• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Mori - s tema pistolema jsme delaly v praci,mely jsme jich asi 10 a nektere presne takhle vyhorely a asi 2 dokonce bouchly kolegyni v ruce :angry: Smejdi! Ja mam doma takovou malou a zatim dobry. :sunglasses:
Uz mam venec se svickama na stole a jeste chci udelat ven na dvere. :slight_smile:
2. pro 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak aby toho nebylo málo ... přišla mi objednaná kombinéza z MMB a jsem vytočená ... tuhle jsem objednala http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1510710 a tohle mi před chvílí přišlo :angry: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1510715. Rukavice jsem objednala černé a jsou tmavě modré :rolling_eyes: Takže posílám oboje zpět - rukavice vrátím a kombi chci vyměnit za tu oranžovou. V tel. byl paní ochotná, tak uvidíme jak se opravdu zachová. No mám dost ...

andara - no koukám, že to je docela nebezpečný :astonished: když to bochne v ruce, aby se člověk ještě nepopálil :astonished: :confused: Já měla z toho věnce takovou radost, se mi fakt líbil, jak byl naaranžovaný, tak jsem se těšila, že už to je přilepím ...
2. pro 2008 ve 12:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mori,tak tobě vyhořela pistole a mě včera mikrovlnka :frowning2: zablýskalo se,zasmrdělo a tak jsem k tomu skočila,vypla jí a bylo.Zítra koupíme jinou,mě stačí obyč,na rozmražení a na ohřátí.
Jo a kalendář nevyfotím :unamused: přítel má foták a já dnes jeho dárky nesu k našim do úschovy,budeme vyklízet skříň a pak malovat a dávat koberec.No a pak jen tu novou vestavěnou skříň :grinning:
takže pokud tady nebude truhlář zrovna 16.12.tak se srazíkem počítám :slight_smile:
2. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
helneko, na vánoce už určo budu doma, nechají mě přenášet nejdýl do 15.12., říkal doktor, že nechávají,když budu 41+0, pak už ne, takže nejdýl 20.12. budem doma :slight_smile:

Mori, noo to je teda síla. Ta co ti přišla je vyloženě na kluka.
Paní to možná zkusila,ale ty se nedáš, kort když jsou ty barvy tak hodně prohozený, kdyby tam byl jen nějaký detail, tak to jde,ale takhle ?
2. pro 2008 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - přesně tak, detail bych přežila, ale tohle je jako příliš. Bohužel se mi ozvali na MMB další 2 maminky, že se jim to také u té paní stalo :rolling_eyes: jedné poslala jinou barvu kombinézy a druhé úplně jinou teplákovku + jinou vel. punčocháčů ... přece v tom nemůže mít takový maglajs ... :unamused: Už jsem jí to odpo poslala zpět, tak doufám, že mi ryche pošle tu správnou a vrátí peníze za rukavice ...
2. pro 2008 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

koukám jak jste tu všichni aktivní no já snad začnu zase od zítřka.

Já nemám momentálně žádnou chuť cokoliv dělat,v pátek nám umřela babička od Radka,loni to byla moje a teď jeho,a že vždycky to musí být před vánocemi.:frowning2::frowning2:
Jinak jestli nebudu v práci tak moc rádi přijdem na srazík

mori-stou kombinézou je to teda mazec,snad ti jí vymnění
paní je asi barvoslepá:slight_smile:

Jinak plavat zítra nejdeme,Lucinka dostala rýmičku :frowning2:
A to sem se tolik těšila
2. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni - s babičkou mi to je líto :pensive: Mě taky loni zemřela ta moje, v září. Před Vánocema to je takový blbý :frowning2: Ale děti vám ten smutek určite brzo rozeženou :wink:
To jsem netušila, že chodíš dopráce :astonished:

Mě od včera bolí v krku, tak si stříkám Stopangin - no doufám, že to brzo odezní a Kája nic nechytne ...

Tak vám musím ukázat to moje tvoření http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1513404 Manžel mi včera přivezl z ČL novou pistoli a vypadá i líp než ta levná z Mimoně, tak i fungovala :wink:
3. pro 2008 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

především gratuluju Pikuse k chlapečkovi a vybranému jménu :dizzy_face: :dizzy_face: Já bych brala ještě jednoho kluka...no ale my budem rádi, že vůbec ještě počneme... :sweat_smile:

Leni, ať je Lucinka brzo fit a můžete zase plavčit. S babičkou mě to mrzí :pensive:, upřímnou soustrast.

Andaro, apk dej vědět co ty na kontrole...utz. se zaplatit dá :wink:

Mori, s kombinézou teda šílený. Ta ženská hřeší na to, že to necháte být či co??? Snad to dopadne dobře! Věnec se ti povedl! Já už ho dneska taky konečně blejskla - je tady http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1513642 a http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1513651
Dají se dělat i bez pistole, já je dříve drátkovala nebo lepila Herkulesem :slight_smile:

My rozsvěcení stromu neviděli v ČL, byla zima, hlavně na náměstí prd ke koukání tak jsem jela s babičkama k nám a poseděly jsme u vínka a kafíčka. :slight_smile:

Heresto, s mlíkem je to teda pálka..hlavně že ale něco takovýho existuje a neplatíš to celé...snad už brzo budete mít klid...
3. pro 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
16.12 bude bezva, nám to napsaný v kalendáři, nic nemáme, tak snad nám do toho nevlítne nemoc...

Jani co Honzík po očkování? Všechno dobrý?
3. pro 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
PERADA-AHOJYK hONZÍK JE ZATÍM V POHODĚ TAK SNAD TO PROJDE V POHODĚ JEN NÁM TED DOLÉZAJÍ POSLEDNÍ ZOUBKY TAK JE MIMO
JINAK CO SE TÝČE SRAZU 16.12. TAK NÁM SNAD DO TOHO NIC NEVLEZE A PŘIJDEME SE NA VÁS PODÍVAT A POKECAT
JINAK U NÁS V PÁTEK TAKY PRO DĚTI DĚLAJÍ NA NÁMĚSTÍ MIKULÁŠE TAK SE PUJDEME PODÍVAT,MĚLI BY TAM DÁVAT SNAD I DÁRKY OD MĚSTA DĚTEM TAK UVIDÍME CO DOSTANEME,VATÁHNEME S SEBOU I MANŽELA ABY Z TOHO TAKY NĚCO MĚL
3. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nemáte tip na strnky, kde maj pěkný tašky přes rameno? Koukala jsem na MMB a tam se mi líbí max. 2. Potřebuju velkou a hlavně prostornou, aby se tam vešli nějaké blbiny pro Káju, případně malý nákup. Chodíme už ven bez kočáru a malé kabelky co mám doma, mi jsou už na nic ...

perada - dá se bez pistole, to jo, ale s ní je to jednodušší :wink:
3. pro 2008 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Pikusko - byla si dneska u sestricky pro listek na penize vid? :wink:
Jinak kontrola - doktorce se nezdalo,ze nepribiram,pry spatne jim :confounded: (jim dost,ale spatne veci asi - nemohla pochopit,ze k veceri jsem mela svetskove knedliky,ze je to sladky)a poslala me na diabet.edukaci (tam na me dia sestra divne koukala, ze pry ona pri tehu ze zacatku zhubla 6kg,no zitra mame rande a pokecame o jidelnicku,byla moc mila) :slight_smile:
pak jsem vyfasla jeste vag.cipky, zase se ji neco nezdalo (jednou mi brala ster a nasadila cipky a pak mi rekla,ze sem tam nic nemela,tak sem je brala zbytecne) no a nakonec,ze mam cipek polotuhy misto tuhy :unamused: tak prej musim zas lezet,ale jinak zkraceny neni (coz je dobry),no napsala mi magnezium.UTZ se nekonal, docela jsem se bala i zeptat,jak na me vychrlila tohle vsechno. :angry:
ALE, rikam si,ze prcka proste uvidim a jak jsem byla v nemocnici v te dia poradne,napadlo me skocit si na utz tam.Lina huba holy nestesti,ze :grinning:
Nikdo tam nebyl, vylezla sestricka a ja,ze bych chtela jen fotku,jestli je to mozne?A ona,ze jasne,ze stoji 50Kc.Tak tam vlezu a kouka na me ten mladej doktor,co byl naposledy na pohotovosti a meril mi to NT. :dizzy_face:
Tak pry :Jak to chcete?Z profilu nebo cele miminko?A ja rikam: klidne oboji :grinning:
Nakonec udela ldve fotecky,jednu cele mimco a jednu zblizka jak ma rucicku pod bradou (sestra na doktora pry:Jeee to je dobry to vytiskni,tam vypada jak starosta :grinning:),tak jsme se smali a nakonec mi podava dve fotky a pry :Dejte nam 50Kc :dizzy_face: Mela jsem radost,taky jsem jim rikala, ze jsou moc moc hodni.
Takze az naskenuju,hodim fotky do alba (jo a na pohlavi jsem se ptala a pry az v tom 20tt to pujde lepe zjistit) :wink:
3. pro 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, užijte si Mikuláše! Se zoubkama přeju ať už je klid. :slight_smile:

Andaro, s fotečkama bezva!!! Opatruj se! Magnézium jsem taky brala a pila k tomu Magézii.

Mori, tašku doporučuju vyzkoušet, asi bych ji přes net nebrala...a taky už jsem zase vytáhla tenhle typ tašky a baťoh na záda. Kabelka se fakt nedá. :grinning:

Jdeme ven, je tam krásně :dizzy_face:
3. pro 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Nestíhám dočítat, včera jsem se dala do pečení cukroví a do úklidu a nějak nemám čas sem zaskočit. Koukám, že jste domluvili srazík, do Unči bych měla jít příští úterý, tak zamluvím místa, jestli tam teda někdo nepůjde dřív. Teda jestli půjdem, jelikož kámoška je už dlouho nemocná,takže na plavčo nechodí a na víc, teď v úterý tam měli šílenou zimu, děti se nám klepali ve vodě a my taky, v noci jim nešel proud a nestihla se ohřát voda, tak jsme tam mírně mrzlinkovali. A po nás ty kurzy zrušili. Jen doufám, že Elík nenastydla, zatím dobrý.
My máme jít 16.12. na roční prohlídku k dr., ale máme tam být ve 13.00, takže srazík stíháme, nebo se dostavíme malinko dýl. Jen ještě na kterou hodinu má být ten stůl?

Mori- to docela zamrzí s tou kombinézkou, možná má paní trošinku zkreslení představy o barvičkách, no hlavně aby se to vyřešilo a byla jsi spokojená. Jelikož domlouvat se po telefonu, nebo přes mejlík a nemít ani kombinézu ani penízky je docela k naštvání.
val - držíme palečky ať tě Filípek moc netrápí a dáš hnedky vědět až nastane den D a hodina H,hlavně ať je vše v pořádku. :sweat_smile: :sweat_smile:
lenahana - taky mi nějak ušlo že chodíš do práce a kdo hlídá malou?
andar - je fajn, že hodní doktoři ještě existují viď? Hnedky je člověku líp. :grinning: :grinning:
Dnes jsem byla s mamkou v Ambitu na trhách no a nic moc, nějak se mi to poslední dobou nelíbí. Naštěstí tam ale nebylo moc lidí, že jsem krásně s kočárkem projela.
3. pro 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori a raduš, fakt super věnce, písla jsem vám to na MMB :slight_smile:
taky bych chtěla nějkaý udělat, no nevím,zda to stihnu.
motáte to na ty slaměný věnce ?

Andar,do nemocnice si taky můžeš skočit kdykoliv na utz, to jsem slyšela, nebo mi to tu někdo i poradil.ale nějak jsme toho nevyužila.
ale jsou tma ochotný a když jim je někdo sympatický,tak pak nechtějí platit za ty dvě fotky,ale řkenou si jen za jednu :slight_smile:

andilku, noo nemám komu dát vědět, nemám na žádnou z vás telefonek :frowning2:
tak kdyžtak o mě bude info v sekci snažilek " na koníka 6 "
3. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak sem se dneska troch snažila,napekla jsem dva druhy a do zbytku se budu muset
pořádně opřít abych to vůbec do vánoc stihla.
Ne ne do práce teprve začnu chodit,ale zadáčo od 8.prosince si dělám rekvalifikaci na prodavačku,páč stou mojí zemědělkou to asi daleko nedotáhnu.
Tak se pak na mě můžete přijít podívat do andy jak tam poskakuji.
No a Lucinku bude na střídačku hlídat manža a tchýně,snad to ty 3 měsíce nějak zvládnou.

Jinak věnce holky opravdu krásný,prostě holky šikovný.

Andara- jestli můžu poradit taky nám nešlo přibírat celé těhotenství nakonec si nás v porodnici nechali s tím že u nich to doženem-no stejně se nepovedlo jak si přáli , tak radím koupit si hroznový cukr,to my poradili taky,no a vše si sním sladit,třeba u Vás to pomůže ,držíme palečky aby to vyšlo.
3. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak po delší době se hlásím.. Nějak nestíhám. Nákupy, úklid, cukroví... :confounded: Pepča je naštěstí hodňoučkej. Heresto škoda že se nesejdeme na kontrole... My jdeme na plicní v pátek. No jinak ve středu jdeme na očkování, no docela se bojím co na to Pepča. Četla jsem že můžou objevit různé reakce. Co vaše děti na očkování?
Andaro já na začátku těhotenství zhubla 8 kg. Doktorka mě poslala 2x na kapačky... No do konce těhotenství jsem přibrala jen těh 8... a to jsem jedla všechno. No ale je pravda že mě v 9 měsící chytil žlučník a 14 po porodu jsem šla na vyndání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mori... šikulko.. moc pěknej věneček. No já se na něj chystám zítra. Sice pozdě ale přece.
No jinak se na srázek hlásime také... Kde a v kolik tedy přesně??
3. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - no super, že jsi tam zašla a zeptala se na UTZ - najdou se i ochotný a milý lidi v tom zdravotnictví :slight_smile:
My když tam byli nějak před Vánocema na UTZ, tak za fotku nic nechtěli - prej že to je dárek k Vánocům :dizzy_face:

valentynka - jj, já mám slaměný věnec

Teď čtu u toho kamionu Coca Coli, že přijede až v 17 h ... tak navrhuji Unionku opět na tu 14 h a po kafíčku bysme šli s dětma juknout na kamion, co říkáte?

verunkaronka - mi všechna očkování OK, žádná reakce. každý dítko reaguje jinak noo ...
Já věnec tady spáchala o 2 dny později :grinning: ale co, hlavně že je :wink:

Nám taťka včera přijel brzo z práce, tak jsme Káju dali k mamce a sjeli jsme do Nového Boru koupit konečně Káje záclonu a závěsy do pokojíčku. Byla tam moc ochotná prodavačka, tak jsem řekla jakou mám představu a jak je barevný pokojík a bezva nám poradila. Už mám oboje u švadleny, aby mi to založila atd., tak v pátek si pro to mám skočit a o víkendu manža vrtne garnýž a pověsíme to :grinning:
4. pro 2008 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa + lenahana - jak to holky vidíte vy se srazíkem? Dorazíte? :slight_smile:
4. pro 2008 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no jak sem psala,pokuď nebudu v práci tak určo dorazíme,už se těšíme :wink:
4. pro 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak stále nerodím :grinning: :grinning:

Mori, děkuju za telefon.
Až se bude něco dít, tak ti písnu :slight_smile:
4. pro 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Andarko,tys tam byla???????????? :slight_smile: jo já pro ten lístek na penízky.
jinak já dnes byla pro mikrovlnku v OK elektro,vybrala jsem ,bílou a doma po rozbalení je matný nerez.No ale nebudu to už měnit,docela se sem hodí,je jako malá televize,ta je taky nerez.
jinak jsem nevyspalá,karpály mě trápí..teda jestli je to ono,nespím,trpím bolí to teda fest,jen v noci,když jsem v klidu.Mastička nepomáhá,stažení a studený taky ne,prostě jen vstát a hýbat rukama.
4. pro 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikusko - jo jo stala jsem na vaze :grinning: a videla te, podle fotek mi doslo, ze to ses ty :wink: Chtela jsem se ozvat,ale sestra te tak rychle vypakovala na chodbu,ze jsem to nestihla :grinning:
4. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a holky,nevite jak to chodi na tom 3D utz v Boru?Kolik to stoji,jak se objednava atd.
4. pro 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahamtak to jsem registrovala,že někdo stojí na váze :grinning: no sestra je hrhr a hned ven :grinning:
kamarádka tam byla a jede ještě v lednu,prcek spal...........ale nevím,jestli platila a kolik :unamused:
a já jedu do genettu v liberci na 4D taky v lednu.
4. pro 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak včera v Liberci super, máme nakoupeny všechny dárečky, takže už máme klid.
Mosi, mám pocit, že jsem psala, že letos už na srazík nepřijedeme, ale příští rok určitě.
4. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar, v Boru to jsou docela pálky.
myslím,že chtějí 200,- za jednu fotku a to natočení nějak 800,-.
ještě pak platíš normálka za prohlídku.

my jsme tam byli a malej se nechtěl ukázat :frowning2:

jdi raději dříve než v tom 25tt, všude říkají,že je to lepší.
kdybych to věděla tenkrát,tak jsem šla dřív. pak už se malje neukázal vůbec. je tam šance, že se ti třeba do toho 25tt pak otočí
4. pro 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa - jj, já jak jsem to dopsala, tak jsem si na to vzpoměla, žes to už psala :grinning: tak se nezlob :wink:
Bezva že jste dobře pořídili v Nise :slight_smile: A co, líbilo se ti tam?
4. pro 2008 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, jojo, líbilo, je to tam super,ale kdybych tam byla sama, tak si to užiju víc, ale co, hlavně že jsem tam byla.

Andar, já jsem byla na 3D v Jablonci a cena slušná(určitě míň, než psala Valentynka z toho Boru). :wink:
4. pro 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky,tak nevim jestli na ten 3D do Boru pojedu,sestrenka tam taky byla a fotka nic moc :unamused:
4. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek