• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Juu a funguje to Pikusko?
Vytok mam uz od zacatku,ale nijak neobtezuje,nesvedi nebo tak,ja mela ty cipky,ale jinak je to asi normalni.
Ja dostala digi vahu a mam tak ruzne,ale ukazuje to cca o 2kg vic nez u doktorky,tak snad to tak bude i v pondeli :unamused: Hlavne jsem zvedava kvuli tomu cipku,jestli je v poho a nezkracuje se nebo neotvira,to by mi tak chybelo. :confounded:
27. pro 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,jo jo funguje to :grinning: jen škoda,že to není z obrazem :slight_smile:
Tak zítra se uvidíme jo????Teda nevím,jestli tě poznám :frowning2:
28. pro 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! Já se sem vůbec nedostala, bo jsme byli furt včudu ... 25. jsme jeli do Provodína k manžový babče a přespali jsme tam, 26. jsme byli na obědě u mojí mamky, včera jsme jeli do Ústí ke známým (k Martinovýmu svědkovi) a dnes jsme jeli (jela i moje mamka s tím přítelem) na výlet do Jablonce nad Nisou na výstavu "Jak se rodí večerníčky" a pak do Kryštofova Údolí na výstavu Betlémů a jejich místní Orloj.

Jinak Vánoce super, Karolínka si to fakt už užívala, dárečky jí bavili mnohem víc jak loni. Trhala papíry jak divá, ze všeho měla radost a konečně dnes jsem s ní ten čurbes roztahaných hraček po celém obýváku sklidila.
Já od Ježíška taky něco dostala, přestože manžel tvrdil, že se zase zastřelil :grinning: no asi jsem byla hodná: tepláky Jitex, noční košili, velkou kávu a digitální fotoalbum (z toho jsme měla samo nej radost :wink: )

pikusa - no úžasnej dáreček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A věděla jsi o tom, nebo to bylo překvápko?

andara - digitální váhu jsem dostala před pár lety k narozkám, přála jsem si jí :wink:

Tak povídejte holky, co nadělil Ježuch vám ... určo jste byli hodný, tak se pochlubte :wink:
28. pro 2008 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Tak u nás Vánoce nic moc :cry: :confounded: , od 23.12. jsem se nevyspala, Tonda měl 3 dny teplotu a teď má rýmu a kucká :frowning2:
Dárky ho nezajímali, s tím jsem počítala, protože hračky ho moc neberou :frowning2:
Jinak já jsem byla taky asi moc hodná-dostala jsem kabát, svetr, triko,CD a DVD Koláře a zlatý náramek na ruku. Taže já jsem spokojená :wink: , ale unavená a nevyspaná :frowning2:

Mori,Pikus,Andarko- taky super dárečky :wink:
28. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak Yvca uz mi krasne drzi asi tyden hlavicku kdyz pase, je to supr... a zacla se mi pretacet :grinning:

Jinak u nas jezisek super,mamkosmetiky tak na dva roky :grinning: svetriky, a ponozek habakuk :grinning: Za to Yvonka ta byla asi nejhodnejsi pac tatoho ma ze nevim akm to dat
28. pro 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po kontrole,kde jsme se setkaly s Pikuskou (jak si dopadla?) :slight_smile:
Tak, prcek se nam neukazal,zkrizene nozky a pak ukazoval i pest a nakonec se otocil zady - doktorka ho ani nemohla poradne zmerit,vlastne vubec nevim kolik meri, takze mam prijit 26.1 po odberu na cukrovku na utz na premereni, jinak rikala, ze vsechno v poradku, ukazovala srdicko,zaludek,moc.mechyr a rucicky a nozicky atd.
Fotecku nemam, tak jsem koukala, ze jsem si zapomnela rict (tak priste),ale vypadalo stejne jako Pikusky :wink: i melo snad stejnou polohu. :grinning:
Jinak cipek dobry,porodni cesty v poradku,ufff jsem si oddechla :slight_smile:

A od Jeziska jsme dostali spoustu darku, byli jsme moc hodni, i prcek neco dostal. Ja dostala napr.tehu laclace od nasich (jeste mam na ne ale maly brisko) a od svagrove cervene tehu tricko s tlapickama, pak jsem si prala zehlicku na vlasy a novy fen, dostali jsme novou lampu do obyvaku,pak sadu rucniku do koupelny (brzo bude nova),no a jeste plno veci,ani si na vsechno ted nevzpomenu :dizzy_face:

Nasemu synovcovi jsme koupili tu klasickou tatru, tak se mu libila a hned vozil hracky :slight_smile:
Jo a pribrala jsem holky, konecne 2 kg,aspon neco a doktorka uz nic nerikala.
29. pro 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojholky,Andarko,hned mne napadlo,že to v čekárně sedí manža :slight_smile:
tak cukrovku nemám,ale já zase dostala vynadáno,že mám nahoře moc,od začátku 9 kg :confused: takže se mám stejně objednat do poradny v nemocnici,aby mi prý poradili jak a co jíst.
Mori,netušila jsem vůbec,co letos dostanu :grinning:
29. pro 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus k sestricce Irovy?Jestli jo,tak ta je moc super :wink:
29. pro 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to nevím,je to ve 4.patře nemocnice.....
29. pro 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mne rikala sestra taky a nakonec to bylo ve druhem myslim, ja se ptala na informacich a pani mi to zjitila,pac jsem tam litala jak blb a nenasla to.Radsi se zeptej :wink:
29. pro 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo děkuju poptám se tam,musím si stejně předem zavolat
29. pro 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jdu vás taky pozdravit po svátcích, samá návštěva...no už snad bude klid :grinning: , bylo to ale príma. Ježíšek, jídlo, pitivo, legrace, pohoda. Jestli chcete kouknout, fotky máme tady http://jaksezijeunas.cz/album/main.php?cmd=album&var1=35+-+Vanoce+2008/
Pikusko, dárek pěkný :dizzy_face:, jak často posloucháš? :slight_smile:
Mori, andaro, helenkoo dárečky taky príma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

U nás Ježíšek taky príma, hlavně jsme si to užívali díky Peťulínovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: byl úžasnej.

Pikus já teda koukám, že váhu dr. takhle řeší... :fearful: ty takovej hubeňour. Vždyť někdo přibere 10 , 20, 30.....
Andaro, s ko super, oddychla sis co? :slight_smile: Manžel už by rád šel do druhýho, ale bavili jsme se taky o těch strsech jestli je to všechno OK atp. no a hlavně já teda bych na to asi teĎ ještě neměla psychicky...ten náš drak mi dává pořádně zabrat :sweat_smile: :sweat_smile:
29. pro 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - tak to je fajn žes nevěděla o dárcích, aspoň je to pak překvápko. Já nevím o dárcích každý rok a vždy jsou od manži pěkný - nikdy žádná blbost :slight_smile:

perada - fotečky super! Péťa a drak jo? No vždyť musel být hodnej, když dostal tak pěkný dárečky :wink:

andara - koukám dárečky taky moc pěkný :slight_smile:
No my samo měli ještě Ježíška u Martinový babči a u mojí mamky :wink: Martinova babča furt od září říkala, že dospěláci nic nedostanou, že jen děti - což mi přišlo rozumný. No a nakonec jsme od ní dostali topinkovač, nějaký penízky a 2 skleněný svícínky (ty mi udělali radost, neb se mi hodí do kuchyně :wink: ). No a u mamky krom jiného sadu žlutých talířů, abysme měli sadu - před pár lety mi dala už hrkny s podšálkama + cukřenku + mlékovku + dezertní talíře. Takže moc pěkný dárek.

Holky představte si, co my dnes máme za významný den :confused: jsme dnes s manžou 5 let spolu :sunglasses: Mě mile překvapil, že hned ráno si vzpoměl :slight_smile: A na Štědrý den to bylo 2,5 roku od svatby :slight_smile:

Jestli chcete juknout, tak zde fotky z Vánoc: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=48189
30. pro 2008 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojek, tak u nás vánoce taky pohoda, ANinka byla zlatá a z dárků měla obr radost. Už to bylo lepší a zábavnější než loni. :slight_smile:
Jinak fotečky z vánoc máte krásné, hlavně že se dětem líbilo. :slight_smile: Dala jsem sem taky nějaký fotečky, tak koukněte. :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=260550

pikusa - 9kg jí připadá hodně? a k jaké chodíš dr.? Já při prvním těhu přibrala 16kg, což s mojí výchozí váhou 50kg, bylo dost, ale prý v pohodě. Teď mám už nejmíň taky těch devět a to jsem "míň" těhu než Ty. :slight_smile: Tak uvidím na kontrole co bude dr. řikat.
30. pro 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joji- chodime k Dr.Branzovske,ja dostala minule vynadano,ze jsem nepribrala a Pikuska zase ze pribrala :grinning:
30. pro 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Mori,gratuluju k výročí a máš teda vzornýho manžu,že si vzpoměl :slight_smile:
Jojinko,jo jo Branžovská.....a já k ní chodila tak ráda a ted budu chodit asi trošku méně ráda :unamused:
30. pro 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to chodíme holky ke stejné.. :slight_smile:
no já k ní taky chodím ráda, ale vždy tam stejně jdu s tím, co zase na mně vybafne. Někdy to trochu přehání, ale jinak je fajn. Já teď taky přibrala během 4týdnů 4kg, sice koukala skrz prsty, ale já jím pořád stejně jako před těhu, tak ať mi dá svátek, jen jsem omezila ovoce a bylo vše ok. Další 4týdny jsem měla jen o 0,9kg nahoře.
andara - no jo nic těm dr. není dost dobré... :grinning: :grinning:
30. pro 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojinko,jo jo taky vždy čekám,co vymyslí...nejdřív samá negativa a pak zase samý úsměv a že bude vše OK a tak.No jo,asi je to ta tabulková dr.no :unamused:
30. pro 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, ja uz se sem zitra nedostanu....

Takze vam preju statnej novej rok, maminkam hodny a hlavne zdravy miminka a tehulkam lehkej porod a taky zdravy miminka :grinning: :grinning:

Po novym roce jdem do nemocnice na prevadeni tak nam drzte palecky at tam dyl jak dva dny nejsme :confounded:
30. pro 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto, papa, tak Ti přeji do Nového roku jen to nejlepší a Yvonce hodně zdravíčka :wink:
30. pro 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kdybych se sem zítra nedostala,tak do toho příštího roku jen to nej nej :slight_smile: vám a vašim rodinkám :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky vam vsem preju ten rok 2009 same stesticko a zdravicko a proste vsechno nej :slight_smile:
30. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,všem maminkám i těhulkám v tom novém roce 2009 jen to nej a at je lepší než ten rok letošní.Doufám,že se v novém roce sejdeme v hojném počtu na kávičku a kus řeči. :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
31. pro 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
I já přeju všem zdravíčko, štěstí a nějaký ten peníz v Novém roce !!! :slight_smile:

heresto - ať to jde v nemocnici dobře, abyste mohly brzo domů ! :dizzy_face:
31. pro 2008 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do roku 2009 Vám všem přeji hodně zdravíčka, lásky,štěstí a jenom radost z dětí!!!
Prožijte si to dneska v klidu a míru a někdy na srazíku ahojky!!!
31. pro 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
V novém roce 12 mesicu pohody a stesti, 53 tydnů zdravi 356 dnu bez starostia 8760 hodin jedinecnych okamziku vam vsem preju ja a Yvonka :grinning:
31. pro 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, jdu vám všem popřát hodně zdravíčka,to je asi nejdůležitější a ať se máte všechny a vaši blízcí dobře, spokojeně, šťastně :dizzy_face:
Dobouchávají tu poslední petardy, připili jsme s s manželem a já půjdu dohajan, protože Peťulína ráno nebude zajímat, že jsou maminka s tatínkem utahaný ze Silvestra :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ohňostroj prospinkal, zítra uvidí ale jeden podvečerní v Doskech :wink:
1. led 2009 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Já se sem vůbec nedostala, pořád je co dělat a pořád samá návštěva a velká oslava, takže dodatečně všem přeju krásný a šťastný nový rok, všem těhulkám, krásně těhulkování bez problémů a pak krásné a zdravé mimísky :dizzy_face:
Elenka včera oslavila narozeniny, ale roku neutekla, už občas sama stojí bez držení, ale krůčky ještě žádné, tak si ještě počkáme :wink: :wink: . Ale dneska ráno sama slezla z postele, to jsem koukala jak z jara, šikulinka moje. :dizzy_face: :dizzy_face:
1. led 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já nový rok strávila v posteli....jsem nastydlá :unamused:
Ale dnes jsme byli na 4D UTZ v Liberci a super :slight_smile:
mimozemštánek je v albíčku
2. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus, tak ať jsi brzy fit :wink:

Nevíte co Valentynka? Jestli už jsou doma?
2. led 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek