• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
helenkaa - nevím zda jsem to nepřehlídla ... vy v pátek dorazíte? no doufám že jooo :slight_smile:
18. lis 2008 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak teda na pátek na 14.h rezervuji 2stoly u dět.koutku :wink:
18. lis 2008 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Mori, tentokrát zase nedorazíme :frowning2: :cry: , s prckem bojujeme s jídlem a vztekáním a taky finance, takže bohužel asi až někdy po Novém roce.
18. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
helenka - chápu :wink: budem se těšit třeba na příště :wink:
18. lis 2008 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak rezervace je na 14.h a projistotu je to na jméno Pecháčková
18. lis 2008 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :wink: prosim vás jak je to stím přivídělkem mohu si k mateřský přividělat ?je to nějak omezené?Díky :slight_smile:
19. lis 2008 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Lenahana, já mám pocit, že si přivydělat můžeš a jakoukoli částku, myslím, že to není nějak omezené.
19. lis 2008 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde jste všichni? :wink:
19. lis 2008 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky holky, na chvilku se zastavíme v pátek. :dizzy_face:
19. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

lenahano, při mateřské si můžeš přivydělat kolik chceš, výdělek už není omezený.
pouze je tam pak mezení nějak s hodinama dítěte ve školce nebo si musíš sehnat hlídání
19. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak to je fajn, že je rezervovaný stůl, doufám, že se sejdeme v hojném počtu.
Mori a jak to vypadá s vámi, přijedete? Já jen že asi budeme ve městě dřív, tak bychom mohli někde cournout. Ale ještě uvidím jaké bude počasí na zítra hlásí velký vítr a sněhovou vánici. Ještě že mi manža už přezul gumy. Šikula :sweat_smile: :sweat_smile:
O té ochranné lhůtě pro manžela po dobu celé mateřské dovolené jsem četla myslím že v Betynce, musela bych se podívat a říkal mi to i manžel, že to tak je. Pokouknu po tom, kde jsem to četla. :confused: :confused:
19. lis 2008 v 16:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky mám dotázek?? Kde je ta restaurace v Unionce? Já byla jenom v tom baru dole.. :unamused:
19. lis 2008 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
verunko, jde se tam vedlejším vchodem, jako by už u toho zlatnictví a je to v první patře, je tma i výtah.
to dole s tím barem je kuřácká cukrárna
19. lis 2008 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andilekir - vypadá to že přijedem, Kájuš se zdá být už bez kašle a rými. Dnes už potřebuju do krámu, tak doufám, že se jí to nevrátí ... Když pojedem, tak budem v ČL tak v půl druhý. Kdyžtak si písnem či zavoláme, ju :wink: Určitě před srazíkem potřebuju do 1 krámu, tak budu ráda, když půjdem společně :wink: :slight_smile:

verunkaronka - ou, tak to rezervačku nemáme ... když půjdeš okolo, tak to tam prosím dole zruš :wink:

Holky tady od rána leje, nebo teda spíš celou noc a stále pokračuje :confounded: no děs :unamused:
20. lis 2008 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj mori,aby nedošlo k nějakému omylu,já sem nám rezervovala 2stoly nahoře né dole.
20. lis 2008 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenahana - jo táááák :grinning: tak to jsi holka šikovná :wink: :slight_smile:
20. lis 2008 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky já zas nevím jestli pojedem ... ráno to s Kájou vypadalo dobře a teď to v ní zas chrochtá :unamused: Ani ven tedy zas dnes nejdu ... je fakt venku hnusně. Jen teda doufám, že zítra půjde manžel do práce trochu později, abych si došla nakoupit, bo tu už nic nemám.
20. lis 2008 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak sem volala na gyndu na vysledky tech testu a jsou v poradku - mimco by melo byt OK,ale cekaj me jeste ty odbery na tripl testy.
Jinak si holky srazik pekne uzijte,venku je teda pekne hnusne,ale v Unionce u kaficka je dobre :wink:
20. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky, andaro gratuluju k dobrým výsledkům :dizzy_face:
My holky nedorazíme, odpoledne přijede daleká návštěva a já musím zvládnou nákup a vše pozařídit, takže bych byla uhoněná...dneska jsme se díky počasí vůbec nikam nedostali.
Tak snad příště. :pensive:
20. lis 2008 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám že postupně odpadáte.... Kolik se nás teda sejde? Heresto, ty jdeš???
20. lis 2008 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
Andar, gartuluju k testíkům :slight_smile: tyhle ve 12tt jsou nejlepší ve spolehlivosti!

holky, já bch dorzaila, musím něco koupit ségře k narozkám a stavit se na poště na námku.
20. lis 2008 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
verunkaronka - já ještě nevím, uvidím jak zítra s Kájou :wink: snad nakonec pojedem. Docela tam i potřebuju, tak bych to ráda spojila :slight_smile: jinak to vypadá, že je nás 7, což je fajn :slight_smile:

a holkyyy, FOŤÁKY zítra !!! :grinning: ať se ostatní můžou pokochat aspoň fotkama :wink:

valentynka - promiň asi to špatně chápu ... to znamená jako že dorazíš, nebo jako že né ??? jsem natvrdlá nooo :grinning: tak to teleti vysvětli :wink:
20. lis 2008 ve 20:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak já bohužel nedorazím nebot jsem vyléčila malého a ted se v tom plácám já a nechce se mě to pustit.Jsem ráda že má manžel dnes poslední noční a postará se o malého aby jsem se z toho přžes výkend dostala.Jsem zklamaná,ale nechci nikoho z vás nakaziz,moc bych si to vyčítala. :frowning2: Tak si to užijte a příště přijdu a hodíme veliký pokec :wink:
20. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky všem - tak já budu dnes dole v unionce ve 14.h. -ráda bych věděla kolik nás tam tedy opravdu příde.
Rezervačku totiž máme na dva stoly,tak abychm jeden tedy zbytečně neblokovali.
mužete napsat kdo opravdu příde.

Jinak už se těšíme.
21. lis 2008 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
My dorazíme na 100%
21. lis 2008 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenahana - dole?

My dorazíme také :slight_smile: Akorát teda nevím, jestli mi Karolínka dopoledne doma usne, protože spala dnes dlouho ... no snad to pak aspoň chvilku dožene v busu :wink:
21. lis 2008 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ne nahoře u dětského koutku jak si chtěla
21. lis 2008 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
chlky poradte mužu dát Lucince do polévky už trochu vajíčka?Díky
21. lis 2008 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
lenahana - jestli se nepletu, tak žloutek můžeš :slight_smile:
21. lis 2008 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No jinak jsem teď psala Herestě... Už jsou zase na JIPu :frowning2:
21. lis 2008 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek