Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
andilekir
14. pro 2008
Ahojky holky!
mori moc díky za sms. 😉 😉
no hurá Filípek je na světě, no konečně se Val dočkala, tak moc moc gratulací a doufám, že uvidíme brzo fotečky, no a hlavně ať jsou oba zdraví a v pohodě!!!! x-) x-) x-) x-)
My taky jezdili po nákupech a návštěvách, tak jsem se sem vůbec nedostala. Včera v Lbc ještě dokoupit poslední dárečky a dneska u tchýně. :-S 😉
pikusa
15. pro 2008
Ahoj holky,
tak Val moc moc gratuluju k mimískovi Filípkovi a ta je vše v pořádku a vy brzy doma 😃
jjj26
15. pro 2008
Ahojky všem,Val moc velká gratulace k velkému chlapíkovi.Přeji moc zrdavíčka a jen to nej co jiného když už je prdelka na světě a ted už z něj máma ani táta nespustí očíčka jak se na něj těšili. 🙂 Jinak je to pěkný cvalíček ikdyž zase je i hodně dlouhý.Hlavně aby jsi měla dost mlíčka a mohla jsi kojit je to něco krásného když je mimčo přisáté a pije z tebe,to pouto je ještě silnější a vřelejší 😉
Jméno jste vybrali pěkné,taky jsem puvodně chtěla Filípka a le manželovi se nelíbilo.
Doufám,že sem dáš co nejdříve nějaké fotky aby jsme mohli malého okoknout 🙂
moriautor
15. pro 2008
Tak jak zítra mamči? Kdo dorazí? Kája už je OK, tak my určo dovalíme 🙂 těšíme se na vás !!! 😃 Jo a foťáky s sebou ju 😉
jojinkacl
15. pro 2008
Hezký den,
již někdy v říjnu jsem dostala pozvání sem mezi Vás, ale zjistila jsem to až dnes při pročítání Emimina. 😞 Tak jsem Vás s úspěchem našla.. 🙂 Snad Vám nebude vadit když se sem k Vám přidám.
Jsem z CL a mám dvouletou dcerku a druhého mimíse na cestě. 🙂
moriautor
15. pro 2008
jojinkacl - jasně že nebude vadit, když se k nám přidáš 🙂 Vítám tě tu a určo zajdi mezi nás časjtěji 😉 😃 A jak se jmenuješ? Já jsem Marcela a bydlím ve Stráži pod Ralskem.
Pokud bys měla chuť a čas, tak zítra máme od 14 h srazík v Unionce v ČL a pak se chcem jít s dětma podívat na ten kamion Coca Coli - věřím, že i ostatní tě rádi poznají hned osobně 😉
jojinkacl
15. pro 2008
mori - děkuji za přivítání. 🙂 Já pořád koukám na Tvoji fotečku a řikám si že jsme Tě už někde viděla, a jak jsi napsala své jméno, tak mi to docvaklo.. 😉 nějaký čas jsem navštěvovala diskuzi na MMB, tak my se vlastně "známe" 🙂
Jinak teda jmenuji se Hana a jsem ze Špičáku.
O srazíku jsem se tu teď dočetla, a moc ráda bych Vás poznala osobně, ale bohužel jsem teď poměrně dost nastydlá a nerada bych někoho nakazila. Na ten kamion se sice chystáme s manžou, ale není to ještě vůbec jisté, až podle toho jak mi zítra bude. :-|
moriautor
15. pro 2008
jojinkacl - fakt jo 😃 a pod jakou přezdívkou tam jsi, ať si to připomenu 😉 já tam chodím pořád 😃
jojinkacl
15. pro 2008
Marcel, jsem tam Hana T. (Jojinka). Chodila jsem tam asi někdy začátkem léta, teda alespoň myslím. Pak přes léto nějak nebyl čas a pak přišli těhu blivno stavy, tak zase nebyla nějak vůle. :-| Tak si mě možná ani moc nepamatuješ. 😉
helenkaa
15. pro 2008
jojinkacl, taky Tě vítám 😉
pikusa
15. pro 2008
Jojinko,to jsem ráda,že jsem tě přetáhla z emimina sem k nám 🙂 ahoj 😃
A já dorazím....teda zatím to tak vypadá 😉
moriautor
15. pro 2008
jojinkacl - jukla jsem na fotky a podle Aničky jsem si už vzpoměla 😉 🙂
jojinkacl
15. pro 2008
helenkaa - děkuji za přivítání 🙂
pikusa - jj taky jsem ráda, jen mi to teda trvalo no.. :-x 😃
Marcel - poznala si podle tý čokoládový slečny, že. 😃 to se nedá zapomenout. 😃
pikusa
15. pro 2008
Jojinko,pozdě,ale přece 😃
moriautor
15. pro 2008
jojinkac - no spíš podle té co máš ve vizitce 😉
jojinkacl
15. pro 2008
pikusa - no hlavně že jsme ten vzkaz od Tebe našla. 🙂
Marcel - tak to jo
pikusa
15. pro 2008
Jolinko,no to je moc dobře,já už pomalu zase zapoměla že jsem ti tam psala 😃
jojinkacl
15. pro 2008
pikusa - hehe, tak to je taky dobrý, ale není se čemu divit, je to už skoro čtvrt roku. Tak hlavně že jsme se domluvily. 😃
perada
15. pro 2008
Hani ahojky x-)
Holky my srazík asi opět vynecháme...P pořád pokašlává 😞 Bych si vyčítala kdyby náhodou někoho nakazil...nekašle často a nějak hrozně, ale raději... 😞 Jestli to manžel zvládne časově, tak zítra bysme se alespoň mohly pozdravit u kamionu 🙂
jojinkacl
15. pro 2008
Ahojky,
teda ten svět (Lípa/net) je ale malej.. 😃 😃
andara
15. pro 2008
Vitam te Jojinko 😉
heresta
15. pro 2008
Taky moc gratuluju k Filipkovi!!!! 😃 😃
perada
15. pro 2008
Hani teĎ jsem si všimla, že už jsi 21 tt jo??? =-) Páááni, myslela jsem že jsi nějak v načátku 😎
perada
15. pro 2008
Heresto tak co Yvonka? Už je zdravá?
jojinkacl
15. pro 2008
Radko, no já si připadám pořád jako na začátku (až na to břicho 😃 ), ale ty týdny nějak skáčou nahoru, taky se mi to nějak nezdá.. =-) 😃
perada
15. pro 2008
😃 😃 Všechno to letí. Jste rádi, že to bude kluk? 🙂 Petr chce druhý holku, mě je to tak nějak jedno, ale kdybych si mohla vybrat 😃 tak asi zase kluka 😉
Anička má dneska narozeniny dle pasu, že??? Gratulujuu! x-)
heresta
15. pro 2008
perada: da se rict ze ano 😃

Zitra snad dorazim, teda urcite dorazim tesim se na vas
perada
15. pro 2008
Tak to je fajn 🙂 Snad budete mít dlouho klid 😉

Já se taky těšila, tak holt v novým roce :-S . Holky, zítra si to užijte!
Jdu chystat koupel.
jojinkacl
15. pro 2008
No manža je rád, že nebude jedinný chlpa v rodině. 🙂 mě to bylo celkem jedno jestli holka nebo kluk, ikdyž tak holka rochu vedla.. :-N
jj ANička má dnes dva roky.. 🙂 A děkuje za přání..
jojinkacl
15. pro 2008
sem chtěla napsat: jedinný chlap.. nějak na to už dnes nevidím.. =-)

Začni psát odpověď...

Odešli