• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
pikusa - a kterýkoli den? nebo některý nemůžeš?

Holky hlavně piště ty dny, kdy se vám to NEhodí !!! :wink: Tak se nejlépe dohodnem :slight_smile:
11. lis 2008 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ja bych s vama taky moc rada sla ale my jdem v ztery do ty nemocnice, pocitam ze nejdyl ve ctvrtek nas pustej rano...
11. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak včera dobrý, doktorka mě prohlížela jen pohmatem,žádná stopa po špinění :slight_smile: UTZ mi nedělala,prý když už mi to změřili v nemocnici, tak to dělat nemusí.Jsem se těšila na fotečku :unamused: Dostala jsem ten prenatal box a objednaná jsem na 3.12 na krev na tripl testy. Jinak mi sestra brala krev na ty testy PAPP - holky zapomněla jsem se zeptat,kdy budou výsledky, volaly jste si tam?Nebo mám počkat do kontroly?
11. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dlouho jsem tu nebyla. Prostě nějak nestíhám.... Na srázek určitě dorazíme. Potřebuju mezi lidi :slight_smile: Heresto držím palečky ať vše dobře dopadne. No jinak já kojím jen tak 3x denně. Nějak se mi to mlíko nechce dělat. A když, tak malý pořád brečí že má hlad a klíďo dá ještě 90 sunaru. Měli jste někdo podobná problém?? Jinak máme za sebou 2 měsíce a 5kg...
11. lis 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já NEMŮŽU v pondělí,jinak by to šlo...............pokud se nevyvrbí nic,co by to pokazilo,tak kdykoliv :slight_smile:
Andarko,výsledky za 14 dní,tak si bud zavolej,nebo počkej....jak to vydržíš :wink:
11. lis 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunkaronka, já jsem kojila plně 5 týdnů a pak jsem přikrmovala a nakonec jsme skončili na UM úplně, ale vůbec mi to nevadilo-věděla jsem přesně kolik vypije,nemusela jsem pořád krmit já a hlavně-dítko bylo spokojené,protože nemělo hlad.
11. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verunkaronka: ja jsem kojila jen 14 dni... od ty doby jsme na UM.
11. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verunkaronka - já nekojila vůbec, neměla jsem mlíko. Malá je od narození na Nutrilonu ... hlavní je že jí vždy chutnal a chutná do dnes :wink:
11. lis 2008 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se musím pochlubit, Byla jsem poznávat okolí. Navštívila jsem Liberec - Babylon (nikdy více) a OC NISA - tam jsem byla nadšená, neboť jsem na sebe sehnala boty, což se mi normálně nedaří (mám příliš malou nohu).
Jinak včera jsme byli na ultrazvuku, bezva, mám nádhernou fotečku, tak jí pořád zkoumám...., ale prcek se moc fotit nechtěl, jako by byl po mně :slight_smile: :wink:
Přeji krásný den
12. lis 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, teď ten váš srazík nestíhám, ale na další určitě ráda dorazím. Děkuji za pozvání :slight_smile:
12. lis 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
je fajn, že se srazík odložil na příští týden, tento máme totiž dvakrát plavčo a ve čtvrtek už konečná. Ale dali jsme si přihlášku na prodloužení. V úterý nás fotili pod vodou a jak to Elenka nemá ráda, tak jí to tentokrát vůbec neva. Fakt překvapila. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Tady všichni jezdí do Nisy a my furt nic, no budem se tam taky muset vypravit, před tím to byl náš nejoblíbenější obchoďák, máme to totiž na cestě k mamce.
verunkaronka - já kojím ještě pořád a jsem ráda, nemusím ráno vstávat a ohřívat mlíčko, hezky v pelíšku se nahámkáme apak ještě chrupnem. :grinning: :grinning: :grinning: . Dneska rekord Elenka chrupkala až do 12.30 vůbec jsem nechápala. Chce to hodně pít a dobře jíst a být v klidu, ale když se nedá nic dělat.....
Dneska mi přišel dáreček k vánocům pro Elí, objednala jsem ho z vodních hrátek, takové vodolepky do vany a nebo jsou i normálně na hraní.

http://www.mimishop.cz/vodnihratky/detail.php?zbozi=143735
12. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
anndilekir: teda to je fakt pekny... skoda ze mame sprcháč :sweat_smile:

Na kdy jste domlouvali ten sraz? ja bych ho stihla kdyz veme to mlicko tak by nas mohli ve stredu pustit...
12. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - ty jsou pěkný :slight_smile: Taky jsem chtěla původně tyto, ale pak jsem objevila ty vodolepky jako farmu i se síťkou na uschnutí, což se mi zalíbilo :wink: takže dostane Kája ty
Takže příští týden můžeš i v ten čtvrtek, když vám končí plavčo?

heresta - ještě domluvený den není ... jen pikusa nemůže v pondělí a to je stejně svátek, tak je blbé spojení busem. Takže pondělí určo néé :wink:
Jestli máš kontakt na evunku, tak jí prosím písni, že bude sraz, ať sem nakoukne :wink:
13. lis 2008 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
příští týden můžu jaký koliv den, jelikož pokračování plavča nám začíná až ten další týden a pro změnu chodíme už v úterý.
mori - farmu jsem Elíkovi objednala taky, ale má je v takových těch rámečcích, co si s nima může stavět domeček a nebo všelijaké tvary, síťku k tomu teda nemáme, ale je to taky moc hezké. My to používáme při plavču v bazénu a Elík to má moc ráda, tak jsem to našla na MMB a objednala k vánocům. :sweat_smile: :sweat_smile:
13. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evunce pisnu...To neni problem, tak ja budu nakukovat na kdy se domluvite...
13. lis 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir: kam chodite na to plavco? a to uz chodite od mala?
14. lis 2008 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, kdepak jste? No jo dneska venku bylo krásně, tak to jste určo byli na sluníčku.
heresto chodíme plavat do sportareálu na kurzy plavání s miminkama. Když jsme začínali měli jen pro roční a dvouleté a teď mají nově už i pro půlroční a nemají to ani drahé je to za 600,- a školička Žabička za to chce 1250,-. kdyby jsi chtěla písnu ti telefon a můžete se také přihlásit. Nám, teda mně i Elence se to moc líbí. :sweat_smile: :sweat_smile:
15. lis 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahujky všem ,mužeme se k vám přidat?Také už jsme se přihlásili na plavání.Nám začíná 26.11 už v 7.30h. to bude pěkná rozcvička po ránu :sweat_smile: .No snad to s Lucinkou zvládnem.
15. lis 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se chci zeptat mužeme se přidat k vašemu srazíku?V Lípě bydlíme už skoro 2roky a nikoho tu moc neznám,nebyla možnost seznámení,díky :slight_smile:
15. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jsme se dneska vrátily domů :wink:
15. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky,
Mori, díky za zprávu o srazíku :wink:

Nejdřív tu vítám noví tváře..ahojky holky :dizzy_face: a pak se jdu omluvit že jsem tady dlouho nebyla...to naše zvíře mi dává fakt zabrat :rolling_eyes: a na PC mám čas večer a to ho okupoval manžel. Takže jsme to vyřešili dalším PC připojeným na net :sweat_smile:, že mě to nenapadlo dřív!!!!!! Zavedli jsme wifi, připojila jsem si nouťasa a jupíííí :slight_smile:

Taky jsme přestavovali obývák, manžel byl celý týden nonstop v práci od rána do večera, takže jsem byla na Peťulína sama a to mi fakt dalo zabrat. Tento týdne jsme všichni marodili, opravdu žůžo.
Do toho p rostly stoličky :sweat_smile: spojilo se to s nemocí takže jsem to nijak extra nepocítila.

Těhulky jsou tu v pořádku, Valentýnka tu dlouho nebyla...snad je ještě celá :confused:
Pikus to cvičení je kousek od nás!!! Tak si snad někdy uděláš časík na kafíčko :dizzy_face:.

Příští týden máme myslím volno, takže se přizpůsobíme dojíždějícím.

Jani co manžel a ruka? POřád jsem na tebe myslela a pak tu čtu že mu dali termín až za tak dlouho!!! Už jste to nějak vyřešili? :confounded:

Holky, vy tu všechny plavete :slight_smile: jelikož jsem neřidič tak si nedovedu představit jet z bazénu v zimě pěšky domů, takže to padá. Na jaře uvidíme..ale p se voda líbí, chodíme sami do bazénu a potápět se snad zvládne naučit později..i když i bez toho se dá být, pže je se zásadně potápím se zavřenýma očima a zacpaným nosem :grinning: :grinning: :grinning:
15. lis 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem potkala u Hypernovy vymrzlou Evunku s Adámkem...ten byl zachumlanej a spinkal :dizzy_face: :dizzy_face:

To nakupování je už hrůza...těch lidí všude... blééé ale dárky už máme skoro nakoupený, takže nás čekají vesměs jen potraviny :rolling_eyes:
To je ale taky opruz...hlavně já chytrá jsem se vypravila ve čtvrtek dopoledne do Lidl..ty důchodci jsou tak bezohledný!!! Ještě že jsem byla velkým kočárem, takže Peťulín byl chráněnej...naráželi do mě, a ještě měli průpovídky...děs. Hlavně byli zpruzený že už neměli nějaký levný máslo..řešilo to tam asi 50 lidí, jak to že už není :slight_smile:))))
no lepší už to nebude... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mirysku tobě přeju krásný těhotenství :dizzy_face:

Iren, šmajrá to letí. Elenka už načala 11tý měsíc!!! :astonished: Za chvilku tu budou narozeninýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: Hrůza co? :sweat_smile: S dětma ten čas děsně letí!

Jo jinak jsem byla konečně na KO na gyndě rok po porodu a já si prostě na dr. ani sestřičku nemůžu ztěžovat :sweat_smile:.
15. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi nikde nikdo..samotnkou mě tu povídat si neba tak chvilku budu nakukovat a pak zelehnu, dneska jsem ušmajdaná pěkně..:slight_smile:
15. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
perada:děkuji za přivítání, jse tu a ještě chvilku budu :wink:
15. lis 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti teda závidím že už máš dárky nakoupené, já nemám ještě ani jeden :grinning: .Vubec nevím co a ani kolik na ty vánoce budu mít.Socka snáma totiž pěkně vyběhla :cry:
15. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenahana lucinka je pěkný smíšek :dizzy_face: 7:30 ráno plavat ..to bysme se asi taky nechytali :grinning: budete mít opravdu rozcvičku :slight_smile:)) Na srazík určitě přijď..budeme rádi za novou maminku!!

KOukám že Lucinka usnula v chodítku...Mori Karolínka zvládne usnout na zemi či lehátku ...holky tohle mě se nikdy nestalo!! Máme nějaký energický dítě či čo :grinning:
15. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni proto já nakupuju postupně...pže pak by to byl finanční záhul. :confused: A hlavně pak těch lidí všude...brrr. :slight_smile:
15. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nejraději mám nakupování přes net.. :grinning: levnější a bez námahy... :sweat_smile:
15. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už toho na ní bylo moc,3krát jsem jí dala do dpstýlky že mi usne,ale pokaždý začla knourat tak sem jí vyndala a nakonec takhle usnula,a když sem jí pak dávala do postýlky tak o tom ani nevěděla :slight_smile: :slight_smile:
Jo nevím pro koho to plavání bude víc naročné ,jestli pro mě nebo pro Lucinku :grinning: :grinning:
15. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek