• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky maminy a skoromaminy :slight_smile:
Laadunko - :pensive: taky je mi to moc lito :pensive: budu drzet vsechno co mam,aby to priste uz bylo bez problemu :dizzy_face:

No ja byla ted v nedeli na pohotovosti- zacala jsem spinit, na utz vse v poradku, videla jsem mimco (pekne vyrostlo) a pak me i takova mlada doktorka vysetrovala a pry taky dobry, ze to trosku spini,ale ze to ma rada tehuli,hematom nemam ani zadny bolesti. Tak mi napsala Ascorutin a doporucila klid, beru jeste Utrogestan.
V ten den jsem podle MS mela byt v 8+0tt a doktor na utz rikal, ze mimco odpovida 8+5tt (nechapu jak to poznaji na ty dny),znamena to, ze jsem o 5dni napred?Ted vubec nevim v kolikatym jsem :slight_smile:

A utz u Branzovske?No na nemocnicnim utz mam vetsi cystu na pravem vajecniku a mensi na levem a doktorka mi tvrdila, ze to napsali obracene a pritom ted v tu nedeli jsem to mela zase tak :unamused: Tak neviim.
Jeste nemam ani jednu fotku a ani prukazku. 30.10 jdu na kontrolu,tak uz fotku chci :dizzy_face:
24. říj 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladu, to je mi moc líto,že to zase nevyšlo. asi opravdu si budeš muset ted hodně odpočinout, nabrat přes zimu sílu a pak se snažit.
Jak pslaa Pikus, co třeba zkusit ten gennet v Liberci.Mohla by tě tam Branžovksá vždy poslat, není to tak daleko. Já tam byla ve 30tt na genetice kvůli cukrovce. A nebo vyloženě na ty screeningy se domluvit a zajet do specializovnaého centra genetického.

Jojo Pikus už to taky letí, taky tobylo nedávno,kdy čekala na testík a ted ?,
mě to hrozně uteklo, od pondělka jsme na mateřské a přitom mi to příjde,jakobych byla těhotná 2měsíce :slight_smile:
Takže si to Pikus a andar hoodně užívejte, protože to fakt letíííí

Andar, směrodatný je utz ve 12tt,který ti určí datum porodu. Bude se stávat,že na každém utz bude mimísek bud starší nebo mladší, ono moc záleží jak změří, stačí 1mm odchylka a už jsou ty čísla někde jinde.
24. říj 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, super dáreček :slight_smile:
my letos asi bez dárků, jsme řekal rodině, že dáreček dostanou všichni jen jeden a to miminko :slight_smile:
24. říj 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím co si mám myslet o té Branžovské :confounded: v pondělí budu volat do Prahy tomu Břešťákovi a pokud mě vezme tak budu podstupovat takhle daleké cesty a od Branžovské odejdu...
24. říj 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
laada-je mi také líto co jsi už musela vydržet a ono to stále nevycházíMy jsme si když jsem byla těhotná taky museli pěkně zkusit a hrozilo že o malého přijdu takže ti nezávidím vubec to co prožíváš.Mejhorší je že my ženský to prožíváme citlivěji než chlapy ikdyž muj manžel z toho byl uplně ko,takže pak když jsem malého porodila mi řekl,že jestli chci dát malému jiné jméno at to klidně udělám,že si to zasloužím.Bylo to něco v tu chvíli užasného. :wink:
valentynka-je pravda že vše co se týče těhotenství hrozně rychle utíká a to samé platí o tom,když už je miminko na světě.Vidím to u Honzíka,hned bych to vrátila když mu bylo 14 dní a prožila bych si to ještě jednou znovu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pikusa-držím hrozně moc palečky aby vše bylo v nejlepším pořádku a doufám,že na dalším srazíku už budete o pěkně velký kus větší a silnější. :slight_smile:
andara-drž se at je miminko v pořádku za všechno to stojí když ho pak máš u sebe a přemýšlíš,jak něco tak krásného muže a je tvoje :slight_smile:
24. říj 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
laada-a jinak co se týče tvé doktorky já chodím k Farkašovi a je to taky takový ...... :unamused: Ono si asi nevybereš a nebo musíš někam jinam a nečekej až ti někdo dá doporučení někteří doktoři berou ikdyž se tam sama objednáš
24. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko holky! Tak jsem teď zas přišla načuřená z místního krámu ... mám ho od baráku tak 3 minutky, ale už před nějakou dobou jsem tam přestala chodit - úzké uličky a ještě většinou zastavěné zbožím a nejde tam projít s kočárem. Občas tam jdu, když jdem jen pro nějakou drobnost bez kočáru ... dnes jsem tam v jedné části neprošla ani s jejich nákupním vozíkem. Chápete to??? Jak jsem viděla prodavačku, tak jsem jí to hned vpálila, že to je fakt hrozný tady bla bla bla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a v tu ránu naklusal kluk a dal balíky pet lahví na sebe ... kupodivu to šlo, že jo. Jenže tady se člověk musí ozvat, samotné je to bohužel nenapadne ... nebo taky že maj frontu u pokladny, proč neběží druhá atd. atd. No obchodníci hadr :rolling_eyes:
A ani neměli blbý krokety, na který jsem měla chuť :angry: No povídám hrůza ...

uf, jsem si musela ulevit :grinning:

Taťka nám odešel na dopolko pracovat, ale po ó sjedem do ČL, bo v lednici je jaksi pusto prázdno :unamused: :grinning: a je to takový nepříjemný pohled :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. říj 2008 v 10:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
No já koukám, fakt nestačím dočítat.
valentynko už to máš orpavdu za pár a musím uznat bříško krásnéa moc ti to sluší a co teda to jméno, bude Nikolas? :sweat_smile: :sweat_smile:
andar hezky odpočívej, naordinuj si klídeček a pohodičku, ať už máš všechno bez problémů a starostí. :wink: :wink:
laada- to je opravdu moc smutné a na psychice to určitě nepřidá, ale vydrž, uvidíš, že vše dobře dopadne a mimi bude. Já jezdila na genetiku do Lbc a byla jsem moc spokojená. Brali mi tam i plodovku a byla jsem tam i na to genetickém UTZ.
Původně jsem tady chodila k Farkašovi, ale nebyla jsem s ním spokojená, tak jsem se vrátila k svému původnímu dr. do Lbc a spokojenost. :sweat_smile: :sweat_smile:
verano- pěknou autosedačku jste vybrali, podle testů autosedaček, je ta Romer King nejbezpečnější, prostě to vyhrála. Na nás byla už docela drahá a provedením se mi líbila víc ta Maxi cosi.
jjj26- nenašel by se nějaký doktor, nebo někdo, kdo by manžu do toho Vysokého protlačil dřív? Já bych mohla zkusit tu známou,ale nemám na ni kontakt, tak než to seženu a nenápadně se pozeptám, bude chvilku trvat, ale za pokus by to stálo. :wink: :wink:
mori-teda ty máš samé dobré nápady na dárečky, moc hezké. A nerozčiluj se, škodí to zdraví, i když tohle fakt naštve, taky nemám ráda krámy, kde se nedá projet, ale jen proto, že tam mají bordel.
My dneska jedeme za babičkou do Liberce, jenom na otočku, došli nám brambory, tak jedeme nafasovat a uděláme si k večeři bramboráky, už se těším. :grinning: :grinning:
25. říj 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir-moc děkuji za ochotu a jestli ti to nebude vadit,tak budu ráda,když to zkusíš.Známé žádné nemám aby nás trochu protlačili.
Jinak bramboráčky bych si taky dala,ale koupila jsem lacino květák takže udělám obalovaný.Už se těším,dlouho jsme neměli.
25. říj 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky chci znát váš názor ...

Minule na srazíku v Unionce jsem si všimla na nástěnce, že tam budou rádi za jakékoli hračky, které už nepotřebujeme. Mám u mamky ještě po sobě kočárek pro panenky, něco v tomto stylu: http://detsky-bazar.i-bazar.cz/hracky/stary-kocarek-pro-panenky-ze-70-let/ Je mi líto ho vyhodit, zničený není, jen by stačilo ho trochu umýt od prachu, bo je ve sklepě ... mě napadlo, že bych ho tam dala. Co myslíte, není to blbý ??? přeci jen už má nějaký ten pátek za sebou ...
26. říj 2008 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-blbý to není jen bych se nejdíve pořádně v Unionce zeptala aby ti neřekli,že ho tam nechtějí že tam mají věcí dost.Jinak kočárek je typově pěkný a myslím že by si s ním ještě děti mohli hodně vyhrát.
26. říj 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj , dneska jsme s manzou behali po meste a schaneli kombinezu na Yvcu a povedlo se :grinning: je trosku vetsi, pze na ni fakt malinkou nemeli a aspon ji chvilku vydrzi :slight_smile:

Mori: ja bych se taky nejdriv zeptala, ale kocarek vypada fajnove, a urcite nake ditko nadchne az bude cekat na mamcu nez se vykeca :grinning: :grinning:
27. říj 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé to jsem vám holky zapoměla napsat, že se samozřejmě chci nejdřív zeptat, až tam příště půjdeme na srazík :grinning: ale za váš názor budu ráda :slight_smile:
27. říj 2008 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mori,jasan,že se poptáš.........a myslím,že si ho tam rádi vezmou :slight_smile:
Jinak holky teda dnes už mi je 34... :unamused: :unamused: :unamused: nějak to strašně utíká............ach jo.
Ale co,když se na to necítím,tak to jako nepaltí,že jo :grinning:
27. říj 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, gratuluji k narozeninám :dizzy_face:
27. říj 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-velká gratulace k narozeninám a z věku si nic nedělej já jsem jen o rok mladší a kolikrát si přijdu na 15 a někdy zase na 100.Je to sranda s věkem ale odečíst nic nejde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak na srazík už jsme s Honzíkem opět natěšení tak snad se ještě než bude konec roku sejdeme.
27. říj 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky moc gratuluji k narozeninám :grinning:
27. říj 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Pikus, tak všechno nejlepší a hlavně hodně zdravíčka pro tebe a miminko :slight_smile:

to víš, že to platí,když se na to necítíš, jedině dobře !!!
28. říj 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikuš také přeju všechno nejlepší a na věk si vůbec stěžovat nemusíš, vypadaš dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Co bych měla říkat já, řekla bych, že jsem z vás nejstarší. Mně už táhne na 36 jé a když to tak vezmu tak skorem na 40. No stará stanová kůže :confounded: :confounded: :confounded:
Mori kočárek je dobrej. Za zeptání nic nedáš, třeba ho rádi vezmou, aby se tam nějaké holčičce nezalíbil a nechtěla ho dom :grinning: :grinning:
Já doufám, že v listopadu ještě taky srazík bude, ne? A v prosinci bychom mohli ještě nějaké předvánoční setkání taky uskutečnit. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. říj 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mamky a tehulky :grinning: tak my jsme dneska byli u dr. a jedeme do nemocnice, mala zase spadla s vahou ma spatny kakani, a kdyz uz kadi tak vodu :cry: :cry:

Tak se mejte zatim ahoj a hezky den
29. říj 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta-to mi prosím tě ani neříkej že ta vaše malá prdolka má nějaké takové problémy.Podle fotek už vybadala jako baculinka které už nic nechybí a ted tohle,jo?To je určitě pro tebe hrozné,ale drž se určitě jí v nemocnici pomužou a bude to už v pořádku :wink:
29. říj 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopolko maminky :slight_smile: Jak se vede při takovém počasí? No my dnes už vyrazíme ven, i kdyby furt lilo, protože moje dítko se už potřebuje vyvenčit :wink: Je to otrava v tom počasí :confounded:
Jinak včera jsme měli návštěvu, přijela se na nás podívat Jana s Honzíkem :slight_smile: Jsem si naivně myslela, jak si děti pohrajou ... no Honzík teda jo, ale ta naše prdka furt brečela a chtěla být jen u mě :grinning: No nechápala jsem z ní :sweat_smile: Pak se trošku sklidnila a dělala i blbinky :wink: No nějak jí Honzík nesedí už od srazíku :confused: No snad se to srovná ...

Jé teď jsem volala paní do ČL a prej bude mít ten župan v pondělí na prodejně, tak to jsem ráda. Ještě tam budu pro jistotu volat v pondělí, abych se ujistila, že tam je a pak některý den pro něj sjedu :wink:
29. říj 2008 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto, to je mi moc líto, ale zase na druhou stranu budete pod dohledem a určitě Vám poradí co a jak a brzy vás pustí domů. Budeme na Vás myslet.
29. říj 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,díky za přáníčka :wink: :wink: :wink:
Já dne sbyla s přítelem v Lípě,tak jsme trošku procourali,ale počasí na nic.......................
Jinak zítra volám dr.jestli už má výsledky triple testů,tak uvidíme,jestli nás čeká kontrola jen u ní,nebo velký UTZ v Genettu v Liberci popř.amino........................
29. říj 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus amnio néééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
pokud máš kombinovanej test tak určitě amnio nééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :astonished:
30. říj 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Břešťák mi dnes odpověděl .... :frowning2:

Dobrý den
v naší ambulanci děláme pouze ultrazvuková vyšetření.
Hezký den.

takže nového Dr. hledám dál :frowning2:
30. říj 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak doufám,že Heresty malá je v pořádku a že už ezky zase nabírá na váze !!

Pikus, tak jak výsledky , určo v pořádku vid ?

Ladu, tak to je škoda,že dělaj jen utz :frowning2:
asi opravud nezbyde než třeba jezdit do té Prahy třeba do gyncentra
30. říj 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Laada - to mě mrzí, moje teta a sestřenky chodí taky do Prahy na gyndu k doktorce Hruškové - prý je skvělá -mojí sestřenku zachránila, když jí gynekolog v Doksech léčil na mykózy a jí se pořád vracely, nadával jí, že je to tím, jak se myje různejma mýdlama a nebyla to pravda, tak přestoupila a doktorka jí zjistila nějakýho streptokoka a musela si píchat injekce do břicha :unamused: Ale vyléčila jí. Já mám sestřenku u Apolináře, dělá sestru na gynekologickym JIPu a předtím byla u porodů (prý se tam asi vrátí) :slight_smile:

Jinak já dnes byla na kontrole, mám průkazku a taky fotečku (až naskenuju, tak jí sem dám).Jsem 9+6tt a viděla jsem mimíska, jak mu tluče srdíčko a jak sebou mrská :dizzy_face: Dělala mi utz přes bříško a prý to nebylo tak hezky vidět,páč jsem byla čůrat (tam mě poslala sestra, počůrat papírek). Takže na fotce vypadá jak malá chobotnička :grinning:
Na další jdu 10.11. budou mi brát krev.Jinak cysta se prý nezvětšuje, což je OK :slight_smile:
30. říj 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj andar, tak mooc gratuluju ke kontrole :slight_smile: škoda,že tě poslala sestra čůrat,ale za dva týdny ho zase uvidíš :slight_smile:
30. říj 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona totiž sestra, ať jí dám moč a já, že nemám a ona - vždyť jsem vám dávala ten papír co máte mít vždy sebou a já řikám - nedávala :slight_smile: a ona ať jdu počůrat papírek - pak dostala od doktorky mírně vynadáno :grinning:
30. říj 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek