• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
ahoj holky,
noo teda Andar, to jsi musel abýt úplně vyřízená, to je fakt blbé,když něco doktoři řeknou apak vystaší aniž by to byla pravda. Ale vidíš,že je všechno v pořádku,tak je to dobré,ale ty nervy, ach joo.
já je zažila s tím srdíčkem,když neviděla ty síně pořádně,tak jsem se vyděsila,aby měl malej srdíčko v pořádku. Volek všechno krásně ukázal,každé to rozdělení srdíčka a tak, bylo to super :slight_smile:

Pikus, můžeš využít toho utz v tom Liberci, udlěáte si výlet :slight_smile:

Andilku, chudinka malá, tříselnou kýlu, ach joo, tak snad to nějak zmizí,aby jí nemuseli vyřezávat :cry:
31. říj 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Teda vy jste toho včera napovídaly :grinning:
My dnes máme taťku doma, udělal si volno, ale o víkendu zas půjde pracovat - tak jsem ráda aspoň za ten dnešek. Teď se pustil do vaření - mě úplně překvapil, že má 1 den volno a sám se nabídl, že ukuchtí oběd :sunglasses:
Dnes je konečně pěkný počásko, tak určo odpo vyrazíme ven :slight_smile:

pikusa - to máš dobrý, že jsi vymámila zkumavky na moč - mě dala sestra na začátku těhu 1 a tu že prej mám na celé těhu :astonished: Takže jsem si ji vždy přinesla zpět domů, vymyla zas na příště ... no šetří i na blbejch zkumavkách :confused:

andilekir - tak snad už to Elence nevyleze, abyste nemuseli do nemocnice :frowning2: A řekl ti dr. z čeho to může být? :fearful:
31. říj 2008 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mori,
tak to máš super,že manaž uvaří :slight_smile:
já ted hodila do trouby francouzský brambory. :slight_smile:

já jsme is zkumavky musela koupit od sestry :sweat_smile:
31. říj 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
no však já jsem jí taky za ně dala 30kč,zkumavky drahý :slight_smile:
Andarko,tak hlavně že už jsi v klidu.
No je prvda,že ze začátku jsem byla z dr.nadšená a pomalu a postupně to upádá...................ale pořád lepší než tady u nás :wink:
31. říj 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Poslení dobou nějak nestíhám-změna času na nás zapůsobila a spaní je hotová katastrofa.Vstáváme už o čtvrt na 5,dám mlíko a naštěstí ještě usne skoro do půl 8, ale to narušení spánku je znát a je protiva protivný.
Do toho ještě zoubky, no síla.
Mori, já dostala taky jednu zkumavku na moč a měla jsem ji taky na celé těhu :grinning: :frowning2:

Laada: V Jablonci u dr. Jorgové jsem byla na 3D UTZ a můžu jenom chválit. Přístup úžasný, je moc milá, ochotná a vše mi vysvětlila.

Andilekir, to je mi líto, snad se to Elence nevrátí.
31. říj 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - byl sójový gulášek, ten já od něj ráda :grinning:

Tak ještě volala mamka, že by si Káju vzala ráda dnes na noc, tak to je bezva :grinning: Tak ještě vymýšlíme co večer podniknout :wink:
31. říj 2008 ve 13:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tak to Vám závidím(v dobrém) nám nemá kdo hlídaT :cry: Tak si dnešek moc užijte :wink:
31. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, jdu sem juknout taky...nějak není čas. Byla jsem skoro týden u našich, manžel je nonstop v práci :confounded: takže co doma....
Napovídaly jste toho teda hoooooooooooodně! Večer nebo zítra dočtu. Zatím jsem to tak prolítla..spíše teda těhulky..a s ladou je mi to líto ... chjo. To špatný už máte snad vybraný a bude jen a jen dobře! Andaro nervy nezávidím..ale k tomu to patří :frowning2: Přeju ať jsi už pořád zdravá a nemáš trable.
Pikus..nekutečně ti ty týdny letí!! Zanedlouho už budeš v polovině!! :dizzy_face: Peg-Pérego můžu jen doporučit!!! Dražší kočár ale maximální kvalitka a komfort!!! :wink:

Val, ty už pomalu finišuješ...páni :sunglasses: držím palce ať ten konec těhu bude bez problémů a rychle?? Já se teda už od 35 tt nemohla drobka dočkat :grinning:

Založila jsem konečně třetí album a dodala narozeninové fotky + z posledního týdne. Máme konečně fotky i od fotografa, tak se jukněte :wink: na webu jsou nová videa...tam se myslím pobavíte :grinning:.
Já jdu něco dělat. Za chvilku se vzbudí drak, tak to bude zase tóčo. Zítra snad budu mít víc času....dopoledne jsou tu naši, taťka mi nainstaluje nový kamna :dizzy_face: tak pak odpo bude jistě už klid.
Zatím ahoj :slight_smile:
31. říj 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ad Branžovská - http://www.znamylekar.cz/lekar-2919-mudr-branzovska-petra-gynekolog-ceska-lipa-1.php

:slight_smile: má svý mouchy to jo..ale já si v těhu na ni nemůžu ztěžovat. Jdu na ko po porodu 6.11. tak snad se nezměnila za ten rok :grinning:
31. říj 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,tka si užijte s manžou hezký večer :slight_smile:

Perad, děkuju. Už se opravdu nemůžu dočkat, mooc se těším :slight_smile:
už si tady dlěám hromádku věcí do porodnice, rpo malého to mám připravené ale pro sebe ne.

chtěla jsme se holky zeptat, jak je to s dětskou doktorkou. Tu si musím zajistit už před porodem?
31. říj 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vy jste se tedy rozjeli ale poctivě jsem vše dočetla.Všechny těhulky moc držím palečky at vám to sladké těhotenství je jen v dobrém a ty špatné věci se rychle zapomíná a pak už se nevzpomíná. :wink:
andilekir-je mi moc líto že má malá kýlu.My máme od narození kýlu v pupíčku a bud se vstřebá a nebo nás lékař pošle až v šesti letech na operaci ale prý to zatím vypadá dobře,ale počkám až mi to řekne na sto procent.
Nevíte některá něco o Herestě?Docela by mě zajímalo jak na tom s malou jsou.Ale věřím,že dobře :pensive:
31. říj 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, já jsem si ji zajistila před porodem, vybrala jsem si doktorku a byla jsem se jí zeptat. Porodnice jí pak dala vědět, že už se dítko narodilo. :dizzy_face:
31. říj 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val-taky jsem měla doktora dříve než jsem byla rodit.Je to asi i lepší když si to obhlídneš.Jinak já chodím k dr.Coufalovi a jsem s ním hrozně moc spokojená.A i když se na něco chci zeptat ikdyž to zrovna není aktuální vždy mi odpoví a i je hrozně příjemný.. :slight_smile:
31. říj 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak nakukuju jestli už se neozvalaHeresta, taky na ni myslím, snad jsou holky v pořádku a pod kontrolou a malá hezky přibírá na váze :slight_smile:

holky díky, já jsme si to říkala,že to bude lepší, nikde jsme o tom nečetla na stránkách nemocnice, jestli to vyžadují už nějak po porodu hned vědět.
Uvažovala jsem taky o dr.Coufalovi,našla jsem na něj dobré hodnocení na internetu a taky je v ul. čs. armády a tam mám i já doktorku.
tak budu muset vyrzait a pozeptat se :slight_smile:
1. lis 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Taky čekám na zprávičku o Herestě a Yvonce.
U nás dnešní noc katastrofa-lehce po půlnoci Tonda začal zvracet, takže kompletní převlečení všeho. a Po hodině se to opakovalo. Dneska ráno příšerný průjem, tak jsem zvědavá,co se z toho vyklube.
1. lis 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my se šli včera projít, spojili jsme to se hřbitovem, tam jsem dala taťkovi kytku na dušičky :pensive: a pak jsme si šli sednou do restauračky a vytáhli jsme i kámošku :grinning: A ráno jsme si pospaliiiii :sunglasses: Teď už mužíček zas maká ... Kájuš mi přivedou nejspíš až k večeru.

radko - fotečky bezva :slight_smile: Kde jste byli u fotografa? Furt sháním ...

helenkaa - copak je malýmu? To je hrozný, když člověk neví z čeho :confounded: a ty dětičky ještě nic neřeknou :unamused: No snad bude během dne už lépe :frowning2:
1. lis 2008 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak dneska bude snad zase pěkně alespon se dá něco podniknout i venku. :wink: Jinak včera jsme byli u rodiču a oni koupili Honzíkovi elektrickou motorku,tu co měli v Kauflandu v akci.Motorka pěkná,Honzík na ní koukal s neduvěrou,ale když se okoukal a prohlédl všechny součástky,tak začal teprve dělat hlouposti.No všichni jsme se hrozně nasmáli.Udělal to,že jak seděl na té motorce,tak se sklonil dopředu k řidítkám jako když by chtěl aby jela ještě rychleji a dělal u toho tak duležité obličeje,no byli jsme mrtvý smíchy,ale on po nás koukal co se děje,že to necháme že se smějeme. :slight_smile: Ten náš kluk je opravdu komediant,ale nevím po kom,ale hlavně že je šikovný alespon se neztratí a bude to v životě proplouvat lépe,teda jestli mu to vydrží,snad ano
2. lis 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Verano moc díky za info, no kdyby měla Elík jít na operaci, tak určitě né sem do Lípy, vůbec jim tu nevěřím. Teda vy toho máte s Isi hodně za sebou koukám, nemáš to jednoduchý. Já byla z té bouličky šílené vyklepaná, Elence jí doktorka zamáčkla a vysvětlila mi vše. Elenka si tu kýlu vybrečela. Protože má šílenou rýmu a kapat kapičky od nosu a k tomu odsávat je nadlidský výkon a ona u toho hrozně pláče, tak se to stalo asi tím. A před tím měla týden průjem, no když se daří, tak se daří. :confounded: :confounded:
helenko koukám taky máte doma veselo. Průjmík a zvacení už máme za sebou, pomohl nám na to "Kulíšek" je to rozpustný nápoj v prášku, pro mimi.
Pikus ty zkumavky na moč prodávají ve zdravotních potřebách a stojí myslím 3,-Kč nebo 5,- Teď už se nepamatuju, já taky jednu vyfásla od sestřičky jako na celé těhulkování, ale někde jsem ji nechala a pak co potom. Tak jsem se ptala ve zdravotních potřebách a ono jo.
Verano- já chodím k Mudr. Dlouhému do Minkovic do zdravotního střediska Preciosy má tm svojí sooukromou odrinaci, jinak odrinuje ve Frýdlantu a jsem s ním moc spokojená a ne jen já.
Valentynko- jak je? Jak se citíš, už se ti to šíleně blíží.
Taky by mě zajímalo co Heresta a malá ani Evunka se tu neobjeví, že by podala info.
2. lis 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, prosím poradtě kde mají v Lípě těhu oblečení?Nebo třeba sekáč? Už začínám potřebovat nějaký kalhoty :wink:
2. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak dnes jdu poprvé na těhu cvíčo :slight_smile: Andarko,nebudeš chodit taky??? :wink:
jinak těhu oblečení,teda kalhoty jsem kupovala v Pupíku,ale jsou to pecky kolem 1000kč.No a Valentýnka mi poradila sekáč na tržním náměstí,tak jsem tam minule byla ale zrovna nic z kalhot na mě neměli.Jo a hned u toho sekáče je krámeček s těhu modou :slight_smile: tak tam mají taky.
3. lis 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vložila jsem Káji nové fotečky, tak kdo chce, může juknout :wink: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?user=18783
3. lis 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
Val - dětského lékaře máš mít vybraného už před porodem, v porodnici se pak ptají najméno, Coufal je prý dobrý. Váhala jsem mezi ním a Novákovou a blbec jsem šla k ní a teď toho lituji. Ještě moc chválí Dr.Popelku, ten je v nemocnici. Už se ti to krátí, za chviličku bude mrňousek na světě, to budete mít krásné vánoce :slight_smile: .

Mori - ty se teda máš, taky bych někdy to moje zvířátko takhle půjčila, ale nemám komu. Sice bydlíme s mými rodiči v jednom domě, ale pohlídají max.když potřebuji k lékaři. Jsou už starší a moje maminka je vážně nemocná, takže je to problém. mě by tak pomohlo kdyby si jí třeba někdo vzal na dvě hodinky ven v kočárku, ale není kdo :frowning2: .

Andara - v Lípě je těhu oblečení, jak psaly holky, ale přijde mi zbytečně drahý. Já jsem kupovala v CaA v Liberci, přímo těhu kalhoty za 700,-, které jsed užila týden, protože jsem do té doby nosila původní oblečení a pak jsem porodila :slight_smile:. Kupovala jsem si tam i delší trika asi za 350,-, která se dala krásně použít jako těhu a teď se dají nosit dál, takže bych ti doporučila udělat si výlet někam do CaA. Mají tam i část vyhrazenou pro těhulky a dá se opravdu vybrat.

Andilekir - teď už je to s Isinkou dobrý, začátky byly těžký, protože jsme nevěděli jestli nebudou nějaké následky kvůli nedonošenosti. Operace jsem se strašně bála, všichni nám říkali, že se děti operují až po roce, ale když mi všechno doktor vysvětlil, tak jsem pochopila, že to je pro její dobro. Doktorka jí to tady taky zatlačovala a museli jsme jí to přelepovat, ale nepomohlo to. Nevím, jak je to s tou tříselnou, ale pro svůj klid bych do Liberce na konzultaci zajela. Jinak malé dětičky operaci snášejí naprosto skvěle, mnohem líp než maminky. Nejhorší je to, že nesmějí jíst a pít, prostě je to standardní operace :frowning2: . Ale v úterý jí operovali a ve čtvrtek ráno jsme šly domů, po 10dnech nám tady na chirurgické ambulanci vytáhli stehy, vše OK. Doktor dělá rovnou i plastiku, takže to pak vůbec není vidět.

jjj26 - vy taky máte pupční kýlu? U hodně dětí se zatáhne, tím jak posilují břišní svalíky, ale Isi se zvětšovala. Doktor mi to přiblížil, tak jako bych já měla v břiše volejbalový míč, tak mi bylo hned jasné, že to zrovna dobrý není. Máme známé a jejich dcera má taky pupeční, teď ve 3letech si začala stěžovat, že jí bolí bříško, tak s ní byli v Ústí a tam jim dali termín až v květnu 09 :frowning2: . Takže něco podobného jako má manžel s tou rukou. Jinak v Litoměřicích prý je na chirurgii nějaký operatér, který je moc dobrý, ale nevím jméno, zkusím to ještě nějak vypátrat a nejsou tam tak dlouhé lhůty.

V sobotu jsme byli nakoupit v Intersparu a měli akční ceny na hračky z vánočního katalogu, nám letáky nechodí, tak nikdy nevím. Koupili jsme toto pianko za 299,- http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=12375029&tab=3 ; Isi ho nechtěla dát z ruky a to jsem si myslela, že ho dostane k narozeninám, třeba by se někomu taky hodilo :slight_smile:.

Mori - mají tam i panenky Simba za 189.- http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17075913&tab=2 ; nevím jestli jí už máš, ale myslím, že se ti taky líbila, je to tak?
3. lis 2008 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verano - věřím, že to pianko by Káju taky bavilo :grinning: protože tam jsou i zvířátka. Loni na Vánoce dostala mašinku, která jezdí, hraje několik melodií, dělá zvuk jako u železničního přejezdu a jsou tam i 3 zvířátka. To jí baví do dnes :dizzy_face:
jj, taky se mi líbí tahle panenka - ale koupíme ji až příští rok k svátku. Na Vánoce už toho má dost a k narozkám v únoru taky vím co koupíme. Zas to s dárkama nechceme přehánět, aby z toho taky něco měla - pro ty prcky si myslím není dobrý mít až moc dárků, pak je nebaví pořádně nic ... :wink:
3. lis 2008 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Andar, jojo mrkni do toho sekáče na Tržním náměstí, na mě tam v září měli dvoje kalhoty,ale zkus se poptat,kdyby náhodou nic nebylo,kdy jim příjde zboží,třeba by ti paní něco vybrala ve tvé velikosti.

a nebo se mrkni na www.mimiaukce.cz a zkus to přes aukci :slight_smile:

Mori, hezké fotečky, a jak se Kája oblékla :grinning: :grinning:
3. lis 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Verano,ais se rozhodnu rpo toho dr. Coufala.
K Novákové jsme chodila já jako dítě,ale k ní už nechci a za chvíli to možná taky už zabalí, už je mylsím v důchodu ne?

Na dPopelkou jsme uvažovala,ale zase jsme si říkala,že je tam natřískaná vždycky čekárna pro gyndu.
3. lis 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo jinak už mi holky začly poslíčky :grinning: :grinning:
včera teda nic, tobylo dobré,ale už si je vychutnávám :grinning:
3. lis 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko,teda už????No já se teda těším na 1.foto miminka :grinning:
3. lis 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikus - koukám, že ty taky pěkně rosteš :slight_smile: brzo budeš cítit pohyby :wink: :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
MORI,no jo rostu,všude :angry: :grinning: a na pohyby se už těším :slight_smile:
dnes se trošku pocourám po Lípě se sestrou a zítra tam jedu zase k holiči,tak možná zase kouknu do Intersparu........... :slight_smile:
3. lis 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a volala jsem na tripple testy a vše je v pořádku..........super.
Jediný riziko je teda můj věk,no s tím jsem počítala,že :slight_smile:
3. lis 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek