• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
perada - ty máš tu kokmbinézkuu z Tchiba viď? ty jsou krásný! Ale četla jsem na MMB, že velikosti nesedí :unamused:
Župánek je hezoučkej :dizzy_face: Ale není na Péťu velkej? Mě je jasný, že nenosíte malé velikosti, ale 92 se mi zdá dost :fearful: My máme taky župánek z MMB, ale Kája ho nějak nechce zatím nosit :confounded:

Jinak s nočníkem jsme to měli stejně ... chodili jsme celkem úspěšně aspoň 1x denně se podařilo vyčůrat, ale letos za jara nastal čas změn :confounded: přestal jí nočník bavit, řev, nechtěla sedět ... takže jsem jí nenutila, to nemělo cenu, akorát by k němu dostala tak averzi. Teď tak 1x denně jde za mnou, že chce sundat tepláčky a plínku, že chce na nočník - chvilku siposedí a pak chce zas oblíknout. Sice bez úspěchu, ale jsem ráda, že tam chce sama ... časem se určo naučí u vyčůrat.

Plínky mám taky nejradši fialové Tesco :wink:

jjj26 - Kája si už taky dlouho odnáší plínku do koše :slight_smile: vždycky říká BUCH :grinning:
Já za župánek dávala 110,- - taky sympatická cena, mě to u Nextu překvapilo. Je froté a jak novej :slight_smile:

verano - teda jako to mi večer nedělej, že bude mluvit o kuličkách z Ikei :angry: :grinning: taky bych si dala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My si je tam taky dáváme :wink: a ty brusinky jsou na tom prostě nejlepší :grinning:
7. říj 2008 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem vložila nové fotečky do alba a je tam i kombinézka a zimní botky a taky jsem tam dala dvě fotky co nabízím k prodeji povlečení do postýlky s nebesy a mantinelem.Když by někdo měl zájem budu jen ráda,mám k tomu i konstrukci na nebesa nebot mi to leží ve skříni a to nemám ráda. :wink:
7. říj 2008 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,

tak už mi syčí na plotně maso na mrkvi :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem zvědavá jestli to bude dobrý :grinning:

mori, jj Tchibo..jsou větší, nechám ji a uvidíme. Župan je větší ale to neva. Bude ho mít ke kotníku..měřila jsem to a rukávy ohrnu.

Verano dobrý s přesnídávkama :grinning: můj manžel taky nakupuje ve velkým ale takhle... to ne :grinning: Já přednídávky dávala málo..no ale na zimu občas budu muset dát..nebude tolik dobrého ovoce :slight_smile:
Snad se brzo uzdravíte a na sraz dorazíte :slight_smile:

Jani, kombinéza pěkná :slight_smile: Co jsi koupila za velikost? Boty vypadají teple! :slight_smile:
8. říj 2008 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Honzík je pomocníček :dizzy_face:

Jani, co to máš za golfky? Chicco a typ? Já už několik dní vybírám golfky a né a né nic vybrat. Favorit je Chicco Multiway a pak Casualplay Skyline, Quinny Zapp - ten je ale nepolohovací, což by asi tak neva, protože je pořizuju na přejíždění k dr. nákupy a na srazy :grinning: jinak na zimu terény atp. bez našeho kočáru ani ránu :grinning:
8. říj 2008 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jani - jak máte ten zelený koberec, tak ho máme stejný v ložnici, jen tedy v oranžové barvě :grinning:
Ti Honzík hezky pomáhá :slight_smile: To Kája se donedávna vysavače bála :grinning: Ale přesvědčila jsem jí, že má jít luxovat se mnou, udělala jsem vysavači "malá" jako že nic nedělá a dobrý :grinning: Jen ať si zvyká, že jo :wink:
Kája zas furt utírá prach - vezme kapeník a jede :grinning: Taky mi hází prádlo do pračky, podává mi ho, když věším na sušák. A už mi taky pomáhala péct buchtu - házela se mnou nastrouhaná jablka na těsto a měla z toho ohrmou radost :slight_smile: No a když vytírám, tak si vezme svoje koště a furt ho chce strkat do kýble s vodou :confused:

Holky já furt přemýšlím, jestli mám kupovat vůbec kombinézu :confused: loni jsme měli úplně novou a měla jí na sobě 1x :confounded: když byla na sáňkách. Spíš přemýšlím, že koupím jen nějaké kalhoty co půjdou i do sněhu ...
8. říj 2008 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori proto já vezmu kombinézu jen jednu když bude Peťulín na bobech...jinak vyteplený kalhoty. Jedny obyč jsem koupila ve stráži za kilčo a ještě chci nějaký riflíky.
8. říj 2008 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radko - kdes koupila? Na vyteplený riflíky se chci podívat v sobotu v Polsku, bo na MMB jsem nic nesehnala :unamused:
8. říj 2008 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem byla v úterý na utz a viděla mimíse - odpovídá 6+3tt a srdíčko bije :slight_smile: akorát mi našli cystu 5cm, četla jsem Peradko, že si jí v těhu taky měla,tak snad to bude dobrý. Jinak mám nízkej tlak a zvracím :unamused:
Zítra jdu k doktorce, to úterý jsem byla v nemocnici - já totiž v pondělí kolem půlnoci šla na WC a když jsem se utřela, měla jsem tam trošku krve, tak mě to vyděsilo!Pak jsem sebou sekla, kvůli tomu tlaku a narazila si dlaň - chudák manžílek byl ze mě vyšokovanej, pak se mnou v noci chodil na WC :slight_smile: No a ráno jsem poprosila taťku, jestli mě odveze radši k doktorce. Ta tam nebyla, tak jsem šla do tý nemocnice a vše v poho :slight_smile:
Zítra ještě uvidím,co mi řekne Branžovská.
8. říj 2008 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Andarko,mám taky cystu................už dlouho a nezvětšuje se,ale musí se hlídat.A vidět mimíse je krásný vid :grinning:
Holky,srazík by šel,jen napiště termín,já se přispůsobím,snad mi to ted vyjde a ráda vás uvidím :grinning:
8. říj 2008 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Pikusko, jo jo :dizzy_face: :dizzy_face: prcíček malinkej ..zatím :grinning:
8. říj 2008 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
No poroste jako z vody :slight_smile: :slight_smile: a dr.Branžovská ho pohlídá,ona je skvělá,jsem ráda,že jsem tady z Mimoně odešla a chodím k ní.
8. říj 2008 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
perada-botyk jsou celé s kožíškem a jsem ráda že už je máme doma.Bydlíme u pole a tak to docela dovede někdy profouknout a pak je člověk rád že je v teplýčku.Kombinézka je vel.80 ale chci koupit ještě něco většího,ale ještě čekám.Dneska jsem u větnamcu objevila soupravičku vyteplenou kalhoty a bundu za 250 kč a super,tak třeba koupím i to.Jinak kalhoty jsou na kšandy a nejsou ani jako oteplováky ale zateplené.Je mi líto že jsme se potkali dneska a každá jsme měli cestu jinam ale snad se někdy sejdeme a prohodíme i pár slov. :slight_smile:
8. říj 2008 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Teda vy jste se rozjeli no dočítat to byla fuška. Nějak jsem neměla čas se sem dostat, mlaďas mi tu pořád sedí, nebo pořád něco dělám. Zítra jede Míša na dva dny do Berlína, mají výlet od školy, tak jsem ho vypravovala na cestu.
S Elenkou jsme byli v uterý a zítra jdeme zase na plavčo, už nám ty mimísky začli pěkně potápět, Elenka sice nebyla moc nadšená, ale zvládla to, je šikula.
Já pořád řeším autosedačku, ta co máme je prostě blbá! Je hrozně tvrdá a nepohodlná a nejde skorem vůbec polohovat. Holky nemáte nějaký typ na autosedačku, já se v nich nějak ztrácím. Je jich tolik. Líbila by se mi možná nějaká Maxi cosi, nebo jsem koukala na romera, nebo britax. Máte nějaká zkušenost, jak na to? A hlavně, kde je tady někde krám, kde se dají vidět a ošahat.
Já asi taky nebudu řešit kombinézu, myslím, že bychom ji neunosili, máme vyteplené kalhoty, tak s tím určo Elenka vystačí. :wink: :wink:
Andar, že by začli už nevolnosti? Nízký tlak jsem taky měla, poradili mi nohy nahoru a hodně pít. Tak na sebe dávej pozor. :astonished:
Holky tak který den ten sraz, kdyby se vám to hodilo nejvíc? :sweat_smile: :sweat_smile:
8. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky co třeba tedy středa na ten srazík???

andilekir - my máme autosedačku Babypoint Zenith a spokojenost :slight_smile:
8. říj 2008 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj já příští týden mám celý volný takže se přizpusobím :grinning: :wink:
andilekir-my jsme koukali na sedačky i v Prioru v hračkárně a jinak by to měli mít tam kde se prodávají kočárky,ale v Lípě nevím.My máme autosedačku z druhé ruky po jednom dítěti,ale nevím značku,ale co jsem moc chtěla bylo polohování pro pohodlý Honzíka nebot jezdíme i na delší cesty aby v ní měl pohodlý.Já osobně si myslím,že na značce moc nezáleží ale na tom jaké máš na ní požadavky. :sunglasses:
8. říj 2008 ve 22:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj maminy :grinning: Tak to vypada ze nam krasne vychazi počasí tady je uz sluničko :grinning: Odpoledne jdeme zase k babi, aby si ji trosku uzila :grinning: Snad ted malou uspim abych mohla aspon uvarit ( podruhy co jsem doma) :sweat_smile: :sweat_smile:

Jak se mate vy? co je noveho?
10. říj 2008 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se to tam zas nak zatahuje :angry: :angry:
10. říj 2008 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
heresta - neboj, bude hezky, ráno tady sprchlo, ale bude určitě hezky. Byly jsme se včera projít s kočárkem v hypče a konečně jsem sehnala supráckou zimní čepičku pro prdíska. Jinak taky nestíhám dočítat,... :unamused: ale srazík určo beru a určitě se dostavíme, středa je supr. A i ten příští týden nic nemáme, teď v sobotu slavíme manžovy narozky, chtěl svářečku :rolling_eyes: tak jsme se mu na ní celá rodina složili a v sobotu ji dostane, chystám se upíct dort a udělat takovou malinkou oslavičku a pozvat všechny co se na ní složili, takže víkend budu lítat, jinak máme konečně hotovou koupelnu, uf...
10. říj 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Evunko :grinning: My trandime porad, vcera jsme byli za babickou Evou, hlídala jen terku, a u vasich.. Jinak jsme porad u moji mamci, aspon si Tomik odpocine :sweat_smile: :sweat_smile: Manza ma narozky jo? ja ho vlastne jeste nikdy nevidela :astonished: Tak doufam ze se nekdy sejdem v Boha treba a konecne uvidim tvyho manzela :slight_smile:
10. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jestli je srazík plánován na středu tak jsem taky pro a už se moc těšíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. říj 2008 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
heresta - no jo, ty jsi na svatbě nebyla a my vlastně na vaší taky ne a ještě jsme se nikde neviděly společně všichni tři nebo čtyři ( když nepočítám miminka ), i když já viděla Tomáše vůbec od základky poprvé až teď v porodnici :grinning: ale vůbec se nezměnil, snad jen uklidnil (jestli se mi to nezdálo) :grinning:
10. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Srazík ve středu, super, může být, takže zase ta 14.00 v Unče ju? Jen já tam bohužel včera nebyla, museli jsme jet domu, takže číslo nemám, ale snad budeme mít štěstí jako minule a bude tam lidí málo, takže místo bude.
Jani, Marcel já byhc chtěla sedačku, hlavně bezpečnou a pohodlnou pro Elenku a aby byla "dejchací" a ne v létě aby byla Elík zapařená. Koukala jsem i na testy autosedaček a Maxi cosi Priori dopadlo docela dobře. Včera jsem na ní koukala ještě jednou v Pupíku, i když tam jí maj ve slevě za 5.200,- a na internetu jsem jí viděla za 3.910,- jsou to ale rozdíly. V Prioru jsem také byla, ale tam mi přišli dost nepohodlné. Přeci jen jezdíme hodně.
Včera v Pupíku taky měli moc krásné zimní bundičky, jen zrovna ta co se mi líbila nebyla v naší velikosti, měli k tomu i vyteplené gatě. :sweat_smile: :sweat_smile:
10. říj 2008 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Evunka: nezdálo :wink:
10. říj 2008 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak snad konečně máme vybranou autosedačku. Včera jsme jeli k mamce do Lbc a stavili jsme se tam v Dětském ráji. Měli tam spousty sedaček a i Maxi Cosi, Britax i Roemer, mají tam rovnou udělané i sedadlo s pásama, takže krásně předvedou co a jak. Dokonce tam dělá i moje známá, kterou jsem asi 10 let neviděla. :sweat_smile: :sweat_smile:
Vyhrála to Maxi Cosi Tobi, snad budem spokojení a Elenka taky.
Taky jsme se zašli podívat na výstaviště na Dům a bydlení. S mamkou jsme se shodli na tom, že zlaté časy za komunistů, když bylo ještě Libercké LVT. To byla tenkrát paráda. :grinning: :grinning:
12. říj 2008 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky andilekir-výstava na dum a bydlení by měla taky být ted někdy v Litoměřicích,ale už to není to co to bývalo a hlavně ty ceny.Jinak kde jste všechny,doufám jen že ta středa platí a sejdeme se v hojném počtu.Jinak kdo by měl chut mužeme se sejít klidně i mimo a jít se někam projít a nebo i do Unionky na pokec a děti si mužou pohrát. :slight_smile:
12. říj 2008 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky!
V sobotu odpoledne jsme se vrátili z dovolené, včera jsem se přemístila domů a teď mám co dělat-prát,žehlit....v pátek odjíždím na víkend pryč-bez dítka, tak musím vše nachystat,aby měl tatínek všechno po ruce a nemusel nic hledat.
Na srazík bohužel proto nedorazím, snad příště.
13. říj 2008 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
U nás středa platí :slight_smile: A potřebuju trošku po obchodech, takže do ČL pojedu už dopoledne, tak přivítám, když se někdo přidá dřív, nějak před objedem ... :slight_smile:

Jinak v So jsme byla na nákupech v Polsku, mamka měla z práce zájezd Busem. No ale nic moc mě tam tentokrát nenadchlo, koupila jsem si jen rifle - ale aspoň za ty jsem ráda :wink: Samo Káje jsme nakoupila - vyteplené manžestráky na zimu, froté punčochy, a setík kalhoty + svetr + triko za 380,- tak z toho jsem měla radost :slight_smile: Župan s kapucí pro manžela jsem nesehnala :confounded: Jinak cesta pro mě byla utrpením ... cestou tam furt řidič topil, protože lidem vzadu byla furt zima a už se tam jako v předu nedalo dýchat. No a ani po cestě zpět mi nějak nebyl nejlíp ... no příště už tedy nejspíš nepojedu. I sám manžel říkal, že tam případně sjedem autem. Jo a Kájuše ještě vlastně nářadíčko, bo bere furt taťkovi, když něco doma kutí, ale to až po stromeček :wink:

A včera jsme ještě jeli do Mladé Boleslavi, bo jsem potřebovala akutně botky (mokasíny). No a sehnala jsem v Bondy :wink: A Káje jsme koupili v Olympii bundu na podzim, jak jsem furt sháněla - taková barevná, né moc čananá, spíš na hřiště jsem chtěla. No a pak nějaké blbiny ... znáte to + samo žrádýlko jsme pokoupili. Nakonec jsme se ještě na chvilku stavili v manžový babči v Provodíně.

Dnes asi budem doma, počasí stojí za prd, no uvidíme ...

Jani - do diskuse Vánoční dárky, jsem písla co kupujem letos na Vánoce, tak jukni ... http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=38435&vOffset=240&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end Třeba nějaký dobrý tip najdeš :wink: :slight_smile:
Ale jestli chceš tak písnu i co by bylo fajn kolem toho roku pro Honzíka :wink:
13. říj 2008 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mori-moc děkuji beru všechny nápady alespon bude z čeho vybírat takže jestli máš ještě nějaké nápady sem s nimi..Jestli by ti nevadila naše společnost jsem klidně pro couračku jen musím Honzíkovi dodržet oběd a spaní ale to už by se nějak udělalo.A budu ráda i když by nás bylo víc alespon lepší komunikace a srandičky a zážitky.Už se moc s Honzíkem těšíme na středu,doufám že nejsme sami. :grinning: :wink:
13. říj 2008 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jjj26 - to víš, že by mi to nevadilo, budu jen ráda, když půjdete se mnou. Zítra se ještě domluvíme na čase ... v kolik bys asi do ČL dorazila?
13. říj 2008 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
mori-je to podle toho jak by jsme se domluvili a taky jak bude Honzík vstávat,jinak si vezmu auto takže by jsme byli do 20 minut v Lípě. :wink:
Jídlo pro něj taky vezmu takže by to mělo být v pohodě a klidu.Kam konkrétně pujdeš nebo se jen tak budeme courat koukat? :pensive:
13. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek