• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Pikusko, super zpráva :wink: mně to teprve všechno čeká :unamused:
3. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alelujaaa :grinning: župan mám na prodejně :sunglasses: tak už jen pro něj zajet :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, tak ještě jednou gratuluju k výsledkům :slight_smile:

oni to v těch výsledcíh ale zohledňují ten věk, pak až budeš u doktorky tak se mkrni do karty na ten papír z laborky a tam to budeš mít napsané jaké je riziko k věku.
ale už ted to máš v pořádku,takže to je dobře :slight_smile:

Mori, tak konečně dáreček přišel :slight_smile:
3. lis 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky! Právě jsem dopekla tvarohový kolač a ještě musím dát prát pračku a už se těším do pelíšku :sweat_smile: :sweat_smile:
Pikus - to je moc fajn,že testíky ti vyšly dobře. Super :dizzy_face: :dizzy_face:
verano - moc díky za vysvětlení, myslímn, že ta pupeční kýla je podobná té tříselné, dr. mi říkala, že to přelepovat nebude, že to ještě není tak hrozné, zatím se držíme, ale Elenka poslední dobou šíleně ječí ze všech sil, to mám strach,a by si to tam nešoupla znovu. Jsme ti moc vděčná, že jsi mi to takhle hezky vysvětlila, moc díky. To je mi jasné, že maminky to nesou nejhůř, já mám strach, Elence rozepnout plínku, aby tam ta boulička nebyla zase. :confounded: :confounded:
To pianko je moc hezké, přemýšlela jsem o něčem takovém pro Elíka, jelikož se jí teď líbi vše co vydavá nějaké zvuky. Super nápad.
andar - já mám ještě nějaké těhu kalhoty, sukně, svetřík a trička co jsem nosila, jsou všechny velikost S, jestli by jsi chtěla, pošli mi do IP svůj mejlík, pošlu ti fotky s mírama, třeba by sis vybrala, měla jsem všechno nové a nijak zničené to není.
Tak já jdu na tu pračku a pak hurá pelíšek. :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem byla včera na těhu cvíču a je to super :slight_smile:
no a zase frčím do Lépy,tentokrát k holiči :slight_smile:
Mori,tak župánek,paráda,určo bude mít manža radost.
Valentýnko,jo jo,kouknu se na to :grinning:
4. lis 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-také ode mě přijmy gratulaci že máte všechny výsledky v pořádku :slight_smile:
Holky poradte co stále vařit,nějak mi docházejí nápady.Nejde tak ani o mě a manžela ale malý je jako tasemnice,včera snědl na posezení celé jablko ani ho nechtěl nakrájet a jen si ho držel aby jsem mu ho asi nevzala.Je to s ním někdy sranda,ale včera si hrál s polštářem a s hadrovou plenou.Stále se tu plínu snažil nějak dát nebo urovnat na ten polštářek ale něšlo mu to tak se zlobil no a nakonec když mu to stále nešlo tak si přišel pro mě aby jsem mu pomohla ale já vubec nechápala co s tím má v umyslu tak se zlobil potom i na mě. :frowning2: Bylo mi až líto jak chtěl něco udělat ale prostě jsem nevědela co a připadala jsem si nemožná a bezradná.Už se vám to taky někdy stalo?Stále nad tím myslím co tím chtěl vyjádřit. :cry:
Hold se musím ještě hoděně učit aby jsem tomu našemu klukovi rozuměla.Ted si zjednodušil pojmenování některých věcí a lidí.Dědovi říká didi,bába je ba,máma je ma jen táta je táta,když si chce hrát tak je to át,a na další si ted nevzpomenu.Nejlepší je když vstane ale ještě odpočívá v postýlce a poslouchám ho jak tam brebentí.Jestli bude po mě tak manželovi potom upadne hlava až začneme oba kecat :grinning:
4. lis 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-ještě jsem se chtěla zeptat jestli náhodou nebudeš mít holčičku ikdyž na fotkách to muže zkreslovat? :sunglasses:
4. lis 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem od holiče doma,ani jsem necourala po krámech :slight_smile:
JJJ,no ještě nevím,co budeme mít :unamused: podle čeho soudíš??? :grinning:
4. lis 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-přišlo mi to podle těch posledních fotek ikdyž se mohu mýlit nebot nevím jaká jsi byla před otěhotněním a zda se měníš alespon v obličeji.Mě podle čínského kalendáře početí vyšla holčička a když jsem viděla že se nějak neměním a celkově jsem stejná jen se mi dělá bříško tak jsem uznala že z toho asi holčička nebude a už jsem byla na sto procent doma že je tam kluk ještě než mi to řekli na plodovce :slight_smile:
Holky nechodíte některá cvičit nebo alespon nevíte jestli v Lípě něco není?Jinak kdyby jste některá chtěla chodit se mnou budu jedině ráda,,OVŠEM JEN TY CO UŽ MAJÍ ODRODÍNO,, :grinning: :grinning: :sunglasses:
4. lis 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJJ,no každý mi říká,že jsem pořád stejná a neměním se..........jen teda rostu a to všude :unamused: no a spíš si myslím,že tam mám kluka :slight_smile: no uvidíme koncem listopadu :grinning:
4. lis 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-tak nejduležitější bude že budete oba v pořádku tak to bude kluk nebo holka :sweat_smile:
4. lis 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

Pikus a kam vůbec hcodíš cvičit ? do nemocnice ?
Jiank tipuju ais toho kluka a řekla bych ,že se měníš, že ti to sekne :slight_smile:

Jjj já budu chodit po porodu na spinning dolů do centra u stadionu,chodial jsem tam před otěhotněním, tak abych si udělala figuru a něco schodila :slight_smile:
5. lis 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Valentýnko,chodím na ten špičák.Každý pondělí navečer.Tak už se těším na další..................
5. lis 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
jjj tak to máme stejný problém, já taky nikdy nevím co mám vařit, i když zatím vařím jen pro ty dva moje hladový chlapáky. Ale vymyslet co, je fakt síla. :grinning: :grinning:
Jani já chodila před otěhotnením cvičit na Škroupák do Libertinu na aerobic, je to tam ale spíš pro hodně pokročilé. Jenže teď bohužel nemám hlídání, tak mám smůlu, ale vím, že i cvičí ve sportareálu, cvičí tam Andrea Loulová, tu znám, taky jsem na ní chodívala, cvičí dobře a nebo na Karin Znaménáčkovou. Záleží na jaké cvíčo by jsi chtěla chodit. Mně třeba spining vůbec nezaujal, přišla jsem si, že ze mně leje a ani se u toho nemůžu vyblbnout, na což je aerobic a třeba taneční aerobic úplně super.
Verano - chtěla jsem se zeptat, teď když má Elenka tu kýlu zamáčklou, jak je to s tím, jestli jí to zase vyleze, nebo by už taky nikdy nemuselo? Nevíš jak to je? Teď to má v poho, ale opravu se bojím každého jejího plakání, nebo tlačení, že to bude zase venku. Asi to znáš, viď? :confused: :confused:
5. lis 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky mám se jménem Mori zeptat jestli některá zítra odpoledne kolem 14.00 hod.nechcete udělat sraz ve městě a cournout se.Jede si pro ten župánek manželovi,tak že by se hodil pokec.Nejde jí pc proto to tlumočím já. :wink:
valentynka-co konkrétně ten spining obnáší aby jsem z toho kdyžtak nebyla ko.Jinak zkušenosti mám trochu s aerobikem to bych i chodila jen se mi nechce samotné nebot to svádí k tomu to flákat a ulejvat se a vymlouvat.Klidně bych chodila někam i odpoledne aby se dalo zařídit hlídání tak se hlašte dobrovolně. :grinning:
Já potřebuji zformovat tělo a schodit nějaké to kilčo abych byla zase IN. :sunglasses:
5. lis 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer,
Val - Nováková je už v důchodu, je to ale baba zachovalá a že by se chystala skončit moc nevypadá. Hlavně, že je Coufal ve stejném domě, nevím na co jsem myslela. Ze začátku to s Novákovou bylo v pohodě, ale pak jsem si prosadila Prevenar a to se jí nelíbilo, začala jsem se ptát a hlavně jsem jí ty její blbosti neodkývala a bylo zle. Naštěstí je Isi v pořádku, tak tam chodíme jen na preventivní prohlídky. Co je tady, ale blbý, tak že nemáš kam dát kočárek, jedině ho nechat dole v chodbě a to bych teda měla strach, i když je tam možnost ho přivázat. Coufal bude určitě dobrá volba :slight_smile: .

Pikusko - to je moc dobře, že vyšly výsledky v pořádku. Když si vzpomenu, jak jsem se taky bála a pak mi spadl kámen, tedy spíš pořádný balvan ze srdce. Myslím, že je Vám jedno co to bude,, hlavně že mimi bude zdravé. Ze začátku jsem chtěla spíš chlapečka, přijde mi, že je pro ně život trochu jednodušší, ale teď jsem moc ráda, že máme Isi, už se těším na ty holčičí hračky.

Andilekir - Isi se ze začátku kýla ztrácela do podkoží a pak zase vylézala, pak už jí měla pořád ven. Záleželo hodně na tom jestli plakala nebo ne, i když jsme se snažili, tak tomu nezabráníš. Hodně se jí zvětšila když začala být živější, přetáčení na bříško apod., prostě při větší námaze a taky když se potřebovala vykakat, po operaci tyhle problémy úplně zmizely. Taky jsem měla vždycky hrozný strach, protože se jí to začalo i probarvovat, tak jsem měla strach z uskřinutí, které by mohlo vést až k tomu nejhoršímu, ale na to radějii nemyslet. Co jsem kde vyčetla, tak kýla je vytlačení dutiny břišní přes břišní stěnu zeslabenými místy v břišní stěně. Pokud se tříselná kýla vytvořila je to nevratné a je nutná konzervativní léčba (kýlní pásy) nebo operace. Dokážu si představit, co se ti teď honí hlavou. Tady se děti s kýlou neoperují, nemají s tím zkušenosti a jinak se posílá do Ústí. Určitě se objednej k Dr.Hájkovi do Liberce, je to odborník a řekne ti, jak to vidí, když nebude operace nutná, operovat určitě nebude. To jsem se taky utěšovala, že si přeci nebude přidělávat práci a jen tak pro formu operovat malá miminka, to když jem měla hrozný strach co bude a operace se blížila. Kýly jsou u dětí běžné, neboj, taky jsem si představovala hned ty nejhorší možnosti. V den kdy operovali Elli, tak byl i roční chlapeček (taky tříselná) a ten odpoledne po operaci chodil po chodbě jako by nic. Když jsme si s maminkou povídaly, tak říkala, že operaci odkládali a nakonec jim jí taky doporučil. Chodili k Hájkovi na kontroly půl roku. Je to jediný dětský chirurg široko daleko a když jsme pak drbaly se setřičkami, tak ho moc chválily, že je to opravdu machr. Pro Elli byly horší předoperační odběry. Udělejte si výlet do Liberce a hned budeš klidnější, uvidíš :slight_smile: .
5. lis 2008 ve 20:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jj spinning, to je jízda na kole podle instruktorky,která ti udává tempo a záěž, hraje k tomu hudba a ty šlapeš do rytmu té hudby.
šlape asi tak 50-55minut,pak je protahování.
ze začátku kdo to neumí je to dost náročné a máš pocit po první lekci,že už tam nikdy nepůjdeš :grinning:
mě to vyhovoalo,je to na zadek a nohy,ale někdo to vážně nemusí :slight_smile: v místnosti je tak 10-15 lidí.

aerobic bohužel neumím, s tou mojí prdelíí byhc to neuskákala :slight_smile:
6. lis 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verano, a nechceš tu Novákoovu změnit za toho Coufala ?
oni pak ty doktoři,když už jsou v důchodu,tak mají něco zajetého a na nové nechtějí přistoupit :unamused:
6. lis 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka-takže pro mě jako začátečníka to není? :frowning2: Tak se kouknu po něčem jiném ale něco se sebou chci dělat :wink:
6. lis 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
verano moc díky za vysvětlení, ještě, že tu jsi. Zatím dala kýla pokoj, ale to víš, že se bojím, že se vrátí. Příští týden zavolám tomu Dr. Hájkovi a domluvím si návštěvu, do Liberece k mamce jezdím často, tak to spojíme s rodinnou návštěvou.
jjj26 - spinning bývá také i pro začátečníky, takže se hned nelekej, Val je určitě už dost pokročilá a někomu to opravdu vyhovuje, záleží na člověku, jaký sport ho baví, jestli skákání, nebo makání. :wink: :wink:
6. lis 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jj je to i pro tebe jako začátečníka, tam přicházejí začátečníci stále,ale jen to,že to třeba spoustu ženských odradí :slight_smile:
oni i chlapi tam mají někdy co dělat .
první lekce je zdarma, můžeš to vyzkoušet a bud tě to chytí nebo ne :slight_smile:
7. lis 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byla na kontrole, tak vám to zkopčím,at to nemusím psát 2x

noo tak mě dneska děllaa sestra poprvé monitor, to bylo krááásné slyšet srdíčko miminka
celou noc mě dneska nenechal vůbec vyspat, pořád kopal a mlel se, tak jsem to říkala sestře,že ted asi bude spinkat ,ale ta sonda ho probudila, tak jsem v jednu chvíli mačkala čudlík jak blázen, jak se vrtěl

a když měl vždycky pohyby,tak srdíčko tepalo jak blázen, měl i 168 tepů. sestra říkala,že to je právě vždy u těch pohybů takhle vysoký

takže na monitoru jsme dopadli dobře.

dělala mi dneska stěr, no moc se netvářila,tak jsme zvědavá jak dopadnu,asi nějakýho bacílka tam budu mít, ale doufám,že ne toho streptokoka.

dělala mi i utz, opět, že má hlavičku větší, připadalo jí,že má méně plodové vody,ale že to mohlo být mým močovým měchýřem naplněným, i když jsme byla asi 20minut před tím na wecku.

pak mi ještě říkal,aže už hlavičku má pěkně dole, že už tlačí na branku, nicméně předčasný porod prý nehrozí, zatím.

pak kontrolovlaa ledviny a říkala,že má delatovanou ledvinu.
tka jsme se ptala co to je, ted nevím přesný název, něco jako rozšířenou ? ale že se s tím stejnak nedá nic dělat,že tohle se kontroluje až po porodu. Tak že by shoda s Nemíkem s tou ledvinkou ?

příští týden už začínám chodit do nemocnice do porodky.

jinak jsem za těch 14dní nabrala 700g, tak jsme byla pochválená
7. lis 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo a jelikož mám ty scmorlovy uzly v kříži, tak prý at mám sebou ten papír od rentgenu,že si není jistá,ale že kvůli tomu by mi možná nemohli píchnout epidurál.

joo a malej váží 2600-2700g odhad.

jéé holky a dneska mám ukončený 8 měsíc a začínám 9
7. lis 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak uz jsme konecne doma..
7. lis 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: val,tak teda 9 měsíc,za chvíli bude mrně na světě vid :slight_smile:
heresto,vítejte doma a at už je vše jak má :slight_smile:
7. lis 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa: moc dekuju.. jeste tam půjdem na jednu noc za 14 dni, aby ji prevedli zpatky na mlicko
7. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Heresto,
tak to je dobře,že už jste doma.
tak jak malá přibírá? srovnalo se to ?
7. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pribrala asi 450g... jeste to neni uplne vonco, jedem tam pak na to prevedeni jinak je v cajkz vir zmizel...
7. lis 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super :slight_smile:
tak at hezky dál přibírá :slight_smile:
7. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto,no super,tak ted už bude jen přibírat a přibírat :slight_smile:
7. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek