• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
Koukám jaké jste šikulky dělat vánoční věnce, já je dříve také dělala, ale teď už se mi nějak nechce, tak jsem dneska byla ve městě a koupila jsem z buksusu, je to zas něco jiného a prý dýl vydrží, tak uvidíme, moc se mi líbil, tak uvidíme kolik snese. Ještě potřebuju na dveře, od 2.12. jsou v Ambitu vánoční trhy, tak snad budou mít něco tam, nebo to vyhraje zase ten starý úměly co ho mám v krabici a vždy ho něčím přizdobím.
Já vánoce moc ráda, moc se mi líbí jak voní jehličí a všechno je krásně ozdobené a rozsvícené. Miluju obrovské vánoční stromky, samozřejmě živé. Na to se vždycky moc těším a manža mi říká, že jsem ujetá :grinning: :grinning: . Loni v tom našem malém bytečku jsme měli velikánskou jedli, že jsme nemohli procházet do obýváku, ale já byla spokojená.
Už se chystáte na pečení? Já už mám zaděláno na perníčky, tak asi v neděli začnu, vždycky mám tak kolem 20 druhů, tak jsem zvědavá jak to s Elíkem zvládnu. :sweat_smile: :sweat_smile:
28. lis 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak jsme dneska byla na kontrole a strávila jsem tam 2 a 3/4 hdoiny, myslela jsem,že mě klepne.
pak jsme šli ještě s mamčou do města a přišla jsem až ve 3 a po 4 jsme si šla lehnout, tak jsme si schrupkla:slight_smile:

Jinak se ještě neotvírám a tak hlásím 2 v 1 :grinning: :grinning:
ale už bych fakt chtěla rodit, moc se těším. I když to na mě v nemocnici padlo, protože jak jsme tam čekaly na monitory, tak rodily 4 ženský a ten jejich křik,to bylo něco pro nás pro všechny :grinning: :grinning: ale i tak se těším :slight_smile:

dneska jsme se s andilkem potkaly v prirou, to bylo ale lidí coo?

já dneska zadělám na kokosové strojkové a pudinkové banánky a zítra to budem s mamčou péct, ona taky zadělá dvě těsta, tka máme o víkendu co dělat,ale ve dvou to jde rychleji,když jedna točí mlýnkem a druhá to dává na plech, už jsme sehraný.
když mi měl točit manža,tak u toho byl otrávený a netočil tak, jak já chtěla :grinning: :grinning:

amdiůlku, my jsme měli vloni doma taky jedličku, jsou moc krásný. letos doma nic nebude, bo jsme u mamči,tak bude stromeček tam
28. lis 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doufam ze planujete jeste predvanocni sraz protoze bych chtela vas moc poznat :grinning: ted papame neocate mame ho do 5 mesice se VZP prohne protoze 400g stoji 1500kč :grinning: nastesti doplacime jen asi 60kc, takze jsem si vezla mliko za 6000 tisic domu :slight_smile:

Co je u vas noveho? mate uz nakoupene vanoční dárky?? ja ani jeden nak nestiham.... :frowning2:
29. lis 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fajn Heresto,ze uz jste doma :wink: Ja nemam nakoupeno vubec nic,zacnu od prosince splacet uver na bydleni a manzel ma na auto,takze nic moc. Vubec ani nevim co komu koupit :unamused:
29. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem byla včera v Liberci na tom genetickém ultrazvuku.....moc příjemný dokror.
Andarko,když ti to dr.nabídne,určo jed tam.Mě ho dělala ten velký Branžovská,ale v LBC mají o moc lepší.A je tam vše krásně vidět,kontroloval i průtok krve....
No a hlavně.....naše mimi má pindíka :grinning: takže čekáme klučíka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto, to je fajn, že už jste doma. Snad už bude Yvonka pěkně papat a do nemocnice už nebudete muset.

Pikus, tak to moc gratuluji k chlapečkovi. :wink:
29. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-moc velká gratulace k chlapečkovi a hlavně i nadále přeji aby bylo vše ok až do porodu.Už máte vybrané jméno?Na kdy ti vychází termín porodu?
Jinak holky taky doufám že se udělá srazík ještě před vánocemi :wink:
30. lis 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Heresto, super,že už jste doma a holky plánují ještě jeden srazík v prosinci,takže určitě někoho poznáš.
Mě určo nee, já nedorazím, bo snad už budu mít po porodu, doufám :slight_smile:

Pikus, tak supééééér, gratuluji ke kloučkovi :slight_smile: :slight_smile: Bylo to překvápko,nebo jste to čekali ?
30. lis 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak gratuluju Pikus, pritel ma asi radost vid,kdyz uz ma dve slecny :wink: Ja si to myslela,ze to bude kluk, u sebe zase tusim holcicku,no uvidime :slight_smile:
30. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já tak nějak od začátku tušila že to je kluk :slight_smile:
JJJ26,termín mám na 9.dubna a zatím se jmenuje klučík Matyáš :slight_smile: ale přítel mu pořád říká Pepíku....po něm.No přál by si pepíka,ale já teda neeeeee :confounded:
Andarko,a necháte si to říct,nebo ne????
Já už jsem i říkala,že si to už nenecháme říct,ale nevydržela jsem :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chteli bysme to vedet,nemuzu se dockat. :dizzy_face:
30. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentynka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No do nemocnice jeste pujdem aby nas prevedli zrejmne na nutrilon pepti, jsme totiz asi alergicky na ilkovinu z kravskeho mleka
30. lis 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holkýýýý !!!
Tak v pátek na námku v ČL bylo mraky lidí :astonished: fronta na svářo přes půlku náměstí, tak jsem to vzdali. Koupili jsme Káje blbikací rohy :grinning: a pak teda se zmiňovaná fronta zmenšila, tak jsem si jí vystáli. No ale za chvíli vypadl proud u všech stánků :angry: tak jsme čekali, zda na nás vyjde ohřátý hrnec svařáčka. No před náma říká prodávající jako že konec ... no ale pak otevřel pokličku a povídá: "tak ještě asi tak 6 naberu naběračkou" - tak my si hned poručili 4 :grinning: no lahoda to byla, to je jasný ! :wink:

Pak jsme byli ma tom vánočním posezení v Kahanu ... jsem se obávala, že mě to nebude bavit a měla jsem hrůzu z toho, co tam bude hrát za hudbu ... ale bylo to naprosto bezva :grinning: hráli 80tý léta, takže prča, i jsme si zatančili. Z naší bandy to bylo tak napůl starší a mladší lidi, takže se dalo dobře pokecat :slight_smile: No domů jsme jeli po 1 h ráno :grinning: Jako holky a už dlooouho tágem domů nepojedem ... to byla palba :astonished: se nám zdálo, že nás i strochu snad natáhnul ... no nevím

pikusa - moc moc gratuluju k pindíkovi :grinning: Šmarjá teď koukám, že už jsi za půlkou :astonished: :slight_smile: to letí viď :dizzy_face: Jinak Matyáš je krásný jméno :dizzy_face: tak ať se ti podaří tatínka přesvědčit :wink:

heresta - o tom mlíku jsem ještě ani neslyšela ... teda ale to je darda ta cena :astonished: dobře že doplácíte tak málo :wink: při tý mateřský by to fakt šlo těžko platit ... :unamused: Hlavně že sjte už doma ! a držím pěsti ať už do nemocnice nemusíte !!!

Já se dnes od rána pustila do zbytku úklidu ... potřebovala jsem domýt zbylá 2 okna atd. atd. ... znáte to :wink: Manžel s Kájou odjel po obědě do Provodína, abych měla na úklid klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holky vám povím ... ten pocit - uklizeno, ani 1 hračka na zemi, vánoční výzdoba hotová ... no si říkám, ať dnes přijedou co nejdýl, aby před spaním nestihla Kája zas nadělat čurbes :grinning: a aspoň 1 večer je příjemný pohled na uklizený byt :wink: :grinning:

Jinak adventní věnec nemám hotový :confounded: protože jsem tady nesehnala tavící pistoli :angry: Přemýšlím, že si zítra ráno sjedu do Mimoně, tam ho prý maj. No a spáchám ho o den později noo :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pikus, nebudeš mít čas, že bysme došly na kávu? :slight_smile:
30. lis 2008 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Pikus velká gratulace k chlapečkovi, Matyáš je opravdu jezké jméno a ty si určitě budeš stát za svým, že? :wink: :wink:

Andar a jak jsi na tom ty? Už je dobře a bez problémů? Dáváš na sebe pozor, teda ná vás pozor. :sweat_smile: :sweat_smile:

Heresto - to je teda darda za to mlíko, ještě, že si to nemusíš platit sama, hlavně aby už Yvonka byla zdravá a konečně jste mohli taky dorazit na srazík.

Mori - to je fajn, když si můžete takhle vyrazit, já už se na to taky těším, ale ještě si asi chvíli počkám. :wink: :wink:

Tak už mám další dárečky k vánocům, byli jsme v sobotu v Liberci u mamky a jeli jsme do města něco málo pokoupit, no a prošli jsme pár krámečků a hele, padlo nám do oka pár věcí. A zajímavé bylo, že všude měli nějaké slevy, kupovala jsem Elence ještě nějaká bodyčka a tam měli slevu 10%, v Alpinepro Míšovi bundu a tam měli slevu 20% a v Tescu v hračkách ještě něco pro Elíka a bráchovi děti a sleva 25%. Takže spokojenost. :sweat_smile: :sweat_smile:
30. lis 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilku - je dobre :slight_smile: zadne problemy - ŤUK ŤUK.Ve stredu jdu na kontrolu a na krev,tak snad doktorku ukecam na utz,abych prcka videla a byla pres Vanoce klidna,protoze pak by me cekal utz zase az za mesic a to nevim jak bych vydrzela.Navic bych chtela fotecku,poradnou, aby i manzilek videl, ze necekame slonika,jak ho nazval (viz.foto v albu), ale krasny miminko jako jsem ho videla ja. :dizzy_face:
Ona mi tu fotku slibila v tom 12tt,ale nedelala mi utz kdyz jsem byla predtim na ty pohotovosti a tam jsem si blbec nerekla a pritom tam byl tak hodnej a milej doktor a miminko bylo tak krasne videt :unamused:
30. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak na kdy se chystá ten poslední srazík v tomto roce,už se moc těším. :slight_smile:
Jinak Pikus moc velká gratulace a tím pádem je zase o jednoho chlapa víc a jméno je opravdu krásné.Já chtěla puvodně Ondřeje ale nakonec jsem nějakým zpusobem přišla na Honzíka a ten zustal a nelituji toho nebot mu to někdy sedí,když dělá lumpárny :slight_smile:
Andarko je dobře že už nemáš žádné problémy a je vše v pořádku.Držím palečky aby ti dr.udělala utz a ty jsi měla obrázek.Já mám vše schované v obálce a když mám chut tak se jdu kochat jak byl Honzík malinkatý a pak z něj roste človíček a čas taky rychle letí.
Jdete některá na toho Mikuláše do té Unionky?Mori to tu nadnesla a nikde žádná odezva,já jen jestli si mám něco plánovat a nebo by jste některé šli taky :wink:
1. pro 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
JJJ26, já jsem na Mikuláše už reagovala, že pro nás to ještě není a ke všemu už po půl 6 koupeme a v 6 jde spát, protože dýl vzhůru nevydrží.
Jinak mám od manžela slíbeno, že ve středu pojedeme do Liberce do té Nisy, tak se moc těším a prý tam budeme tak dlouho, jak budu chtít já, že bude hlídat.Tak jsem zvědavá.
1. pro 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenko-to se omlouvám asi jsem to přehlídla jak pročítám vzkazy které mi uniknou :slight_smile: Tak si užij alespon výlet a jak bude manžel zlobit,tak hned použij to že ti to slíbil tak at je trpělivý :grinning: Taky bych se ráda podívala do Nisy ale ted jsou nějaké problémy tak asi až to nějak vyřešíme.Jinak doufám,že když bude srazík tak že dorazíš :wink:
1. pro 2008 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslím, že jsem to tady už psala, letos už bohužel nedorazím :frowning2:
1. pro 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Andarko,tak jí popros,že si to i zaplatíš....abys prcka viděla a když ho uvidí hezky,mohla by ti říct,co máš v pupíku :slight_smile:
Helenko,já byla v Nise zase ted v sobotu se setrou,dopoledne je tam málo lidí a mě se ten obchodák líbí :wink: a pak zpět jsme jeli přes Žitavu,tak jsem tam nechala nějaká eura za drogerii.
1. pro 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, no já mám doma letáček jak to tam vypadá a je tam toho teda požehnaně. nechci ani moc utrácet, jako spíš si to tam projít a odpočinout si.
vyjedeme tak, aby jsme tam na tu 10 byli, tak snad to půjde.
1. pro 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helenko,to asi jo.....a je to tam velký,tak se tam hodně lidí vejde :slight_smile:
Já čekala,jestli mori pojede sem k nám,jede ale s manželem,tak žádný kafe :unamused:
ale objednávala jsem ten kalendář,jak tady Mori dávala odkaz a ted mi přišel a je to super :grinning: mám 2 stejný,jeden pro přítele a druhý pro jeho maminku.
1. pro 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - já nezjistila žádné bližší info, ohledně Mikulášské v Unionce, takže netuším, zda to je přímo v ten den nebo jindy ... asi to bude v ten den, ale to je tady ve Stráži rozsvícení stromu na náměstí, tak se chcem jít podívat :wink:

pikusa - no já původně myslela, že pojedu s Kájou či sama busem, ale pak že teda rovnou sjedem do Tesca něco maálo nakoupit ... no ale to jsme bohužel nestihli, protože z domácích potřeb (tavící pistoli jsem sehnala :sunglasses: ) jsme šli do nábytku a tam jsm se docela zdrželi - no a pak Kája už začla být ospalá a protivka, tak se jelo domů :confounded:
Ukaž foto kalendáře :wink: Já se těším až si ten náš taky pověsíme - máme ho zatím schovaný, aby ho babička neviděla že jo, protože to by už nebylo překvápko :wink:

helenkaa - ve středu si nákupy užij !!! :slight_smile: a ať hlavně manžel vydrží v klidu a hlavně s radostí hlídat :wink: :grinning:
1. pro 2008 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,tak já ho zítra vyfotím a dám ho sem,ale pak ho musím hned z fotáku vymazat :grinning: aby na to nepřišel pepa :slight_smile: taky překvápko :grinning:
No to nevadí,že jsi nejela sama,číslo máš a já taky,kdybych zase třeba jela do stráže :grinning:
1. pro 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak ja mam poradjen dva darky pro Yvcu jinak nic :frowning2: ... Ve ctvrtek jdeme na kontrolu na plicni kuli tomu TBC, a pak mam sraz s Evunkou u babicky to zas bude mazec... :grinning:
2. pro 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak včera jsem tu tavící pistoli sehnala, ale nefungovala :angry: Omotala jsem věnec těma větvičkama, naaranžovala ty různý blbůsky na něj, abych věděla co kam přilepit ... zapnu přesně dle návodu pistoli, malinko to v ní smrdělo, tak jsem se domnívala, že se tam něco vypaluje, když je nová ... lepidlo z ní pak sotva lezlo, jen takové kapky, které na přilepení nestačili ... pak pistole i při zapojení vychladla a bylo po tvoření :frowning2: Jsemt eda ale byla doslova nas...á :confused: No manžel se mi dnes jukne na jinou v ČL, když to bude stíhat. Ale tu z Mimoně jim jako příležitostně vrátím, i když mi nedali lístek :zipper_mouth:
sem si musela ulevit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2008 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, to naštve a já bych jim jí taky určitě vrátila. :frowning2:
2. pro 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že se spousta z vás těší na předvánoční srazík :grinning: to je dobře :slight_smile: Já navrhuji 16. 12. 2008 - na náměstí TGM má být vánoční kamion Coca Coli http://www.vanocnikamion.com/trasa-kamionu.php tak bysme mohly s dětma juknout a pak jít na kávičku do Unionky jako obvykle. Co vy na to mamči?

Samo kdyby někdo zamluvil pak místo, tak to bude super. Před vánocema to určo bude lepší rezervovat, protože si osobně myslím, že spousta mamin se bude chtít před svátkama vidět a kde jinde než v Unionce, žee :wink: :grinning:
2. pro 2008 v 09:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
stále 2 v 1 :grinning: :grinning:

Mori, ten kamion to je teda supéér, to bud emoc hezký,pokud se tam sejdete a děti budou teda koukat:slight_smile:
2. pro 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, už aby to bylo,co? Abyste stihli být na Štědrý den s chlapečkem už doma....
2. pro 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek