• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Heresta-taky vítám doma a ted už jen vše to nej jak v přibívání tak zdravíčko :slight_smile:
7. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak županos mám doma :grinning: :sunglasses: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1451701 Říkala včera paní, že už má objednávky na další s kapucí :grinning: Mám radost, opravdu se mi líbí a je to česká výroba, což je fajn :wink:

Jinak jsme včera s Janou objevily sekáček, tak jsme tam hned vlezly :wink: jak se jde od náměstí nahoru Mariánskou ulicí, tak se odbočí vlevo (rohový barák a jsou tam tapety apod., tak hned vedle). Je to dovoz Anglie a je to tam fakt levný :astonished: Našla jsem tam 3 hodně zachovalý kousky - flísovou mikču za 50,- (třeba na lítačku) a 2 overaly na spaní po 40,- (bez jedinýho žmolku :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako nové ) ve větších velikostech se už shánějí špatně a já je mám pro Káju nejradši, bo jí netáhne na záda a nemůže sundat nohavičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

valentynka - už jste byli u toho fotografa ?

Co máte v plánu na víkend? Já myslela, že budem zas doma a ono nečekaně né :slight_smile: Manžel ráno volal, že se domluvili s kolegou, že k nim pojedem zítra na chalupu a přespíme tam. Maj 2 holky, 1 chodí do první třídy a druhá je asi o 2 hoďky mladší než Kája. Já doufám, že tam Kája v poho usne, už jsme dlouho nikde nespali ...

Jak koukám na datum, tak vidím, že se blíží půlka měsíce ... chtělo by to srazík ne, co říkáte? Bych to viděla na příští týden :wink: Irenka nemůže v Čt, že? - to máte plavčo :wink: Tak opět ve středu holky? Souhlasíte? Nebo se to někomu nehodí? Klidně si navrhněte jiný den :wink: :slight_smile:
7. lis 2008 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Zdravím Vás opět z Ostravy.Já na srazík opět nedorazím, budu tady ještě týden nebo dva.
Heresto, super že už jste doma a že Yvonka přibírá :wink:
Valentynko, za chvíli budete mít drobečka u sebe....strašně to letí,že?
7. lis 2008 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čusános busános! My měli jet dnes k tomu manžovýmu kolegovi na chalupu a že tam budem i spát, ale furt leje jak z konve, tak se chalupa nekoná. Manža potřebuje pracovní boty, tak za chvíli vyrážíme do Liberce a juknem tam i do té nově opravené Nisy :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a samo nějaký ten nákup do bílé krabice :rolling_eyes:

Jo a zjistila jsem, že naše dítko mluví ze spaní :grinning: jsem tam 3x šla v noci zbytečně, vždy v spala a já slyšela: ňam ňam, ha ha (jako pejsek) a mamí no prostě klasika, snad její nejčastější slova :grinning: By mě zajímalo co se jí jako zdálo :sweat_smile:
8. lis 2008 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky:slight_smile:

Pikus-na cvíčo bych chodila ráda,ale je pr mě problém se na něj dostat,už takhle mě na všechny kontroly vozí taťka (vždy odejde třeba na hoďku dvě z práce), manžel to má těžký,má takovou práci,že jen tak odejít nemůže.:unamused:

Andilekir - jsi hodná s tím oblečením,ale velikost S jsem měla někdy v 15ti letech :grinning:

Heresto - fajn,že jste s malou doma :dizzy_face:

Valentynko - už to máš za pár, ty se máš :sunglasses:

Mori - župánek krásnej!

Jinak na sraz opět nemůžu,mám klid na lůžku,páč sem zase ve středu byla na pohotovosti - krvácela jsem, teda jen jednorázově a na papíru,ale vyděsilo mě to (je to už potřetí), miminko je v pořádku - má 5cm a odpovídalo 12+1tt,krásně se mlelo a srdíčko tlouklo a pan doktor (mladej a milej) mi dokonce změřil to NT a je to 1,4mm což je super!Říkal,že to nekrvácí z dělohy,ale z hrdla a žádný hematom neviděl a je prý dobrý,že to právě nekrvácí odkud by to vadilo. :wink: Prý je tam spousta cévek a asi mi jedna rupla. Zvýšil mi dávku Utrogestanu a napsal znova Ascorutin a taky ho zvýši.No tak se válim a válim,ale co bych pro mimi neudělala.
V pondělí jdu k Branžovské na kontrolu ve 12tt,sem zvědavá co mi řekne.
8. lis 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyy,¨
jsem tu prvně a tak se rozkoukávám. Někde jsem tu v tom kvantu příspěvků četla o těhu cvičení, můžete někdo poradit kde, od kdy a tak? Vůbec nevím. pořád dřepím sama doma a dost mi to leze na mozek...
Děkuji :wink:
8. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hollky,
tak jsem okoukla novou Nisu v Liberci a dobrý :slight_smile: jen milion lidí :grinning:
Mirysku,já byla poprvé v pondělí a budu chodit pravidelně.Je to v lípě na Špičáku,tam,kde má rehabilitace hana koukalová.Od 17.30...........hodinu.
8. lis 2008 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, děkuji. Sice nevím kde to je, ale to už nějak najdu vzhledem k tomu, že na Špičáku bydlím.
Ještě jednou díky
8. lis 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirysku,je to hned vedle nějaké hospody,myslím,že se jmenuje Trend.V tom kopci na Špičák,když se jede na otočku městský je to hned za 1.přechodem a neboj,je to vidět hned ze silnice.
8. lis 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mirysku vítej.

To cvičení je v bývalé školce a opravud je vedle hospůdka, určo to nepřehlídenš.
Pikus já byldím hned naproti :slight_smile:

Andar, tak hezky odpočívej, určo to brzy přejde, je to to překrvení a tak, a spon jsi viděla mimíska a doktor byl teda mooc hdonej,že ti udělal NT a máš i super hodnotu :slight_smile: Já měla 1,8.

holky,od kolika že chcete ten srazík, že bych se zase přišla podívat , dát si kafíčko, mrknout na ty vaše prcky jak hezky povyrostli :slight_smile:
8. lis 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko,ahoj,no vidíš :slight_smile: tak můžeš mávat :grinning:
Tak středa mi nevyhovuje,jeeme do Liberce,takže zase vynechám holky..............tak snad budou zase aspoň fotečky :slight_smile:
Andarko,tak hezky odpočívej a v PO podej zprávy :wink:
8. lis 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdy je srazík?? :astonished:
8. lis 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, takže kousek pod barákem, to fakt najdu. Jste super, dík :slight_smile:
8. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - nemusí to být nutně ve středu :wink: Však jsem den pouze navrhla a psala, ať se každá vyjádří, kdy se to hodí. A co třeba úterý?

val - já bych to viděla zas na tu 14 h :wink:

Jinak v Nise dnes masakr :fearful: Miliarda lidí :astonished: Jsme mysleli, že teď už to bude klidnější, než při otevření, ale kdepak ... se fakt nedalo. No ale v C&A mají dnes a zítra na vše 20% slevu, takže jsem si koupila vestu místo za 450,- mě vyšla na 360,- :sunglasses: což bylo příjemný :grinning: Obchodů fakt hodně, neprošli jsme to ani celé, bo to množství lidí nám fakt vadilo :confounded: Na začátku byl problém zaparkovat a když jsme odjížděli, tak nastal naprostý kolaps v dopravě, protože řidiči jsou bohužel většinou bezohlední ...

A nakoupit jídlo jsme jeli raději klasicky do Kauflandu. No a koupili jsme tam Káje ještě 1 dárek na Vánoce :grinning: el. klávesy :slight_smile: Jsme to tam zkoušeli a hrooozně se jí to líbilo, ani je nechtěla vrátit - chuděrka plakala. Tak jsme to zakamuflovali do vozíku :wink: Bych jí je nejradši hned dala :wink: ale necháme to až pod ten stromeček

mirysek_80 - taky tě vítám mezi náma ! :slight_smile: Určitě sem zajdi častěji, budem všechny rády :wink: :slight_smile:
8. lis 2008 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Sraz super, už se na něj těšíme, jen řekněte kdy. Jak mori správně podotkla, ve čtvrtek nemůžeme, jinak nám je to celkem jedno.

mori- župánek moc hezký, to se určo bude manžovi líbit.

andar - všechno špatné je pro něco dobré koukám, alespoň ti dr. změřil NT a je to fajn, že je vše v pořádku. Hlavně na sebe dávej pozor!!! :sweat_smile: :sweat_smile:

heresto - a co tedy bylo Yvonce, nějaký vir v bříšku? No hurá, že už je to dobré a je zase spokojené miminko.

pikus - tak ty si takhle jezdíš za obchůdkama? No to je super, je vidět, že ti těhotenství opravdu prospívá :wink: :wink:

mirysku taky tě vítám mezi námi. :sunglasses: :sunglasses:

Včera jsme měli s kolegama z práce večeři v restauraci u sportareálu, bylo to od 17.00 a přijela moje mamka, aby pohlídala Elíska, než přijede manža z práce a v 18.00 mi už volali ať jedu domů, že Elenka pláče a to ani manža ji neutišil. No jo je to můj malý závisláček. :wink: :wink:
8. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirysku taky vítám nezi námi.
Jinak holky děkuji za upozornění ohledně Nisy,chtěla jsem tam dnes vyrazit a s takovou to raději ještě počkám.Manžel nenávidí lidi po krámech a nebudu ho ještě zlobit.
Jinak včera propršel celý den a nedalo se nikam jít takže jsme zase dováděli doma,ještě že to Hlnzíka doma zatím baví.
Se srazíkem taky souhlas a přizpusobím se ohledně dne.zatím jsme bez jakýchkoliv plánu.
Mori -závidím ti tu fantazii ohledně dárku na vánoce.
andilekir-tak si myslím že jsi byla hodně zklamaná když jsi musela opustit společnost s kterou jsi se dlouho neviděla.Budeš muset malou pomalu zvykat že bude občas taky bez tebe.Honzík má ted období že ikdyž si hraje s tátou a líbí se mu to stejně mě začne hledat a dělá jako bych mu měla utéct.Hned se po mě sápe a začne se tulit.Je to hezký že i kluk umí dělat tuli tuli ale je to asi zase další etapa ve vývoji.Jinak už máme taky všechny stoličky venku a lezou nám pomalinku ty zoubky mezi předníma a stoličkama,myslím řezáky ale nevím jistě.
Doufám že z tohohle počasí nikdo z nás neomarodí takže všem hodně zdravíčka. :slight_smile: :wink:
9. lis 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
přeji krásnou pohodovou neděli :sunglasses:
9. lis 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Mirysku, taky Tě vítám :wink:
Já plánuju Nisu v Liberci tak na konec listopadu,tak snad to bude v pohodě a abych si to v klidu prošla A užila si to, tak bude hlídat tatínek :grinning:
9. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co máte všichni s tou Nisou? To je nějaký zázračný obchoďák? Mají tam něco zadara? :dizzy_face:
9. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to obchodní centrum v Liberci,cca půl roku to bylo teď zavřené a na konci října to otevřeli-je to teď prý mnohem větší.
Já jsem tam vždycky jezdila moc ráda,protože u nás žádné obchody nejsou.
9. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak v úterý taky nemůžu a ve čtrvrtek asi taky ne............holky,týden,kdy má přítel volno mi to nějak nevychází.........
Mori,no my jsme do Nisy v sobotu přijeli hned na 9 ráno,to ještě šlo a dom jsme jeli kolem 1 hodiny a to už byla síla.No a pak jsme jeli ještě ke Globu,ale tam nahoru,jak je Jisk Lidovka a Kik a tam je nádherná krámek Chicco a tak jsem byla ve svém živlu.
No a právě jsme se dohodli,že do ložnice dáme vestavěvou skříň,tak máme v úterý spicha s truhlářem,ve středu Liberec a ve čtvrtek přítelovu mámu.No a do toho tady budou holčičky,když má Pepa volno,tak opravdu nějak nestíhám.
JJJ myslím,že do Vánoc to v té Nise bude už pořád stejné :wink: :frowning2:
9. lis 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no já byla v Liberci všehovšudy párkrát v životě :grinning: Asi je nha čase začít poznávat severní Čechy, ať si tu furt neépřipadám jak pitomec :sweat_smile:
9. lis 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja opet posledni.. Taky te vitam mirysku :sweat_smile: :slight_smile:
9. lis 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mirysek-jestli jsi někdy šlyšela o Hypernově tak to je ted to nové obchodní centrum Nisa a jinak máš dost času poznávat své okolí. :slight_smile:
9. lis 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta-tak jak se vám daří,hlavně malé Yvonce? :wink: Jak jsi psala o tom že musíte ještě do nemocnice na přechod na mliko tak jak jí krmíš ted,Nějak jsem to nepochopila. :frowning2:
9. lis 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zatim to vypada dobre, nezvraci, nema prujem.. akorat ted zacli trapit prdíky :frowning2: Krmim ji nutrilonem ale allergy care a rejzovym odvarem :stuck_out_tongue_closed_eyes: prevadet nas budou na normalni nutrilon :slight_smile:
10. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak kdyže je ten srazík definitvně ? zítra,středa a nebo čtvrtek ?
10. lis 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda ženský! Koukám, že se moc lidiček na ten srazík nedomluvilo ... a některé tady ani nebyly :unamused: Tak já navrhuji, aby se to přesunulo na příští týden. Souhlasíte? Určo se tu ukáže i víc holek a bude více času se domluvit. Tak kdyžtak piště dny, kdy se vám to nehodí, ať se to nekryje :wink:

Já byla včera bez PC, bo ho manžel odvezl do opravy, se cosi porouchalo, co bylo ještě od loňska v záruce ... kupodivu se na to vrhli hned, tak ho zas večer přivezl :grinning:

mirysek_80 - ty pocházíš z ČL, nebo odjinud? Dorazíš taky za náma na sraz? Koná se vždy odpoledne asi od těch 14 h v Unionce :wink: :slight_smile:
11. lis 2008 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
příští týden by byl super :slight_smile: to bych určo přijela :slight_smile:
11. lis 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem pro jakýkoliv sraz s vámi.My by jsme ted taky nemohli dorazit nebot se Honzík nakazil od návštěvy co u nás byla a jsme nastydlý,ale snad nás to rychle opustí.Naštěstí to docela dobře zvládá ale je stejně protivný. :wink: Takže se těšíme na příští týden.
:grinning:
11. lis 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek