Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

Najde se tady nějaká těhulka nebo maminka z Českolipska?
moriautor
15. pro 2008
jojinkacl - tak to já se připojuju a taky gratuluju k 2. narozkám 🙂 Co prďolka hezkýho dostala? x-) Teda Aník má vlásků :-o 😃 to Kája má furt pár chlupů na hlavě 😃
jojinkacl
15. pro 2008
Marcel, děkujeme. 🙂
no dostala dárky spíše od rodiny (má těch hraček už mraky) , od nás jen maličkosti jako sponky do vlasů, dřevěné puzzle a náramek na ruku. Jinak dárků bylo spousty, od plyšáků, po nákladní auto až po boby.. 😉
Anďa se už vlasatá narodila, měla pěkný háro a pořád jí vlásky pěkně houstnou, nenechá se ostříhat, tak vybojuju vždy jen ustřižení ofiny. 🙂
smidlikacek
15. pro 2008
Ahojky,já bych se mezi vás taky ráda připojila.Já jsem z Práchně u Nového Boru....Mám dvě holčičky 2.5 roku a 6.měsíců... 🙂 🙂 🙂
moriautor
15. pro 2008
smidlikacek - ahoj! I tebe tady vítám 🙂 To je bezva - za dnešek seš druhá nová příchozí x-) Super že nás přibívá 😃 Určitě ses dočetla o zítřejším srazíku ... tak pokud máš čas a chuť, tak zítra s holčičkama doraž do Unionky 😉 🙂
Jinak já jsem ze Stráže pod Ralskem 🙂
jjj26
15. pro 2008
Ahoj holky tak jsem napsala tak dlouhou zprávu a najednou kouká když jí chci odeslat že mi někam utekla a nikde není.To jsem z toho blázen,tuky tuk 😞
Tak znovu,vítám všechny nové maminky a určitě jsme všechny rádi,že jste se k nám přidali.Malé Aničce od jojinkacl přeji vše nej k narozeninám hlavně zdravíčko a musím se pochlubit,že má svátek na moje narozeniny,ale to jen mezi řečí. 😉
My zítra taky dorazíme a bereme s sebou herestu takže o další mamču na srazu více. 🙂
smidlikacek-ahoj neznáš náhodou z Práchně Filingerovi,mají dvě holky obě už dospělé?Jedna je Iva a druhá Lenka a ta se mnou chodila na učnák. 😉
jojinkacl
15. pro 2008
jjj26 - takže my děkujeme za přání 🙂 no vidíš jaká náhodička.. 🙂
helenkaa
15. pro 2008
Smidlikacek-vítám Tě 😉
Já jsem z Rumburku 😉 😃
Aničce blahopřeji k dneššním narozeninkám 😉
jojinkacl
15. pro 2008
jj helenkaa moc děkujeme, Andě zítra vyřídím.. 😉
moriautor
16. pro 2008
Tak jak dnes? Zatím potvrdily účast: já, jjj26, pikusa, heresta
helenkaa
16. pro 2008
Mori, já bohužel ne, měla bych tam s Tondou peklo, snad se setkáme až někdy příští rok, až to s ním bude lepší.
moriautor
16. pro 2008
helenkaa - jj, vím, že až po novém roce 😉 fakt to je takovej divoch jo ? =-) 😃
helenkaa
16. pro 2008
no, hlavně by mi pořád utíkal mezi stolky(jak to tam není zadělané), je strašně živý a když není po jeho, tak se strašně vzteká až přestane dýchat(a to musím zakročit). no, snad se trochu časem zklidní.
moriautor
16. pro 2008
helenkaa - to je až o strach co, když přestává přitom dýchat 😞 :-| chjo, ty děti nám někdy dávat zabrat ...

Tak jsem Kájušku dala do postýlky s mlíkem, ale je tam nějak živo ... spala dnes do 7.30 h, což je déle než obvykle ... aspoň na hoďku kdyby zabarala. Po 12 h jdem na bus, tak potřebuju aby usnula teď ... Jak jí to mám vysvětlit ??? :-N 😃 😃 😃
pikusa
16. pro 2008
Mori,řekni,že jede za tetama z koníka a musí hajat a spinkat 🙂
moriautor
16. pro 2008
pikus - no teď furt na mě volala mami, mami, mami ... tak jsem tam šla, řekla jsem ať udělá hají a odpočívá a ona poslechla =-) 😎 😃 no uvidíme ale na jak dlouho, že jo 😃 To je prostě vždy naschvál, když se jednou za čas, někam káme vypravit 😕

Holky kdo tam budete dřív? My dorazíme do ČL busem ve 13.30 h k Lipce
moriautor
16. pro 2008
Tady píšou něco o val - úplně nahoře ten příspěvek:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...
pikusa
16. pro 2008
Tak teda chudinka prcek malinkej.........
Ted se mi udělalo nějak nedobže,tak se jdu na chvíli natáhnout,snad to bude dobrý.......
helenkaa
16. pro 2008
Jejda, no snad se mu to brzy zahojí a bude mít tvářičku zase v pořádku.
Val, myslíme na Vás 😉
moriautor
16. pro 2008
Tak u nás se nespalo ... :-| to si dáchne jen na chvilku v buse, teda snad =-)

pikus - jéje, doufám, že ti bude OK 😉

my se půjdem za chvilku oblékat a poběžíme na bus 🙂 tak zatial děvčátka a odpo se s některými uvidíme x-)
andara
16. pro 2008
Tak holky,pekne si to uzijte a vsechny vas zdravim aspon na dalku 😉 Dnes rano mi psal manzel,ze ten Coca Cola kamion parkuje u nich v praci (dela dispecera v Ewalsu) 😃

Filipkovi se tvaricka urcite rychle zahoji 😉 Uz aby byli doma,tam je nejlip.

Pikusko - pekny brisko mas,takovy kulatoucky,mne porad prijde, ze mam spek 😃
jojinkacl
16. pro 2008
Ahojek, tak si to dnešní srážení užijte. 🙂
pikusa
16. pro 2008
Ahoj,tak jsem ted psala Mori SMS,je mi nedobře...nějak se bojím vzdálit od WC :-| takže bohužel.....srazík mě zase mine.
Andarko,jo včera večer mě fotil miláček 🙂
andilekir
16. pro 2008
Ahojky holky!
vítám nové členy, je fajn, že se takhle hezky rozrůstáme, alespoň je pořád o čem si povídat.
Moc mě mrzí, že nám srazík dnes nevyšel, Elenka dostala v noci teplotu a tak jsme to raděj neriskovali, škoda. No snad příště, doufám že jste si to pořádně užili a kamion byl taky fajn. :-N :-N

jé teď jsem si přečetla o Filípkovi od Val, chuděrka malej, takhle ho polekat, když ještě není ani pořádně rozkoukanej, snad je už vše v pořádku a brzy se mu to zahojí.

andar - manžel před rokem a něco taky pracoval v Ewalsu jako dispečer, třeba se kluci znají 😉 😉
ceskolipsko
16. pro 2008
BAF, máte tam fotečky 🙂
moriautor
16. pro 2008
Tak jsme se sešly tentokrát jen 3 😞 a já tam čekala 45 min. sama, holky měly zpoždění. Ale Kájuš se nenudila, bezva si pohrála x-) Yvonka je drobísek malinkej lehoučkej krásnej 🙂 a byla moc hodňoučká 🙂
Tak snad po novém roce budou všichni zdraví a sejde se nás více 😉 Tak ty svoje dětičky hezky kurýrujte 😉 😃
Na náměstí jsme se podívat šly, ale byl tam šílenej dav ... nebylo nic vidět, ani slyšet, tak jsme to s Janou obrátily a šly pryč ... Káje se v tom davu ani nelíbilo (se jí nedivím tedy).

pikusa - tak jak je? Je to už lepší? Teda koukám, že pěkně rostete 😃 pěknej pupík 😉 A co pohyby? už jistě kope že? 😃

andilekir - tam sms mi nedorazila :-x Jak je Elence, už teplotku nemá? To zimní období je hrozný na ty nemoci :-|
beruskaveruska
16. pro 2008
ahoj tak jsem vaší kolegynce jjj26 poslala fotečky Filípka od Val mějte se fajn Věra 😉
beruskaveruska
17. pro 2008
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbum...

prozatím jsem hodila fotky k sobě do alba než bude mít Val čas hodit je k sobě. Tak se konečně můžete pokochat Filípkem 🙂
helenkaa
17. pro 2008
Holky, fotkx super a určitě bylo fajn i přesto, že jste tam byly jenom 3. Už se moc těším, až budeme moci přijet na srazík i my 😉 snad to bude brzy.
helenkaa
17. pro 2008
Filípek je moc roztomilý x-) jejda, úplně závidím takového malého bobíška 😉
andara
17. pro 2008
Filipek je bozii, krasny mimco opravdu x-) x-)