• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Tak Val, asi se mu nechce do te zimy :wink: Ale umoudri se,neboj.Taky jsem porad chodim a cekam na zpravicku :wink:
11. pro 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak Val.pořád nic????To je ted jao seriál na pokračování,každý den sem musím pro info :slight_smile:
11. pro 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla ale začali mi opět problémy s krční páteří a ještě se mi k tomu přidala migréna takže jsem hotová.Taky čekám když už Val bude mít malého ale ono to bude brzy,třeba chce být jako dárek pod stromeček :slight_smile:
Jinak se budu snažit se se vším vyrovnat a v to uterý přijít byt jen na chvilku.
Jinak očkování jsme prošli skoro bez nějakých reakcí jen byl mrzutý a jeden den měl 37,8 a to bylo vše.Zato ted je nějaký mrzutý,pšiká a chraptí tak doufám že to bude bez nějakých dalších příznaku třeba chřipky.
Jinak těhulky užívejte si bříšek a mimísku v něm a dávejte na sebe pozor :wink:
12. pro 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dpbré ránko mamči! Tady od rána krásně chumelí :slight_smile: kéž by něco napadlo a chvíli to vydrželo :wink: :grinning:
Včera se zdálo, že Káje už rýma končí, ale dnes má zas takovou hustou ... no snad se toho do úterka zbavíme a budeme moc přiet na srazík :dizzy_face:
My jdem dnes odpoledne k mamce, její přítel slaví 50. narozky, tak nás pozval na oběd atd.

Dnes jde val myslím na kontrolu ... tak uvidíme co nám písne :slight_smile:
12. pro 2008 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
U nás je bílo, ale myslím, že do Vánoc to nevydrží, je teplo.
My jsme celkem fit, jenom já už skoro dva týdny chrchlám a nic nezabírá.
Včera jsme šli na očkování a sestřička nám řekla, že to necháme až po Novém roce, že jsme jediní a že je škoda vyhazovat zbytek té očkovací látky. Tak jsem i ráda, reakce se může objevit až za 10 dní, tak by nás to chytlo přes svátky a to nechci.

Val, myslím na Tebe :wink:
a všem co jsou marod přeji brzké uzdravení.
12. pro 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jooo,volam rano na gyndu, jestli uz tam mam vysledky tripl testu a sestra at zavolam kolem jedne,ze se podivame - volam uz od 12:45 a nikdo to nezveda :frowning2: Takze mam asi smulu a vedet to nebudu,pac oni maj ted nejak dovcu ne?Jdu tam 29.12. :unamused: :angry:
12. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuuu,tak se mi to povedlo - sestra to ted zvedla a byla cela udychana a hlavne, je to negativni, jupii :slight_smile:)Tak sem se ji ptala jestli bezela a ona se smala,ze ne, ze maj od rana frmol a nebyla jeste ani curat :grinning: A dovcu maj do toho 29.12.
No holky mam radost,jeste ten velkej utz a budu spokojena.
12. pro 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
andara-je dobře že výsledky dopadli na jedničku a mužeš si dále užívat jen pohody a klidu což by o vánocích být mělo :slight_smile:
12. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj!!

Uz jste palnovali srazik? nemam nak cas dočítat :slight_smile:
12. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Andarko,to je super,že jsou výsledky v pořádku.A říkala ti jak velké ti vyšlo riziko??Mě ne,ale při další návštěvě jsem se koukla do karty,to mi poradila Val :grinning: jo jo dovču mají od 15.myslím.A já tam jdu toho 29.na KO.
Jinak teda u sebe mi to tak nepřijde,ale koukám na tebe,jak to letí ty týdny a už se ted nedivím,že mě každý říká,že to není možný,jak už jsem daleko. :slight_smile:
Jinak srazík zatím beru....truhář snad dorazí hned v pondělí a tak si myslí,že to stihne za den :slight_smile:
A co naše Val????
12. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus - nerikala, ani vlastne u tech prvnich testu,se taky kouknu :slight_smile:
Jee to se toho 29 mozna potkame, ja jdu nejak az od pul desaty teda.A nepujdes na ten test na cukrovku?To se dela nejak od 24tt ne?
No leti to, ale uz aby doletelo a my vozily prcky hezky v teplicku slunicku :dizzy_face:
12. pro 2008 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,

Andar, grautluju ti k triplům,že vyšly negativně, je to super. hned jsi si oddychla vid?
ted už to bude všechno v pořádku, uvidíš :slight_smile:

holky, noo já vždycky pak v kabince lustrovala tu kartu, co tam mám za výsledky :grinning: :grinning: :grinning:
12. pro 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky nález stále stejný, nějak se tomu malýmu nechce ven a už si manža dělá prču, že to bude mamánek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

když do neděle neporodím,tak v pondlěí teda nastupuju, ještě si oběhnu monitor a kontrolu na gyndě a pak nástup.

ptala jsem se jak je to s tím vyvoláním.
tak prý nejdřív dávají nějaké čípky a ty se zavedou až dovnitř,když jsme otevřená a pak se sleduje, jak ta dlěoha pracuje a hestli se otvírám a tak. pak teprve nasadí do žíly tu kapačku s vyvolávačkou postupně.
tak mi říkala,abych si nemyslela,že v to pondělí budu hned rodit, že tak ymůžu rodit v úterý nebo ve středu.

noo tak to mě teda nepotěšila :frowning2: :frowning2: ale uvidíme, snad se dočkám toho,že tam v pondlěí už budu dávno ležet s filípkem:slight_smile:

opět mi dneska udělala Hamiltona
12. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val oddychla :slight_smile: no ja jednou Dr rikala,ze mame v praci svrab a ona to napsala do karty,sem se musela smat :grinning:

Jinak drzim palce at Filipek vyleze i bez vyvolavacek :wink:
12. pro 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak rezervace na úterý na 14.00 zajištěna, heslo je Modrý kůň, prý na jméno to není orginální. Zamluvila jsem zase ten stůl u hracího koutku. Tak snad se sejdeme v hojném počtu.

andar je fajn, že ti testy vyšly dobře, gratuluju, tak se hlavně opatrujte! :sweat_smile: :sweat_smile:

val vy si teda dáváte na čas, ale určitě budete uzrálý jak broskvičky :wink: :wink: moc na vás myslíme.
12. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem si přečetla, že dneska je úplněk a že měsíc je nejblíže zemi, tak třeba to bude na Valentynku a jejího Filípka fungovat. :wink: :grinning:
12. pro 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,tak asi v úterý na srazík nedorazíme,Lucinka má antibiotikum :frowning2:
Máme chycený průdušky a já musím do práce :unamused: Ještě že to tu manža všechno zvládá :sweat_smile:
Vlastně co by ne když je celý prosinec doma :grinning:
tak ať maká že :grinning:

Val –tak co je to honem do toho :wink: ať je Filípek tady mezi na my :slight_smile:
12. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - to je bezva, že jsou výsledky OK :slight_smile: Určitě se ti ulevilo, že jo? :slight_smile: A musíš furt ležet, nebo už ne?

pikusa - no to jsem ráda, že na srazík dorazíš :dizzy_face: jestli to panáček nestihne, tak prostě v Út máš něco veledůležitýho a dodělá to ve středu :wink: :grinning:

val - mě dávali ty čípky 2, až po tom druhým se to rozjelo ... dostala jsem ho v 10 h a pak ve 12 h

andilekir - heslo bezva, to nemůže nikdo zapomenout :wink: :sunglasses: :grinning:

Na valentynku asi úplněk nezabral, neb ještě žádná sms :confused:

leni - no škoda škoda :frowning2: ale ať se z toho Lucinka hlavně co nejdřív dostane a moc jí to netrápí berušku :wink:
13. pro 2008 v 09:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Val,ty ale napínáš všechny tady a Filípek teda taky :grinning:
Andarko,potkáme se :grinning: :grinning: mám tam být v 9.40 :grinning: :grinning: a na cukrovku jdu ted 18.12 :unamused:
Mori,jo jo ale myslím,že to stihne ne?????No musí :wink:
13. pro 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky,
jste hodný,že na mě myslíte,ale ten náš Filípek se prostě asi šlechtí :slight_smile:
úplněk na mě vůůbec nezabral.

Mori, noo já bych byla ráda,kdyby na mě ty čípky hnedka zabraly,abych tam třeba neležela dva dny a nečekala,kdy se to rozjede.
chtěla bych už v pondlěí rodit,když jsme se do týhle doby nedočkala

tak zatím papa
13. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, doufam ze vam nebude vadit kdyz taky dorazim :slight_smile: da se tam zajet s kocarkem??
14. pro 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak jsem trochu šmírovala(snad se Val nebude zlobit) a koukla jsem do diskuze Na koníka 6(psala, že tam bude určitě o ní info). Už je v proodnici, píchli jí vodu a už má prý i kontrakce.Tak to vypadá, že bude Filípek už dneska na světě.
14. pro 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
helenko,taky šmíruju a čtu co poslala Val za SMS holkám.......tak snad bude mít prcka brzy u sebe :grinning:
Heresto,jo jo dá se s kočárkem,je tam výtah
14. pro 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juu Val uz brzo bude mit prcka :dizzy_face:

Pikusko - uvidime se,pujde se mnou i manzel podivat na prcka :slight_smile:

Mori - no lezet mam, kvuli tomu cipku :unamused: no neba mne to,ale co nadelam,ze? :confounded:
14. pro 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,jo jo jen at jde s tebou :wink: já ted budu asi bez UTZ,ale to neva,2.1.jedu na 4D do Liberce,tak ho uvidím :slight_smile:
14. pro 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já stíhám jen nakukovat co Val a čtu už je to tuuuuu!!! Jak jí píchli vodu tak bude co nevidět Filipek na svetě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Se srazíkem v úterý furt nevím, Péťa měl kašel, nebyli jsme ani na očkování, už jen občas odkašlává tak uvidíme. :pensive:
Dopatlávám cukroví, pak jen koule a hotovo :sunglasses:
Já zírám holky kolik tt už tam máte....to je úplně neuvěřitelný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Opatrujte se :wink:
14. pro 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Val už to má za sebou, malý se nakonec narodil císařem.

Val, moc moc moc gratuluji :wink: a přeji hodně zdravíčka Tobě i bobíškovi :wink:
14. pro 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jooooooo! Mori než nám to sem napíše :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to zkopíruju

AHOJ HOLKY,JSEM PO CISAŘI.BYLY OZVY JEN 96.TAK TO PO TŘECH HODINÁCH NABARALO RYCHLOST,ZE JSEM SE BÁLA,ŽE SE MNALÝMU NĚCO STALO.JEŠTĚ JSEM HO NEVIDĚLA.VÁŽÍ 3980G A MĚŘÍ 53CM.

Filípek je jak Péťa...jen o pár gramů větší :slight_smile:
Hlavně že jsou vpořádku!!!

Valentýnko moc moc gratulujeme!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. pro 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee Valentyynce moc gratuluju k poradnymu chlapakovi :slight_smile: At vam dela jenom samou radost :dizzy_face:
14. pro 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hokly sorry, my byli v Liberci a přijeli jsme až večer :sweat_smile: Ještě vám přepíšu sms co psala val mě ...

13:19 h
Tak mi začla odtékat voda po 11, tak jsem už na porodnim. Pichli mi plodovku a od ty doby začly bolesti. Čekam až to vypukne.

19:42 h
Tak Filípek už je na světě po cisařskym řezu, nastaly komplikace se srdickem. Váží 3.980 g a měří 53 cm a je vlasatej.

Takže moc moc moc novopečené mamince gratuluju !!! Chlapák je to pořádnej :slight_smile: už se těším na foto :grinning:

heresta - rozhodně nikomu nebude vadit když s Yvonkou dorazíte !!! naopak, určitě všechny budou rády :slight_smile: že vás obě poznáme osobně :wink:

andara - to věřím, že to je otrava :unamused: ale co by jsme pro ty prcky neudělaly, že jo :wink:

my jeli dnes do Lbc nakoupit, chtěla jsem si koupit tu tašku - líbila se mi jen 1 v Tescu, ale měla bohužel krátké uši, což mi na nošení k zimní bundě moc nevyhovuje ... no ale Káje jsem koupila v KIK zimní bundu na příští rok :grinning: a nějaké vánoční dekorace v Jysku - no všude slevy, tak jsem nemohla odolat :wink: :grinning: Taky jsme byli pooprvé v Makru - tam jsme koupili Káje panenku po který už koukám asi od léta, měli ji levně (ale schováme až na narozky či svátek ... už toho má moc).
14. pro 2008 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek