• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Mám cystu..a taky jak jsme čekaly dlouho, tak dr. nechce nic riskovat.
Ze začátku jsem musela být furt doma...ani nenakupovat :slight_smile: protože řádily ty hnusný chřipky..

Pikusko, tak už zítra, já celá nažhavená čekám na zprávičky!!!! Mě napadá, možná se tam uvidíme, jestli mi nebude dneska dobře...je mi nějak divně, tak uvažuju, že bych pro klid duše šla na kontrolu už zítra...než ve středu ..uvidíme. :slight_smile:
1. bře 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky také jseem zvědavá a moc drřžím pěsti Pikusce na zítřek. Já už jsem ode dněška doma tak peru poslední oblečky na miminko.
Perado já měla také cystu ale já musela na laparoskopii. Jinak se mějtě hezky :slight_smile:
1. bře 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
stančo v těhotenství jsi šla na laparku? Jak jsi ji měla velikou? Já ji mám 4 cm..nezvětšuje se, tak uvidíme. Teď musím být opatrná... :unamused:
1. bře 2007 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stančo, a jaké bylo loučení v práci? :sweat_smile:
1. bře 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dík,že na mě myslíte :slight_smile:.Ano zítra jdu a mám tam byt po 11 hod,Perado at ti je dobře!!!!!
Stanco,ted už si to budeš jen v klidu užívat :slight_smile:
Hned zítra se ozvu,jak to dopadlo a co bude dál.
1. bře 2007 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak Peradu jsem nepotkala :frowning2: ale snad jindy :slight_smile:
Tak a ted co já....dělaly jsme znova cytologii.A pak jsme se dohodly asi takhle.Po další MS mám jít znova do 5.dne cyklu na krev,jestli se zase nezbláznily hormony.A pak mi nabídla objednání do Prahy Podolí do centra pro matku a dítě.Není to přímo centrum asistované reprodukce,ale klinika,kde by jsme sly na pohovor a všechny testy by jsme už podstoupily tam.Nějaká antisterilní klinika nebo co.Musím na to kouknout na netu.Tak jsem řekla,že jestli se do května nezadaří,tak jí zavolám a jdeme do toho.Aby ´to pak vyšlo akorát na letní prázdniny a byl čas tam jezdit.tak mám zatím zase utrogestan,pujdu na tu krev a pro vysledky z citologie.A uvidím.

Jinak dneska mám podle ovu testu ten "den"na tulení :slight_smile: tak uvidím.Moc bych chtěla aby to vyšlo samo.A když ne,tak hurá Praha.
2. bře 2007 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, no já tu čekám na informacééé :slight_smile: No neviděly jsme se tam, říkala jsem nebudu hysterřit..píchá tam prostě že se děloha roztahuje. Dneska mi bylo dobře. Víc jsem ležela..včera jsem seděla furt u PC a psala věci do práce.
Pikusko, to určitě nebude vůůůbec potřebovat jet do Phy :slight_smile:) Uvidíš!!! fajn, že ti udělá zase profil, to budete chytřejší a utro je taky dobrý né? Já teda brala Clostil.
Udělejte si pěkný večer :wink: ale holt prostě to nechce moc řešit...:-/ Držím palce, ať je ten dnešní večer magický!! :slight_smile:))
2. bře 2007 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě se můžeme někdy sejít Pikuso jinde než vystresované u doktorky :grinning:
2. bře 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé ahojky.Tak dneska budu asi čaŕovat :slight_smile: Mám totiž zakloněnou dělohu a navíc mi děložní čípek tlačí na stěnu,tak jsme se s dr.smály,že to bude chtít plán práce :slight_smile:
No jasně že se mužeme sejít jinde a dát třeba kafíčko :slight_smile:
2. bře 2007 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zakloněnou dělohu má moje kamarádka taky a má dvě děti :slight_smile:
Určitě, můžeme se na někdy domluvit :wink: TeĎ jedeme ná nákup...to mě tak nebavíííí :unamused: Kdyby náhodou jsi se tu už neobjevila, tak príma víkend :wink:
2. bře 2007 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo já byla taky v Kauflandu a snažila se to odbyt co nejrychleji.Tak pa pa a taky krásny víkend.A já vlastně vegetím i příští tyden-jsou jarnáky :slight_smile:
2. bře 2007 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - Utrogestan je výbornej! Já ho brala abych dostávala menses 3 měsíce a vidíš - už máme holčičku :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
2. bře 2007 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem taky uspěšně vložila foto,aby jsme na sebe viděly holky :slight_smile: jo utroš už jsem měla 3 měsíce a ted ještě 3.Tak uvidíme.
Hezky večer a Mori pozdravuj Karolínku :slight_smile:
2. bře 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - vyřídím :wink: :slight_smile: Před chvilkou se nabaštila a už spinká - usnula mi (jako často) v náručí, když jí dávám říhnout.
2. bře 2007 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se máte? Perodko tu cystu jsem měla 7cm a zvětšovala se ale bylo to před těhu. Jinak moje známá odrodila i s 5cm cystou jen ji kontrolovali. A loučení v práci - slzavé údolí!!
Pikusko je fain že už tě vidíme :slight_smile: . Tak budeme držet pěstičky dál!!
3. bře 2007 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuso, super s fotečkou :slight_smile: :wink:
Stanco, já brztálně líně..ale přemluvila jsem se alespoň k umytí nádobí. Odpoledne si jdu nechat hýčkat ruce. A pak musím něco vymyslet, co dělat, rotože ta středa je furt nekonečně daleko :slight_smile:
Ad práce u mě...už holky taky prosí, ať se brzo uzdravím a jsem zpět, dělám práci z domova, tak je to náročný i pro ně :slight_smile: No, rozhodne se ve středu, ale vidím to ještě na jeden měsíc. Ta cysta pobolívá...snad se nezvětšuje. Mám ji na stejném místě jako před dvěma lety..:frowning2: to jsem byla na laparce.

Co říkáte počasí...blázinec co? :slight_smile:
3. bře 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sem se těšila, že zítra půjdem na procházku (dnes nemáme taťku doma), ale moc to nevypadá. Počasí teda děs běs :unamused:

Já jsem pořádně nachcípaná. Od středy mě bolelo v krku, tak si stříkám Stopangin. To skoro přešlo, ale objevily se příznaky chřipky - rýma, kýchání. Včera odpoledne mi bylo strašně, přestože jsem si schrupla. Takže baštím Panadol a beru kapky do nosu. Snad se toho brzo zbavím.
3. bře 2007 v 11:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky počasí hnus :unamused: jsem totálně líná.Ale nemusím nic moc dělat,jsem sama doma až do pul 7 a tak jen občas něco udělám.A lenoším tady a u televize.

Mori,brzy se uzdrav,at je to dobře.I když ven se nedá jít,to máš pravdu :frowning2:
3. bře 2007 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,jen vás chci pozdravit :slight_smile:
Mori určitě drandí s kočárkem,když je tak hezky :sweat_smile:
Jedu s kamarádkou do Liberce,ona má 7mi měsíční holčičku,tak se budu kochat mimčem.Hezkou nedeli všem :slight_smile:
4. bře 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak se máte při pondělku! Já dnes ještě dopírám poslední nové oblečky a tak trochu jsem si sbalila tašku do porodnice. Včera mi přítel udělat krásný přebalovací pult!
5. bře 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
aHOJKY TAK SE JDU TAKY PŘIDAT JSEM Z LÍPY A TED KONEČNĚ I TĚHU, TEDA MÁM UŽ DOMA DVA KLACKY,ALE DALŠÍ JSEM MOC CHTĚLA A POVEDLO SE.
5. bře 2007 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jani,to je fajn,že se povedlo,tak já jsem smutná :frowning2: sama samotinká snažilka.
Perado,jak ti je?A co Stanca,čtu,že už se pomalu chystáš :slight_smile:
5. bře 2007 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nečetla jsem sice vás celý ale neplánujete razík? :wink:
6. bře 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jano gratuluju :slight_smile:))
Pikusko, to nejlepší na konec!! :wink: Nebojky, zvládnete to!! Jinak mi je celkem dobře, ranní nevolnosti mám jen z hladu, jak se trochu najím, je mi fajn a můžu dungovat. Zítra mě čeká ta kontrola, tak začínám být nervozní, jestli bude vše OK. Přeci jen jsem ho naposledy viděla jen jako šmouhu před třemy týdny :zipper_mouth: . Musím se dneska hodně zaměstnat, ať mi to uteče...ten poslední týden celkem utekl :slight_smile:
6. bře 2007 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za gratulaci, já tobě taky dodatečně gratuluju.
Pikuso jak dlouho se snažíte?
6. bře 2007 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stanco, vyfotíš ho?? :slight_smile:) Pochlub se jak máš šikovnýho chlapa :wink:
Mě se teda ten den maximálně zasekl :unamused: jsem líná jít něco dělat a tak to neutíká. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2007 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perado,zítra na tebe budu myslet a čekat na zprávičky :slight_smile:
My jsme dnes malovali,tak jsem nějaká znavená :unamused:

Jani,snažíme se od června 2005.
6. bře 2007 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravím novou Janču! Peradko pokusím se to vyfotit a přidat! Jinak zítra od tebe čekáme jen dobré zprávičky!!! :slight_smile:
Pikusko ty odpočívej!
6. bře 2007 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj, moc děkuji, taky chci jen dobré zprávičky :slight_smile:) Jak budu u PC, hned písnu. Bude to ale až odpoledne, zítra jdu do práce a do města.
Na foto se moc těším! to víš, začínám všude hledat inspiraci :wink:
Pikuso, co jste malovali? Jéé my to naštěstí máme za sebou :wink:
6. bře 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - no jasně že jsme v neděli drandili s kočárkem. Bylo krásný počásko, tak jsme odpoledne vyrazili ven.

jana7910 - vítám Tě tu! Téda, třetí dítko, jo? Ale je fajn, že se vám to povedlo, když jste si to přáli.

Včera jsme s malou poprvé jeli nakoupit. Byli jsme v Český Lípě a pak jsme zajeli ještě k mojí babičce do Kamenického Šenova. V autě furt spinkala, u babičky byla vzhůru a pak zas při jízdě chrupala.

Ještě musíme jet do Liberce. Karolínka dostala od mojí mamky náušničky, ale známá co jí bude píchat ouška říkala, že jsou malý a měla by je jen na chvíli a pak by jí musela dírky přepíchnout. Takže je máme raději vyměnit, s čím teda musím souhlasit, protože ji přeci nenecháme trápit pícháním 2x. Ale je to škoda, protože jsou moc hezký - takový jemný.
6. bře 2007 ve 21:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek