• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky,
Evunko, ted už ten stejný kočáek začínám tak nějak vídat po městě :slight_smile: se nějak ujal :slight_smile:
jooa kupovali jsem u Áji v N.Boru. Ted jsme tam nakoupili i postýlku,vaničku,matraci,lehátko, čepičku a rukavičky.

joo a v tý Unče to byl určo srazík, měly by to být českolipandy z www.mojetehotenstvi.cz
mají srazy každý čtvrtek v 10 :slight_smile:
17. říj 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-tak vidíš jak jsi říkala že jedla jen naše jablíčko tak ještě že jsi pro ni ten banán nechala na pak.Jo někdy se ani já v tom našem klukovi nevyznám,ale když něco tak už se alespon ozve. :grinning:
valentynka-kočárek i věci jsou krásné.Normálně chvílemi lituji že nejsem těhotná,uplně jinak bych nakupovala a i jiné věci i kočárek ikdyž si nemohu stěžovat,byla jsem s ním spokojená.Jen ten náš Honzík z něj hrozně rychle vyrost a najednou jsme ho museli dát pryč až mi to přišlo líto,ale snad si ho z bazárku koupila nějaká mladá paní tak jí snad poslouží dobře jako mě. :wink:
Ty věci co máš vyfocené v albu od sestry jsou krásné,máš hodnou sestru,já dostala jen penízky od jednoho bráchy a jinak od staršího ani jeho manželky nic,ale alespon nemusím být za nic vděčná,ale zase vím že mají doma po svých dvou dětech uplně nové věci a ani se nezeptala jestli je nechci alespon pujčit.No s lidmi nic neudělám,ale zase jsem si užívala nákupy a uplně jsem se nad věcmi rozplívala jak byli kouzelné,ale když ted vidím jak Honzík rychle roste tak je to až neuvěřitelné. :frowning2:
Doufám,že se podaří aby jsme tě mohli ještě vidět než pujdeš rodit a nebo až přijedeš ukázat malého,Nikolase?nebo bude ješět změna?Docela se mi to jméno i začíná líbit ikdyž je neobvyklé ale hezké. :slight_smile:
17. říj 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka-ještě jsem se chtěla zeptat jestli tvuj muž někdy dříve nedělal učitele v autoškole a nebo je někomu hodně podobný. :wink:
17. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jjj :slight_smile:
jojo ségra je hodná,ta se v nákupech vyžívá, už jsme jí musela říkat,at brzdí,at toho není zbytečně moc, pak u toho malej hned vyroste.
Jiank jméno začínáme přehodnocovat, nemůžu nějak najít zdrobnělinu toho jména Nicolas a v mé rodině se to moc neujalo, že máme české příjmení a jméno není české:slight_smile:

Jiank manžel stále jezdí v autoškole, stále je učitel autoškoly.dřívě jezdil u Vojtíškové,ted už u Hančína
18. říj 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile: Tak dítko odešlo s babí, bude tam do zítra :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže klídeček a odpočívání :sunglasses: Manžel pracuje, nevařim, dá si pak nějakou rychlovku ... takže flákárna :grinning:

Jinak jsem myslela, že toho večer využijem, když není malá doma, že bysme někam zašli ... jsem myslela kino nebo divadlo, ale zjistila jsem boužel, že nikde v sobotu nehrajou, ani v okolí :confounded:
18. říj 2008 v 11:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka-tak to je teda velká náhoda nebot mě tvuj manžel právě u Vojtíškové tedy učil jezdit a byl hodný. :wink:
Ono na tyhlety mrnousky je lepší těch věcí mít více.Já si taky myslela,že jich mám spousty ale malý hodně ublinkával,pročural se a takové ty další nehody takže jsem ještě trochu musela dokupovat.Za to ted je výhoda že zatím není takové čunátklo takže věcí stačí méně ikdyž ho chci začít nechat aby jedl jídlo svojí lžičkou a to budeme všichni jak čunátka i pes. :grinning:
mori-znám to jaká je uleva když si doma mužu uklidit a odpočinout bez malého,ale jen nanejvýš na výkend a to už mi chybí.Jinak my necháváme už dnes od večera Honzíka u našich aby jsme v pondělí mohli ráno jen nasednout a jet na ten manželuv zákrok.Všichni drží palce a já díky vaší podpoře už jsem i trochu klidnější ikdyž asi nervíky budou až manžel bude na tom zákroku a já budu čekat. :frowning2: Ale zvládli se už i horší věci a alespon bude s námi zase chvíli doma a malý si ho užije,ale pak bude zase horší až bude mít jít zase zpět do práce to ho bude malý i pes stále hledat kam se jim schoval. :wink:
18. říj 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jjj tak to je super, jsme si to říkala,když ji se ptala,že tě určo učil řídit :slight_smile:
Noo naučil tady snad už půlku Lípy.
když jdem po městě, tak ho každý druhý zdraví a já se vždycky ptám kdo to byl :slight_smile:

noo věciček mám myslím hodně, mám jich hodn ěprávě na doma na to ublinkávání a tak, jsou to věco po mě a neteři,tkaové ty kabátečky, košilky,dupajdy- ještě ty, co se musejí celé sundat,když chceš přebalit :slight_smile:

Tak at to manželovi dopadne dobře !!
mojí mamči přítel má taky problémy s rukou, nějak ty vazy,ale pořád se s tím léčí už 1 1/2 roku a na operaci nechce,protože se bojí,.
ale určo to bude dobré, jsou tam dobří doktoři :slight_smile:
a jak se říká, " všechno zlé, je k něčemu dobré " pěkně bude s vámi doma, budete se navzájem užívat a ještě bude mít zdravou ruku -toje to hlavní :slight_smile:
18. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori to se někdo má, když má blízko babičky a takhle hezky hlídají, to je jasné, že uklízení jde od ruky a pak malý odpočinek od ratolesti je zapotřebí. :wink: :wink:
valentýnko já taky nakupovala veškerou výbavu v Aje, nechali jsme tam fakt dost peněz, no určitě z nás měli radost, od kočárek po postýlku s madrací až k věcičkám, také jsem tam byla moc spokojená.
jjj uvidíš, že to manželovi dobře dopadne :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky vy se máte že máte babičky na hlídání, to manžova mamka to není babička na hlídání, tu chytla druhá míza a jezdí s novým maželem na motorce a moje mamka je v Lbc, kde bydlí v baráčku s bráchou a ty mají tři děti, takže hlídá věčně tam a Elenka jí skorem nezná. Takže já to mám s hlídání pěkně na prd. :frowning2: :frowning2:
18. říj 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir-a co nějaká kamarádka že by alespon nějakou hodku přes den ti helfla aby jsi měla taky chvilku pro sebe ikdyž je to asi těžké jen tak někomu svěřit dítko.
Náš Honzík už spinká u babičky a manžel uklidil už celý byt takže zítra budu pokračovat já,potřebuji si udělat novou záclonu do obýváku,dodělat ještě prádlo a pak si jen tak hodím nohy nahoru,ale určitě si ještě něco najdu.Jinak je opravdu někdy dobré mít někoho kdo pohlídá. :wink:
valentynka-taky jsem měla věci ještě po mě a po neteři a synovci,ale byla jsem ráda,že jsem měla něco navíc.Pak ale když byli věci Honzíkovi malé bylo mi líto je prodávat ale zase kdyby jsme ještě časem chtěli mimčo nakupovala bych uplně jinak.Už nyní když třeba koukám na kočárky se mi líbí jiné typy a i ve věcech mají větší výběr a to je to necelé dva roky a je hrozně moc změn. :slight_smile:
Určitě už se na malého těšíte a hlavně užívej každé chvilky nebot to hrozně uteče.Já si prvních 14 dní moc nepamatuji a je to trochu škoda,když ted mohu srovnávat.
18. říj 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak mužíček včera dorazil docela brzo, tak jsme šli nakonec na večeři a pak jsem koukali na telku. No ale je to tu divný bez tý Kájnky, hrozný klid :grinning: na tom jsme se shodli oba :slight_smile:
Před chvilkou odjel zas pracovat, Kájí bude u babí do odpoledne, takže ještě pohodička ... ale už se na ní strašně těším, na prďolku mojí :dizzy_face:

iren - Kája tam teď spí po delší době, teprve asi po 3. Ale jinak když potřebujem zajet třeba na nákup, nebo prostě nějaké zařizovaní, tak nám pohlídá, když má volno. Kája tam je ráda, tak je to taky fajn.

valentynka - kdy jdete na to focení do Porstu? Já jak jsem říkala, že jsme to letos nikde nestihli, tak mě napadlo, že bysme udělali nějaké vánoční fotky. Mohla by ses mi tam přeptat, zda mají i nějaké rekvizity? - když by se fotila samotná Kája, tak by bylo fajn, kdyby něco měli. A jak to tam je cenově? Předpokládám, že za nějaké normoš ceny a né jak u těch fotografů, co jsem viděla na netu, že fotí spešl děti ...
A jak dopředu je potřeba se objednat?
19. říj 2008 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-já teda na dnešek nespala nijak moc dobře a ještě jsem stále hlídala že nevstáváme na jídlo a kolikrát jsem vylítla že je prázdná postýlka.No uplně fuj tajbl noc.Ikdyž vím,že mu u maminy nic nechybí je mi smutno,ale děsně po těch jeho kukadlách které vymýšlejí stále nějakou lumpárnu a zlobení. :frowning2: Jinak ty fotky s vánoční tématikou jsou super nápad jen Honzík zatím není s fotografem kamarád,tak to zkusím zase až příští rok,letos ho nechám ale zase ho budu fotit já aby si nemyslel že má uplné volno od fotek. :wink: Dneska budu vařit plněné bramborové knedlíky a manžel má rád s cibulkou a já se zelím,takže dobrutka.Jinak jsem v pátek dělala špagety a takový dobrý čičmač a manža mi po dlouhý době řekl,že je to nami,nami což mě potěšilo. :sunglasses:
19. říj 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir-jinak doufám,že víš že jsi vyfocená s malou z plavání v českolipské drbárně a moc vám to tam sluší :grinning: :slight_smile:
19. říj 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré rano českolipandy :grinning: dneska je krasne tak pomastim ven... jen co povesim pradlo a vyzehlim.. Uz se tesim na jaro fakt..
19. říj 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta-dobrej tak vy razíte v té zimě ven?Jedete k mamče,ta bude mít určo radost že vás tam bude mít?Jinak nerozmyslela jste si to s tím povlečením na postýlku,Mám foto v albu tak koukněte a dejte vědět. :slight_smile:
A jinak kdy pujdete s námi ven? :slight_smile:
19. říj 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No půjdu az tak kolem 12 poradne malou navliknu, urcite se mi nechce sedet doma... a zas takova zima tam neni :grinning: Povleceni mam dekuji, to uz nepotrebuji :slight_smile:
19. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak kdyby jste věděla že by někdo scháněl tak se mu zminte.Nechci za to ani moc peněz. :wink:
19. říj 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite se poptam.. Jinak by jsme mohli klidne v tejdnu ven dopoledne, kdyz nebude nak extremne osklivo...
19. říj 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok mezi 9-11 hod. jinak pak máme jídlo a chodíme po obědě spinkat.A nebo pak i odpo ale to už stačí písnout. :wink:
19. říj 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napiste mi prosim cislo na icq, at nemusime komunikovat pres konika, a bude to urco rychlejsi :grinning:
19. říj 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mé číslo na icq platí samozřejmě pro všechny které by si chtěli pokecat i mimo koníka.
302-909-622 přezdívka BRULIS :grinning: už se moc těším
19. říj 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, tak jsme v pátek odpoledne vyrazili do Drážďan. Pokoukali jsme po obchodech a trošku i něco utratili. Jak všichni říkají, že je tam levno, tak mě to nijak extrémně nepřišlo, ale je pravda, že pro děti mají větší výběr snad ve všem. Chtěla jsem zimní oblečení pro Ellinku, koupili jsme něco v C&A, mají i jiné věci než jsou u nás, něco levnější, ale i naopak, třeba body tady stojí 65,- a tam 3Eura. Z čeho mám radost, tak jsme narazili na akci na hračky Chicco, tak máme aktivní chodítko a do toho se Elli zamilovala, celý víkend hází dovnitř kostičky a pouští písničku a staví se k němu :slight_smile:. Chtěla jsem tam koupit autosedačku, ale na netu se dá pořídit levněji, tak jsme jí tam aspoň vyzkoušeli a vybrali barvu potahu. Němčina se pro mě stala noční můrou, potřebovala bych intenzivní kurz, co jsem uměla ze školy, tak jsem snad všechno zapomněla, je to bída :frowning2: .

jjj26 - operace manželovy ruky dopadne dobře, uvidíš. Aspoň si na chvilku taťky doma trošku víc užijete a jemu se hned bude taky líp léčit, když budeme domácí servis :slight_smile: .

valentynka - výběr jména byl u nás taky boj, když jsme řekli, že to bude Isabella, tak se babičky hroutily, ale mladší ročníky s tím neměly problém. Teď jsou všichni poprdění a stejně se jí nejvíc říká Elli. Od začátku se mi to jméno strašně líbilo a to máme typické české příjmení. Prioritou pro mě bylo aby ve jméně nebyly háčky a čárky. Moc se mi třeba líbí Veronika, ale vycházelo to týden po termínu porodu a to jsem nechtěla. Přemýšleli jsem jen nad Ella nebo Ellen, jenže příjmení nám začíná na N a pak se začala obě jména hodně objevovat a byl konec. Stejně mi přijde, že jsou teď módní vlny - Matěj a Natálie, Adam a Nella apod. Pokud se líbí jméno vám, jako rodičům, tak ho klidně dejte, každé jméno se dá říct moc pěkně, mě se třeba Nicolas moc líbí a ještě třeba Sebastian a Maxmilian.

Mori - v Porstu jsem se ptala na focení, chtěla jsem udělat fotky k 1.roku, cena je 800-1000,- podle počtu fotek, ale kolik jich přesně je to nevím. Mají prý nějaké hračky, dorty a další věci. Trošku mě to zarazilo, čekala jsem nižší částku, přišlo mi to neúměrné k ceně fotek ze svatby, ale to už je taky 6let zpátky, všechno se zdražuje :frowning2: . Stačí se prý domluvit, tak 2-3dny předem a prý není žádný problém a fotí v Porstu na Jindřicha z Lipé. Nenapadá mě jestli tady je ještě někdo jiný, Mimra už asi dělá jenom vítání občánků a o nikam jiném nevím.
19. říj 2008 ve 23:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verano - tak to je teda dost, čekala jsem taky menší částku :astonished: :unamused: Ještě uvidím s čím přijde valentynka, ale asi se poptám jinde ...
K Mimrovi jsme chtěli na roce, ale právě jsme zjistili, že dělá jen akce :confounded: Takže jsme našli něco v Liberci, ale žádný zázrak to nebyl. Tak uvidíme, co ještě seženem ... V Lípě asi už nic není co?
20. říj 2008 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
jjj to víš, že mi už kamarádky hlásili, že jsme s Elí v novinách, dneska nám je pošťačka donesla, no naštěstí jsme tam nenápadně :wink: :wink:
mori- ale není nad to mít babičku blízko, že? :sunglasses: :sunglasses:
Jeden můj kamarád taky fotil profesionální fotečky, zkusím se ho zeptat, jestli by něco nevymyslel, je moc šikovný a mně fotil Sally (můj hafík) a udělal opravdu nádherné fotky, člověk by nevěřil co se dá se psem všechno nafotit. Vím, že je to divné přirovnání, ale když zvládl mou chlupatici, tak děti by snad zvládl taky, ne? :grinning: :grinning:
A myslím, že nebude tak drahý, pozeptám se a dám vám vědět, kdyby jste teda měli zájem. :wink: :wink:
Představte si, že manža měl nějakou bakterii, takaže žádná střevní chřipka. Dnes přišli výsledky z hygieny a rovnou mu volali, s kým přišel do styku a tak. A kdo to u nás v rodině také dostal. A Elenka od včerejška má průjem, tak se modlím, aby se uzdravila a bylo to jen k zoubkům, nebo mě migne. :confounded: :confounded:
20. říj 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - jj, budu ráda, když se zeptáš :slight_smile:
20. říj 2008 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iren - ještě dodám - chtěli bysme Káju samotnou a i společné rodinné :wink:
20. říj 2008 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Mori, jak jsme byla v tom phorstu,tka mi holčina nedokázala říct cenu,že to záležří prý kolik bude fotek a kolik lidí se fotí,tkaže to bude pro mě taky překvápko a na internetu žádné strányk nemají :frowning2:

Vernao, Isabella je mooc krásné jméno :-
noo ještě máme 6týdnů aby jsme se pořádně rozhodli jaké jméno dáme :slight_smile:
20. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky-tak jsme akorát s manželem pěkně naštvaný a uplně z dnešní cesty ko. :frowning2: Cesta byla hrozná,nikde žádné značení na směrovku na ten ustav a ani manželovi nechtěl nikdo zastavit aby se mohl zeptat na cestu nebot bylo teprve kolem pul sedmé.Operace se nekonala,byli jsme objednaný jen na konzultaci k lékaři a závěr samozřejmě operace,ale až :astonished: 20.4.2009 :astonished: což je až příští rok a tak jsme hned řešili jak to udělat nebot už mu práce dělá problémy.Naštěstí mu jeho nadřízená vyšla vstříc a nechá ho na lehčí práci a uvidíme jak dlouho to vydrží s tou rukou,protože ho ten doktor upozornil i na to,že by mohl tu ruku mít celou ochrnutou nebot má ten sval uplně ko.Taky jsme mluvili o tom,že nakonec třeba budu muset jí místo něho do práce a on bude dělat ženu v domácnosti než by byla ta operace.Nějak jsem po dnešku uplně mimo a bez nálady ale snad se ještě uvidíme aby jsem nabrala sílu,protože dneska už žádnou nemám. :unamused:
20. říj 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26 - tak to je teda docela síla, doktor ho upozorní, že může vlastně přijít o ruku, ale operaci na plánuje až na duben, něco strašnýho. Není možnost, že by ho odoperovali někde jinde? Měli jsme trošku podobnou zkušenost s nemocnicí v Motole, když měla jít Elli na operaci s kýlou,ale tam byl problém, že to bylo domluvé přes švagrovou. Taky nám stanovili termín, ten několikrát přesunuli, nakonec jsme se domluvili na konkrétním dni a hodině, když už jsme byli na cestě do Prahy, tak volali, že se konzultace s doktorem o 2hod.posunuje, pak se posunula ještě jednou a když volali potřetí, že se moc omlouvají, ale je jim líto, že druhý den zavolají náhradní termín, tak jsem byla opravdu nas... S 5měsíčním miminem celý den v Praze a k ničemu. Do dnešního dne mi samozřejmě nikdo nezavolal. Elli nakonec operovali v Liberci, po telefonickém objednání, konzultace s doktorem do týdne a operace do 3týdnů, všichni moc milí, ochotní a za dva dny jsme šly domů a jsem opravdu vděčná, že to takhle dopadlo.

Valentynka - to já jsem si taky říkala, že ve 33t do porodu daleko, ještě jsme byli i na horách a za týden jsem rodila :slight_smile: . Určitě znáš knížku Jak se bude jmenovat (nějak tak) od p.Knapové, tam je jmen, jen si vybrat :slight_smile: .

Mori - nechce se mi dát takové peníze za pár fotek, přemýšlela jsem taky o Liberci, kolegyně z práce si někde nechávala dělat fotky jako těhotná a byly moc hezké, zkusím zjistit kde to bylo a za kolik.
20. říj 2008 ve 20:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
verano-jo je to hrozné,ale oni nemají dříve volný termín nebot tam jezdí lidi z celé republiky a my ještě nemáme klasicky jednoduchou operaci.Kdyby to měl klasické karpály v zápěstí tak to by mu udělali i v sobotu nebo v neděli ale za peníze,no což tak by se někde vzali,ale on bude mít ruku celou jak se říká uspalou a musí mít u toho anestetika a ten o víkendu nepracuje což je paradoxz.Uvidíme jak to bude manžel zvládat a podle toho by jsme dělali kdyžtak další kroky. :frowning2:
Holky co se týká těch fotek a nelíbili by se vám fotomontáže klasických fotek co i nafotíte doma?Posílám odkaz na stránky :wink:
http://rodina.cz/scripts/album/album.asp?f_id=7265
21. říj 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak my už strašíme od 6.50 h, ale konečně zas jednou spala Kája celou noc bez buzení, tak jsem se i dobře vyspala. Taťka nám odjel brzo ráno, do konce týdne budou s klegou jezdit pracovat do Mladé Boleslavi, takže si ho moc neužijem, bo bude jezdit pozdě večer :unamused: To zas uslyším furt "táta táta" a taťka nikde :frowning2:

Vložila jsem nové fotečky, tak kdo chce, můžete juknout: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=18783

verano - jj taky zkus zjistit, můžem aspoň případně porovnat ceny, když toho bude víc :wink:

jani - některý ty fotomontáže nevypadaj špatně, ale přeci jen bych raději rodinnou fotečku od fotografa. Pro Káju mám objednanou na MMB i santíkovskou čapku :grinning:
21. říj 2008 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek