• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Holky díky moc :slight_smile:
Andarko,tobě moc moc gratuluji k těm krásným testíkům :grinning:
18. zář 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už mám po jednom dárku pro babičku a prababičku - kalendáře na rok 2009 s Kájinkou http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1328021

pikusa - krásnej pocit viď :slight_smile: jen si to užívej, uteče to rychle i když se ti zdá, že máš před sebou spoustu měsíců :wink: a foť bříško :wink: ať máš památku
18. zář 2008 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori: kde jsi o nechavala delat?? :astonished: to je nadhera :wink:
18. zář 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - na MMB, u fotky je autorka napsaná :wink:
18. zář 2008 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
herest držím na zítra palečky, ať vše dobře dopadne, no ale třeba Yvonka překvapí a pojedete už v noci :wink: :wink:
pikus tak se prosím opatruj, ať nemáš žádné komplikace a jste s mimískem zdraví, když už jste tak hezky čiperný!!
:dizzy_face: :dizzy_face:
jjj26 mně potom vlastně docvaklo, že tě asi znám z Packardu, když jsi se bavila v Unionce s Luckou a tou druhou blondýnkou, ty jsou taky odtamtud. No mně to ale rychle zapaluje :wink: :wink: Jo a jinak domeček je fajn, hlavně se těším, že Elenka bude běhat po zahradě a žádné sídliště a nic takového tu nehrozí. Tak ať se vám taky jednou splní ho postavit. :slight_smile: :slight_smile:
Andar no fakt tam jsou dvě!!! Moc blahopřeju, to je super!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dnes jsme měli další plavčo, zase bylo moc fajn, už začínáme mít vychytané různé věci a netrvá nám všechno tak dlouho. Při posledních lekcích už budeme fofrníci. Dnes jsme se zase učili potápět, jdou na to pomalu, to je fajn, i když Elík se asi dvakrát napila, no ale ustála to, žádné slzičky, ale odpoledne odpadla a večer už v 19.00 byla v limbu.
18. zář 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ráno :slight_smile: Tak bohuzel v noci jsme nejeli, za to jsem vůbec nespala, mam nervy v kýblu :grinning:
19. zář 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto držím palce ať máš pohodový a rychlý prorod.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: NA všechno zapomeneš jak ti dají uzlíček do náručí :pensive: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto, držím pěstičky, aby byl porod v pohodě a rychlý :wink:

Andaro, gratuluji ke dvěma // :wink:
Pikus, to je paráda, že je mimísek v pořádku,11tt-toto letí :confused:
Mori, ten řidič-no coment :angry:
19. zář 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak sraz byl super, ale jak psala Perada, moc jsem nepokecala, ale snad už to bude příště lepší :wink:
19. zář 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za gratulace, už tomu začínám věřit, pro jistotu jsem zašla pro mamatest a mám dvě čárky :slight_smile: .Chci se zeptat, jak to chodí u doktorky Branžovské?Mám tam zavolat, že si myslím, že jsem těhu, nebo rovnou přijít hned ráno?
19. zář 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak to se asi budeme potkávat v poradně :slight_smile:
19. zář 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
15.8. poslední MS
9.9. první pozitivní test
6.10. objednaná na kontrolu k MuDr. Branžovské :slight_smile:
19. zář 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus tééééda ani si mi nepsala do IP o dalším UTZ :slight_smile: kráááásný :dizzy_face:
19. zář 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj laado :slight_smile: Tak to je fajn. No já doufám, že mě objedná dřív, potřebuju neschopenku kvůli rizikové práci co nejdřív. :unamused:
19. zář 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Objedná tě dřív :wink: já chtěla později aby šlo vidět i srdíčko :slight_smile:
19. zář 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
haoj holky,
tak Andaro, čárky už jsou suprové :slight_smile:
Jeslti máš nějakou rizikovou práci, tak si jí zavolej a domluv se s ní,aby jsi co nejdříve mohla nastoupit na PN.
Mohal by tě tam sestřička nějak vklínit, mají to vždy tak narvané :confounded:

Já jsme si chvilku na objednání počkala,protože jsem přecházela od Farkaše,takže jsem u ní byla až v 9tt, ale skočila jsme si do nemocnice na utz na srdíčko, to jsme byla 5+6.

laadu, mooc gratuluju k // a hlavně hodně zdravíčka !!
19. zář 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
laada, gratuluju k // :wink:
19. zář 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla poslední MS 23.8. v kolikátém jsem asi tt?
19. zář 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky :dizzy_face:

podle PM dnes přesně 4tt
20. zář 2008 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
si teda myslím, že se to tak počítá :grinning:
20. zář 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara-ahoj měla by jsi být podle menzes ty čtyři týdny co psala laada,takže moc gratuluji a opatruj se :slight_smile:
20. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratuluju novým těhulkám ladě a andarce ke dvěma čárkám. :dizzy_face:
Mori - ten kalendář je suprovej. Pěknej dárek k Vánocům a skvělá inspirace pro ostatní :slight_smile:
Koukala jsem že jste si všechny srazík užily. My nakonec malovaly dva dny a včera jsme byli u prababičky ve Šluknově.
Iren - plavání je teda supr. :dizzy_face: to je dobře. Chystáme se tam taky brzo zapsat ať pak nejdeme až ve dvou letech... A stou zahradou máš teda pravdu. Hlavně si tam můžeš dát pískoviště a víš že ti tam nechoděj dělat svou ptřebu psi a nejsou tam žádný nebezpečný věci. :angry:
20. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že se srazíkem jsou všichni spokojeni, tak to je bezva :slight_smile: V tom případě to zas musíme někdy zopáknout :wink:

Ten náš taťka si ze mě pěkně utáh :slight_smile: Měl být v těch západních Čechách min. do neděle ... tak mi ještě kolem 21 h volal a že jako makaj do noci, že jde zas pokračovat. A pak cca za půl hodinky mě prozvonil (to dělá, když je na cestě domů) a najednou slyším klíče ve dveřích :grinning: :grinning: :grinning: tak to bylo hezký překvápko :dizzy_face:
20. zář 2008 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evunka - no ukázala jsem je hned manželovi jak přijel, strašně se mu líběj a že chce domů taky :slight_smile: tak jsem hned včera objednala ještě 1 pro nás :grinning:
20. zář 2008 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-chtěla bych se zeptat jak se dostanu na tu ženskou co ti udělala ty kalendáříky,jsou opravdu super.Jsem také registrovaná na mimibazaru tak by to nemusel být problém.Jinak jsem pro aby byl další srazík alespon bude více času si popovídat a poznat se víc než jen přes stránky ikdyž takhle je to také dobré. :slight_smile:
20. zář 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak jsem dočetla :slight_smile: Předím jsem chtěla stihnout Herestu...jak se jí asi daří? Možná už má porod za sebou :dizzy_face:

Laado, véliká gratulace!!! Tady je to teď samá těhule..super :dizzy_face:

Mori, kalenáře jsou krásný!!! Ještě když jsem dělala na JA tak mi je tam kolega taky dělával..jen né takhle pěkný. Já bych chtěla nechat namalovat a zarámovat Peťulína podle fotky pro babičky k vánocům. Dělá to taky jedna paní na MMB :slight_smile:

Pikus, utz krásný :dizzy_face: mě dojímal každý ultrazvuk...a Petra taky :slight_smile: S cystou se opatruj, taky jsem ji měla..ze začátku do dost bolelo, musela jsem být opatrná, pak zmizla :slight_smile: Výhodou na tom je že budeš chodit častěji na utz :grinning:

ad výpočty tt - jukněte sem :slight_smile: http://www.mladazena.cz/scripts/detail.php?pgid=1382
pak byla ještě stránka kde to bylo lepší...vygenerovaly se tam datumy kdy je pravděpodobnost, že ucítíte pohyb, nástup MD apod. ale nevzpomenu si kde to bylo. Pak jsem taky byla zaregistrovaná na www.miminka.cz a nechala jsem si posílat každý týden e-mail co se děje v určitým týdnu těhotenství. Bylo to tam krásně napsaný :slight_smile: z rodina.cz chodili celkem bláboly... :rolling_eyes:

Moc si užívejte těhotenství, fakt to uteče. Přeji vám holky samé pozitivní kontroly :slight_smile:
20. zář 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - je to u fotky napsáno, kdo to dělal, ale tady máš rovnou odkázek http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=24049 - napiš paní, že máš tip ode mě :wink:

perada - taky dobrý nápad nechat namalovat :slight_smile: třeba se inspiruju na příští rok :wink: :grinning:
20. zář 2008 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-moc děkuji, určitě se na ně už těším :slight_smile:
perada-to malování musí být taky hezké,nemáš někde fotku,že jsem se mrkla jak to vypadá.To by se líbilo zase si udělat pro sebe
20. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer maminky, koukám, že jste měly srazík, to je super. Příště se k Vám rády přidáme, ale musím k Vám nakukovat častěji, teď se mi to nedařilo, Elli byla k neutahání a vydržela celý den bez spinkání, vůbec nebyl čas na PC :cry: .

Andilekir - jo, jo jsou ty naše treperendy skoro stejně staré. Elli se narodila přesně o 6týdnů dřív, asi se na nás moc těšila, ale teď už všechno dohnala a vůbec na to teda nevypadá a já si naivně myslela, že budeme mít drobnější holčičku (na 8,5měs. měla skoro 8kg).

Čerstvým těhulkám moc a moc gratuluji. Najít ty dvě vytoužené čárky na testíku, je krásná věc, pak jsou úžasné ty přípravy na droběčka, najednou přijde ten den "D" a pak to tak strašně rychle letí, ale je to radost s dětičkami, život se krásně změní :slight_smile:.

Dnes jsme byli v Litoměřicích na Zahradě Čech, to byl teda nápad. Jeli jsme odpoledne, že už tam nebude tolik lidí, ale byly teda davy. Jeli jsme se tam kochat kytičkami, vždycky něco malého přivezeme domů a pěstujeme na naši budoucí zahradu k novému domu. No, ale než ho dostavíme, tak už se nám to tady v Lípě na tu současnou asi nikam nevejde.

Nevím jak jste na tom vy, ale mě už chytají Vánoce, jestli je to tím počasím nevím, ale už začínám přemýšlet nad dárečky. Máte to taky tak, nebo jsem v tom sama? těsně před Vánoci budeme slavit 1.narozeniny, tak tech dárků budeme muset pořídit trochu víc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:. Jestli máte nějaké zajímavé tipy, tak sem s nimi, určitě se ráda inspiruji.
20. zář 2008 ve 22:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verano - rozhodně nejsi sama, kdo přemýšlí na Vánocema :wink: Nevím jestli sis všimla - před pár dny jsem tu zrovna dávala odkaz na kalendáře s naší Karolínkou, co máme přichystané pro babičky. Pro Karolínku taky něco už máme a pro manžela mám zatím jen vymyšleno (ale to stačí, koupit to je už to nejmenší - nejhorší je pro chlapa vymyslet dárek :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ten má ještě v listopadu svátek). Pro Káju nakupujem klidně i během roku, když nás něco zaujme a je a doboru cenu :grinning: a jsem držák - schovám to a nevyndám :sunglasses:
Kdybys chtěla tipy k 1 roku, tak tady je foto, co dostala naše Kája k 1. narozeninám http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=868243 a tady k V8nocům, tojí bylo 10,5 měsíce http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=761531 - třeba se něčím inspiruješ :slight_smile:

Ženský to je počasí :rolling_eyes: tady v noci pršelo a dnes je furt pod mrakem :unamused:
21. zář 2008 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek