• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Ahojky holky!
Mori - Elenka je už dobra, nasadili jsme Nurofen a ani rýma ani nic jiného naštěstí není, jen trošku chrchlá, takže tam nějaký bacilky jsou,a le doufám, že se z toho brzy dostaneme, počasí je pěkný hnus, dnes tu mrholilo, tak to tomu moc nepřidá.
Koukám, zase se vás sešlo pěkně málo, to musel mít číšník radost, když tam byly objednané dva stoly a vy jen tři. No snad příště už to bude lepší a bude nás víc.

Filípek je opravdu krásný, no hezky se Val vyfešákoval, jen škoda, že ho pořezali.

Já dneska dodělám poslední cukroví a to vosí hnízda a mám hotovo, ještě teda vaječňák. No byla jsem pilná, mám 18 druhů cukroví, ale ti dva mí chlapáci na ně tajně chodí, tak nevím jestli vydrží. :wink: :wink:
17. pro 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - to je fajn, že je líp. S tím počasím blbý, včera tady taky mrholilo, když jsme byli venku a když jsme šly domů, tak rovnou pršelo :unamused:
Ono tam bylo málo lidí v Unince, tak se nic nedělo, že tam mám o stůl navíc ... já mu říkala, že děti omarodily :wink: Jinak bysme samo stůl rádi předaly ...
Ty seš pilná kuchtička, takových druhů :astonished: :slight_smile:

U nás v "únorovkách" to vypadá že se dnes bude rodit :slight_smile: tak to budu celý den jak na trní :grinning:
18. pro 2008 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak ještě včera mi bylo tak nějak divně,asi tlak,dnes už dobrý,byla jsem ráno na té těhu cukrovce.A výsledky budou až 29.u dr.tak ještě můžu jíst :grinning: pak se uvidí :slight_smile:
Mori,jo jo matyášek se projevuje :slight_smile:
A Filípek je kouzelnej :slight_smile:
18. pro 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojek,
andilekir - takových druhů? jsi pylná jako včelička.. :slight_smile: já dělala 6 druhů a nevím kdo to bude jíst.. :grinning: No jeden druh už mi snědl pes, když ho tím Anďa nakrmila.. :rolling_eyes:
mori - příští sraz už bude určitě lepší, co se počtu příchozích týče. :slight_smile:
a vlastně, jak často se srážíte? :slight_smile:
pikusa - to neřeknou výsledky hned? mě čekají odběry hned začátkem ledna, myslím že devátého. :confounded: prý je to docela nechutné, ten rozpuštěný glukopur. No uvidíme. :slight_smile:
18. pro 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinkacl - od září to je pravidelně 1x za měsíc :slight_smile: což je fajn :wink:
Tobě tes na cukrovku v 1. těhu nedělali? Mě teda jo a moc doře si ten hnus pamatuju :zipper_mouth: jako 3x jsem tam myslela, že půjdu ...
18. pro 2008 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori - Já se teď hodně divila že mě někam posílají. V prvním těhu jsem šla normálně na gyndu, sestra mi na lačno vzala krev, pak jsem si šla na dvě hodky sednout do čekárny, dala si snídani a pak mi píchla krev znova, a to bylo vše. O tomto testu jak se pije ten hnus jsem slyšela od jiných těhulek. Ale myslím že to není až tak nutné, no nevím no.
18. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak ty srazy takhle jsou fajn. :slight_smile:
18. pro 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
No já cukroví peču ráda a taky ráda zdobím, vždy se u toho vyřádím. :grinning: :grinning: :grinning: Mám ho dané v krabicích v garáži a taky mám strach aby mi ho psi nezdlábli, mají zákaz se k němu přibližovat. :grinning: :sweat_smile:

Normálně, mě ten sladkej fujtajbl na zjištění té cukrovky chutnal, jen mi dělalo problém vypít to najednou. Ale když jsem čekala Míšu, tak nic takového se ještě nezjišťovalo, jen se brala krev.
18. pro 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir - no náš pes má taky zákaz i Anďa má zákaz a stejně je mi to k ničemu... :grinning: dělají si co chtějí.
18. pro 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten sladký jejich koktejl :grinning: není tak strašný,dá se to :slight_smile: jen jsem pak měla už docela hlad a žízen,další odběr byl v půl 10................
18. pro 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa - a na kolikátou jsi tam byla? Vůbec nevím jak dlouho se pak čeká. :unamused:
18. pro 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - tak mě to přišlo hrozný dost :zipper_mouth: :grinning: no každý má jiný chuťový buňky, že jo ... mejm to nejede ani trošku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak já právě peču štrůdl ... včera jsem dostala od mamky tašku jablek, tak abych to spotřebovala, bo to nemám kam dát
18. pro 2008 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Jojinko,byla jsem tam ráno na 7,hned mi vzali krev,hnus se pil v půl 8 a v půl 10 další odběr.No a výsledky mi teda neřekli hned......musela s tím do laboratoře.
Mori,tak já pekla 4 šišky a byly hned pryč a zase jsem dostala jablka,takže bude další štrůdl.Ale já si pro sebe dělám tvarohový :slight_smile:
19. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Včera jsme měli náročný den-náš pejsek měl záchvat(něco jako u lidí epileptický) :cry:
Jsem byla vyřízená, ale snad se to nebude opakovat moc často.

Vánoce se kvapem blíží, ale já se docela těším, až bude po, všude je shon a blázinec.
20. pro 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc se omlouvám že jsme nedorazily na srazík... Nějak jsem nestíhala. Pekla jsem 70 kg cukroví :grinning: Holky mám zajímavou nabídku. Moje známá je finanční poradkyně. Zaobírá se všemi smlouvami (pojištění, spoření, půjčky...) Ona je všechny prolustruje a zjistí zda je to pro vás výhodné nebo ne, a pomůže vám najít lepší řešení. Je to vše zadarmo. Neváhejte, Nám moc pomohla. Pošlete mi vaše telefonní čísla, ona Vám zavolá a domluvíte se co dál...
Helenkaa : Minulý týden dostal náš jezevčík podobný záchvat. Uplně strnul, cukal se a z tlamy mu lezla pěna... No a za 10 min. byl fit. Prý se to často stává když ho něco rozruší a nebo když dostane vylágoš... (nám běhal k sousedům za fenkou, a tak asi dostal) :unamused:
Jíťo strašně moc gratulujeme k Filípkovi :dizzy_face:
21. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. pro 2008 v 09:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuu moc pekny Marcelko,dekujeme :wink:
22. pro 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky, tak ještě že jsme na srazu nebyly, u ANičky propukla chřipka jak brno. :( a já ještě ani nemám nakoupené všechny dárky, tak snad zítra se dostanu sama do města.
pikusa - díky za info. :slight_smile:
Marcel - moooc pěkné a děkujeme.. :slight_smile:
No kdybych se sem už nedostala tak přeji všem krásné a hlavně veselé Vánoce.. :wink: :wink:
22. pro 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jdu Vám popřát krásné Vánoce a at jsou hlavně v klidu a v pohodě s těma co máte nejraději :wink:
22. pro 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych Vám taky chtěla popřát klidné prožití vánočních svátků, hodně zdravíčka Vám i dětem a partnerům dobrou a stálou práci!
22. pro 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, běžím vám taky popřát veselé Vánoce, prožijte je v klidu a spokojenosti :dizzy_face:
22. pro 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Mori to je moc krásné přáníčko, děkujeme! Taky všem přejeme krásné vánoční svátky v klídku a pohodičce a hodně bohatého Ježíška!!!
Doufám, že už máte vše jakž takž hotové a když ne, že se kvůli tomu nestresujete :sunglasses: :sunglasses: .
22. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky moc sem teď nechodím za což se omlouvám, ale i tak mi dovolte popřát Vám kouzelné Vánoce a hodně zdravíčka v Novém roce 2009! :slight_smile: Nastávající maminkám zdrvá a krásná děťátka.
P.S.: Občas si to tady čtu a přeji nově narozeným mimískům hodně zdraví. Už pomalu začínáme plánovat druhé mimi!!! Páááá
22. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJ HOLKY OMLOUVÁM SE,ŽE JSEM TU TED DLOUHO NEBYLA,ALE MÁM S hONZÍKEM ZÁNĚT PRUDUŠEK TAKŽE SE OBA LÉČÍME ALE ZATÍM NIC MOC LEPŠÍHO.
PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE A NOVÝ ROK A TĚHULKA VŠECHNY VÝSLEDKY V POŘÁDKU :slight_smile:
24. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, moc se omlouvam ale driv jsem se sem nedostala :frowning2: minulej patek jsme byli u dr a mame uz 5100g a 57 cm :grinning: jo a prvni ockovani, sikulka Yvca ani nebulela :slight_smile:

Jake byli Vanoce?? U nas dobry akorat je yvca prospala :grinning:
25. pro 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak jak trávíte svátky, doufám, že v pohodě a klidu.
Val už je s malým určo doma, snad se brzy ozve a dá vědět jak je.
jjj - na vás si pěkně zasedly bacily, tak ať vás zase brzy pustí!!!! A ať jste zdraví!!!!

heresto - Yvonka je šikulka, tak hlavně ať dobře přibírá, aby jste nemuseli už do nemocnice.

U nás byl Ježíšek super, Elenka to vydržela až do 21.30 a ani se jí ještě nechtělo moc spát, největší úspch měla nakonec halda balících papírů, pěkně si v tom lebedila a přebírala a házela, bylo to moc hezký. :grinning: :grinning: :grinning: Příští rok, už to bude zase o chlup lepší. :wink: :wink:.
V pondělí musím objednat dort, jelikož se blíží Silvestr a to je Elenky velký den, že to ale uteklo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
26. pro 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Tak dneska se moji sestrenici narodil chlapecek jmenem Daniel, 3,40kg a 49 cm.Chudak si uzila, v pul 2 rano ji praskla voda a porodila asi pred hodinou.Mela termin presne na stedry den a jeji prani bylo alespon snist rizek se salatem :wink: Tak se ji to splnilo a darky taky stihla.Ma na MK profil,tak sem pak hodi fotecky prcka.
26. pro 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda Andarko,uplně jsem se zarazila,když vidím,že už jsi 20 týden :grinning:
No a sestřenka si teda užila vid....no hlavně aby byli oba v pořádku :wink:
A Vánoce za námi................no aspoň skončí ty hromady jídla :grinning:

Jo Andarko v pondělí vid :slight_smile: jde se mnou sestra,pak jdeme do města...s tebou zase manža vid :wink:
27. pro 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, leti to pekne ty tydny :wink:
Jinak sestrenku s malym pustej na Silvestra,tak bude mit privitani s ohnostrojem :slight_smile: Jo a rodila v Boleslavi,pry je krasne zasita, pan doktor si dal zalezet. :grinning:

Pikusko,v pondeli jo jo, manzel ma konecne volno,tak me veze.Jsem zvedava na prcka,ale zase se trochu bojim,co mi pani doktorka zase najde :unamused: :angry:
27. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,já jsem zvědavá,zase mi vynadá určo,že jsem přibrala :grinning: a hlavně mám nějaký výtok,tak potřebuju něco na to.Hlavně pak písni,jak je na tom mimísek :slight_smile:
http://www.babywelt.cz/cs/produkt/rucni-ultrazvuk-sweetheart-100/
já dostala toto od Ježíška :grinning:
27. pro 2008 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek