• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
jinak jsem našla na netu včera večer stránky s dětskými botami a jsou uplně super,celé kožíškové vevnitř a z venku ruzný materiál.
23. zář 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - tak nám nahoď rovnou odkaz na ty botičky :wink:
23. zář 2008 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nakukovala jsem ale nestíhala reagovat...kurýrovala jsem Peťulína a včera lehnul táta... :pensive: snad do soboty bude fit.

Herestě moc gratulujuk Yvonco, šlo jí to teda po píchnutí vody nějak rychle... :sweat_smile: Yvonka je fakt drobínek..na to že tak dlouho přenášela. No ona i Heresta dle fotek vypadá na drobně :slight_smile: To jen já porodila obříka :grinning: V pátek s zavzpomínám a zamáčknu slzu :pensive: :slight_smile:

Andaro tobě taky veliká gratulace a samozřejmě i Laadě..holky přeju vám pohodové těhotenství bez problémů. Jistě bude všechno dobrý. :dizzy_face:
Já taky začala věřit že jsem těhule až po uzt ... no a pak mi to stejně hlava nebrala jak je to možný že jsem otěhotněla..když to prý nepůjde :grinning:

Pikus, a co doma? Jaké bylo oznamování? A reakce? :dizzy_face:
Andaro, Laado vy už jste to taky řekly? Nebo vyčkáváte? :slight_smile:

Jani, Fare je fakt kvalitka...ale já raději boty zkouším...přecijen musí dobře sedět..mamča koupila v létě teď na podzim Péťovi botičky a jsou mu velký..musela jsem kupovat menší a s tamtěma nevím nevím..za měsíc už to bude chtít asi kožíškový co? :frowning2: Je to vel. 22 ...teĎ má 21...tak nevím...uvidíme, kdyžtak je na jaře prodám. :pensive:
24. zář 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré i když uplakané ráno, vy jste tady toho teda napsaly, se stydím, vůbec nestíhám. Včera jsem pekla štrůdly a dělala obložené talíře pro manžela do práce, mají dnes pracovní setkání a postupně se přesunují po celé republice a teď to vyšlo na nás, než to vždycky pro 10lidí připravím, hrůza, ale nikdy nic nezbyde :slight_smile: .

mori - děkuji za tipy na dárečky, Karolínka musela být moooc hodná, tolik dárečků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Na kalendáře jsem taky koukala, ty co jsi objednala jsou i za prima cenu. Někde jsem viděla i klasické na stůl a je tam i prostor pro nalepení fotografie, to mi taky nepřijde špatný, ale tyhle určitě vypadají líp.

perado - podle fotky mám pocit, že jsem tě několikrát potkala ve městě, tak snad někdy přístě na srazíku si to ověřím :slight_smile:

Čerstvým těhulkám potvrzená těhotenství moc přeju, ale jak jste psaly výše, tak já jsem tomu nevěřila taky až do prvního ultrazvuku a to jsem na něj šla až ve 12.týdnu, pak jsem si tak nějak uvědomila, že už to asi bude pravda.

Yvonku vítám na svět, je to broučínek, hlavně, že snad moc maminku netrápila, když se jí nejdříve moc na svět nechtělo, i když u maminky v bříšku jí vůbec nic nechybělo.

andeliekr - domeček stavíme v Dlouhém Mostě u Liberce, manžel v Liberci pracuje a já jsem tam před mateřskou taky dva roky "vytvářela pracovní hodnoty". Nechtěli jsme žádný satelit a tady jsme našli místo, které se nám líbilo, vedle je sice pneuservis, ale ten je otočený na druhou stranu a vůbec není slyšet žádný hluk. Je odsud dobré spojení do Liberce a hlavně je tam naprostý klídek a vedle nás je malý dům a naproti taky, takže jsme tam jenom tři a nekoukáme si do talíře, jako je to teď v těch nových. Bohužel se nám stavba strašně táhne, nejdřív trvalo dlouho veškeré papírování a teď se nám zasekla i stavba, nějak nám to nejde, hlavně že máme kde bydlet. Elli byla opravdu prťavá, ale naštěstí od začátku bez komlikací. Asi ve 2měsících se jí objevila pupeční kýla a tu už má odoperovanou a jediné co, tak má brejličky, ale to je to nejmenší co jí mohlo potkat.

Vánoce - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15104595&tab=0 - super župany za ještě lepší cenu, snad dva roky jsem hledala dlouhý župan pro manžela a tyhle jsou super, mohu doporučit, třeba by se někomu hodil jako dárek.
Moc se mi líbí tento usínáček http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16614864&tab=1 nebo tento svítící medvídek http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16088816&tab=3, kterého byste koupily vy?

Nejezdíte někdo nakupovat do Německa? Slyšela jsem, že se tam hodně jezdí pro jídlo pro děti (Hipp apod.), že je větší výběr a za lepší ceny. Chtěla bych se případně kouknout i na nějaké zimní oblečení a hračky, ale jestli to má vůbec cenu. V Žitavě je toho prý málo, tak přemýšlíme o výletě do Drážďan, nemáte nějaké zkušenosti?
24. zář 2008 v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda vy jste toho napsali! Normálně jsme marůdci, Elenka měla z neděle na podnělí horečku a teď má kašílek a já mám rýmu jako trám, no hráza. Ale bacha máme taky první zub, dneska se nám vyklubal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . A museli jsme bohužel na zítra odřeknout plavání, to mě mrzí, je to tam fajn.
verano jé to je náhodička, já pocházím z vedlejší vesnice, než vy stavíte baráček, s Pilínkova, teda je to LBC 24, ale Dlouhý Mosta znám, jé to je hezký.
Nakupovat do Německa jezdí můj brácha, hlavně právě kupují jídlo pro malého, mají roční miminko, to se tam opravdu vyplatí, prodávají to tam v drogérkách. jo a taky vánoční jedličku mají vždy odtamtud, ale nevím ti kam jezdí, je to ale jen někam za hranice. Ale myslím, že ty ceny tam jsou většinou všude stejné. Já byla párkrát nakupovat s holkama v Drážďanech, když jsou slevy, tak se to v těch velkých obchoďákách dá. Jezdívali jsme vlakem Bylo to fajn.
jjj26 u nás je to s vánocema tak nějak jako u vás, řešíme baráček a na vánoce bude poskromnu dárečků. A zatím jsou jen ty nápady co tam asi bude, jinak realizace zatím nevím. No doufám, že to dopadne dobře. :wink: :wink:
Jo jinak já byla taky na plodovce, brrr, hnusnej zážitek a nejhorší je to čekání. Ale už je dobře viď? :sweat_smile: :sweat_smile:
24. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem zapomněla, včera nám přišel leták, že mají v Hyper zlevněné Pemprsky, jelikož mi došly zásoby, tak dneska odpoledne tam s manžou jedem a mají i zlevněné autosedačky, chtěla bych tu takovou naklápěcí do 18kg, tak snad pochodíme. :slight_smile: :slight_smile: Jelikož Elenka už pomlau a jistě z té malé nosičky vyrůstá, tak musíme řešit jinou, máme tu velkou, ale ta je jen na sezení a Elík přeci jen ještě v autě dost usíná, tak to nějak musíme vyřešit. :sunglasses: :sunglasses:
24. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
perada-já taky boty nekupiji přes net ale koukám kvuli inspiraci a cenám aby jsem potom v obchodě nezustala paf kolik peněz to stpjí a že se mi to zdá drahé.Dnes jsem po ránu byla na otočku v Lípě dokoupit nějakou drogerii a jídlo malému tak jsem byla v obuvy v Andy a našla jsem tam jen jedny zimní boty za 800 kč,lepené a tak odfláklé,že věřím,že ten kdo si je koupí tak přes zimu se mu tou vodou rozlepí.Je hrozné jak jsou ty boty odfláklé,vždyt ty děti potřebují mít pevnou a teplou botu a oni to zalepí jen hala bala.
verano-župan ja opravdu pěkný a vypadá i příjemně na dotek.Já si ted sháním spíše saténový župan ale ještě nejsem na sto procent rozhodnutá nebot máme pejska a ten když se přitulí tak mám dojem že by byl za chvíli hrozně zmičený od jeho drápku ikdyž mu je udržujeme.
Ta hračka na usínání je pěkná,náš Honzík má v postýlce dva plyšáky a když usíná tak si najde jejich ocásek a s tím si pohrává v rukou a usne.
andilekir-ohledně plodovky už je to dobré,já jsem to přešla v pohodě ten odběr asi i tím že to bylo hned z vyšetření na odběr,takže jsem neměla čas to nějak řešit a přemýšlet.Ale pak ty obavy hruza,ale vydržela jsem skoro 5 dní ležet a vubec nic nedělat tak i tím to možná bylo v pohodě ale strach byl veliký.Taky když mi to dělali tak jsem je kontrolovala abych viděla co tam dělají.Myslím si,že i to když se o miminko po odběru přijde je i vina těch lidí co dělají ten odběr,nebot oni tam něco někde nabourají.
Ty Pampersky mají ve slevě jen dneska?A za kolik to je mi líto,že jsem to nevěděla dříve,stavila bych se tam podívat.Já dneska kupovala Pampersky velikost 5,11 až 25 kg je tam 62 kusu a měli je v Schleckeru drogerii v akci za 299 kč.
My máme autosedačku taky od 9 do 18 kg a je polohovací a je to super,když byl Honzík menší měl to jen na ležení a pak jsme to postupně narovnávali a ted už to má jen na sezení ale když se stane že usne v autě je tam chudák uplně skroucený hlavou na všechny strany.
Dneska asi nepujdu s amlým ani ven je tam od rána ošklivo a ani mě se nechce,taky jsme nějaký nastydlý,má rýmu ale ještě nedostal horečku tak snad to přejde bez té horečky a budeme zase v pohodě.
Jsem taky zvědavá jak bude Honzík koukat na sníh jestli teda nějaký bude.My máme před barákem pole takže když bude alespon tam tak ho jdu okamžitě svést a vyblbnout se.Taky jsem koupila draka na pouštění tak snad ho brzy pujdeme provětrat. :wink: :slight_smile:
24. zář 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Ladunko,tak jak jsi dopadla?????Vetřela ses?????Jo a 21 května se narodila moje sestra.
Já jdu k dr.v pátek..............
Peradko,u nás oznamování nijak zvlášt neproběhlo,tím,že všichni tak nějak věděli,kdy jsem měla embyotransfér,tak se mnou svorně čekali na výsledky krve.
No a hlavně jsem s tím musela ven skoro hned,v práci to taky věděli,co se zrovna děje,tak aby si našli do konce prázdnin náhradu.
24. zář 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - teda botičky tam maj krásný! Vybrala bych si pro Káju určitě. Ale bohužel jak je to bez vyzkoušení, je to na prd ... Kája má vysoký nárt po mě, takže jí jen tak něco není :unamused: A koukám, že kamenné prodejny nemají :confounded:
Boty v Andy se mi nikdy nějak nelíbí :unamused:
Co se týče županu a pejska - saténový ti taky může pěkně zničit, tam stačí malinké zatáhnutí a už tonení pěkné ... myslím, že by byl lepší ten froté :confused:

perada - koukám, že máte docela velkou nožku. Kája furt nosí vel. 20 a počítám, že přes ten podzim jí ještě vydrží.

verano - no jo, říkali jsme, že to nebudem přehánět s dárkama, ale člověku to nedá. Ale zas na těch fotkách má dárky i od babičky a při narozkách i od kamarádky :wink: Takže až tolik jsme toho nekupovali :confused: Za to letos bude asi Južuch už fakt bohatej ... mám tolik nápadů co koupit, ale zas má v únoru už narozky, tak to rozdělím něco na Vánoce a něco na narozeniny :wink: :slight_smile: a ono toho tolik najednou nebude. nemá to smysl přehánět s dárkama ... beztak dostává furt něco během roku :wink:
Ty stolní kalendáře na nalepení vlstní fotky jsem objvila před pár dny, taky to není špatný ... ale tyhle co mám přichystané jsou krásné :dizzy_face:
Díky za tip na župan ! Já sháním manželiv dlouhý už od loňska, ale chce s kapucí. Bohužel pánksý jsem objevila v takové verzi jen bílý :unamused: Mě by se to líbilo pro manža, ale on sám by nadšený nebyl. Ale zkusím paní napsat, zda nemá možnost sehnat :wink: Cena je super!
mě se moc ty svítící plyšáci nelíběj ... ale když už, tak myslím, že ten od EPEE bude víc mazlivější :dizzy_face: Ten od FP bude mít moc tvrdé bříško :confounded:

andilekir - gratulace k 1. zoubku :slight_smile: A brzo se holky uzdravte!!!
Sklápěcí autosedačku fakt doporučuju. My jí máme taky a je to bezva :dizzy_face: Káje aspoň nepadá hlavička dopředu, když usne :wink: A co máme tuhle, tak už sedím vepředu (když bylo vajíčko, seděla jsem vzadu samo - no a Kája jezdila vepředu s taťkou, protože ve starém autě byli krátké pásy vzadu. Ale i tak bych seděla vzadu s ní, když bylo vajíčko :wink: )

Jinak plenky Pampers Sleep & Play mají teď v akci i v Drogerii Teta od 26. 9. - 4. 10. 2008 za 199,90 :slight_smile:

My byli včera taky v Lípě. Jeli jsme reklamovat Káji sekačku a manžel si jel koupit pořádnou vrtačku do práce (vrtá jedna báseň, hned jí včera doma prubnul :grinning: ). Sekajdu manžel kupoval v Pompu v Plzni, a hned byla rozbitá ... tak jsme jeli do Pompa v Lípě nahoře v Intersparu a tam dělá vedocí má bývalá kolegyně z Pompa z Prahy, tak mi jí hned vyměnila :grinning: tak se doma neštěstí nekonalo díky bohu - Kája mohla drandit dál. Ještě jí musím dokoupit baterky, bo je na bublifuk :wink:

Dnes nám taťka zas odjel do těch západních Čech a prý tak na týden určitě :frowning2: takže jsem ješt večer balili. Už toho musí tahat víc, jak je chladněji ...
25. zář 2008 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak jsem se přidala mezi marody :rolling_eyes: mám rýmu jako blázen a v noci mě začlo už škrábat i v krku, tak si stříkám Sropangin, tak doufám, že pomůže. V pondělí máme jít všichni k zubaři ... manža tu nebude a já nevím jestli se z toho přes víkend dostanu, tak nás budu muset přeobjednat.
25. zář 2008 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori brzké uzdravení přeju :wink:
Já jsem na PN,takže jsem to říct musela hned, naši to vědí,páč u nich bydlíme,ale manželovi rodiče a ségra ještě ne - těm to řekneme v sobotu :slight_smile:
25. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
jjj26 akce v hyper na Pemrsky je do 7.10., ale koukala jsem, že v Intersparu je mají o 4 Kč ještě levnější a pak se v tom vyznej :confounded: I když my kupujeme ještě 3 a ty byly lenější v Hyper.
Oni měli mít v Hyper akci právě tu autosedačku do 18 kg zlevněnu z 2600,- na 760,- no a když jsme tam dorazili, tak už ji neměli a tak jsem zaúkolovala kamarádku, co má známou v Hyper, ať zjistí co a jak, no a prý sedaček dali na krám jen málo a byli hned pryč, takže budeme muset shánět někde jinde. :frowning2:
mori na vás taky vlezly bacily, no Elenka je už docela v poho, jen ještě trošičku kašle, ale já mám šílenou rýmu a včera mi bylo fakt děsně. :confounded: :confounded: Doufám, že to brzy přejde.
25. zář 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir, nechci Ti do toho kecat, je to Vaše věc, ale takové autosedačky jsem v Hypernově viděla a na rovinu řeknu, že bych ji nekoupila. Protože když jsem si je ošahala, tak jsem se divila,že je můžou vůbec prodávat....(můj názor-třeba se mýlím).
26. zář 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste všechny marod, tak ať vás to rychle pustí. Malej jen trochu pokašlává, tak snad to přestane.
Iren, co dáváš Elence na kašel? Jinak jsem se byla podívat předevčírem na Petru a Yvonku a na fotce je krásná. Má vlásky, ale i žloutenku, tak jsem ji neviděla naživo, protože byla na solárku :frowning2: Péťa to zvládá skvěle. A porod byla prý hračka. Na pět zatlačení byla venku. Ona vám to tady pak vylíčí sama až se dostane domů a trochu se doma zaklimatizujou, abych to tady všechno neřekla za ní :slight_smile: Ale podle toho co říkala, tak jí malá plakala asi do pěti do rána. Bude mít asi otočený režim, chudák.
26. zář 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky,

tak rodům přeju brzké uzdravení. My s tím zápasíme taky..já teda zatím odolávám.

Verano, možné to je :slight_smile: Tak se příště přihlaš :wink: A kdybys vložila taky nějaké foto, třeba bych tě taky znala od vidění :slight_smile:

Pikus jasně, no ale radost byla obrovská ne? :slight_smile: A pořád je... :wink: Co dneska u dr.? Já jdu 6.10. ... :zipper_mouth:

ad autosedačka, přidávám se k Helen..jen tak jsem jednou okoukla ty v Obi, Spar apod. a vůbec mě nenadchli. Určitě se u jiných taky trošku platí značka..ale hlavně mají testy a to je pro mě důležitý. Vybrali jsme střední cestu...jinak vedly autosedačky Römer :slight_smile:
Máme taky polohovací a spokojenost...no hlavně Péťa z vajíčka rychle vyrostl, takže tam šel dřív než na roce a tak polohovací byla i nutnost.

Evunko, s porodem teda bezva..prá zatlačení :dizzy_face: Snad se Yvonka s režimem brzo srovná.
26. zář 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus miminko kráááásně roste :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Určo mu tam posíláš samý dobroty...vitamínky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
26. zář 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak dnes na KO zatím vše jak má,mimi je starší,než mělo být :slight_smile: pokaždé se to mění :slight_smile:
takže mi byla odebrána krev a ted budu čekat na výsledy asi 10 dní.No a na další KO až 24.10.
Peradko,už jsem se tě tady jednou ptala,že ten v čekárně na obrázku s přáním k Vánocům je Péťa????
26. zář 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus jooopromiň... je to Péťa :slight_smile: Loni jsem rozesílala PF a poslala jsem jednu dr. :dizzy_face:
26. zář 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc vam vsem dekuju za gratulace :grinning: No byla to sila, ale uz je to za nama :grinning:
27. zář 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer,
tak se nám udělalo konečně lepší počasí, hned se líp chodí na procházky. Ve čtvrtek jsem vyrazila do Liberce, chtěla jsem hlavně obléknout Elli, ale je to teda neskutečná bída. Moje oblíbené C&A v Deltě mě tentokrát docela zklamalo. Koupila jsem tedy zimní bundičku, ale chtěla jsem i bodýčka a punčocháčky a oni měli všechno s krátkým rukávem. Tesco to teda taky nezachránilo, opět krátké rukávy a nebo velikost newborn. Jsem se těšila, jak budu utrácet, dala jsem si ve městě sraz se synovcem, tak mi měl kdo hlídat dítko. Ale udělal jsem si aspoň radost v Alpine Pro, objevila jsem úžasnou chlupatou mikinu a nemohla jsem jí tam nechat :slight_smile: . Při cestě domů jsme se zastavili ještě v Globusu a tam si C&A malinko spravilo reputaci, ulovila jsem nějaká body a ty punčocháče. Na konci října mají otevírat Hypernovu a snad i to nákupní centrum na Šaldově náměstí, tak si v listopadu uděláme zase výlet. Čas od času se svezeme s taťkou, toho pošleme do práce a my pak máme sraz s někým známým.

Mori - župany má paní jenom tyto, je to nějaký hotelový textil a ten je pouze v bílé, aby se dobře udržoval, ale pokud by manžel netrval na kapuci, mohu opravdu vřele doporučit, můj manžel mě otravuje, že by chtěl ještě jeden, takže budu objednávat ještě :slight_smile:.

Perado - určitě se přihlásím. Nemám teď žádnou publikovatelnou fotku a hlavně mi nějak nezbývá čas na to vytvořit album :frowning2:

Už mám pro naší Elli první dáreček, tedy je někde na cestě, ale už se moc těším, prý jsou opravdu moc hezké. Sháněla jsem jí v obchodech, ale nikdo nevěděl, tak jsem jí nakonec objednala http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16024969&tab=2 :slight_smile:.
27. zář 2008 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verano - právě že jde o tu kapuci :grinning:
Jakou bundičku jsi vybrala? Já jsem taky kupovala Káje v tom C&A v Deltě - světlonce růžová s kapucí a s bílou šálou.
Ty panenky se mi taky moc líbí :dizzy_face:
27. zář 2008 ve 23:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta-vítám tě doma a doufám,že tě brzy potkám s malou venku a kdyžtak mužeme jít i někam na procházku.Věřím,že ti malá bude dělat jen samou radost. :wink:
Holky jinak vám na jednu stranu závidím,že máte holky nebot pro ně je toho v obchodech mnohem více na výběr,ale já ted našla Honzíkovi už zimní botky.Jsou celé s kožíškem a na suchý zip,takže jednoduché na obutí.Honzík nerad ztrácí čas na oblíkání a obouvání,už už chce jít. :grinning:
Myslíte že se podaří se ještě sejít před vánocemi?Já osobně bych byla ráda. :slight_smile:
28. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - já myslím, že do Vánoc je ještě času dost, takže to stihneme určitě :grinning: Stačí nahodit termín :wink:
28. zář 2008 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-já se přizpusobím,jen v listopadu jdeme na očkování ale jinak nic nemáme. :wink:
heresta-chtěla jsem se zeptat zda-li nechceš soupravu do postýlky i s nebesy.Zustali mi tu po Honzíkovi,tak jsou nevyužité.Jsou světlonké a je tam slunátko.Kdyžtak se ozvi. :wink:
28. zář 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ta nabídka platí i pro ostatní těhulky,zustala mi nevyužitá tak budu ráda,když ještě někomu poslouží.Foto dodám dodatečně.
28. zář 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jsem objednala na netu sedačku, snad bude v poho. Já vím, že v Hyper jsou tyto věci nekvalitní ale ta co měliv akci byla od Nanii zn.Spider a byla zlevnněná z 2.600,- na 760,- a prý byla super. No nic, už je pryč.
Hereso vítám tě s Yvonkou doma, to je bájo, že jste to tak hezky zmákly holky, tak ať se vám daří a hezky rostete!! :dizzy_face: :dizzy_face:
mori pořád přemýšlím o tom kalendáři, asi ho necháme taky pro babi k vánocům udělat moc se mi líbí.
verano já už se na otevření hyper těším, máme to na cestě k našim a když jsem něco potřebovala, tak tam jsem vždy sehnala.
No holky já myslela, že bychom se mohli třeba vidět už v říjnu, ne? Co až v listopadu, to je daleko. Co vy na to? Nebo kdyby jste některá neměla co dělat, tak my s Elíkem přijedem do Lípy a můžeme se cournout s kočárkama. :wink:
28. zář 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se srazíkem v říjnu souhlasím :slight_smile: Tak napište holky datumy, kdy něco máte, aby se to nekrylo :wink:

My se dnes krásně courly v tom pěkným počásku, tak jsem udělala i nějaké fotos http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=18783

andilekir - do kalendáře určitě jdi, myslím, že pro babičky je to bezva dárek :wink: :slight_smile:
28. zář 2008 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé a zítra jdeme ráno s Kájuš k zubaři, tak jsme na to zvědavá. Když jsme byli poprvé v roce, tak to zvládla naprosto super. pak jsme tam jen vlítli nějak v červnu, jak má ty usazeniny od čaje na zoubkách a to se jí už vůbec nelíbilo ... :unamused: Uvidíme zítra :confused: Pak jdem k mamce a zůstanem tam na obídek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2008 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori dej vědět, jak jste zvládli zubaře, já byla před 14-ti dny u zubaře na prohlídce a myslela jsem si, že to bude katastrofa a ono nic, všechno v pořádku. :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo a už jsem kalendář objednala, jestli ti neva, napsala jsem, že jsi mi kalendář doporučila.
Evunko Elence na kašel nedávám nic, ještě pořád kojím, tak já jím vitamínky a Elenka to má v mlíčku, už se nám to lepší. :sweat_smile: :sweat_smile:
My tu měli na víkend mou mamku, tak jsme byli včera na procházce v Pekle, teda to bylo krásný :dizzy_face: :dizzy_face: Byla to opravdu super procházka, ani jsem nevěděla, že tu máme tak krásné cesty na procházky s kočárkem.
28. zář 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek