• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
už tam jsou holky zas jo :frowning2: Jakto že ta malá nechce papat :frowning2: no snad se to brzo srovná a bude papat tak jak má a Heresta bude mít konečně klid :pensive:
21. lis 2008 v 10:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda :frowning2: ,to je mi moc líto. tak snad se to Yvonce brzy spraví a bude papat.
21. lis 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás zase trápí(snad to napíšu správně) afektivní záchvaty-no hrůza, to nepřeju ani nejhoršímu nepříteli. v prosinci jdeme k Mudře,tak to s ní budu konzultovat, zda se s tím dá něco dělat, protože já jsem na zhroucení.
21. lis 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
My přijedem na srazík určo, už se na vás těšíme.
Je je chudák heresta taky to má s malou trápeníčko. No snad to holky zvládnou rychle a bude vše v pořádku.
helenkoo ježi co že to je, že se ti mimi hodně vzteká? Psala si to myslím, viď? Tak to ti nezávidím, to musí být na palici. Co si ty naše robátka na nás všechno nevymyslí. Tak držím palčky ať vás to brzy přejde.
21. lis 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa - co to je? Jako že se vzteká? Co tak prcka čílí? Ty se drž, my maminy musíme zvládnout všechno ...
21. lis 2008 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - tak jak to vidíš, budete tam s malou dřív? My tam budem v těch 13.30 h, tak se kdyžtak ozvi, ju :wink: :slight_smile:
21. lis 2008 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
když prckovi třeba něco nejde nebo něco nedovolím, tak začne ječet, přestane dýchat, modrá a je jak loutková panenka. hnusný pohled.
21. lis 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, užijte si srazík a foťte.
21. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak když to tady všechno tak pročítám je my ztoho nanic :cry: koukám že v každý rodince něco je :unamused:
tak teda všem co to potřebují držíme palečky aby bylo vše co nejdříve v pořádku.

tak jsem nakonec vajíčko do polivečky nedala :wink:

jinak my to nejde spočítat zatím my to vychází že nás bude 5-6?
21. lis 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenahana - mě vychází 5, tak pokud tam budeš první, tak druhý stůl zruš :wink:
21. lis 2008 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi jo :wink:
21. lis 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my se jdem pomalu oblékat a poběžíme na bus, jede nám to ve 12.45 h
a zas prší, grrr :angry:
21. lis 2008 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak jste dopadli Pikusko?Koukala jsem na fotky, ty uz mas velkyho mimise :dizzy_face:
21. lis 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Andarko,gratuluji k výsledkům,jak psala Val,ty jsou stejně nejpřesnější.... :slight_smile:
Tak já dnes na UTZ...mimi v pořádku,ale stejně jedu na genetický do Liberce příští pátek,že těhule po umělém oplodnění tam raději posílá.takže za týden jedeme zase.
Jinak ani mi neřekla,jak je mimi veliký a já se zapoměla zeptat.A pohlaví taky nevíme,mezi nožky nebylo vidět :slight_smile: :unamused:
A jak srazíček????Dobrý,že.Tak jsem zvědavá na fotečky :slight_smile:
21. lis 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak urco v LBC se vam ukaze jestli je holcicka nebo chlapecek :slight_smile: Udelala ti pekny fotecky,snad se taky dockam- musela si byt nevycurana?Pry to je pak lip videt :wink:
21. lis 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,jak jsem tam přišla,tak jsem šla na WC.jinak bych nevydržela.....ale pak jsem ještě čekala asi 30 minut.
A jestli chceš fotku,musíš si jí říct předem,já jsem si vždy řekla.A za jednu se platí 30kč.
tak jsem zvědavá na ten Liberec.
A taky se dočkáš přece :slight_smile:
22. lis 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dodala včerejší fotečky ze srazíku :slight_smile: Malinko jsem promázla minulé fotky - když tam byli třeba 2 podobné, tak jsem nechala tu lepší :wink: a zbytek přesunula z toho druhého, aby to sedělo dle datumů, takže v 2. albu jsou teď jen včerejší fota :wink: :slight_smile: Marci
22. lis 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré zasněžené poledne ! :slight_smile: Tady je fakt boží sníh, Kájuš se v něm dopoledne poprvé prošla a moooc se jí to líbí :grinning: samo že musela chodit v tom nejhlubším, že jo :grinning: Teď chrupe, pak dáme oběd a půjdem provětrat sáňky :wink:

Kdo včera nebyl v Unionce, tak těm hlásím, že srazík super !!! Poznaly jsme 2 nové mamči, poklábasily, pojedly, vypily dooobré kafíčko a dětičky si pohrály - no musím napsat, že i Kája si už hrála :grinning: Nejdřív samo chtěla být se mnou, pak jsme šly do koutku spolu a nakonec tam zůstala šikulka sama a zabavila se :slight_smile: tak jsem z ní měla radost :dizzy_face:
No prostě se mi to včera moc líbilo a už se těším až holky uvidím zase a snad i ty co, včera nemohly :wink:

andilekir - tak do obuvy jsme v Andy zašli a sněhulky koupili :sunglasses: opravdu stály 299,- tak jsem fakt nechápala z té ceny. Měkoučký, pevná podrážka se pořádným vzorkem, nepromokavý, celý vnitřek kožíšek - no spokojenost. Hned jsme je dnes prubly :grinning: a nožičky měla krásně teploučký, když jsme přišly domů. Měli několik barev a každé malinko jiné designově - mě se líbily jediné a to celé bílé.
22. lis 2008 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme taky přidala pár foteček.
srazík super a jak píše Mori,poznaly jsme další dvě mamči :slight_smile:

u nás je taky krásný sníh a dotoho svítí sluníčko, a ten vzdoušek jéjé , ten je jak na horách :slight_smile:
22. lis 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, moc pěkné fotečky, jde vidět,že jste si to užili :wink: snad se po Novém roce taky přidám.
23. lis 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný fotky holky :dizzy_face:

To je sněhu co??? Boží :grinning: :grinning: Peťulín má poslední dva dny nějaký protivný, tak se snažím furt něčím zabavovat a pak taky trajdáme venku jak se dá...sníh si fakt užívá :grinning:

čeká nís začátkem prosince očkování spalničky, zarděnky...jak to snášely vaše děti? :confused:
24. lis 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko, nás to očkování čeká taky, pro jakou variantu ses rozhodla?
24. lis 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Srazík byl super, i když se nás šeslo celkem málo, ale fakt dobrý :sweat_smile: :sweat_smile:
Mori- tak to je fajn, že botičky pro Káju jsou a že jsi spokojená a to jsem té obuvy moc nevěřili co? :wink: :wink:
My měli ze včerejška na dnešek super noc :confounded: , Elenka se vzbudila ve 23.00, když jsme šli spát a usnula až ve 2.00 ráno, no já myslela, že jí něčím bacím, to jako aby spala. To se mi fakt ještě nikdy nestalo, pořád brebentila a hrála si s medvědem a spát ne, no a představte si, že manža o tom vůbec neví. Jeho spaní bych chtěla mít. :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc se omlouvam na sraz jsme nedorazli protoze jsme stale v nemocnici :frowning2:
24. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresto - pořád v nemocnici jo :astonished: :pensive: Copak holky, v čem je problém? Yvonka furt nechce papat? Moc moc přeju ať se to brzo spraví a malá pěkně přibírá :slight_smile: Ty tam máš noťas?

perada - my všechna očkování snášeli zatím dobře :slight_smile:

andilekir - těch botiček v tý ceně tam měli několik druhů, ale tyhle jediný se mi líbily :wink: takže zas nějakej zárak tam neměli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky já včera zjistila, že je Kájince malá kombinéza. Když jsem jí doma zkoušela, tak OK, ale když si sedla venku na sáně, tak se jí vyhrnuly dost nohavice ... tak jsem dnes sháněla na MMB a pak tady po krámech :confused: co myslíte že vyhrálo??? No samo že MMB :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17578061 Co na ní říkáte? Jsem tam vzala rovnoui rukavice, protože co máme doma nepromokavé, tak jí jsou trošku větší - no snad budou ty nové sedět líp. Ale na kombošku se fakt těším, bezva barvička to je :wink: :slight_smile:

Jinak Kája včera ze sněhu totálka nadšená :grinning: Jsme se s manžou koulovali a Kája se smála jak pominutá :grinning: No chtěla ještě, tak jsem museli pokračovat, a i na ní jsme házeli ... no blázínek malej se furt smál :grinning: Krásný no :dizzy_face:

Jinak jsem na něco pozapoměla když jsme byli v pátek v Unionce. Už dřív jsem si všimla, že tam je na té nástěnce foto z Mikulášské. Chtěla jsem se na to přeptat co a jak, ale nějak jsem to přes to povídání nestihla (no spíš zapoměla :grinning: ). Nezašla byste tam některá optat se, nechtěli byste to jít očíhnou na Mikuláše? Asi ještě néé co, když to tak počítám, tak jsou všichni mladší než Kája a já sama nevím, jak by to snesla ... :confused:
24. lis 2008 ve 22:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenko já asi do standartní trivivac...Priorix je prý úplně srovnatelný a očkovat proti neštovicím určitě nebudu...ale docela se toho bojím...ach jo. ale Peťulín měl po dvou očkování zvýšenou teplotu jinak nic..ťuk ťuk...

heresto teda ty si užíváš...držte se holky a ať jste brzo doma... :pensive:
24. lis 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peradko, já jsem se taky rozhodla pro tu úplně obyč. variantu, tak snad taky budeme bez reakcí.
My jsme taky měli naštěstí jenom zvýšenou teplotku.
25. lis 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
M2 se jen nelíbí že ho oočkují před 15tým měsícem.... :unamused:
25. lis 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to že tak brzo?? Péťu neočkuje dětská Mudra? my jdeme až v 15 měsících.
já bych teda asi dřív nešla.
25. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo očkuje dr. ..ale v tu dobu mu bude 14m a týden... tak nevím jestli sejde na 3 týdnech...
25. lis 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek