• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Čauky holky...teď byla trochu nestíhačka :slight_smile:

srazík beru, snad nám to vyjde časově...Peťulínovi rostou zase zuby tak to máme převrácený...brala bych i procházku před...ale to budu vědět dopoledne jestli to stihneme...takže se kdyžtak ozvu a připojím se :slight_smile:

andaro, dobře žes zajela..nic nepodceňovat.Co u dr. vše v v pořádku? :slight_smile:
Já měla párkát taky nakročeno k dr. nebo nemocnice .. když jsem dlouho necítila pohyby. Jednou to bylo hodně dlouho...že jsem dala velkou procházku, pak posez v Unionce, kafe..a malej stále nic..tak jsem šla k dr. Sestra poslechla Dopplerem a hned Peťulín ukázkově kopal :slight_smile:) Připadala jsem si blbě..že jsem je fakt od předešlého dne neslyšela...ale samozřejmě to vzali a kdykoliv nějaká pochybnost, ať přijdu... :slight_smile:
Cystu jsem měla taky...pak zmizela takže dobrý..ale musela jsem být opatrná.

Jani jj, já ještě trochu frkala takže jsem se nezastavovala na pokec ...příště snad budeme mít stejný směr :wink:
S oblečením paráda..já taky stále vybavuju na zimu...už mě to neba. Nakonec tu Tchobo kombinézu asi unosíme..jen odděleně :slight_smile: Dneska jsem objednala body, pyžama a jednu nádhernou bundu už nemají...chjo...a mě se žádná nelíbí...hrůza. Snad se brzo něco objeví.

Iren, Maxi Cosi je kvalitka..paráda :slight_smile: Celový rozdíly jsou všude šílený...musí se hledat hledat hledat...děs. Ale už máte klid na dlouho :slight_smile:

Helenko, snad příště dáš s námi srazík :wink:

Mori, nákupy teda v PL nic moc...a cesta už vůbec ne. No dost lidí říká že se to tam už ani nevyplatí...já se dala do sondování po ebayi...snad se do toho dostanu :slight_smile:))
13. říj 2008 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jani - potřebuju juknout na ten župan, takže různě, kde mají pyžama či spodní prádlo ... Do IP ti písnu na mě číslo, ať se pak najdem :wink:
Radko - uvidíš jak vám to časově vyjde, kdyžtak se ozvi :slight_smile:
14. říj 2008 v 08:49  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Se srazíkem taky počítám, možná budu také v Lípě dřív. Mori telefon na tebe mám, tak když tak cinknu, ju? :slight_smile:
14. říj 2008 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky to bude super když náa bude víc,alespon se v krámech pominou kde se vzalo najednou tolik mamin.Je to vždycky k smíchu jak koukají. :grinning:
Jinak už se opravdu těším jen počásko by mohlo být alespon trošku lepší ale uvidíme jak to s námi příroda vymyslí jestli na nás bude hodná nebo taky ne. :wink:
Zkusím zjistit jestli by jela i heresta klidně bych jí vzala autem,mě to nevadí aby nemusela s malou autobusem nebo vlakem a to si myslím že by nejela. :frowning2:
14. říj 2008 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
iren - jasně :slight_smile: My pojedem už dopoledne, takže tam budu fakt brzo. Mě pak jede bus v blbý čas, že bych před srazem nic nestihla ...

jani - heresty se klidně zeptej, ale nemá ještě ani po 6-nedělí, tak nevím nevím ...
14. říj 2008 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Mori, děkuju za IP ohledně srazu.
Zítra je cvičení pro těhotné od 32tt,takže byhc tam chtěla jít a je to zrovna od 14h. předtím jsem chodila do toho cvičení pro těhulky do 32tt.
neívm jak budete dlouho v Unče, možná byhc to mohla stíhat po tom cvičení, noo uvidím, kdyžtak se příjdu podívat příště, snad bude srazík ještě před porodem.

Jiank vás pravidelně čtu,abych byla v obraze ,ale měla jsem ted staršně smutné období a stále ho mám.
Zemřel mi tatínek, nečekaně, byl jiank úplně zdravý a selhalo mu srdíčko na arytmii a ted v pátek jsme měli pohřeb. :cry: :cry:
ale asi potřebuju taky se dostat mezi lidi,abych měla jiné myšlenky :frowning2:

kdyžtak si srazík hezky užijte a mějte se papa
14. říj 2008 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, já bohužel nepříjdu :frowning2: Mám tu cystu a skoro pořád radši ležím, mám tam totiž ještě asi jednu a budu chodit častěji na krev a navíc mi je pořád špatně a mám nízkej tlak :unamused: Jinak mimčo je prý v pořádku, srdíčko tluče a dle doktorky je to vitální těhotenství, tak snad bude všechno OK. 20.10 jdu znova na krev.
Tak si pěkně popovídejte a užijte s dětičkama a až bude líp určitě se zase přidám :slight_smile:
14. říj 2008 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
valentynak-Je mi moc líto co se ti stalo tak alespon takhle na dálku přijmi upřímnou soustrast a hlavně se drž a mysli na malého,třeba bude zrovna po tvém tatínkovi :pensive:
andara-tobě přeji aby jsi vše vydržela a všechny kontroly a vyšetření probíhali v pohodě a vše bylo v pořádku.Jestli že máš v sobě velkého bojovníka,což já měla,tak vše dopadne jak má a pak už si budeš s mimčem jen užívat a na tyhle problémy zapomeneš :wink:
mori-máš pravdu že heresta nepujde ale všechny moc zdraví a až prý bude malá o něco větší tak se obě ukáží :slight_smile:
14. říj 2008 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: moc se omlouvam rada bych sla ale jeste se necejtim na to nekde s ni courat.. kdyby chytla hysteraka tak bych ji misela dat roubik a ten nemam :grinning: :grinning: Priste uz ale urcite dorazim a moc rada :wink: Tak a se vas sejde hodne a uzijte si to :wink:
14. říj 2008 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zítra se těším, ve dvě hodinky jsme v Unče :slight_smile:
14. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Taky se těším :slight_smile: zrovna jsme zkoukla i fotečky z minulých 2 srazíků :grinning: a teď se s některými uvidíme dá se říct přesně po měsíci :slight_smile:
14. říj 2008 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Na to že jedem dnes pryč a Kája nepůjde spát, tak teda moc nepospala - v 6h už přišla k nám, takže bylo po spaní :confounded:

Holky vemte foťák, nevím jak mi vydrží baterky. Jsme sice koupiili v neděli nové, ale ještě jsem je nenabila a to už nestihnu.
15. říj 2008 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Fotky jsou v albu :slight_smile:
Díky za príma srazík.
:dizzy_face:
15. říj 2008 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky vás bylo :slight_smile: Určitě to bylo fajn :wink:
Pikusko - krásný bříško :slight_smile:

Mně je dneska celej den blivno,ale nebyla jsem naštěstí to pořád nějak zadržuju :grinning:
15. říj 2008 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,holky srazík byl moc fajn,mezi vámi se mi moc líbilo :slight_smile:
Andarko,díky,příště už půjdeš taky ukázat pupíček vid :slight_smile:
15. říj 2008 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak fotečky jsou supéér :slight_smile:
mě se taky srazík mooc líbil, i když jsem tam s vámi nebyl acelou dobu.

Jiank jsme se ptala u toho porsta, říkala mi prodavačka že takhel fotějí a musí se to objednat, nejlepší je prý sobota a cena se pohybuje podle toho co se má fotit a kolik je tam lidí. No tak jsme zvědavá ,al emanža souhlasil.
Chci mu najít na netu nějaké takové fotky co jsou od fotografa a taky abych měla isnpiraci a případně fotografovi poradila :grinning: :grinning:
15. říj 2008 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Souhlasím že byl sraz opět prima a jsem ráda že jsem mohla poznat další holky z naší party Českolipek. :sunglasses:
Fotky jsou taky super a doufám že už i já příště nezapomenu vzít i svuj foták ikdyž Honzík je neposeda ale snad bych i něco vyfotila třeba z jiných uhlu. :wink:
15. říj 2008 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky teeeeeeda vas se seslo :wink: uz se tesim az budu moct dorazit taky :slight_smile:
15. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno všem, srazík byl včera moc příjemnej, jsem ráda, že jsem se konečně zůčastnila a viděla osobně :slight_smile:
16. říj 2008 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Musím souhlasit s ostatními, mě se taky včerejší srazík moc líbil :slight_smile: fakt bezva posezeníčko s váma :dizzy_face: No i když pro některé, to moc posezení nebylo co, Ráďo :grinning: Čekala jsem, že nás bude po málu, ale nakonec nás bylo hooodně, což je bezva :slight_smile:

Dodala jsem můj nafocený materiál :wink: no tu 1 fotečku co jsem stihla, než se vybily baterky :grinning: :grinning: :grinning:

Tady to teda na včerejší počásko moc nevypadá, je tu dost zataženo. Ven ale půjdem, jinak by mě tu malá slečna ukamenovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky musím na poštu, měla jsem včera 2 lístky ve schánce od pošty - mi přišly 2 objednané hračky pro Káju k Vánocům a hrnek s fotkou pro manžu, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat
16. říj 2008 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky....dříve jsem občas zašla jako těhulka. Teď mám 6ti týdenního Jozífka. Ráda bych se k vám přidala...
16. říj 2008 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
verunkaronka - no jasně že můžeš, vítáme tady každou další mamču :slight_smile: Pepča je krásný mimí :dizzy_face: Koukám, že máte s herestou skoro stejně staré děti, tak si můžete předávat zkušenosti co a jak ty vaše dítka umí, baští a tak :wink: Podle fotek jsi měla taky slušný břuch co :grinning:
16. říj 2008 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
verunkaronka-taky tě tu vítám,je to super když se všechny sejdeme,je tu opravdu prímová parta holek všech věkových kategorií a názoru. :wink:
Taky napiš nějaké info o sobě aby jsme se jako správné ženské něco dozvěděli. :slight_smile:
16. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, super fotečky, snad mi další srazík s váma taky vyjde :wink:

Veru, vítej mezi nás :wink:
16. říj 2008 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Verunkronka: ahoj veru, uz na zarijovky nechodis??
16. říj 2008 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsem taky vložila nějkao utu fotečku a udělala další album, bo už máme víc jak 50fotek :slight_smile:
16. říj 2008 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky!
Musím říct,že srazík byl opravdu super, je fajn, že se takhle hezky všechny sejdeme. Opravdu se zadařilo. :dizzy_face: :dizzy_face:
Fotky jsou fajn, ani nevím, že jste tak hodně fotili, no jste šikulky. :sweat_smile: :sweat_smile:
verunkaronka taky tě tu vítám, každá mamka je tu vítaná, teď se to hezky rozjelo, tak jen tak dál. :slight_smile: :slight_smile:
Dnes jsem byla s kamarádkou po plavání v Unče a bylo tam dost plno, zase nějaký srazík. :wink: :wink:
16. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
andilekir-jj ona o tom srazíku říkala valentýnka že tu snad ty holky mají i své téma že se scházejí ve čtvrtek.Tak hlavně že je nás takových víc co se dovedou sejít a popovídat diskutovat. :grinning:
16. říj 2008 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Val - hezký fotečky, a ten kočárek co máte, jsem viděla po Lípě párkrát jet, je moc pěknej, stylovej. Koukala jsem že jste ho byli vybírat v Áje, viď ??? Taky jsme skoro vše pořídili tam, jsou tam moc milé paní, které se vším perfektně poraděj.
17. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak malou si vzala odpo ven mamka, tak jsem toho využila a pustila se do úklidu - jůů sem toho stihla :sunglasses: - člověku to jde pěkně od ruky, když na to má klid, že jo. Teď na ně čekám až dorazí. A šly frajerky bez kočáru tak by mohla slečna dobře chrnět v noci :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jjj26 - ani jsem ti nenapsala ... jak jsme jely ze srazíku, tak v buse Kája usnula a když jsme ve Stráži vystoupily, tak jí přišel vhod i ten její banán (konečně :grinning: ). Je to opice :grinning:
17. říj 2008 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek