• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
andara: ahoj, ja jsem byla na 3D v Liberci 400kč dvd+4fotky a fakt nadherny....
4. pro 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto:tak to je super cena,nemas cislo nebo tam jde i Pikuska v lednu vlastne?
A co Yvonka?Uz je to lepsi? :slight_smile:
5. pro 2008 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
485311111, tam te si reknes a prepojej te na ten 3D no oni uz maj i 4D vlastne :grinning:

Yvonka super, dekuju zaoptaní, ještě bojujem s rýmičkou, a ma zelenou stolici jinak vse ok...
5. pro 2008 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

Včera jsme byli taky v LBCv Nise. Je to tam paráda. Jeli jsme na jedenáctou a lidíi pohoda, pak kolem třetí hodiny bylo víc ale vůbec to nebylo strašný. Opravdu paráda. Peněz jsme tam nechali hodně :confused: ale zato máme dokoueno na vánoce co jsme chtěli + i to co jsme v plánu neměli :grinning: :grinning:
Spokojenost.

Andaro ono záleží na miminku jak se ukáže..nemusí to být špatná fotka kvůi dr. nebo utz. :slight_smile: Já byla na 4D utz v gennetu ale v Pze, LBC ho ještě neměl a platili jsme 1200 myslím...nebo 1400 už přesně nevím a bylo to za dvd a fotku, Péťa se taky nechtěl moc ukazovat, tak jsme se šli projít za chvilku a pak to bylo lepší..no ale i tak nejsoou fotky super máme to na www :slight_smile:

Dneska jsem se byla podívat v bývalé práci, už to tu kompletně končí, takže pozdravit poslední kolegyni co tam zůstala a nostalgicky se projít :pensive: Peťulín si to tam taky prošel. likvidovali papíry šanony a tak..takže tam měl pré :grinning:

Heresto, snad bude Yvonka brzo zdravá. :wink:
5. pro 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pro ty, co se těší na Vánoce http://www.obrazovka.cz/vanocni/altan.html :slight_smile:
5. pro 2008 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýnko všechno nejlepšík dnešnímu svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: Především hodně zdravíčka, spokojenosti a pohodový porod :dizzy_face:
5. pro 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vlantynka - teď mi to perada připoměla, ale vzpoměla jsem si už ráno při snídani :wink: :grinning: taky přeju krásný sváteční den, hlavně zdraví, lásku a rychlý porod :grinning:
5. pro 2008 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný :dizzy_face: lono taky koolovalo něco podobnýho, tohle je ale delší :dizzy_face:
5. pro 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
lolo=loni :sunglasses:
5. pro 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem blbec...lono=loni :grinning: :sunglasses:
5. pro 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val, vše nejlepší k svátku :wink:
5. pro 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko - ted jsem koukala na MMB,jakej si udelala krasnej adventni venec :slight_smile: Kde se daj koupit ty "bodáky" jak na tom drzej ty svicky?
5. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - děkuju :dizzy_face: já je koupila v květinářství
5. pro 2008 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori - no ten obrázek vánoc je krásnej, fakt vánoční romantika :dizzy_face: :dizzy_face:
valentynko - taky se připojuju ke gratulaci, tak všechno nej nej nej a ať vám všechno dobře dopadne. :wink: :wink:

Já nevím jak to budeme mít se srazíkem, budu se snažit příjít, ale my máme ráno plavání, pak tu prohlídku u dr. a na víc Elenka chytla někde nějakého bacila, takže má rýmu jak vrata, k tomu teplotu, celou noc jsem nespali, tak jsme ráno vyrazili k dr., opět nám vylezla kýla, takže operaci se nevyhneme, Na preventivce dostanem žádanku na chirirgii k vyšetření. A taky nás poslali na ušní, tak jsme šli ke Kočičkovi, byli tam na nás moc milý i lidi v čekárně nás pustili dopředu, když viděli Elíka jak je hotovson. No máme zánět v uších, takže máme kapičky a antibiotika. Ach jo! Chuděrka moje malá. :cry: :cry:
5. pro 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Andarko,já volala na 483101300...............tak uvidíš,máš 2 čísla.................. :grinning:
já jedu 2.1.tak ti pak povím :wink:
VAL,vše nej a at je vše jak má s tebou i mimísem :slight_smile:
5. pro 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
děkuju za přáníčka :slight_smile:

Andilku, chudinak malá, takhel nemocná a zase ta potvora kýla :frowning2: :frowning2:
tak at se rychle uzdravíte :slight_smile:

já byla dneska na kontrole, otevřená jsme na 2 prsty,ale říkala jsme,že už chci rodit.
tak doktor se mě zeptal ,jestli tomu má pomoct, tak jsme byla pro. tak mi udělal ten Hamiltonův hmat, tak jsme byla ráda, i když to trošku bolelo. chtěla jsem si o to dneska říct.
mohla bych do neděle porodit.

ted špiním,ale to je normální po tomhle zákroku. On prstem objede čípek a urychlí jeho otevření a uspíší porod :slight_smile:
5. pro 2008 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
VAL,tak teda víken bude asi rodící????No tak to ti držím všechny palečky...že jich ted mám hodně,i ty v pupíku :slight_smile: at je vše jak má a hlavně bez problémů.
5. pro 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val taky preju vse nej a at mas mimiska brzou sebe :wink:
5. pro 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dkěuju, už s enemůžu dočkat a doufám,že nejdéle do pondělí bude malje na světě :slight_smile:
5. pro 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
val - ty brďoooo, taky se to hnulo kupředu :grinning: :grinning: :grinning: he he, aby to nebylo náhodou ještě dnes v noci ... :grinning:

Tak my byli na rozsvícení stromu tady ve Stráži ... no jako o akci psát nebudu, neb za to nestojí ... ale Kájuš je vyfocená s čertem :grinning: a od anděla dostala čokoládku a pak na ní čekala ještě nadílka doma (od nás a od babičky), tak se v tom hrabala a měla radost z dobrůtek :dizzy_face:
5. pro 2008 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. pro 2008 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori, jojo se to hnulo a uvidíme jak to půjde:slight_smile:

manža je do půlnoci v práci a pak můžu rodit až do soboty :slight_smile:

jůůů ten čert byl teda ošklivej :confounded: ale super rohy měla Kája :slight_smile:
5. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vy jste se rozepsali že nestíhám dočítat.Manžel reorganizuje počítač takže jsem tu vždy jen na chvilku a moc toho nestíhám.Jinak Val také přeji věe nej a miminko teda co nejdříve ve tvé náruče a nechci tě zklamat ale já ten hmat měla třikrát než se chtělo Honzíkovi ven ale pak jsem byla tak v pohodě že už bude konečně u nás a s námi. :slight_smile:
Elenka je veliký chudák takhle malinká a tolik bebíček ale snad budete brzy v pořádku a ztrávíte krásné vánoce. :slight_smile:
S operací je mi to líto ale hlavně aby se jí pak ulevilo a neměla žádné takové velké bolístka :wink:
Mori fotky jsou krásné.My byli dnes na chvíli u rodiču a pak s Honzíkem ve městě co bude říkat na čerta a moc se mu nelíbil,takže v tom bude po mě,taky jsem je jako malá nemusela.Mikuláš byl v pohodě tak dostal balíček s dobrutkami a byl spokojený :slight_smile:
Doufám že se na srázku sejdeme v hojném počtu a bude čas si pořádně pokecat
5. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Val,jsi ještě 2v1????jsem tak napjatá,kdy se prcek narodí........... :slight_smile:
6. pro 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Mori - doufám, že dáš hnedky vědět, až bude mít Val Filípka na světě :sweat_smile: :sweat_smile:
Taky moc držíme palečky ať je to co nejdřív jak si Valentynka přeje. :wink: :wink:
Mori - máš krásnou vánoční výzdobu a Kája má teda dobrůtek, no je vidět, že je moc hodná. :sweat_smile: :sweat_smile:

Taky mi dělali Hemiltna 3x, ale vůbec to nepomohlo, je teda fakt, že mě to ani nebolelo, ani jsem nešpinila, Elík tam byla zalezlá a nechtělo se jí ale vůbec ven, potvůrce :grinning: :grinning:

Elenka už je lepší, přes den už je i veselá a hraje si, jen nic nejí, ještě že kojím, protože je opět na mlíčku už ne jen na noc, ale pořád. No a ty noci jsou nejhorší, bolej jí ouška, ale kapičky naštěstí pomáhaj, nejhorší je to do ní všechno dostat, to je brekot a kýla venku. Už aby to bylo za námi :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. pro 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilku-moje kamaradka byla se synem na operaci s kylou (mel jen malilinkatou jizvicku) a byl v pohode,az se divila :wink:
6. pro 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
andar - já doufám, že budem taky v poho, ale to víš, děsím se. :frowning2: Hlavně Elík je fakt správná ženská - malá hysterka a herečka v jednom :wink: :wink:
6. pro 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... Uz jste naplanovali nake datum na srazik?? ted uz snad dorazim, :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2155759&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Tady je fotka Adamka od Evunky s Yvcou :grinning:
6. pro 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky, stále se hlásím 2 v 1 :grinning: :grinning:

ted už musím vydržet do 16h. odpoledne, to příjde manža z práce a pak už má měsíc dovolenou :slight_smile:
doufám,že se to dneska nějak rozjede a nejdéle do zítřka porodím, na toho 8.12.08 :grinning:

doufám,že na mě ten hamilton zabral, myslím,že doktor se fakt snažil, si říkal velká silná ženksá,ta to vydrží :grinning: dneska zase špiním,tak snad se otvírám a trošku tlak do bříška.

andilku, to je smutný s malou Elí, nejhorší je to fakt,když pláče a nemůžeš jí pomoct

tak holky zatím papa
ještě se kdyžtak budu hlásit :slight_smile:
a kdyby něco tak píšu mori :slight_smile:
7. pro 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak nakukuju a Val je stále celá :slight_smile: moc na tebe myslím :slight_smile:
7. pro 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek