• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
jo máš už na netu vyhlídlí levnější obchudky?A co poštovné když to připočteš tak to výde nastejno nebo ne.Mužeš mi dát typ?Díky
15. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no záleží jak na co...většinou se mi to vyplatí i s poštovným. Hodně objednávám u maminek na mimibazaru tam jsou i normální obchůdky s novým zbožím a mají tam docela příznivý ceny... třeba jsem kupovala hodiny, v nějakýmobchodě jsem našla pěkný, pak je dala do vyhledávače a kde byly nejlevnější, tam jsem je koupila :slight_smile:
často nějakou věc i okouknu tady v ČL v obchodě a pak objednám
15. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě koukám že přesný datum srazíku není stanoven,no já mohu opravdu kdykoli ale nevím kterým směrem :grinning: kde se scházíte?Až budu hledat :slight_smile:
15. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodně jsem nakupovala např. na elinka.eu paní má kamenný obchod v Novým Boru ale tam to má dražší
15. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
scházíme se v Unionce (naproti ANDY) nahoře v nekuřácký kavárně s dětským koutkem...nic jiného v ČL asi ani není.. :pensive: vhodný pro děti a těhotný :frowning2:
15. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak děkuji za tip určitě se tam podívám.Na mimibazar dost často koukám ale nikdy sem se nedokázala pořádně odvázat a nakupovat Jen jednou to je tak dva měs.zpátky sem tam koupila chodítko pro Lucinku. :slight_smile:
15. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jednou sem tam byla je to 14dni spátky to bylo ve čtvrtek kolem 10h.a to tam měli maminky taky nějaky sraz :slight_smile:
tak jestli mužu tak příjdem :wink:
15. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já tam pořídila asi 90% všeho co Peťulín má :slight_smile: pěkný věci a pěkný ceny
15. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já mám spoust věcí po Lukášovy a jinak mě rodina zásobuje,babičky tchýně švagrová tak že to je v pohodě ,jen mě děsí ty vánoce co mám třeba koupit Lukymu když všechno má a hračky ho už vlastně neberou co mám koupit manželovy když on má zábavu jen počítač a co pat babička a tchýně,děda a tchán no děs už ztoho mám noční muru :grinning:
15. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo pokud jsi dědila tak to je paráda :slight_smile: my museli všechno pořizovat :rolling_eyes: jinak samozřejmě taky pár oblečků p dostal od rodičů a švagrový :slight_smile:
s dárkama je to občas fakt náročný to vymyslet...někde tu prý je dikuze vánoce nebo vánoční tipy tak tam nakoukni a třeba tě něco inspiruje :slight_smile:
15. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Poslední dobou to není moc dobrý,nejprve nám socka sebrala 7000,.pak nám ktomu vzali přídavky to je 1100,.a dnesk sem se dověděla že tchýni propustili z práce.a Radek (manžel )začíná nosit z práce same špatné zprávy,no a to vše ted před vánocema děsný
15. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo určitě koukn a promin jestli tě nějak zatěžuji svíma starostma :cry: ale člověk se opravdu někde potřebuje vykecat tak ještě jednou se omlouvám :wink:
15. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že jme tu opravdu samy :frowning2:
15. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo..to je jedna rána za druhou :confounded: ale oni vánoce nejsou o hodnotných dárkách. My taky nedáváme bůh ví co....velodary nebudu dávat, když na to nemám a přeci rodina ví že máte dvě děti k tomu jedno mimčo tak co... :wink:
15. lis 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
neomlouvej se..ono je to fakt potřeba to někde ventilovat :wink:
15. lis 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
babičkám jsem koupila v akci v hyperce strojek Air wick s vůní..stálo to 199,- a vím, že ony na tyhle serepecičky jsou a upotřebí to né jak jindy když jim něco koupíme tak to schovají a nepoužijou a ještě to komentují tak, že až tu nebudou tak ať si to pak vezmu..hrůza. Takže to nestálo moc a myslím že je to potěší :slight_smile: pak mě napadly ještě nějaké fotodárky..to je taky pěkný.. :wink:
15. lis 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jenom by daše rodina nesměla byt rozrostlá na všechny strany :grinning: je nás opravdu moc
No zmněníme tema..............co cukroví už začínáš píct?Někdo už jo já nemám ještě ani naplánováno co :grinning:
15. lis 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super to beru to opravdu zní dobře :wink: :slight_smile: super typ............jo u náz zase říkaj že to stejně jednou zdědíme.
15. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsme početná rodina... takže chápu :grinning:

cukroví jsem pekla s mamčou a nebo vůbec...pže jsem měla válečnou troubu :grinning:, ale necelý měsíc máme novou, takže letos snad na to čas bude..no a loni byl Péť a miminko, takže jsem se nechytala ani tak. My to stejně moc nejíme, trochu jsem dostala od mamči tak na stole něco bylo.
Letos chci zkusit i perníčky, ale to musí manžel pohlídat Péťu, pže si to jinak nedovedu představit :sweat_smile:
15. lis 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám tak válečnou troubu ale něco upíc musím,u nás se to totiž jí na kyla :grinning: No a o hlídání se postará tchýně tak že já nemohu říct že sem neměla možnost tak že to bude muset být zase aspon 10druhu :frowning2: :sweat_smile: to si dám.
15. lis 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééžiš 10 druhů..tolik cukrovího ani neznám :grinning:
15. lis 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už bohužel jo :slight_smile: ale neba mě to :wink:
15. lis 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nic asi už pomažu my se totiž ještě pořád budíme tak 2až3za noc tak at se aspon trochu vyspím
tak zatím ahoj a dobrou :wink:
15. lis 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem se zase zakecala a ráno budu teda "svěží" :grinning: :grinning:
tak dobrou a díky za pokec!! :wink:
pěknou neděli!
15. lis 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tobě taky papa
15. lis 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Tak Kájuš teď měla nějaké trápení a vůbec nevíme co jí bylo ... 2 dny měla teplotu, to pak přešlo ale nechtěla asi 3 dny téměř nic jíst. Včera už od oběda jedla a zatím je to OK. Tak uvidíme ...
Dnes se jdu po obědě podívat na místní burzu dětského oblečení, tak jsem zvadavá, zda něco vyberu. Taky jsem tam donesla pár věcí k prodeji :wink:

perada - teda ti důchodci po ránu ... :rolling_eyes:

lenahana - taky tě tu vítám! Určitě bude bezva, když na srazík dorazíš :wink: :slight_smile:
Nejen perada má dárky vyřešené, ale i já :sunglasses: Už 1 pro moji mamku (vymyšleno mám, jen dokoupit) a je to :grinning:
Já taky na mimibazar chodím :wink: Taky jsem poprvé nevěděla, zda tomu věřit ... poprvé jsem objednávala karolínce polohovací lehátko a dopadlo to dobře. Takže občas tam něco objednám jak od maminek tak i nové zboží z obchůdků - poštovné tam je opravdu v poho :wink:
Cukroví nepeču, radši si někde max. ty 2 kilča objednám - moc to nejíme, ale ať je něco na stole :wink:
Jestli chceš, tak juknu na dikusi "Vánoční dárky" http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=38435&vGroupOffset=160 já jsem tam taky na str. 9 psala nějaké tipy na dárky :wink:
16. lis 2008 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
taky vítám lenahanu :slight_smile:

jiank já jsme stále 2v1, mám ještě do termínu 22dní,ale malej už váží 3100g, prý en odhad, noo al ebude asi větší, budu mít co rodit.
jinak máme rozšířenou pánvičku v ledvince, tak snad to bude v pohodě.
už chodím do porodky na monitor a v pátek jsme byla u gyndaře černocha, je nový a taky i rodí, noo určo ho budu mít u porodu, už to úplně vidím.
16. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Mori,díky za inspiraci pročetla jsem celou diskusi o dárcích :slight_smile: nejvíc se mi stejně líbí ten kalendář s karolínkou :slight_smile: už jsem paní psala vzkaz.
Valentýnko,ahoj ty 2v 1 :grinning:
A vítám i Lenahanu :slight_smile:
16. lis 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem vám děkuji za přivítání :wink: Tak a jdem se kouknout na diskuzi Vánoční dárky,třeba tam něco odkoukám :grinning:

valentynko:černoch je dobrej k nám byl vpoho teda nevím jestli to nebylo proto že je to soused našeho dědečka.

Musím říct že si na doktory tady v porodnici nemužu stěžovat,jen sem byla zaskočena tím počtem,myslím že jich tam je víc než dost :grinning: až se my ty všechný jmená pletli :sweat_smile: Nikdy sem nevěděla kdo znich má službu.
Když jsem čekala Lukáška tak se o mě staral jeden člověk,ale tady jsem v tom měla docela pěknej chaoz :dizzy_face:
16. lis 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-o jakou místní burzu jde?Je to tu někde v Lípě?díky
16. lis 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek