• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky tak jsem sehnala malému už dárek k vánocum.Je to na logiku,vkládají se ruzné tvary na ruzné tyčky,takže to snad malý bude mít na nějaký čas na zabavení.Jinak už pro něho mám vybraný další dárek.Je to auto na umělé šrouby které jdou vyšroubovat a znovu zašroubovat a je u toho i na monočlánky jakoby vrtačka,tak se mi to zdá super a cenově za 500 kč tak to taky jde.
29. zář 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir-jsem taky pro kdyby jsi se chtěla v Lípě sejít a nebo i někdo jiný.Jsem pojízdná a nebo mi jezdí i autobus.Do Lípy to není tak daleko takže se mužeme sejít bud všichni nebo jen někdo.
Jinak jaký termín je zatím aktuální? :wink:
29. zář 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - termín ještě není určen žádný. Psala jsem ať holky píšou, zda nějaký den v říjnu něco mají, ať se to nekryje.

Já jsem taky pro jednotlivé cournutí po ČL ... určo tam nějaký den pojedu cournot po obchodech, tak když se někdo přidá, budu jen ráda :slight_smile: Za prvé ráda nakupuju s někým a za druhé si můžem navzájem pohlídat kočáry venku, kde nejde vjet dovnitř :wink:

Kája zubařce vůbec nechtěla ukázat zoubky, brečela, a otáčela se na mě a držela se mě. Tak jí pak sestřička musela držet hlavičku, aby se dr. aspoň podívala. Ale zoubky má OK a preventivně nám předepsala fluoridové tabletky, prej se zas dnes začíná přiklánět k tomu, aby se zobaly. Pak jsem nastoupila já a taky OK, jen jsem měla trošku zubního kamene, což mám vždycky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale já nebrečela :grinning:
29. zář 2008 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
jjj26, tak už taky nakupuješ dárečky,no já asi budu muset začít taky. :astonished:
mori teda vy jste statečné, doufám, že jste si potom dali nějakou pořádnou odměnu :grinning: :grinning:
K tomu termínu, já můžu vždy, jen ten čtvrtek máme to plavání, jinak nic nemívám, takže mě je to ztak nějak jedno, pojízdná em, takže se přizpůsobím, těm co to mají s dojížděním složitější.
No napadlo mě, když nějak bude mít cestu do Lípy, kdyby to jsem písla, třeba by se někdo přidal. Asi by to bylo jednodušší něž se složitě domlouvat.
Víte na co jsem přišla, už 14 dní taky vyhlížím a hledám nějakou autosedačku a dneska přišel manža a říká, že máme jednu na půdě, že jsme jí dostali svatebním darem, dobrý co? :grinning: :grinning: :grinning: No už je v autě. :dizzy_face:
Zítra jedeme s Elíkem do poradny a dostane poslední vakcínu Prevenaru, další až na dvou letech, je to bude zase breku. :cry: :cry:
29. zář 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já jedu do Lípy zítra,dopoledne jdu k holiči ale odpo kolem druhý pul třetí pujdu courat do města tak jestli by jste se některá chtěli přidat taky to ráda uvítám a klidně mužeme i někam zajít.
jinak k zubaři jsme všichni objednaný ke konci měsíce i s malým ale jsem asi jediná komu se tam moc nechce nebot máme v rodině paradentozu a já jí mám a dr. se se mnou stále o něčem dohaduje. :wink:
30. zář 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nám taťka včera dorazil pozdě večer domů - bylo to pěkný překvápko, protože měl dorazit až ve středu. Ale kluci jsou šikovný, tak to zvládli rychleji :wink: Káje zas přivezl dáreček a mě tím vzal už druhý nápad na Vánoce :sweat_smile: přivezl jí magnetickou tabulku, jak se na ní maluje a dělají magnetem razítka. No a nedávno zas tu uklízečku, to jsem taky měla v plánu pod stromeček :grinning:

Teď šly s Kájou ven a mě za chvíli přijde obarvit mamka vlasy, tak zas budu vypadat trošku jako člověk :wink: :grinning:

jjj26 - paradentoza je nepříjemná :confounded: Moje mamka ji taky má, tak mě dr. hlídá, abych to nepodědila :confused: Takže používám taky nějaké vodičky na vyplachování a tak ...

andilekir - no ještě že jsi žádnou nekupovala :grinning: A co to je za sedačku? Zdá se ti dobrá? Dá se aspoň naklápět na spaní?
30. zář 2008 ve 14:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
dítě si mi spokojeně hraje a já jsem dnes celý den nějaká nepoužitelná, celý "člověk" mě bolí a dokonce jsem šla po obědě s Isi spát, ale teď jsem jako by mě někdo praštil, to je den :frowning2: .

Mori - tak to máme určitě stejnou bundičku, mě se moc líbila i ta cena docela ušla, ještě chci koupit jednu a nějaké zateplené kalhoty. Byla jsem se podívat v KIK, ale tam to bylo tak narvané zbožím, že se skoro nedalo okolo těch stojanů projít a to nemám ráda, tak jsem se ani pořádně nekoukla co mají. Nemusím vůbec žádné doktory a zubaře teda vůbec ne :frowning2: . Naposledy když jsem byla, tak mě to stálo 1200,- za 2 plomby, máme v rodině mizerné zuby geneticky a já ještě malou pusu, takže je pro mne utrpení každé vyšetření.

Andilekir - Prevener už máme za sebou, u doktorky jsem si ho prosadila, vůbec jí ho nechtěla dát, ale jsem klidnější, když to člověk vidí, co všechno se může stát, ani pomyslet :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Neuroložka nám ho doporučila, že má několik případů, kdy děti dopadly špatně a kdyby byly naočkované vůbec se to nemuselo stát.

Autosedačka nás taky brzo čeká, ale asi budeme vybírat tu kategorii od 9kg, autem nejezdíme až tak často, tím že bydlíme v centru, tak všude dojdu pěšky a manžel je stejně pořád v práci, takže nám maximálně zbývají společné víkendy a naše Isi, když jede v autě, tak téměř nespí. Všichni známí nám říkali, jak jejich děti auto zaručeně během chvilky uspí, ale naše kouká z okénka a musíme si povídat :slight_smile: .

Tak už je po spokojeném hraní, doplazila se mi pod židly a sápe se po mě, jdeme si dát svačinku, ahojky.
30. zář 2008 v 16:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verano - my byl v KIK v České Lípě před týdnem a taky se tam nedalo projít, jak tam bylo moc stojanů ... hrozné. Ale vybrala jsem tam Káje soupravu za dobrý peníz, tak jsem odešla spokojená. Taky pro ni sháním vyteplené kalhoty, ale furt nemůžu nic sehnat. Ale příští sobotu jedu s mamkou od ní z práce na nákupy do Polska, tak snad tam nějaké seženu :wink:
No já mám naštěstí zuby zatím vpořádku, takže to přížívám docela v klidu u zubaře :wink:
Nám Kája v autě spí vždy, ale jakmile auto zastaví, tak se hned probudí :grinning:
30. zář 2008 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak už mám doma první vánoční nebo narozeninový dárek, to se u nás ještě uvidí. Dorazila ta panenka, na kterou jsem dávala odkaz, je opravdu krásná, jen nevím proč jí většina maminek nabízí jako Topolino, když je na ní zn.Simba, v obchodě jsem jí hledala marně, ale třeba se časem objeví. Původně jsem chtěla celou látkovou, také od Simby, ale tahle je opravdu hezčí.

Mori - tak ať v Polsku dobře pořídíte, to já chci zkusit Drážďany, ale pořád se to nehodí manželovi, doufám, že to do konce října zvládneme :slight_smile:.

Když některá pojedete do Lípy, tak napiště a třeba nám vyjde se někde setkat, i když s u nás je to trošku složitější, že se nám vždy nakupí kontroly u těch všech našich doktorů, ale většinou to bývá jeden hektický týden a pak je klid. Teď jdeme třeba ve čtvrtek k rehabilitační dr. a v pátek na neurologii a to jsou pak většinou naprosto zabité dny.

Dneska je venku zase ošklivo, chystala jsem se na procházku, chci dělat nějakou podzimní dekoraci a potřebuju šípky a nějaké listy. V pondělí jsem si nasbírala kaštany, tak vymýšlím co s nimi provedu.
1. říj 2008 v 09:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verano - to jsem se právě ptala na MMB, proč to nabízejí jako Topolino, když je to Simba. No a oni to mají prý v katalogu Topolina :confused: Ale podle mě, by tam měli psát výrobce, což je ta Simba, že jo :wink: Mě se taky moc líbí. Se zkusím zeptat kámošky co dělá vedoucí v tom Pompu v Lípě, zda jí budou mít :wink: Přesně vím, kterou panenku jsi chtěla původně :grinning: já jí chtěla taky, ale tahle je opravdu hezčí :dizzy_face:
1. říj 2008 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
No dneska venku byl fakt hnus, taky hrozně foukalo, že jsem ani s Ellenkou nebyla venku a pustila jsem pejsky jen na zahradu. Chtěla jsem odpoledne procházkou s Elenkou dojít pro med, ale raděj půjdem jindy. Dokonce mi ten vítr i kytky převracel ve velkých květináčích. DOufám, že zítra bude líp, jedme ráno plavčit. :sweat_smile:
Mori ta sedačka je od 0 do 4 let. Je to taková obyčejnější ,ale polohovat se dá, musím uznat, že ta z Hyper byla hezčí. No ještě porozmýšlím, jelikož hodně jezdím, že vyhlídnu nějakou pohodlnější a tuhle prodám, uvidíme.
tekhle vypadala ta z hyper

http://www.prodeti.com/detska-autosedacka-nania-spider-17785-excell-green.htm

verano taky pro klid duše jsme Prevenar dali, člověk nikdy neví. Kamarádka dělá v Lbc ve školce hospodářku a jedna holčička jim tam na meningokoka umřela. Prý ráno dostala horečku a večer už nebyla. To je hrozné!!! :confounded:
1. říj 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - my jsme včera taky venku nebyli, taky tu bylo děsný počasí :confounded: Ale dnes už to vypadá líp, i slunko leze, tak odpo se vyvenčíme :grinning: jen teda furt fouká, ale to se oblíknem :wink:
Mě se zas nějak vrátila předevčírem ta chřipka ... furt mám trochu rýmu a včera mě škrábalo i v krku. Snad se toho brzo zbavím :confused:
Co dnešní plavčo?
2. říj 2008 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Dneska u nás taky fouká, ale už je to lepší než včera.
Plavčo bylo super. Jen mi přišlo, že byla studenější voda. Jo a už tam začla chodit ta sestřička z němocnice co si zařídila kurz pro půlroční miminka, chodí s nima do výřivky a na kurzu je pět dětí a koukala jsem, že k tomu mají docela super servis, víc přebalovacích podložek, tampony do oušek, dárečky. By mě zajímalo kolik ten kurz stojí. Je docela blbý, že bazénu menši děti hygiena nedovolila a ona si to vyběhala. Je fakt, že je lepší dětí míň nás je 12 a je to až moc.
Mori bacily prostě řádí, to je to studené hnusné počasí, taky mám pořád ještě rýmu a ne a ne se jí zbavit.
2. říj 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem co jste nastydlý přeji at jste brzy zdravý a mužeme se setkat.Honzík měl taky rýmu ale koupila jsem mu ve spray mořskou sul na doporučení paní v lékárně a během dvou dnu měl čistý noc a mohl bez problému spát.
Já ted řeším jinou věc,manžel má problémy s rukou a včera byl na prohlídce a pan doktor mu stanovil,že východiskem je jen operace,takže jde 20.10. na operaci.Mám z toho docela obavu aby mu to udělali pořádně nebot ruce potřebujeme na všechno a do duchodu daleko a hlavně nevím až bude marodit jestli to zvládneme finančně nebot všechno zvedají a peníze zustávají na bodě mrazu,ale hold si něco budeme muset odepřít,ale už nevím co nebot nekupujeme žádné hlouposti nebo zbytečnosti.Takže jestli máte nějaký recept jak ušetřit co nejvíce peněz tak sem s ním.
3. říj 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

holky jsem taky pro srazík i courando po městě/parku :slight_smile:
Jani, s operací je to blbý...fakt tě chápu :frowning2: Jistě to udělají dobře! Nemysli na nejhorší :wink: Operovat ho budou v ČL? S penězma je to na nemocenský opravdu blbý..hlavně začátek teda. Manžel nějaké pojištění nemá? U některých bývá že když marodí či dokonce leží v nemocnici, dávají za to nějakou kačku.
3. říj 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouká, že heresta je 462tt :grinning: :grinning: :grinning: a v albu už má Yvonku, je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás nic nového jen oslava narozenin proběhla parádně..fotky jsou zatím tady http://jaksezijeunas.cz/album/main.php?cmd=album&var1=011+-+Peta%2F63+-+narozeniny/ , až budu doma tak je pozmenšuju a hodím pár i sem, jsme teďs u našich a užíváme si hýčkání :grinning: Péťa se byl v úterý poprvý fotit, zlvádl to dobře..jsem zvědavá na fotky, je to vánoční téma a v sobotu mám sraz se ZŠ, takže už jsem tu zůstala, zítra za náma dorazí manžel.

Tady je to taková pohoda u maminky :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
perada-děkuji za podporu.N a operaci ho objednala přímo neuroložka do Vysokého nad Jizerou,měli by se tam přímo specializovat na problémy s rukama tak jim budu věřit a jinak at si mě nepřejou.Máš pravdu,že u maminky je dobře a hlavně člověk ví,že jí muže svěřit dítě a je vše jako u tebe,alespon moje mamka je v pohodě.Manžel nějakou pojistku platí,taky se hned pujdu v týdnu do Lípy zeptat jak to muže využít když už si to platí takovou dobu.Jinak když mi řekne že nic tak to okammžitě ruším.Fotky z oslavy jsou pěkné dali jste malému hodně dárku?A jaký obdivoval nejvíce? :wink:
3. říj 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak pokud jde přímo do specialozované nemocnice tak je to paráda...snad se manžel brzo zotaví.
JJ mamča je v pohodě...PeTříka jí v klidu nechám...jinak nikomu :grinning:
Dárků dostal až přehnaně...hlavně naši ted ajich dali hodně. Nejsou to ale zase nějaké zbytečnosti, takže ty dárky má na dýl i něco z oblečení. Jako první dárek viděl dřevěnýho ježečka, na kterém se trénuje šití, dostal ho od mojí kamarádky a ten ho zaujal a ostatní dárky jako nic..nekteré byly i rozbalené :grinning:, pak se teda rozhlídl a dobýval se pořád na zvukový bagr (k vánocům dostane zvukový náklaďák k tomu) ale mamka mu poodstřila zaalenýho mluvícího pejska od FP a to jsem čekala že bude bomba hračka a kdepak...ježek, bagr a stany..to je jeho :grinning: a ještě provlékačka Ikea :wink:
3. říj 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani s tou pojistkou držím palce...snad z toho něco kápne :wink: Já měla kooperativu a tam dávali kdykoliv jsi byla na nemocenský či v nemocnici...no a to já v tu dobu nebyla nikdy :grinning: pak jsme si udělali rodinný ING a jsme tam už všichni tři...já tomuhle ale moc nerozumím...no spíše se o to nezajímám, na tohle je manžel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - fotečky z narozek bezvadný :slight_smile: téééda dárků dostal Péťa hafo :grinning: Hodně jsem slyšela, že ten pejsek FP baví ty děti až dýl ...

jjj26 - chápu, že máš obavy o manžu, ale toho Vysokého nad Jizerou bych se nebála ... zatím jsem na to slyšela jen chválu :wink: :slight_smile: Určo to dobře dopadne :dizzy_face:
3. říj 2008 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
jjj26 - jsou to starosti jak jde o zdraví, ale neboj nemocnice ve Vysokém je vyhlášená, dělá tam mojé známá sestřičku. Lidé si opravdu tu nemocnici chválí, takže hlavu vzhůru, všechno dobře dopadne. A s těma penězma, to znám, teď co platíme hypotéku, taky se musíme omezovat, vím, že nejvíc se ušetří na jídle. Začla jsem hodně péct, místo snídaně, nebo na sváču je to fajn. Když vařím tak ve větším a pak k tomu střídám jen přílohy. Říká se, že peníze nejsou na prvním místě, ale jsoudost potřeba, co? To bude dobrý uvidíš, všechno je jen přechodné, manža se s toho dostane a zase bude dobře. :wink: :wink:
perada- no u maminky je vždycky dobře a narozeniny podle fotek fajn, dárečků měl Péťa mraky, ale určitě si je zaslouží :sweat_smile: :sweat_smile:
3. říj 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky všem děkuji za podporu ale už aby jsme to měli za sebou. :wink:
heresta-malá je krásná,už jsem zapoměla že byl Honzík tak maličký ikdyž měl 51 cm a 3.60 kg váhu.Hodně rychle to všechno uteklo a ted jen koukám jak chce všechno dělat sám a maximálně chce aby jsme se koukali jak je šikovný.
Tak kdo konečně navrhne nějaký termín srazu nebo jen tak pokoukání po Lípě.Jsem pro jakýkoliv pokec.Já mužu klidně hned příští týden a je mi jedno i který den.Mělo by být i hezky tak by to mohlo vyjít. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
heresta - malá je úžasná, takový krásný budulínek. Tak hlavně ať jste zdravé holky. :dizzy_face: :dizzy_face:
Já tenhle týden se srazíkem nevím, máme mít náhradní lekci za plavání,co jsme byli nemocné a chtěla bych jít k holiči, už konečně po dvou měsících. :sweat_smile:
4. říj 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tak vám jdu říct,jaký byl doma boj :grinning: šlo o jména pro mimi,přítel pořád Pepíček,Pepíček,tak jsem si půjčila knížku od Knappové se jmény a už jsme se pepíčka zbavili :slight_smile: :slight_smile:
Takže to ted vypadá že to bude Matyáš nebo Sára.
4. říj 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
perada: no mne to vůbec nejde nastavit :cry: :cry: porad mi to pise ze jsem nezadala rok :confounded: ale ja ho zadala..
Jinak moc dekuju :grinning:
4. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké nedělní dopoledne,
Iren, do toho kurzu pro půlroční miminka budeme od listopadu chodit, to nám bude půl roku. Mají tam s námi být asi ještě 4 miminka. Ten kurz stojí 1250,- a je to na deset lekcí.
Pikus - tak boj o jména, to je vždycky sranda, ale i dost velký dilema. Dilema (nebo Dylema??? :confused: ) Já poslední dobou pozoruju že by se na malého taky hodilo víc jmen. A ten Pepík mě kupodivu taky napadl. Takový jména jako Pepa, Jarda. Nevím proč, nikdy se mi nelíbily, ale na malýho mi sednou. My o druhém přemýšlely jako o Lukáškovi, nebo manžu chvíli držel i Michal, kdybysme v rodině neměli už tolik stejných jmen, tak bych dala i David, Tomáš nebo Petr.
jjj26 - jak říká Iren, já jsem na tom teď stejně, kdybych neměla peníze od manži, tak mám teď tu ppm šest a půl, normální mateřská, sedm a půl, mi bude chodit až od listopadu, jinak si to nechávám na sociálce doplácet. Zkus třeba zavolat na sociálku jestli tam nemají nějakou podporu v nemoci atd. Jinak na jídle se dá opravdu ušetřit, přesně jak píše Iren, dělat jídlo na víc dní, střídat přílohy, péct místo svačin, snídaní, nebo takové ty věci - co dům dá - zapečené brambory, zapeč. těstoviny, buřtguláš, atd.
Perada - narozky nádherný podle fotek
Heresta - řekla bych že malá je celá po manželovi, jenom pusinku má po tobě
musím frčet, malej mi vedle v postýlce už povídá a v troubě mám oběd.... a dneska nás čeká položit dlaždičky v koupelně :slight_smile:
5. říj 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem ve spolek snad k docela pěknému ránu.U nás svítí sluníčko jen já mám na srdíčku zataženo.Tak aby jsem těch starostí neměla málo,v pátek jsme museli s autem do opravny nebot se nám rozsvítila kontrolka na motor.Nic jsme se nedočetli tak jsme museli za povolanými lidmi a ty nám zdělili že odešla nějaká elektronická součástka která je na objednání a bude stát 6 000 kč,takže další nářez.Snad už je tomu všemu konec ted jen vydržet a ustát to.V týdnu si chci domluvit tu schuzku ohledně manželovi pojistky a uvidíme co a jak uděláme dál.
Jinak Heresta má pěknou holčičku,už jsem zapoměla že jsou mimča tak malinká,když ted vidím toho našeho dáblíka tak to není pravda.
andilekir-nikdo nenavrhl žádný termín na sraz tak jsem něco napsala není to směrodatné,mužeme se sejít klidně i jindy.Brala jsem to že hlásí teplejší počásko ikdyž včera do toho hlásili už i přehánky. :slight_smile:
5. říj 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.. Tak od vcera prikrmujeme nutrilonem :unamused: mam malo mlika, mala ma porad hlad a me se nestiha vůbec delat mam uplne sucho...Takze jako obal na jidlo jsem zklamala :grinning: Cely dny my probrecela tak nas napadlo estli nema hlad.. dala jsem ji na vahu a spadla mi o 100g dolů, takze jsme mastli pro ten nutrilon

jjj26: tak to preju pevny nervy.. :unamused:

Evunka: no Tomik to rika porad ze je cela po nem, dokoce i babicka rikala ze je to celej Tomas :slight_smile: Moc pozdravuj Adamka :wink:
5. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych byla pro srazík v tom týdnu od 13. 10. Takže pokud některá něco ten týden máte, tak dejte vědět, ať se přizpůsobíme. Jen vím, že Iren nemůže ve Čt, to maj s malou plavčo :wink:

Jinak my jsme se včera viděly s peradou na třídním srazu. Měli jsme po 11 letech ze ZŠ. Jako co jsem toho vypila, to byl můj rekord od porodu :astonished: :grinning: jsem se bála, že dnes budu umírat a ono níííc, pohodička :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Domů jsem dorazila v 1.45 h :grinning: takže jsem byla dnes spíš jen nedospalá :wink:

jjj26 - s autama to je potíž no ... vím o čem mluvíš, před pár dny jsem ti to psala, jak jsme to jeden čas měli se starým autem :confounded: Snad to špatný období bude brzo za váma :wink:

heresta - hlavně si nic z toho nedělej, že máš málo mlíka. Já ho neměla vůbec, takže je Karolínka na Nutrilonu od narození :wink: a zdravá je, nemarodí mi :wink: :slight_smile: (tedy ťuk ťuk na dřevo :wink: ) Spousta kojených dětí marodí často a my zatím nic :slight_smile:

pikusa - jména máte vybraný pěkný ! :dizzy_face: Ale třeba se to ještě změní viď :wink: času máte dost. A necháte si říct pohlaví, nebo chcete překvápko?
5. říj 2008 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek