• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Verano, vítej :wink:
U nás od rána prší :angry:
Nad dárkama na Vánoce taky přemýšlím,ale vůbec nic mě nenapadá, jelikož jsme teď slavili rok, takže hraček má spoustu.
Už 4 noci jsou u nás katastrofa-každou chvilku jsme vzhůru, trápí nás prdíky a já vlbec nevím z čeho :frowning2:
21. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím na Herestu, už by to měla mít za sebou a Yvonku by měla mít už u sebe,ne?
Třeba dá Evunka vědět....
21. zář 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verano ahojky, snd bude brzy zase srazík a poznáme i tebe :slight_smile:

Jani . portréty tady http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=106625 ale na aukro.cz dělala nějaká firma přímo plátna..ale nemůžu to najít...stálo to ale už víc peněz myslím. Ještě pohledám, mám tu v PC neskutečnej bordel :grinning:.

ad vánoce...tak já už mám dárky pro tchýni, švagrový, bráchu s přítelkyní, něco pro Peťulína...takže taky jak něco vidím, koupím ať toho pak nené tolik. No a co P je taky problém...tak nějak mě nc nenapadá, v pátek má narozeniny, takže to dostaně hračky apod. a co na vánoce nevím..nic kromě bobů a oblečeního nepotřebuje... :confused:

Jinak u nás se rýmuje... :frowning2: hrůza. Noc na prd, skončil u nás v posteli, takže jsem se skoro nevyspala...děs, chjo. Takže kurýrujem ať je to "jen" rýma a do narozenin vyléčená. :confounded:

Holky používáte některá Olynth do zásuvky? Jak to funguje? Zatím jsem to studovala na netu a jsem z toho trochu jelen :grinning:
21. zář 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helenko to je divný..prdíky. :frowning2: Péťa dost asi prdí po hroznovým vínu...jinak už se s tím ale popere většinou....snad to bude brzo dobrý... :pensive:
21. zář 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
perada-ahojky moc děkuji za odkaz,je to hezké ještě to proberu s manželem.Jinak mi máme taky rýmu a používám kapky co jsou i pro miminka Nasivin a jsou super.Krásně to povoluje a snad nás to brzy přejde kor když je takové počasí.Heresta doma není takže si myslím,že má už malou u sebe a za chvíli bude už s malou doma.Na srazík se taky těším tak dejte brzy vědět.
21. zář 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Heresta chudák dostala včera dvě vyvolávačky a dnes ještě jednu a pořád nic. Tak jí tak před dvěma hodinkami píchali vodu a šla na sál, tak uvidíme. Držím jí pěsti... Třeba už má malou u sebe. Hned jak se jí to narodí, tak budu mít echo od mamky, tak dám vědět. Vůbec jí to nezávidím... :frowning2:
21. zář 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunko, tak jí moc pozdravuj a že na ní myslíme :wink:
21. zář 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm holčičce se nechtělo do té zimy a chtěla být ještě v teplíčku u maminky.Taky Herestu moc zdravím a myslím na ně. :slight_smile:
21. zář 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéjej, chudák heresta :unamused: takový trápení, no snad už to nebude dlouho trvat ... Yvonce se ale nedivím, že se jí ven nechce do toho počasí :wink: u mamky je líp :dizzy_face:
21. zář 2008 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťa už šel spát s teplotou :frowning2: CHjo

Jani Nasivin taky kapu, P se to uvolňuje taky...takže odsáváme, odsáváme :frowning2: VIdím to že budeme muset i v noci.. :pensive:

Heresta to má jak já...teď už to ale poběží rychle..a bude Yvonka venku :dizzy_face:
21. zář 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenkaa - určitě jí to vzkážu, bude moc ráda :dizzy_face:
21. zář 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori kalendář super, to bude pro babí překvápko. :dizzy_face: :dizzy_face: a bezva typy na dárky, já si lámu hlavu co Elence všechno k vánocům a následně k narozkám, když je má chuděrka tak nešťastně hnedky po vánocích. :confounded: Už slyším až bude větší, že jí šidíme o dárky pod stromeček :wink: :wink:
helenkaa no jo prdíky trápěj i dospělí, s tím nic nenaděláš, jen ty mrňousci se s tím tak nevyrovnaj, tak zkus jak jsem radila Evunce kapičky BabyCalm, je to čistě přírodní a mají to v lékárnách a k tomu čajík a mělo by to zabrat.
verano tak to jsis užila pěkný nervíky viď, když malá byla dřív, no hlavně, že je holka statečná a všechno jste dohnali, to je moc dobře. :dizzy_face: :dizzy_face:. Vy taky stavíte baráček a můžu vědět kde?
Peradko rýma u mimísku je hrozná, tak ať se brzy vykurýrujete.
Tak Herestu takhle malá trápí a nechce se jí ven, hlavně aby to netrvalo po té píchnuté vodě už moc dlouho, aby se Yvonka rozhoupala a hurá k mamce do náruče.
No jak koukám, taky bych pomlau měla začít řešit vánoce, ještě nic nemám, ale naštěstí nápady nějaké už ano, to je vždycky nejhorší, vymyslet to. Je moc fajn, že se dělíte o inspirace. :sweat_smile: :sweat_smile:
Tak kdy bude další srazík :wink: :wink:
21. zář 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
evunka-moc pozdravuj i ode mě Herestu,vidíš já už myslela že to má za sebou a ono se malé nechce,ale sama vím že manželova sestra přenášela první holku o 14 dní a stejně jí to pak ještě vyvolávali.Jinak vánoce budu řešit asi až déle nebot máme ted problém s autem.Manžel byl v neděli pro rodiče v Praze na letišti a když přijel domu tak se mu rozsvítila kontrolka od motoru a v papírech jsme se dočetli že se něco děje že je nutný servis,tak dneska jede a uvidíme co nám řeknou,ale prý kompletní rozebrání a oprava motoru stojí 20 000 kč což by bylo na zastřelení.Takže mám ted spíše myšlenky co se auta a opravy týče a jsem na mrtvici.Jinak jak jsem říkala na srazíku že nám rodiče slíbili,že pojedeme příští rok s nima tak už je změna že prý berou příští rok bráchovi děti.Byla jsem z toho tak sklamaná že jsem to obrečela a jsem hodně zklamaná,nebot už jsem se těšila jen pomyšlením na moře. :frowning2:
22. zář 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jsou obě v pořádku. Mamka mi psala včera v jedenáct večer ře má Yvonka 2,90kg a 48cm. Prcek. Ale podle toho času to neměla naštěstí nějak moc dlouhé. Budu zjišťovat dál. Včera jsem ještě večer dražila na mimiaukci hopsadlo pro Adíska a pár vteřin před koncem už jsem nestihla přihodit, tak mi to vzala jiná mamka. Byla jsem teda pěkně naštvaná a vytočená, tak sháním dál a příště si to fakt ohlídám. Koukám i po aukru a ebayi. Ale z ciziny je fakt drahé poštovné a to se nevyplatí.
22. zář 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26 - samozřejmě jsem pozdravovala od všech. :dizzy_face: S tím autem je mi to líto. Stejně jak u nás. Manža včera zjišťoval kolik bude stát nový výfuk u jeho auta a prd ho. Bude to kolem bůra. Takže Vánoce budou muset chviličku počkat :cry:
22. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to je Yvonka malý prcíček :wink: paráda,že jsou obě v pořádku.
22. zář 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc gratuluji herestě k Yvonce a určitě poroste jako z vody :slight_smile: :sunglasses: :pensive:
22. zář 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratuluju k narození Yvonky ať dělá rodičům jen samou radost :slight_smile: .Já jdu zítra ráno na krev,tak jsem zvědavá jak to dopadne,jinak MS nikde, na testech pořád dvě čárky,bolej mě prsa a sem tam břicho, snad je vše v pořádku :slight_smile:
22. zář 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopolko! My máme dnes tatíka doma, tak jsme se vrhli na sestavení knihovny Expedit z Ikei a právě ji přivrtává ke zdi ... kupodivu i v tom rámusu Kája usnula. Asi to pro ni nebyl problém, když šla apát o hodinu dýl než obvykle :sweat_smile: Já už mám nachystaný oběd (smažený sýr s bramborem), jen to hodit na plotnu, ale to je ještě čas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Odpo mi vrtne taky manža věšák v předsíni, tak konečně budem jako lidi mít kam odkládat bundy :grinning: a ještě Káje garnýž na záclonu a závěs. No ještě teda musím někde sehnat tu záclonu s tím závěsem ... ale nechci takové ty dětské s medvídkama, klaunama atd., to se mi fakt nelíbí :confused:

andilekir - moc to s dárkama pro malou nepřehánějte, stejně jí to bude šumák, jako naší Káje loni :grinning: hezky obdarujte sebe, příště už to bude spíš pro Elenku :wink:

jjj26 - ani se ti nedivím, že jsi zklamaná. Mě kdyby někdo někam nalákal, a pak mi řekl, že bere někoho jiného (přestože to je taky rodina), bylo by mi to taky líto :frowning2:
S autem blbý noo, my to tak máme se starým autem - taky jsme furt něco museli opravovat, vyměňovat a peníze se jen kutáleli. Teď ho má manža jako pracovní a jak se něco podělá, tak poletí. Jinak jsme si koupili nedávno nové, tak doufáme, že pár let bude klid :wink:

andara - tak doufám, že už ani o tom nepochybuješ, to jsou jasné příznaky :wink: :sunglasses:

Moc moc blahopřeju herestě k Yvonce :slight_smile: hodně zdravíčka s štěstíčka oběma holkám :dizzy_face:
22. zář 2008 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji k Yvonce a at je zdravá a krásně roste :slight_smile:
Andaro,tak zítra hodnotu HCG jako hrom :grinning:
22. zář 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vložila jsem nové fotečky http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=18783 když by chtěl něko juknout. Sem se mi už nevejdou, tak to hážu na MMB :wink:
22. zář 2008 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-tak jak jsem koukala na fotečky tu knihovnu co jste koupili malé do pokojíku je asi ta stejná co jsme si vybrali i pro malého my jen u toho měli ještě psací stul a ten se nám taky šikne,ale budeme to kupovat až dýl tak doufám,že to ještě budou mít.Jinak pokojíček se mi hrozně líbí hold pro holky je to takové sladčejší a utulnější,kluci si na to ani nepotrpí :grinning:
22. zář 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak to mám potvrzené- HCG 1350,nevím jestli jsem dobře rozuměla (zdá se mi to moc) :slight_smile: sestřička říkala jen,že to odpovídá a že je to v pořádku. UTZ mi doktorka nedělala, že by nic nebylo vidět, tak mě objednala na 9.1O. a dala mi neschopenku :slight_smile: Jsem šťastná holky, držte mi palce ať jde vše jak má.
23. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
anrada-moc gratuluji a když si vzpomenu na sebe,když jsem to zjistila,tak dokud jsem malého neviděla prvně na ultrazvuku tak jsem tomu nemohla uvěřit,nebot mě jen hrozně vylítli prsa a měla jsem něchutenství a trochu zvracení ale jinak jsem nikde nic nevnímala a ze začátku jsem tomu stejně nějak nevěnovala pozornost.Ale ten první pohled na toho tvorečka co je v tobě byl pro mě něco užasnýho a nádhernýho a dokonce mi bylo i jedno že budeme mít kluka ikdyž první myšlenky směřovali na holčičku. :wink:
23. zář 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andaro, gratuluji. Budu držet pěstičky, aby bylo vše až do konce v pořádku :wink:
23. zář 2008 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
anada - držím palce ... :dizzy_face:
jjj26 - tak vy jste chtěli holčičku??? :slight_smile: My chtěli kluka a nemohla jsem věřit tomu, že tam toho pindíka fakt má. Myslela jsem si pořád že to bude holka... Ale máš úplnou pravdu, že ten první obrázek z utz. je ten nejnádhernější! :dizzy_face:
23. zář 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
připojuju se ke gratulaci k Yvonce :dizzy_face:

téééda si budu muset u té Branžovské dupnout, mě ani sestra nenabídla odběr krve a to sem se ptala...rovnou mě objednala na 6.10. :pensive:
23. zář 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Andarko,gratuluji ti :slight_smile:
Jinak já teda po těch letech snažení jsem tomu nevěřila ještě nedávno.A i ted mi to asi ještě pořádně hlava nebere a přitom se tam na UTZ tak krásně hýbal mimíse jeden náš :wink:
23. zář 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže zítra má Branžovská prý jen pro zvané, ale já sem se právě rozhodla, že se hned ráno pozvu :wink:
23. zář 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To měla dneska od 7-8 a pak od 14-15 pouze pro pozvané :wink: Nebo si tam volala?
23. zář 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek