• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahoj Lenahaho... taky te vitám :grinning:

ja ma strasnou radost, davam Yvce na zkousku jen mlicko bez rejzaku ( naordinovala dr.) a ma krasny tuhy hovinka tuk tuk tuk... nezvraci ani nic... sikulka moje
16. lis 2008 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.Vítám tě Lenahano a doufám že se ti na našich stránkách bude líbit. :wink:
valentynko-hrozně ti ted závidím věci které jsou ke konci těhotenství než se to všechno skončí a budeš mít mimíska u sebe.Vzpomínám díky tobě a pikusce na své těhotenství a hned bych do toho šla znovu,ale jsme s manželem domluvení že do toho pujdeme kdyžtak až bude malému tak pět a budu v pořádku.Jinak si užívejte tyhle chvilky je to něco co se jen tak neopakuje. :slight_smile:
heresta-jste šikulky.Doufám že až pujdete v uterý na kontrolu tak budete moci jít co nejdříve domu a malá už žádné problémy mít nebude. :sunglasses: :slight_smile:
16. lis 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26 dekuju, taky dofam ze tam budem fakt jen tu jednu noc :slight_smile:
16. lis 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už sem to vymyslela, babičce obědnám polštářek s Lucinkou,a tchýně dostane hodiny taky s Lucinkou :slight_smile: no a ještě je na ředě děda,tchán,švagr s rodinou a nakonec moji rodiče :slight_smile: no a když něco zbyde tak bude obdarovanej i manžílek :grinning: :grinning: :grinning: děti nepočítám ty jsou samozdřejmně na prvním místě :sweat_smile:
16. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenohano, vítám Tě mezi náma :wink:
16. lis 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji :wink:
16. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenaha - já jsem ze Stráže pod Ralskem, takže burza byla tady :wink: Já nic tedy neprodala, ale koupila jsem 3 tepláčky pro Káju a šátek na jaro za celkem 125,- což je fajn :wink: :sunglasses:
Dárečky s fotečkama super :slight_smile: akorát já bych volila variantu fotek s oběma dětma :wink:

heresta - určo to zvládnete :wink: :slight_smile: Ta enmocnice stále platí? Určo vás ale brzo pustí domů :dizzy_face:

Kdyby chtěl někdo ještě inspiraci co babičkám ... už máme dárky jasné:

manželova babička:
- kaledář s Karolínkou
- čaj + miska na odkládání čaje http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1446664
- prací prášek Ariel + aviváž

moje mamka:
- kalendář s Karolínkou
- čaj + miska na odkládání čaje
- brousek na nože (nedávno o něm mluvila, že potřebuje nový)
- a chci koupit ještě sadu dochucovadel na maggi, ocet, sůl, pepř na stojánku

Zatím všichni můžete všechny dny ... tak já navrhuji opět středu jako vždy :slight_smile: Souhlasíte?
16. lis 2008 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja stredu nevim jestli nas pustej , ta nemocnice porad plati... :unamused: a ve ctvrtek mame vitani obcanku takze se asi zase nezucastnim :cry: :cry:
16. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori ve středu sem pozvaná na 14.h. do školi Luky děsně zlobý tak že na kobereček :frowning2:
jinak ktěm fotkám taky bych rači obě děti :slight_smile: ale je to v té naší rodince trochu složité,jednoduše to nejde
nemělo by to takovej uspěch :frowning2: :frowning2: mrzí mě to ale musím to řešit takhle :frowning2:
16. lis 2008 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když 2 ve středu nemůžou, tak tedy pátek - už definitivně :slight_smile:
17. lis 2008 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
patek super.. doufam ze bude vse ok takze bych dorazila :grinning:
17. lis 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já bych zatím v ptáke taky mohla.
jen dopoledne jsme v porodce na kontrolách, tam je to na dlouhé lokte, však víte,ale to zmáknu dopolko a dopoledne bych za vámi přišla na kafíčko :slight_smile:
17. lis 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se přidávám :slight_smile: budem tam :wink:
17. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak smůla..........v pátek ráno jedu na velký UTZ takže v Lípě budu,ale po obědě jsem domluvená,že vyzvednu kamarádku s mimísem a půjdeme u nás na trhy a pokoukat krámečky.
tak dodejte pak fotečky,at vás apoň vidím :slight_smile:
17. lis 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus a to ho nedela Branzovska? :wink: Jinak v albu mam fotky briska :wink:
17. lis 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus, kampak jedeš nakonec na ten velký utz ? Do Liberce do Genettu ? Já tam byla na velkém v 30tt
17. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara-bříško máš pěkné tak se hlavně s mimískem držte at je vše v pořádku :slight_smile:
jinak u nás bude pátek taky super ikdyž na mě dneska asi něco vlezlo tak mě to snad nezkolí :frowning2:
heresta-držím na zítra palečky a doufám,že bude vše v pořádku a pujdete domu :slight_smile:
valentynka-doufám,že budete ještě do pátku jak vždycky píšeš 2v1 a budu se moc pokochat ještě těhulinkou která bude mít miminko už taky u sebe :wink:
lenehana-no doufám že z našeho kluka nebude raubíř aby jsme taky nemuseli chodit někde a vyslýchat nepříjemnosti ale kluci jsou už takový :wink:
17. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já se taky hlásím že v pátek můžeme.... Ještě se domluvit na čase :wink:
17. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, teda dočítat vás, je fakt síla, pěkně jste se rozjeli :wink:

lenahana - taky tě tady mezi námi vítám. Jé tak vy taky začínáte s plavčem, my jdeme do pokračovacího kurzíku, máme ho každé úterý od 8.10, třeba se někdy potkáme alespoň v šatně. :sweat_smile: :sweat_smile: Prosímtě, kde že to všichni od vás dělají, že tam hrozí vyhazov? Jen tak pro upozornění, dle zákoníku práce, když je manželka na mateřské a manžel má smlouvu na dobu neurčitou, tak po dobu mateřské, nesmí manžela propustit z práce.

andar - bříško krásně roste, tak hlavně ať už nejsou žádné komplikace, ať si to těhulkování taky užiješ.

valentynko - jestli to je ten černoch co dělal ve Frýdlantské porodníci, tak je hrozně super, milej, hodnej, usměvavej, nebo tak si ho alespoň pamatuju a když jsem u něj byla na kontrole, tak mi všechno tak hezky vysvětloval, ještě tou jeho nedokonalou češtinou, až jsem se musela smát. :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:

dneska jsme byli v Lbc u mamky a při cestě jsem se stavili v Nise, konečně jsem se tam taky pokoukala, no změnili jí pěkně, ani jsme všechno neprošli, koupila jsem Elence první botičky, už chodí kolme nábytku, tak ať se jí krásně ťapká, byla to sranda, měla se v botičkách postavit, abychom věděli jak jí jdou a ona pořád kukala co že jsme ji to na ty nožičky dali. :sweat_smile: :sweat_smile:

Srazík v pátek, tak super to můžeme taky. Tak už se těšíme. :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir-děkuji za info,které jsi tu napsala ohledně vyhazovu,když je žena na mateřské dovolené,kdyby něco tak se to bude hodit. :wink: .Tak jak tady čtu všechny vaše recenze na novou Nisu tak tam budeme taky muset zajet nebot jsem hroznš zvědavá jaké to tam je ,když to všechny chválíte.Doufám,že nebudu zklamaná. :frowning2:
Gratuluji také Elince k prvním kručkum,je to něco nádherného co je super. :wink:
17. lis 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny,
moc zdravím nové příchozí, ale samozřejmě i stálice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Na srazík bohužel tentokrát nedorazíme, v pátek vyrážíme do Prahy, kde budeme i v sobotu, musíme udělat povinné návštěvy u tchýňáků, kam se jako obvykle strašně netěším. Pak ještě musíme ke švagrové s rodinkou, tam se mi chce ještě míň, vůbec si s nimi nemáme co říct, co je horší, tak ještě neviděli Isi a to jí teď bylo 11měsíců, ty důvody proč k nám nemohli přijet bych Vám nepřála slyšet :frowning2: . Tak jsme se přemohli a vyrazíme tam a odbydeme to a zase budeme mít na rok klid, protože oni k nám nepřijedeou, oni by totiž asi netrefili :slight_smile: . Ještěže druhá švagrová je normální, tam jsme byli celý minulý víkend, sešlo se u nich 11lidí, tak byla fajn zábava. Domluvili jsme si už i dovolenou na horách, tak se už těším. Jezdíme každý rok hned začátkem ledna, to je tam ještě klid :slight_smile: .

V Nise jsme už taky s Isi byly, měla jsem tam sraz s jednou maminkou z porodnice, tak jsme si to procouraly, ale nějak nebyla ta správná utrácecí nálada, takže jsme utratily jenom za kafčo a oběd. O víkendech je to tam teď prý hrůza, ale ve všední den úplně v pohodě. Taky jsem tam chtěla původně koupit Isi botičky, ale nic jsem tam neobjevila, tak máme z Lípy z lékárny, prý mají i velký výběr na Severu, tak se tam musím někdy vypravit.

Musím se pochlubit, s Isi už nemusím chodit na neurologii, ten svůj 6týdenní handicup už dohnala a umí věci, které odpovídají věku a dokonce i některé trošku předhání, tak jsem moc ráda, že je vše OK. Máme se přijít ukázat až bude bezpečně chodit sama a stejné to je i u rehabilitační doktorky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .

Andilekir - to slyším poprvé, že by nesměl manžel dostat výpověď pokud má doma manželku na mateřské. Kde to v Zákoníku najdu a týká se to mateřské nebo i rodičovské dovolené? Musím si doplit znalosti a to jsem měla dvě školení a dokonce i celý jeden semestr ve škole jsme měli jen Zákoník práce a tohle mi teda uniklo.

Srazík si hezky užijte a až se zase utrhnu, tak určitě nakouknu, nějak teď totiž nic nestíhám :frowning2:
18. lis 2008 v 01:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verano - když si nemáte se švagrovýma co říct, tak bych se na návštěvy vyprdla ... ze slušnosti to stejně nemá cenu, evidentně se nehrnou ani oni do hovoru, natož do návštěvy :rolling_eyes: toť můj názor :wink:
My jsme taky na neurologii a rehabilitaci byli naposledy v roce. Tak jak Isi vše dohnala a už tam nemusíme :dizzy_face:

verunkaronka - bezva že s Pepčou dorazíte :slight_smile: Jako vždy je sraz v Unionce od 14 h :wink:

V pátek jinak určo vezmu foťák, ale když vezme ještě někdo, tak to bude fajn :grinning:
Já si minule zas zapoměla říct o tel. číslo, abysme si rezervovaly stolík. Nemůžete tam některá skočit?
18. lis 2008 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verunkaronka - ani nemáš v albu žádnou svoji fotku, abysme tě v pátek poznaly :confused: :grinning: :wink: Verano tady taky nemá svoji fotku a taky jsme koukaly na minulém srazíku kdo to jako je :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak mě dneska dorazil tenhle dárek, mám ho pro ségru k narozeninám.
kdyby nebyly narozky, měla by ho k vánocům :slight_smile:

http://www.aukro.cz/item484539307_artemiso_tvuj_snimek_na_platne_50cm_x_70cm.html

jsou fakt mooc pěkný :slight_smile:
18. lis 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.aukro.cz/item483922495_udelej_otisk_rucicek_a_nozicek_detatka.html

a tohel mi taky dneska dorazilo,ale to je pro mě až se malej narodí, tak budu dělat otisky.
objednala jsme ten světle hnědý.

hodně ho objednávají i jako dárek,tak máte další inspiraci co k vánocům .-)
18. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Andarko,jo jo jedu k branžovské na velký UTZ.......ale já nejsem z Lípy,proto píšu,že jedu :wink: a máš pěkný bříško :wink: a tričko s kuřátkem mám taky.Teda jestli jsem dobře viděla....pěkně se natahuje i s pupíkem :grinning:
Valentýnko,kdyby tripply nedopadly dobře,tak bych jela do liberce,takhle jdu sem,no uvidíme,když nejsem vodivá :grinning:
holky,kdyby kamarádka ten pátek zrušila,tak dorazím :wink:
18. lis 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No hlavně doufám, že dorazím já ... Kájuš má od včera trochu kašel a rýmu - hned jsemjí nasadila sirup na kašel. Uvidíme noo, ale samo že bych chtěla jet :wink:
18. lis 2008 v 11:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
valentynka-nápady krásné a už se ti to blíží vid,tak doufám že se ty i manžel těšíte. :slight_smile:
pikusa-neboj určitě všechno bude ok i kdybys musela pak ještě do Liberce,tak to bude určitě super. :slight_smile:
Já držím dneska palečky herestě a Yvonce tak doufám že se brzy ozve že už je to uplně všechno v pořádku :wink:
18. lis 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,mám cestu do města tak mužu rezervovat stů ,tak tedy v pátek na 14h a kolik nás asi tak bude?
18. lis 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenahana - tak pokud ti to neva, bude lepší když se to rezervuje :wink: Zatím je nás domluveno 7, tak rovnou 2 stoly a co nejblíž u hracího koutku. Přesně jak píšeš - pátek 14 h :dizzy_face:

Tak já už zmákla okno v ložnici, tak jdu pověsit vypranou záclonu :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. lis 2008 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek