• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
mori moc díky za sms. :wink: :wink:
no hurá Filípek je na světě, no konečně se Val dočkala, tak moc moc gratulací a doufám, že uvidíme brzo fotečky, no a hlavně ať jsou oba zdraví a v pohodě!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
My taky jezdili po nákupech a návštěvách, tak jsem se sem vůbec nedostala. Včera v Lbc ještě dokoupit poslední dárečky a dneska u tchýně. :confounded: :wink:
14. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Val moc moc gratuluju k mimískovi Filípkovi a ta je vše v pořádku a vy brzy doma :grinning:
15. pro 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,Val moc velká gratulace k velkému chlapíkovi.Přeji moc zrdavíčka a jen to nej co jiného když už je prdelka na světě a ted už z něj máma ani táta nespustí očíčka jak se na něj těšili. :slight_smile: Jinak je to pěkný cvalíček ikdyž zase je i hodně dlouhý.Hlavně aby jsi měla dost mlíčka a mohla jsi kojit je to něco krásného když je mimčo přisáté a pije z tebe,to pouto je ještě silnější a vřelejší :wink:
Jméno jste vybrali pěkné,taky jsem puvodně chtěla Filípka a le manželovi se nelíbilo.
Doufám,že sem dáš co nejdříve nějaké fotky aby jsme mohli malého okoknout :slight_smile:
15. pro 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jak zítra mamči? Kdo dorazí? Kája už je OK, tak my určo dovalíme :slight_smile: těšíme se na vás !!! :grinning: Jo a foťáky s sebou ju :wink:
15. pro 2008 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký den,
již někdy v říjnu jsem dostala pozvání sem mezi Vás, ale zjistila jsem to až dnes při pročítání Emimina. :frowning2: Tak jsem Vás s úspěchem našla.. :slight_smile: Snad Vám nebude vadit když se sem k Vám přidám.
Jsem z CL a mám dvouletou dcerku a druhého mimíse na cestě. :slight_smile:
15. pro 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinkacl - jasně že nebude vadit, když se k nám přidáš :slight_smile: Vítám tě tu a určo zajdi mezi nás časjtěji :wink: :grinning: A jak se jmenuješ? Já jsem Marcela a bydlím ve Stráži pod Ralskem.
Pokud bys měla chuť a čas, tak zítra máme od 14 h srazík v Unionce v ČL a pak se chcem jít s dětma podívat na ten kamion Coca Coli - věřím, že i ostatní tě rádi poznají hned osobně :wink:
15. pro 2008 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - děkuji za přivítání. :slight_smile: Já pořád koukám na Tvoji fotečku a řikám si že jsme Tě už někde viděla, a jak jsi napsala své jméno, tak mi to docvaklo.. :wink: nějaký čas jsem navštěvovala diskuzi na MMB, tak my se vlastně "známe" :slight_smile:
Jinak teda jmenuji se Hana a jsem ze Špičáku.
O srazíku jsem se tu teď dočetla, a moc ráda bych Vás poznala osobně, ale bohužel jsem teď poměrně dost nastydlá a nerada bych někoho nakazila. Na ten kamion se sice chystáme s manžou, ale není to ještě vůbec jisté, až podle toho jak mi zítra bude. :unamused:
15. pro 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinkacl - fakt jo :grinning: a pod jakou přezdívkou tam jsi, ať si to připomenu :wink: já tam chodím pořád :grinning:
15. pro 2008 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, jsem tam Hana T. (Jojinka). Chodila jsem tam asi někdy začátkem léta, teda alespoň myslím. Pak přes léto nějak nebyl čas a pak přišli těhu blivno stavy, tak zase nebyla nějak vůle. :unamused: Tak si mě možná ani moc nepamatuješ. :wink:
15. pro 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojinkacl, taky Tě vítám :wink:
15. pro 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko,to jsem ráda,že jsem tě přetáhla z emimina sem k nám :slight_smile: ahoj :grinning:
A já dorazím....teda zatím to tak vypadá :wink:
15. pro 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinkacl - jukla jsem na fotky a podle Aničky jsem si už vzpoměla :wink: :slight_smile:
15. pro 2008 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
helenkaa - děkuji za přivítání :slight_smile:
pikusa - jj taky jsem ráda, jen mi to teda trvalo no.. :zipper_mouth: :grinning:
Marcel - poznala si podle tý čokoládový slečny, že. :grinning: to se nedá zapomenout. :grinning:
15. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko,pozdě,ale přece :grinning:
15. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinkac - no spíš podle té co máš ve vizitce :wink:
15. pro 2008 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa - no hlavně že jsme ten vzkaz od Tebe našla. :slight_smile:
Marcel - tak to jo
15. pro 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jolinko,no to je moc dobře,já už pomalu zase zapoměla že jsem ti tam psala :grinning:
15. pro 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa - hehe, tak to je taky dobrý, ale není se čemu divit, je to už skoro čtvrt roku. Tak hlavně že jsme se domluvily. :grinning:
15. pro 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani ahojky :dizzy_face:
Holky my srazík asi opět vynecháme...P pořád pokašlává :frowning2: Bych si vyčítala kdyby náhodou někoho nakazil...nekašle často a nějak hrozně, ale raději... :frowning2: Jestli to manžel zvládne časově, tak zítra bysme se alespoň mohly pozdravit u kamionu :slight_smile:
15. pro 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda ten svět (Lípa/net) je ale malej.. :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vitam te Jojinko :wink:
15. pro 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky moc gratuluju k Filipkovi!!!! :grinning: :grinning:
15. pro 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hani teĎ jsem si všimla, že už jsi 21 tt jo??? :confused: Páááni, myslela jsem že jsi nějak v načátku :sunglasses:
15. pro 2008 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto tak co Yvonka? Už je zdravá?
15. pro 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radko, no já si připadám pořád jako na začátku (až na to břicho :grinning: ), ale ty týdny nějak skáčou nahoru, taky se mi to nějak nezdá.. :confused: :grinning:
15. pro 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Všechno to letí. Jste rádi, že to bude kluk? :slight_smile: Petr chce druhý holku, mě je to tak nějak jedno, ale kdybych si mohla vybrat :grinning: tak asi zase kluka :wink:
Anička má dneska narozeniny dle pasu, že??? Gratulujuu! :dizzy_face:
15. pro 2008 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
perada: da se rict ze ano :grinning:

Zitra snad dorazim, teda urcite dorazim tesim se na vas
15. pro 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn :slight_smile: Snad budete mít dlouho klid :wink:

Já se taky těšila, tak holt v novým roce :confounded: . Holky, zítra si to užijte!
Jdu chystat koupel.
15. pro 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manža je rád, že nebude jedinný chlpa v rodině. :slight_smile: mě to bylo celkem jedno jestli holka nebo kluk, ikdyž tak holka rochu vedla.. :sweat_smile:
jj ANička má dnes dva roky.. :slight_smile: A děkuje za přání..
15. pro 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem chtěla napsat: jedinný chlap.. nějak na to už dnes nevidím.. :confused:
15. pro 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek