočárů ,tak pojedou prostě postupně za sebou či coo??
někdy jsou ti řidiči důležitý jak vrátný :grinning:
17. zář 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jsem taky ráda že to dnešní setkání s vámi všemi dopadlo super a jen se chci všem co tam byli že jsem zustala paf a nepředstavila se,ještě jednou pardon a příště už to bude snad lepší.Jinak jste všichni moc super a jsem ráda že jsem vás poznala a že bude ještě spousta možností se s vámi vidět a posedět. :grinning:
17. zář 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam ze sraz se vám povedl :wink: Ja jsem celej den šůrovala, zejtra uz jen koupelnu vyluxuju a yvca muze ven :grinning:, nemůz uz ani na zada :grinning: Tak priste jdu uz s vama slibuju :wink:
17. zář 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir-ahoj doufám že mužu zustat u tykání ikdyž jsi asi starší než já,ale po dnešním setkání jsem zjistila,že tě podle vidění z nám z práce,jen ty jsi byla v kanceláři a já dělala předačku.No svět je hold malý,ale jsem ráda jsi fajn ženská jako všechny co jsem dneska měla možnost poznat. :wink:
17. zář 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-to jsem měla vědět tak jsem tě mohla hodit domu stejně jsi jela stejným směrem a normálně bych si na něj šla stěžovat jak se máš asi s dítětem dostat domu? :frowning2: jsou to blbci schválně se někde zeptám jak je to s těmi kočárky
17. zář 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir-zapoměla jsem se zeptat na to plavání v bazénu,zda je tam brouzdaliště,na jak dlouho a za kolik peněz tam jde být a takové ty věci ohledně plavání s prckem.To společné plavání je s instruktorkou ?
17. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda musím říct, že srazík byl fakt super, moc se mi to líbilo, doufám, že to brzo zopáknem, co vy na to?
Jen škoda, že jsem musela brzy odejít.
mori teda oni ještě pořád řídí autobusy takový tupci jo? A smernice má ještě po brabábě, když jezdily takový ty "buřty", kam se nevešel ani jeden kočár, Asi zaspal dobu ne?A jak by jsi se asi jako s malym dítětem dostala domů, pěšky né, no to je blbec! To by mi asi zkazil den, ještě že jezdím autem a ne s takovýma přiblblama.
Jinak s albíčkem super nápad!!! fotečky super! Ani jsem nevěděla, že jsi fotila Elíka.
jjj26 - já si říkala, že tě odněkud znám. No jasně, že zůstanem u tykaní, přeci si nebudeme vykat. Prosímtě a jaká bych měla být, jako namyšlená, to bych měla na co :wink: :grinning: :grinning: :grinning: .
jo a o tom plavání, je to kurz 10 lekci a stálo to 900,-, každý čtvrtek lekce, v bazénu jsme půl hoďky, v tom malém co je nejvíc 90cm, chodí se do něj po schůdkách. Kurz vede instruktorka a vždy nám říká co máme dělat a jak to máme dělat, hraje si i s dětma. Povídá jim říkanky a podle toho se dělají různé věci, jako zvedání, nebo vožení miminek po vodě a tak. Minule jsme začli s nácvikem potápění, ale to je fakt v začátcích, i když tam byl jeden chlapeček co už na plavání chodil a suprově se potápěl. Je nás tam 12 ve skupině, což byhc řekla, že je docela dost. Ale jinak se mi to moc líbilo. Jen jak už jsem tu psala, v těch sprchách a šatnách, není pořádně kam to mimčo dát.
andar no toje super, moc držíme palečky ať máš za chvilku průkazku v kapse!!!!
herest ty prostě chceš tu tvou Yvonku už z bříška vyhnat co? Prý zabírá mytí oken, už je máš čisté? :wink: :wink:
17. zář 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir-děkuji za info a jen co budu mít cestu do Č.Lípy tak se dojdu taky zeptat na plavčo aby měl malý taky nějakou zábavu.Jsem ráda za tykačku a baráček máte podle fotek uplně super,my by jsme časem až se vrátím do práce taky alespon nějaký malý chtěli ale to je všechno ještě ve hvězdách. :wink:
17. zář 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky, souhlas...srazík byl super i když jsem toho moc nepopovídala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pár fotek jsem ale stihla ulvit..bohužel víc fotit nešlo..jsem ráda i za to málo. Jen mě mrzí že na fotce není vůbec vidět Jana s Honzíkem... :pensive:

Mori s busem teda síla... :astonished: hlavně že vás vzal. :wink:
17. zář 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
perada-z toho si nic nedělej že nejsme na fotce já nejsem stejně fotogenický typ,takže bych tu fotku kazila
ha ha ha :sunglasses:
18. zář 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir: Mytí oken jsem zamítla, je ta moc velká zima :sweat_smile: Steje to nepomohlo ani trochu to uklizeni, jsem zas jak rybicka ( spis hodne velka rybicka) :slight_smile:
18. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak jak Kájuš včera nespala, tak se v noci ani jednou nevzbudila :sunglasses: Teď si tu natrhala papíry a zametá si je :grinning: prdlouš malej :grinning:
18. zář 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ, příště se polepším :slight_smile: Musíte být v přeci zdokumentovaný v albu :wink: :grinning:
mmch...Jani děsně mi někoho připomínáš..nebo jako že jsem tě někde viděla :grinning: ale kde!!! :slight_smile:

Mori ať přijde Kája sem...Peťulín tu udělal zase binec, takže si nebude muset natrhávat papíry a může se vrhnout rovnu na úklid :grinning: :sweat_smile:

Andaro, tak pokud jsi měla // takhle pozdě odpoledne...tak jsi jasná!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jistě bude všechno v pořádku!!! :slight_smile:
18. zář 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara-jestli máš opravdu už ty dvě vytoužené čárky,tak přeji jen to nej,nej :wink:
perada-to nevím koho bych ti připomínala.Bydlíš v Lípě?Je možné že jsi mě potkala jsem v Lípě docela často,teda někdy podle času a nálady. :slight_smile:
18. zář 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si do alba přidala ještě nějaké fotky malého,které mi manžel zmenšil. :wink:
18. zář 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ bydlím v ČL, dříve ve Stráži...no asi jsem tě třeba jen někde potkala :slight_smile:
Honzík má krásný fotky :dizzy_face:

Dneska je Pikuska u dr..... :dizzy_face: snad bude vše OK.
18. zář 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak budu pikuse taky drzet palecky at ji to vyjde :dizzy_face:
18. zář 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak koukám,že jste se krásně bavily :wink: to je dobře.
Já dnes u dr.v pořádku,mimís roste a mával rukama a kopal nohama.........já slzela dojetím :grinning:
Jen mám cystu,ta se tede muset hlídat.
Peradko,ty jsi zlatá jak na mě myslíš,moc ti děkuju :wink:
18. zář 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Pikus,
tak blahopřeju ke kontrole a jen zírám,že už jsi v 11tt :slight_smile: to je krásný :slight_smile: tak jen tak dál :slight_smile:
18. zář 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus: taky mo blahobreju ze se mimisek zdane vyviji :wink: a jen tak dal
18. zář 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam ze zapominam pismenka :unamused: moc gratuluju a zdárně vyvijí :sweat_smile:

Tak jdu se zbalit.. Naveceret a lehnout jsi.. Takze doufam ze nejdyl v patek se tady ukazu :wink: teda pokud me neposlou domu.. (kdyby tam byl nakej blbej dr.) Tak se mejte zatim hezky
18. zář 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta-ahoj určitě si tě tam nechají když máš nástup,ale zrovna jsem přemýšlela zda máš vubec dobře vypočítaný termín.Já ho měla jen podle měsíčku a až termín co mi vypočítala moje mamka podle starého domácího lékaře mi to vyšlo na den přesně.
pikusa-sice se neznáme ale taky gratuluji že je vše v pořádku a držím palečky
18. zář 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26: pocitali mi v porodnici, hned jak si me prevzali od dr. v tom 36tt :slight_smile: Takze bych zitra prenasim presne tyden..
18. zář 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek