Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
perada
13. říj 2008
Čauky holky...teď byla trochu nestíhačka 🙂

srazík beru, snad nám to vyjde časově...Peťulínovi rostou zase zuby tak to máme převrácený...brala bych i procházku před...ale to budu vědět dopoledne jestli to stihneme...takže se kdyžtak ozvu a připojím se 🙂

andaro, dobře žes zajela..nic nepodceňovat.Co u dr. vše v v pořádku? 🙂
Já měla párkát taky nakročeno k dr. nebo nemocnice .. když jsem dlouho necítila pohyby. Jednou to bylo hodně dlouho...že jsem dala velkou procházku, pak posez v Unionce, kafe..a malej stále nic..tak jsem šla k dr. Sestra poslechla Dopplerem a hned Peťulín ukázkově kopal 🙂) Připadala jsem si blbě..že jsem je fakt od předešlého dne neslyšela...ale samozřejmě to vzali a kdykoliv nějaká pochybnost, ať přijdu... 🙂
Cystu jsem měla taky...pak zmizela takže dobrý..ale musela jsem být opatrná.

Jani jj, já ještě trochu frkala takže jsem se nezastavovala na pokec ...příště snad budeme mít stejný směr 😉
S oblečením paráda..já taky stále vybavuju na zimu...už mě to neba. Nakonec tu Tchobo kombinézu asi unosíme..jen odděleně 🙂 Dneska jsem objednala body, pyžama a jednu nádhernou bundu už nemají...chjo...a mě se žádná nelíbí...hrůza. Snad se brzo něco objeví.

Iren, Maxi Cosi je kvalitka..paráda 🙂 Celový rozdíly jsou všude šílený...musí se hledat hledat hledat...děs. Ale už máte klid na dlouho 🙂

Helenko, snad příště dáš s námi srazík 😉

Mori, nákupy teda v PL nic moc...a cesta už vůbec ne. No dost lidí říká že se to tam už ani nevyplatí...já se dala do sondování po ebayi...snad se do toho dostanu 🙂))
moriautor
14. říj 2008
jani - potřebuju juknout na ten župan, takže různě, kde mají pyžama či spodní prádlo ... Do IP ti písnu na mě číslo, ať se pak najdem 😉
Radko - uvidíš jak vám to časově vyjde, kdyžtak se ozvi 🙂
andilekir
14. říj 2008
Ahoj holky!
Se srazíkem taky počítám, možná budu také v Lípě dřív. Mori telefon na tebe mám, tak když tak cinknu, ju? 🙂
jjj26
14. říj 2008
holky to bude super když náa bude víc,alespon se v krámech pominou kde se vzalo najednou tolik mamin.Je to vždycky k smíchu jak koukají. 😃
Jinak už se opravdu těším jen počásko by mohlo být alespon trošku lepší ale uvidíme jak to s námi příroda vymyslí jestli na nás bude hodná nebo taky ne. 😉
Zkusím zjistit jestli by jela i heresta klidně bych jí vzala autem,mě to nevadí aby nemusela s malou autobusem nebo vlakem a to si myslím že by nejela. 😞
moriautor
14. říj 2008
iren - jasně 🙂 My pojedem už dopoledne, takže tam budu fakt brzo. Mě pak jede bus v blbý čas, že bych před srazem nic nestihla ...

jani - heresty se klidně zeptej, ale nemá ještě ani po 6-nedělí, tak nevím nevím ...
valentynka
14. říj 2008
Ahoj holky,

Mori, děkuju za IP ohledně srazu.
Zítra je cvičení pro těhotné od 32tt,takže byhc tam chtěla jít a je to zrovna od 14h. předtím jsem chodila do toho cvičení pro těhulky do 32tt.
neívm jak budete dlouho v Unče, možná byhc to mohla stíhat po tom cvičení, noo uvidím, kdyžtak se příjdu podívat příště, snad bude srazík ještě před porodem.

Jiank vás pravidelně čtu,abych byla v obraze ,ale měla jsem ted staršně smutné období a stále ho mám.
Zemřel mi tatínek, nečekaně, byl jiank úplně zdravý a selhalo mu srdíčko na arytmii a ted v pátek jsme měli pohřeb. 😢 😢
ale asi potřebuju taky se dostat mezi lidi,abych měla jiné myšlenky 😞

kdyžtak si srazík hezky užijte a mějte se papa
andara
14. říj 2008
Ahoj holky, já bohužel nepříjdu 😞 Mám tu cystu a skoro pořád radši ležím, mám tam totiž ještě asi jednu a budu chodit častěji na krev a navíc mi je pořád špatně a mám nízkej tlak :-| Jinak mimčo je prý v pořádku, srdíčko tluče a dle doktorky je to vitální těhotenství, tak snad bude všechno OK. 20.10 jdu znova na krev.
Tak si pěkně popovídejte a užijte s dětičkama a až bude líp určitě se zase přidám 🙂
jjj26
14. říj 2008
valentynak-Je mi moc líto co se ti stalo tak alespon takhle na dálku přijmi upřímnou soustrast a hlavně se drž a mysli na malého,třeba bude zrovna po tvém tatínkovi |-|
andara-tobě přeji aby jsi vše vydržela a všechny kontroly a vyšetření probíhali v pohodě a vše bylo v pořádku.Jestli že máš v sobě velkého bojovníka,což já měla,tak vše dopadne jak má a pak už si budeš s mimčem jen užívat a na tyhle problémy zapomeneš 😉
mori-máš pravdu že heresta nepujde ale všechny moc zdraví a až prý bude malá o něco větší tak se obě ukáží 🙂
heresta
14. říj 2008
Ahoj 🙂 moc se omlouvam rada bych sla ale jeste se necejtim na to nekde s ni courat.. kdyby chytla hysteraka tak bych ji misela dat roubik a ten nemam 😃 😃 Priste uz ale urcite dorazim a moc rada 😉 Tak a se vas sejde hodne a uzijte si to 😉
evunka
14. říj 2008
tak zítra se těším, ve dvě hodinky jsme v Unče 🙂
moriautor
14. říj 2008
Taky se těším 🙂 zrovna jsme zkoukla i fotečky z minulých 2 srazíků 😃 a teď se s některými uvidíme dá se říct přesně po měsíci 🙂
moriautor
15. říj 2008
Dobré ránko! Na to že jedem dnes pryč a Kája nepůjde spát, tak teda moc nepospala - v 6h už přišla k nám, takže bylo po spaní :-S

Holky vemte foťák, nevím jak mi vydrží baterky. Jsme sice koupiili v neděli nové, ale ještě jsem je nenabila a to už nestihnu.
ceskolipsko
15. říj 2008
Fotky jsou v albu 🙂
Díky za príma srazík.
x-)
andara
15. říj 2008
Teda holky vás bylo 🙂 Určitě to bylo fajn 😉
Pikusko - krásný bříško 🙂

Mně je dneska celej den blivno,ale nebyla jsem naštěstí to pořád nějak zadržuju 😃
pikusa
15. říj 2008
Ahoj,holky srazík byl moc fajn,mezi vámi se mi moc líbilo 🙂
Andarko,díky,příště už půjdeš taky ukázat pupíček vid 🙂
valentynka
15. říj 2008
Ahoj holky,
tak fotečky jsou supéér 🙂
mě se taky srazík mooc líbil, i když jsem tam s vámi nebyl acelou dobu.

Jiank jsme se ptala u toho porsta, říkala mi prodavačka že takhel fotějí a musí se to objednat, nejlepší je prý sobota a cena se pohybuje podle toho co se má fotit a kolik je tam lidí. No tak jsme zvědavá ,al emanža souhlasil.
Chci mu najít na netu nějaké takové fotky co jsou od fotografa a taky abych měla isnpiraci a případně fotografovi poradila 😃 😃
jjj26
15. říj 2008
Souhlasím že byl sraz opět prima a jsem ráda že jsem mohla poznat další holky z naší party Českolipek. 😎
Fotky jsou taky super a doufám že už i já příště nezapomenu vzít i svuj foták ikdyž Honzík je neposeda ale snad bych i něco vyfotila třeba z jiných uhlu. 😉
heresta
15. říj 2008
ahoj holky teeeeeeda vas se seslo 😉 uz se tesim az budu moct dorazit taky 🙂
evunka
16. říj 2008
Dobré ráno všem, srazík byl včera moc příjemnej, jsem ráda, že jsem se konečně zůčastnila a viděla osobně 🙂
moriautor
16. říj 2008
Dobré ránko! Musím souhlasit s ostatními, mě se taky včerejší srazík moc líbil 🙂 fakt bezva posezeníčko s váma x-) No i když pro některé, to moc posezení nebylo co, Ráďo 😃 Čekala jsem, že nás bude po málu, ale nakonec nás bylo hooodně, což je bezva 🙂

Dodala jsem můj nafocený materiál 😉 no tu 1 fotečku co jsem stihla, než se vybily baterky 😃 😃 😃

Tady to teda na včerejší počásko moc nevypadá, je tu dost zataženo. Ven ale půjdem, jinak by mě tu malá slečna ukamenovala :-p a taky musím na poštu, měla jsem včera 2 lístky ve schánce od pošty - mi přišly 2 objednané hračky pro Káju k Vánocům a hrnek s fotkou pro manžu, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat
verunkaronka
16. říj 2008
Ahojky....dříve jsem občas zašla jako těhulka. Teď mám 6ti týdenního Jozífka. Ráda bych se k vám přidala...
moriautor
16. říj 2008
verunkaronka - no jasně že můžeš, vítáme tady každou další mamču 🙂 Pepča je krásný mimí x-) Koukám, že máte s herestou skoro stejně staré děti, tak si můžete předávat zkušenosti co a jak ty vaše dítka umí, baští a tak 😉 Podle fotek jsi měla taky slušný břuch co 😃
jjj26
16. říj 2008
verunkaronka-taky tě tu vítám,je to super když se všechny sejdeme,je tu opravdu prímová parta holek všech věkových kategorií a názoru. 😉
Taky napiš nějaké info o sobě aby jsme se jako správné ženské něco dozvěděli. 🙂
helenkaa
16. říj 2008
Holky, super fotečky, snad mi další srazík s váma taky vyjde 😉

Veru, vítej mezi nás 😉
heresta
16. říj 2008
Verunkronka: ahoj veru, uz na zarijovky nechodis??
valentynka
16. říj 2008
ahoj holky,
tak jsem taky vložila nějkao utu fotečku a udělala další album, bo už máme víc jak 50fotek 🙂
andilekir
16. říj 2008
Ahojky holky!
Musím říct,že srazík byl opravdu super, je fajn, že se takhle hezky všechny sejdeme. Opravdu se zadařilo. x-) x-)
Fotky jsou fajn, ani nevím, že jste tak hodně fotili, no jste šikulky. :-N :-N
verunkaronka taky tě tu vítám, každá mamka je tu vítaná, teď se to hezky rozjelo, tak jen tak dál. 🙂 🙂
Dnes jsem byla s kamarádkou po plavání v Unče a bylo tam dost plno, zase nějaký srazík. 😉 😉
jjj26
16. říj 2008
andilekir-jj ona o tom srazíku říkala valentýnka že tu snad ty holky mají i své téma že se scházejí ve čtvrtek.Tak hlavně že je nás takových víc co se dovedou sejít a popovídat diskutovat. 😃
evunka
17. říj 2008
Val - hezký fotečky, a ten kočárek co máte, jsem viděla po Lípě párkrát jet, je moc pěknej, stylovej. Koukala jsem že jste ho byli vybírat v Áje, viď ??? Taky jsme skoro vše pořídili tam, jsou tam moc milé paní, které se vším perfektně poraděj.
moriautor
17. říj 2008
Tak malou si vzala odpo ven mamka, tak jsem toho využila a pustila se do úklidu - jůů sem toho stihla 😎 - člověku to jde pěkně od ruky, když na to má klid, že jo. Teď na ně čekám až dorazí. A šly frajerky bez kočáru tak by mohla slečna dobře chrnět v noci 😉 :-p

jjj26 - ani jsem ti nenapsala ... jak jsme jely ze srazíku, tak v buse Kája usnula a když jsme ve Stráži vystoupily, tak jí přišel vhod i ten její banán (konečně 😃 ). Je to opice 😃

Začni psát odpověď...

Odešli