• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj holky i já budu na pikusu 2.3. moc myslet! Určitě se nějak s DR. dohodnete a bude to dobrý! Já se pomalu připravuji protože týdny letí tak aby mě něco nezaskočilo! Já byla také z každé menstr. zklamaná ale pak jednou dvě čárky na testu!
19. únor 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No každopádně uvidím,co doktorka.Sama se pokusím vypustit to z hlavy :slight_smile:
Stanco,bude to dobry,to je pravda,že to strašně utíká,ale ty to zvládneš a za chvíli tady budeme koukat na fotky prcka.
19. únor 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčátka! Tak dnes nás propustili z porodnice, tak si konečně pro nás mohl taťka přijet. Chodím spát později, tak jsem musela nakouknout sem.
Děkujeme všem za gratulace! Potěšilo to!

Porod mi vyvolávali, protože jsem měla furt vysoký tlak. Začalo to v 10 hod. ráno a malá se narodila ve 23 hod. No byla to síla! Ale nakonec jsme to zvládly.

laada - Karolínku vám ukázat samo chci, ale přijeli jsme fakt až dnes. Jinak nám všichni známí hádali holčičku a vyšlo to :wink: I když jsem na tyhle pověry teda nespoléhala.
Fotečky jsem už dala :wink:

perada - jé, další těhulka :dizzy_face: Super že se vám to povedlo! Už jsem to ale věděla (né odsud - Tvůj taťka to vyzvonil mojí mamce :slight_smile: ).
Ale co Ti nezávidím, že budeš mít pupek přes léto. Mě bylo vedro furt i teď v zimě a nedovedu si to předstravit v létě ...
20. únor 2007 v 00:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcel,
gratuluju ke krásné holčičce.
Asi se na mě nepamatuješ (i když možná že jo), bydlela jsem ve Stráži a jako malé jsme si často spolu hrávali, ještě s Jindřiškou Urbanovou. Teď bydlím v Dubnici. Mějte se tu všichni fajn, zase vás někdy navštívím jestli můžu!!! Pápá
20. únor 2007 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, tak jste doma! No moc gratuluju! Karolínka je nádherná!! Hlavn, že jste to zvládly a teĎ ať dobře prospívá!! :slight_smile:
Teda to je drbna!!! :slight_smile:))))))) No v pátek jsme jim to oznamovali, tak jsou všichni šťastní...snad to bude všechno v pořádku, když už se mimís rozhodl jít k nám :slight_smile:
No ...nic nenadělám, to víš, že mě to taky napadlo...je mi jasné, jak to bude vypadat..tlustej hroch bude jen ležet na zahradě a budou na mě stříkat vodu a nosit jídlo :slight_smile:))) Hlavně že se to podařilo!
20. únor 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel malá je úúúžasná :wink:
20. únor 2007 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori malá Karolínka je prostě koooooooouuuuuuuuuzelná :slight_smile:
A co liberecká porodnice,byla jsi spokojená?
At vám malá nosí jen samé štěstí.
20. únor 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori- Karolínka je krásná. Hodně zdravíčka a štěstíčka.
20. únor 2007 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkujeme holky!

petka136 - napiš mi prosím Tě do IP své jméno. Já totiž vůbec netuším kdo jsi ... :frowning2: S Jindřiškou jsem teď ve spojení po Netu. Určitě se ozvi, jsem zvědavá!!!

pikusa - já si nemůžu stěžovat. Na "Neonatologii" (odd. nedonošenců) nám zachránili holčičku. Na porodnici jsem ležela 1 den před porodem (sama na pokoji), takže nemůžu soudit. Po porodu jsem ležela 2 dny na JIPu po císaři a pak na gynekologii (do čtvrtka), protože jsem malou neměla u sebe - byla na JIPu. Pak jsem byla na pokojích pro matky dětí na JIPu (v civilu a docházela jsem malou přebalovat, krmit, koupat). Tam bylo dobrý, že návštěvy (pro ty maminky) byly možné po celý den až do 20 hod. a mohla jsem jít i ven (stačilo to oznámit sestřičce na JIPu). Po týdnu v sobotu jsem to už uvítala vyvětrat se.

perada - co nevolnosti, už se dostavily? Nebo zatím v poho?
20. únor 2007 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím pohoda...jen musím jinak jíst..mám častěji hlad :dizzy_face:. Nevolnosti jsou max. z hladu. Zatím musím zaklepat!!

Nevolno mi je jen z prsou..příšerně bolí a za chvilku budu asi jako Pavlovská :sweat_smile:
21. únor 2007 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mori i já se připojuji k holkám že malá je zlatíčko! Je krásná a také přeji mnoho zdravíčka!
Perado máš moc pěknou fotečku mimíska!
Já se dnes cítím docela unavená každý kolem mě má chřipku tak doufám že to ustojím!
21. únor 2007 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco dík..zatím to byla taková "šmouha" ale jak nadělala radosti :grinning:
No, vitamíny!! Mě to postihlo hned na začátku, naštěstí se to nerozjelo. Pila jsem čaj, hrozně vitamínovala a brala homeopatika. Snad to ustojíš a budete v pořádku!! :slight_smile:
21. únor 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado krásná"čmouha"vid.Stejně to je zázrak,že z toho bude mimi :slight_smile:

Stanco,tak at tě to neskolí a jsi v pořádku.
22. únor 2007 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - je to opravdu neuvěřitelný, že v bříšku roste ten malej človíček :slight_smile:
23. únor 2007 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,já o tom minule tak přemýšlela,jak si to ta příroda zařídila a z čeho ten prcek vlastně vzniká.Fakt zázrak.
A co Karolínka,jak to zvládáš a jak vám je holky?A co pyšny tatka?
24. únor 2007 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - zvládáme to v pohodě. Ani jsem to tak nečekala. Stíhám v poho uvařit, uklidit, vyprat, vyžehlit. Tatínek je skvělej! Sám se krásně zapojil - přebaluje, oblíká, krmí nebo si s malou jen tak povídá. Fakt mi dost pomůže, to jsem moc ráda. Třeba zrovna dnes v 5h ráno krmil, tak já mohla ještě chrnět :wink:
24. únor 2007 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,tak to je super,je to dobře že pomáhá,musí být z malý hotovej co :slight_smile:
a ty máš časík i na sebe.To je dobře.Moc hezky si to s prckem užívejte.Tiše závidím :frowning2:
24. únor 2007 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny tak jak se máte? Dnes mi dorazil kočárek a je moc krásný tak z něj mám velikou radost. Jinak Mori obdivuji co všechno zvládáš s Karolínkou! Jste holky šikovný!! :slight_smile:
26. únor 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, tak návštěva dr. se ti blíží!! drřím palce a jsem zvědavá na výsledek :wink:
Stanco, gratuluju ke kočárku :slight_smile: Taky se mi líbí Bohemia Patrony! Apollon, Delfy, Athos ... S Cam Cortinou jsem se rozloučila :slight_smile: Je zbytečně drahá.
27. únor 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době se hlásím. Včera jsem byla v Ústí na velkém uzv a při té příležitostí jsem si nechala říct co čekáme-bude to kluk :grinning: , já mám takovou radost.JInak jsme oba zdraví. Tak se mějte moc hezky perado, jsi doma nebo chodíš do práce?
27. únor 2007 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Heave, téééda - klučík. Já mám takový vnitřní pocit, že to bude taky kluk..:slight_smile:)
Perfektní..to je euforie co?? :slight_smile:)) Já už se nemůžu dočkat příštího týdne :slight_smile:)
Jsem doma...a zrovna jsem řešila, jestli třeba po těch třech měsících se nastupuje do práce, nebo když je rizikové od začátku, jsme doma až do konce. No uvidí se 7.3. Nebudu to hrotit, ráda bych do práce, ale pokud to bude nutné, budu samozřejmě doma :slight_smile: V práci ještě nic nevědí...řekla jsem, že budu doma tak měsíc...tak uvidíme :slight_smile: Už to tam prý ale tuší...že jsem těhotná :slight_smile:
27. únor 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny moc gratuluji Heave k chlapečkovi. A jak se bude malý jmenovat? Já jsem zítra poslední den v práci a pak mateřská!!
27. únor 2007 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco, ahooj :slight_smile: vy si nenecháte říct, co to bude? :slight_smile: Těšíš se na mateřskou?? :slight_smile:
27. únor 2007 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tím jménem to je teda věc, vůbec nás nic nenapadá, měla jsem už spoustu let vymyšleného Jakuba,ale nechci aby se jmenoval, tak jako každý druhý kluk...tak musíme něco vymyslet.
Perado-já jsem už od začátku těhotenství doma a jsem vážně spokojená,ale kdybych dělala nějakou kancelářskou práci tak asi bych nějaký čas do práce,ale já jsem pracovala v ustavu soc. péče v Jestřebí a tam to teda bylo docela někdy drsný,ale já se doma vážně nenudím-vycházky mám neomezené, takže pohoda. Stanca- bude mít holčičku Adélku,že?
27. únor 2007 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stanca - no jak už nastupuješ na mateřskou, tak už to uteče! :grinning: Ale je fakt, že teď nastává to nejhorší období - teda aspoň pro mě byl ten konec už šílenej. Cítila jsem se jak slonice :confounded:

perada - ty jsi na rizikovce, nebo proč jsi doma? Pokud budeš chtít do práce a budeš se cítit dobře, tak si myslím, že by neměl být problém. Taky jsem slyšela, že někdo byl doma např. do 3. měsíce a pak se vrátila ještě do práce.
27. únor 2007 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, asi jsem to u stanč přehlédla :-/

Heave, tak to jo, to je jasné být doma, když máš takovou práci. No já uvidím po té kontrole. Dneska mi není zrovna OK, pořád polehávám. Je to popré od doby // ... tak snad bude všechno OK.
Neomezené? Mě dr. říkala, že teĎ nově od nového roku nemůžou dávat neomezeně..tak mám od 10-18 hod.
27. únor 2007 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave, Jakub se mi taky líbí, ale je to fakt hodně frekventované jméno a proto jsem od něj upustila..no já vlastně celkově musím ZATÍM
27. únor 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave, Jakub se mi taky líbí, ale je to fakt hodně frekventované jméno a proto jsem od něj upustila..no já vlastně celkově musím ZATÍM upustit od jakéhokoliv chlapeckého jména. Vůbec nemůžu doma zvyklat drahou polovičku..chce furt Petra :slight_smile:

Jo jsem na rizikovce. Uvidíme po kontrole. To budu chytřejší.
27. únor 2007 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado,ano doktorka je v pátek tak pak hned dám vědět co a jak dál.
Heave-kluka jsem vždycky chtěla a taky Jakuba.Ale dnes už mi to je jedno.Hlavně at je aspon něco :slight_smile: Jen až se to povede tak přítel chce po něm Pepa a to mu musím rozmluvit :wink:
27. únor 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
perada - a kvůli čemu, smímli se ptát?
27. únor 2007 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek