• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj všem!
Mori, hodně štěstí v porodnici, určitě to vše dobře dopadne.

Perado- už mě žádné testy nečejí, kromě běžných vyšetření kvůli mé cukrovce.
A ve 20. týdnu UZV kde si podrobě prohlíží miminko a měří hlavičku atd.
7. únor 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak mě už je dobře,ale jsem pořád trochu unavená.Ale už normálně jím :slight_smile:
Co Perado u dr.?Byla jsi tam dneska že?
7. únor 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori:držím ti palečky, by dopadlo všechno dobře a měla jsi brzy drobečka u sebe :dizzy_face:
7. únor 2007 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak vás všechny zdravím! Moc myslím na Mori třeba už to má zasebou! Jinak včera jsem byla na posledním UZ ve 30tt a vše je v pořádku miminko se má čile k světu a nejspíš to bude Adélka!!!!!!
8. únor 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori nějak mi utekla diskuse.... držím pěstí štěstí a myslím, že to bude kluk...teda jen hááádám :slight_smile:
9. únor 2007 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori už to má asi za sebou nebo to bude co nejdřív co myslíte holky?

Stanco-jméno Adélka se mi mic líbí.Je dobře,že je vše v pořádku :slight_smile:
11. únor 2007 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky mori už má od pátku holčičku Karolínku :slight_smile: !
Rodila císařem a víc vám pak napíše sama.
11. únor 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé a já hádala kluka :slight_smile: to si teda Karolínka pospíšila :wink:
11. únor 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, že jsou v pořádku... tak budeme těšit na fotky
11. únor 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to je super a určitě jsou obě v pořádku.Veliká gratulace a taky se těším na fotky :slight_smile:
11. únor 2007 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak gratulace Mori, holčička Karolínka, krásný :slight_smile:
Pikuso, ahojky, tak co víkendík? Utekl co? Já teď chvilku dělala věci do práce, ale vůbec mě to nešlo a nebavilo, lenivím :slight_smile:)
11. únor 2007 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco, gratuluju k dobrým výsledkům a Adélce!!! :slight_smile:) Téda, samé dobré zprávičky, tak to má být :slight_smile:)
11. únor 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé vy už jste zase fuč :frowning2:
11. únor 2007 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc gratuliji a závidím Mori že už to má zasebou! Ať jim Karolínka přináší jen samou radost!!!! :slight_smile:
12. únor 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco,neboj,ani se nenaděješ a taky to budeš mít a sebou.A bude to dobrý a mimi ti bude taky přinášet už jen radost :slight_smile:
13. únor 2007 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!
Mori gratuluji ke Karolínce - oběma přeji hodně zdravíčka.
13. únor 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado u tebe se objevil týden těhotenství! Moc moc držím pěstičky!!!! :slight_smile:
15. únor 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco ahoj, jojo, je to tak :wink: moc děkuji!! :slight_smile:)
15. únor 2007 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Perada-moc moc moc gratuluju a držím pěstičky, ať vše dobře dopadne-drž se. :slight_smile:
15. únor 2007 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak tetnto měsíc byl opět neuspěšny v našem snažení :frowning2: dneska jsem to dostala,takže jdeme zase znova.AAAAchhhhh jooooo.
18. únor 2007 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa určitě se to podaří...podívej Mori ta taky nedoufala, že se to podaří přirozenou cestou a dnes nám ani nechce ukazát Karolínku :wink: ...doufám, že jsou holky v pořádku ....
18. únor 2007 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, ale no ták!! Nesmíš tak zoufat..i když tě naprosto chápu, že je to těžký. S dr. to zvládnete!!! Nevím jak Mori, ale podívej se i na mě!! My odsouzení na IVF ... a jaký jsme měli šok s // na testu :slight_smile:) Držím palce a přeju hodně síly!!
18. únor 2007 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laado,Perado,díky ta ta slova :slight_smile: Zítra volám dr.a objednám se na příští tyden a uvidím,co dál.
Perado,jaky CAR jsi měla vybraný?
18. únor 2007 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my ještě nevybírali. DR. vykládal o Pronatalu, ale tam jsem v žádném případě nechtěla. Chtěla jsem Gennet spíše. My jsme si řekli, že na IVF máme čas, a hlavně jsme neměli zrovna 25 tis. na IVF :frowning2: Nedávno jsme kupovali byt, auto..rekonstruovali..a pak tohle. Takže jsme se s tím smířili a dali si pauzu...že prostě na jaře půjdeme ještě jednou na prohlídky do toho Gennetu a pak se uvidí...
18. únor 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha a to je v Praze?
Nám auto ukradli a ted ho musíme zaplatit,tím autem se ručil uvěr a není auto tak chtějí peníze :frowning2:
18. únor 2007 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, no tak to je radosti, co? :frowning2:((
Pikuso, Gennet je i LBC, takže myslím, že na veškerá vyšetření by se mohlo dojíždějt jen do LBC, a pak na samotné IVF do Phy..to už jsem nestačila zjistit :slight_smile: Ale možná by bylo nejlepší, jezdit rovnou na vy vyštření do Phy, přeci jen styk s doktory, budou vědět přesně, co s těbou dělali a udělají..a tak....ale na to ty teĎ nemysli!! :slight_smile:) Určitě to nebudeš potřebovat!!! :slight_smile: Dej pak vědět co dr! Já jdu až 7.3. na další kontrolu...já bych brala fakt mít utz doma :grinning:
19. únor 2007 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Perado,já doufám,že to nebude potřeba,jen jsem se chtěla zeptat.
K doktorce jdu 2.3.dnes jsem se objednala,tak si vezmu asi cely den volno v práci,ono to je lepší pro holky na suplování,mají pak zaplaceny cely den.Tak jsem zvědavá na další postup.
S autem jsme dohodli splátky,ale jsou to vydřiduši,nejmenší splátka je 8000 a na 18 měsícu. :unamused: Ach jo,co by za to mohlo všechno být :slight_smile:
19. únor 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je mazec :frowning2:
2.3. .. tak to budu na tebe myslet!! Jak říkám, já jsem z ní nadšená a nepřestanu ti děkovat :slight_smile:)) říkala jsi, že ti horm. profil dělala ne? A bereš nějaké hormony...a spermio dobrý? Pikuso..to bude fakt tou psychikou, uvidíš! Já brala hormony, chodila na Pregnyl a nic...a najednou...samo. Nevysvětlitelné.
19. únor 2007 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hormonální profil má za sebou a byl v pořádku,dřív jsem měla vysoký prolaktin,ale ted snad dobry.Spermio nebylo,partner deti má,tak jsme to zatím vypustily ale stejně si myslím,že ho to nemine.
Hormony jsem brala,to byl ten utrogestan.Tak uvidíme,na čem se dohodneme.Já se normálně těším na gyndu,to se mi nikdy-hlavně tady u nás nestalo :slight_smile:
19. únor 2007 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, tak to fakt bude tou psychikou. Uvidíš co dr. a já bych to třeba na pár měsíců vypustila s tím, že se na to případně zase vrhnete na jaře...nevím :frowning2:
19. únor 2007 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek