• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
autor
jojinkacl - tak to já se připojuju a taky gratuluju k 2. narozkám :slight_smile: Co prďolka hezkýho dostala? :dizzy_face: Teda Aník má vlásků :astonished: :grinning: to Kája má furt pár chlupů na hlavě :grinning:
15. pro 2008 v 18:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcel, děkujeme. :slight_smile:
no dostala dárky spíše od rodiny (má těch hraček už mraky) , od nás jen maličkosti jako sponky do vlasů, dřevěné puzzle a náramek na ruku. Jinak dárků bylo spousty, od plyšáků, po nákladní auto až po boby.. :wink:
Anďa se už vlasatá narodila, měla pěkný háro a pořád jí vlásky pěkně houstnou, nenechá se ostříhat, tak vybojuju vždy jen ustřižení ofiny. :slight_smile:
15. pro 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já bych se mezi vás taky ráda připojila.Já jsem z Práchně u Nového Boru....Mám dvě holčičky 2.5 roku a 6.měsíců... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. pro 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
smidlikacek - ahoj! I tebe tady vítám :slight_smile: To je bezva - za dnešek seš druhá nová příchozí :dizzy_face: Super že nás přibívá :grinning: Určitě ses dočetla o zítřejším srazíku ... tak pokud máš čas a chuť, tak zítra s holčičkama doraž do Unionky :wink: :slight_smile:
Jinak já jsem ze Stráže pod Ralskem :slight_smile:
15. pro 2008 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem napsala tak dlouhou zprávu a najednou kouká když jí chci odeslat že mi někam utekla a nikde není.To jsem z toho blázen,tuky tuk :frowning2:
Tak znovu,vítám všechny nové maminky a určitě jsme všechny rádi,že jste se k nám přidali.Malé Aničce od jojinkacl přeji vše nej k narozeninám hlavně zdravíčko a musím se pochlubit,že má svátek na moje narozeniny,ale to jen mezi řečí. :wink:
My zítra taky dorazíme a bereme s sebou herestu takže o další mamču na srazu více. :slight_smile:
smidlikacek-ahoj neznáš náhodou z Práchně Filingerovi,mají dvě holky obě už dospělé?Jedna je Iva a druhá Lenka a ta se mnou chodila na učnák. :wink:
15. pro 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj26 - takže my děkujeme za přání :slight_smile: no vidíš jaká náhodička.. :slight_smile:
15. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smidlikacek-vítám Tě :wink:
Já jsem z Rumburku :wink: :grinning:
Aničce blahopřeji k dneššním narozeninkám :wink:
15. pro 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj helenkaa moc děkujeme, Andě zítra vyřídím.. :wink:
15. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jak dnes? Zatím potvrdily účast: já, jjj26, pikusa, heresta
16. pro 2008 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori, já bohužel ne, měla bych tam s Tondou peklo, snad se setkáme až někdy příští rok, až to s ním bude lepší.
16. pro 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa - jj, vím, že až po novém roce :wink: fakt to je takovej divoch jo ? :confused: :grinning:
16. pro 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, hlavně by mi pořád utíkal mezi stolky(jak to tam není zadělané), je strašně živý a když není po jeho, tak se strašně vzteká až přestane dýchat(a to musím zakročit). no, snad se trochu časem zklidní.
16. pro 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa - to je až o strach co, když přestává přitom dýchat :frowning2: :unamused: chjo, ty děti nám někdy dávat zabrat ...

Tak jsem Kájušku dala do postýlky s mlíkem, ale je tam nějak živo ... spala dnes do 7.30 h, což je déle než obvykle ... aspoň na hoďku kdyby zabarala. Po 12 h jdem na bus, tak potřebuju aby usnula teď ... Jak jí to mám vysvětlit ??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
16. pro 2008 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,řekni,že jede za tetama z koníka a musí hajat a spinkat :slight_smile:
16. pro 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikus - no teď furt na mě volala mami, mami, mami ... tak jsem tam šla, řekla jsem ať udělá hají a odpočívá a ona poslechla :confused: :sunglasses: :grinning: no uvidíme ale na jak dlouho, že jo :grinning: To je prostě vždy naschvál, když se jednou za čas, někam káme vypravit :fearful:

Holky kdo tam budete dřív? My dorazíme do ČL busem ve 13.30 h k Lipce
16. pro 2008 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady píšou něco o val - úplně nahoře ten příspěvek:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=77565&vOffset=3990&vGotoLast=1#end
16. pro 2008 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda chudinka prcek malinkej.........
Ted se mi udělalo nějak nedobže,tak se jdu na chvíli natáhnout,snad to bude dobrý.......
16. pro 2008 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, no snad se mu to brzy zahojí a bude mít tvářičku zase v pořádku.
Val, myslíme na Vás :wink:
16. pro 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás se nespalo ... :unamused: to si dáchne jen na chvilku v buse, teda snad :confused:

pikus - jéje, doufám, že ti bude OK :wink:

my se půjdem za chvilku oblékat a poběžíme na bus :slight_smile: tak zatial děvčátka a odpo se s některými uvidíme :dizzy_face:
16. pro 2008 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,pekne si to uzijte a vsechny vas zdravim aspon na dalku :wink: Dnes rano mi psal manzel,ze ten Coca Cola kamion parkuje u nich v praci (dela dispecera v Ewalsu) :grinning:

Filipkovi se tvaricka urcite rychle zahoji :wink: Uz aby byli doma,tam je nejlip.

Pikusko - pekny brisko mas,takovy kulatoucky,mne porad prijde, ze mam spek :grinning:
16. pro 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek, tak si to dnešní srážení užijte. :slight_smile:
16. pro 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak jsem ted psala Mori SMS,je mi nedobře...nějak se bojím vzdálit od WC :unamused: takže bohužel.....srazík mě zase mine.
Andarko,jo včera večer mě fotil miláček :slight_smile:
16. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
vítám nové členy, je fajn, že se takhle hezky rozrůstáme, alespoň je pořád o čem si povídat.
Moc mě mrzí, že nám srazík dnes nevyšel, Elenka dostala v noci teplotu a tak jsme to raděj neriskovali, škoda. No snad příště, doufám že jste si to pořádně užili a kamion byl taky fajn. :sweat_smile: :sweat_smile:

jé teď jsem si přečetla o Filípkovi od Val, chuděrka malej, takhle ho polekat, když ještě není ani pořádně rozkoukanej, snad je už vše v pořádku a brzy se mu to zahojí.

andar - manžel před rokem a něco taky pracoval v Ewalsu jako dispečer, třeba se kluci znají :wink: :wink:
16. pro 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAF, máte tam fotečky :slight_smile:
16. pro 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme se sešly tentokrát jen 3 :frowning2: a já tam čekala 45 min. sama, holky měly zpoždění. Ale Kájuš se nenudila, bezva si pohrála :dizzy_face: Yvonka je drobísek malinkej lehoučkej krásnej :slight_smile: a byla moc hodňoučká :slight_smile:
Tak snad po novém roce budou všichni zdraví a sejde se nás více :wink: Tak ty svoje dětičky hezky kurýrujte :wink: :grinning:
Na náměstí jsme se podívat šly, ale byl tam šílenej dav ... nebylo nic vidět, ani slyšet, tak jsme to s Janou obrátily a šly pryč ... Káje se v tom davu ani nelíbilo (se jí nedivím tedy).

pikusa - tak jak je? Je to už lepší? Teda koukám, že pěkně rostete :grinning: pěknej pupík :wink: A co pohyby? už jistě kope že? :grinning:

andilekir - tam sms mi nedorazila :zipper_mouth: Jak je Elence, už teplotku nemá? To zimní období je hrozný na ty nemoci :unamused:
16. pro 2008 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem vaší kolegynce jjj26 poslala fotečky Filípka od Val mějte se fajn Věra :wink:
16. pro 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=257087&vReferer=

prozatím jsem hodila fotky k sobě do alba než bude mít Val čas hodit je k sobě. Tak se konečně můžete pokochat Filípkem :slight_smile:
17. pro 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, fotkx super a určitě bylo fajn i přesto, že jste tam byly jenom 3. Už se moc těším, až budeme moci přijet na srazík i my :wink: snad to bude brzy.
17. pro 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filípek je moc roztomilý :dizzy_face: jejda, úplně závidím takového malého bobíška :wink:
17. pro 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filipek je bozii, krasny mimco opravdu :dizzy_face: :dizzy_face:
17. pro 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek