• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Val je uz doma,psala do diskuze Na Konika :wink:ale asi nema cas, protozena profilu nema ani fotky :slight_smile:
Pikusko - Mimozemstanek krasnej, povedl se - kolik to teda stalo?Ja se tam objednam asi az po te kontrole 26.1.

Jinak sestrenku s mimikem pustili 30.12, tak jsem si byla pochovat maleho Danecka - je moc krasnouckej, spinkal v zavinovacce a pak jsme ho budili na jidlo (sestrenka nemuze kojit kvuli lekum), tak pekne rval a pak jsem videla i prvni koupani, kde nam to predvadela nase druha sestrenka (sestricka na porodnici u Apolinare),takze to bylo fajn :grinning:
3. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andarko,vše stálo 900kč.Máme video,asi půl hodiny,pak 10 fotek na CD a 3 fotky vytištěný.Sama si ale můžeš zvolit,co vše chceš.
Jinak rýma hnusná pořád útočí :unamused: takže jsem doma a nevylezu :wink:
3. led 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - fotečky super ! Koukám letí to, 27 tt už :astonished: :slight_smile:
Ať jsi brzo OK :wink:
3. led 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,strašně to letí,nikdy dřív mi to tk nepřišlo.No však se podívej,jak je Kája veliká :grinning:
3. led 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky Val se má dobře pozdravuje a hlavně je u maminky kde není net takže až dorazí domů tak se ozve a fotečky jsou jenom ty z porodnice co jsou u mě v albu. až bude mít čas tak udělá album a dodá fotečky Filípky. jizva se taky hojí takže je to fajn. Mějte se dobře :slight_smile:
3. led 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekujeme Berusko za info a uz se na fotecky tesime :dizzy_face:
3. led 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky omlouvám se,že jsem tu dlouho nebyla ale nějak nestíhám.Tak jsem si myslela,že jsme už zdraví a v pondělí jsme byli na kontrole a dostali jsme opět ještě antibiotika že prý je to ještě na pruduškách trochu usazené a že by to dělalo neplechu. :wink: Další kontrolu máma v uterý tak už sned bude vše ok.
Jinak Honzík už říká jak se jmenuje,takže je šikulka.Říká ONÍK ale je to super.Jinak se s ním nenudím,rozvazuje se mu pusina,tak doufám,že mu to vydrží. :slight_smile:
Jinak těhulinky,opravdu vám to rychle utíká,ale hlavně že je vše v pořádku a vy už za chvíli budete mít ty vaše prdelinky v náručí. :slight_smile:
Těším se na srázek tak doufám,že se nás tentokrát sejde hodně a bude legranda. :slight_smile:
Jinak u nás ja napadaný sníh,tak doufám už jen kvuli malému,že to vydrží a budeme moci dělat hlouposti,už se těším.Dávejte na sebe všechny pozor aby jste si neudělali nějaký uraz :slight_smile:
4. led 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak dodatečně přejeme vše nejlepší do toho nového roku. :slight_smile:
Nějak jsem se za svátky k pc vůbec nedostala.
5. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Venku je šílená zima, my měli přes noc mínus 21,3 st. až nám z toho zamrznul teploměr a psum se ani nechtělo ráno ven. Měli jsme jet na plavčo, ale raděj jsme to vzdali. Nechci riskovat, že by Elík byla zase nemocná.
V Betynce jsme našla něco pro maminy řidičky

http://www.autodrom.cz/index.php?pg=partnerihl&lang=cs&id=3

já už se s kamarádkou přihlásila, tak jsem na to zvědavá :grinning: :grinning:
6. led 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Kde jste všichni, že by jste zamrzli při těch velkých mrazech?
8. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojda maminy! Já se sem teď moc nedostala ... jak je sníh, tak jsme furt venku. Káje se snížek líbí, tak vždy vezmem i saně, no a vyblbne se :slight_smile:

Jinak mě napadlo, že bysme příští týden mohly dát srázek :wink: Bude zas půlka měsíce, tak je načase :wink:
andilekir - který den to máte plavčo?
Jestli někdo něco už příští týden máte, tak pište den, kdy se vám to nehodí - ať se to opět nekryje.
8. led 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
No to je dost, že se někdo ukáže :sweat_smile: :sweat_smile:
Mori máme plavčo v úterý, ale příští týden se mi to moc nehodí, v pondělí jedeme s Elenkou do Liberecké nemocnice kvuli kýle, tak nám držte palce ať nám to dobře dopadne.
V úterý máme plavčo a ve čtvrtek jedeme na návštěvu ke kamarádce, takže toho máme docela dost. :confused: :confused:
8. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak co je s vámi,je to tu nějaké mrtvé.Já sama za sebe příští týden i ten další moho.Myslím si,že by šla i Heresta nebot se zajímala zda nebude sraz.Jinak my už jsme konečně uplně zdravý,už máme prolezlé i všechny špičáky a Honzík začal jíst jak tasemnice :grinning: takže stále vařím nebo vymýšlím co mu dát k jídlu. :slight_smile:
Jinak doufám že se máte těhulky i netěhulky moc fajn a tentokrát se na sraz dostavíte ve větším počtu a plni nových věcí a rad. :wink:
11. led 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Se mnou na srazík moc nepočítejte, poslední dobou mám nějaké deprese a jsem pořád unavená a nic se mi nechce, do toho příšerné nálady dítka-no paráda.
Takže se max. rozhodnu v den srazu buď přijedu nebo ne.
11. led 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde jsté???
13. led 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak co ten sraz?
13. led 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Kde se všeci couráte? Tady nikde nikdo :frowning2:
helenkaa - copak to za chmury na tebe padá, tak právě proto by ses měla přemoct a přijet, aby jsi přišla na jiné myšlenky a pokecala a svěřila se co tě trápí. My se třeba pokusíme tě vyléčit. :grinning: :grinning:

Včera jsme byli v Liberci na dětské chirurgii,musím říct, že pan doktor, je moc hodný a ochotný. No a plánovaná operace je na 10.3. ráno. No už mám teď z toho hlavu kolem, ale je to ještě daleko a snad to zvládneme. :confounded: :confounded:
Potom jsme se pro zlepšení nálady stavili v Nise, mají tam slevy, tak jsem si po dlouhé době koupila já pár hadříků na sebe a Elence nějakou parádu v Nextu. Tak se nám ta nálada trošinku zlepšila. :sweat_smile: :sweat_smile:
13. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak kde jste kdo,nějak to tu necháváte usnout a tak to tu byla správná diskuze. :frowning2:
Andilekir-je super,že alespon někde se doktoři umějí chovat a budete to mít podle datumu za chvíli za sebou a nebudeš se muset nervovat kdy Elince vyleze kýla a co a jak. :wink:
Jinak mi jsme se ocitli v situaci s kterou jsem sice trochu počítala,ale myslela jsem si že nepřijde tak brzo.Manžela včera propustili s dalšími 200 lidmi a není to ještě konec :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Hlavní ulohu v tom hrál fakt,že má problémy s rukou a jde v dubnu i na tu operaci.Od včera vymýšlíme co a jak udělat a jak to co nejlépe zvládnout tak nám držte palečky aby jsme to brzy dobře vymysleli.Nejhorší je že ted před tou operací ho asi ani nikde nevezmou,no ale pujde to zkusit ale moc tomu nedávám. :frowning2:
Takže doufám že až sem nahlédnu příště že budete mít lepší zprávy a né takovéto trable.
14. led 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Andilku - tak Elence budem drzet palce at to ma rychle za sebou a uz ji nic netrapi :wink:
Jinak ja se mam dobre, doma predelavame koupelnu a budem mit uplne novou,dela to cely sam tatka,je sikulka.Mame totiz barak na 2pulky a nasi si udelali kuchyn,obyvak a koupelnu - maji tam tyhle obklady:http://www.siko-koupelny.cz/Serie.aspx?katalog=44&serie=6341&menu=42&typzobraz=1 tatovi se moc libilo to umyvadlo,jakje na hlavnim obrazku,tak ho tak taky udelal :slight_smile: No a ted dela koupelnu nam a my budeme mit zase tyto: http://www.siko-koupelny.cz/Serie.aspx?katalog=44&serie=6347&menu=42&typzobraz=1 uz se tesiim. :dizzy_face:
No a 26 ledna jdu na test na cukrovku a na utz,tak se snad dozvim,kdo je ta stydlivka u me v brisku :grinning:
14. led 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Jani tak to je síla, moc držím palce ať zvládáte, jen se omlouvám, já se ještě pořád k té mé známé, jak pracuje ve Vysokém nedostala, ono to je přes pár lidiček a já je nevídám a nemám na ně ani kontakt. Ale kdybych na ně náhodou narazila, určo na tebe nezapomenu a pozeptám se. Teď to s tou prací bude na prd. Propouští se všude. I když říkají, že ve Stráži se opět začne těžit uran, tak tam budou dost nabírat.
andarko - koupelny moc hezké, světlonké, no jo je fajn, že je taťka takový šikulík, s řemeslníkama bývá problém a když takhle ještě pomůže vám to je super. To už se určo těšíš až bude hotovo. To je fajn, že ti je dobře a prďousek už se usadil a nezlobí, tak si hezky užívej těhulkování, no jsem zvědavá co že to teda budete mít. :dizzy_face: :dizzy_face:
14. led 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, moc jsem nechodím nějak není čas,ale i tak Vás chci pozdravit.
Andilekir-chci Ti napsat, že jsme taky prodělali operaci třiselné kýly, Lukašek byl na operaci přesně dva dny po svých narozeninách, byly to opravdu strašné nervy,ale jsem ráda, že to máme za sebou a je klid. Operace byla rychlá, šel na řadu jako první v 8hod a před 9hod. jsem ho měla zpět na pokoji, když ho přivezli tak strašně plakal, snažila jsem se ho uklidnit,ale bylo to marný, anesteziolog mi říkal, že se cítí asi tak jako by měl v sobě flašku becherovky, ale dostal nějaký roztok na zklidnění a bolest do konečníku a jen to do něj nalili tak usnul a spal 6hodin v kuse, pak se probudil a jako by nic, úplně v pohodě, usměv na tváři, já jsem to nechápala, ale na druhou stranu jsem byla mocinky šťastná, že to ten můj prďolka zvladnul tak lehce, no asi po 15minutách jsem ho nakojila, a šli jsme si do herny hrát, druhý den jsem šli hned ráno domů. Jo a na té operaci jsme byli v Praze v Motole. Kdyby jsi se chtěla na něco zeptat klidně napiš do IP.
Mějte se parádně.
A Adraro ozvi se....pa
14. led 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jjj26 - oj oj, to je hodně nepříjemný zůstat bez práce :frowning2: Teď se tady asi bude shánět práceopravdu těžko, když skončil i Crystalex v Boru :unamused: Kdyby aspoň ten tvůj manža neměl roblémy s tou rukou, tak by to bylo jednodušší ... Držím pěsti, ať brzo něco sežene!!!

andilekir - věřím že máš teď z operace nervíky, ale uvidíš, že to proběhne v klidu a Elenka si brzy nebude z toho nic pamatovat :wink: a ty budeš mít pak klid :dizzy_face:

andara - tak to miminko přijde do nového :slight_smile: to pak bude žůžo koupáníčko :wink: Tak pak nám ukaž foto, až budete mít hotovo :wink:
A jak těhu? Furt musíš ležet?

helenkaa - přesně jak píše Iren, měla by ses odreagovat mezi lidma :slight_smile: určo by ti to prospělo si pokecat :wink:

heave - téééda, ty jsi tu dlouho nebyla :astonished: Jak se máte? Co Lukášek, je zdravý (krom té kýly, kterou už ale máte tedy pryč), hodný ? :slight_smile: A co ty, v pohodě?

Koukám, že pikusa se tu dýl neukázala :confused: Snad jen proto, že s bříškem odpočívaj :wink:
A pereda taky ne, ale ta je určo v plném kole s ďáblíkem Péťou :grinning:

No a já jsem vám ještě nenapsala velkou novinuuuu ..... NOČNÍKUJEME :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: Už přes týden, mám z toho hroznou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chodí si na nočník sama, i kadí do něj a jen pak oznámí, že udělala "ee". Plínu nosí jen na ven a na spaní - přeci jen teprv začínáme :wink:
14. led 2009 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave ahooj :slight_smile:

Mori - no o lezeni uz nic nerikala,ale porad mam to CS1 kvuli cipku,ale uz jezdim aspon s manzelem nakoupit a tak.Uvidim na kontrole. :wink:
14. led 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori- mám se dobře, Lukášek je teda taky torpédo, včera mě strašně naštval, bouchnul dveřma u lednice až se celá zaklepala a na té lednici mám(teda měla jsem) dva keramický andílky kluka a holčičku tak chlapeček to nepřežil rozbitej na milion kousíčků, tak to se mi chtělo docela brečet, protože tyhle věci já mám moc ráda...no ale hlavně, že mu to nespadlo na hlavu, pak mě teda zase rozesmál, stál nad střepy a říkal pořád dokola CO TO JE...?! :grinning: prdelka moje, jinak je zdravej, ještě teda nás čeká v květnu kontrola v Motole, panu doktorovi co ho operoval se zase nezdálo varlátko, ale teď jsme byli na 18.měsíční kontrole a doktorka říkala, že je to naprosto v pořádku, tak jí věřím, myslím, že má dlouhou praxi aby poznala jestli je tam něco v nepořádku. My teda taky začínáme posazovat na nočník,ale sám od sebe to ani náhoudou...a když se ho zeptám jestli chce čůrat tak mi odpoví Néééé ostatně jako na všechno... Slibuji, že se tu ukážu častějš...
14. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heave- Luky je teda sikulka :grinning: a s tim co to jee, no to by me taky rozesmal :grinning:
Jezdis jeste do Provodina?Asi ne tak casto v tomhle pocasi co?
14. led 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a andilka si muzes prece vyrobit novyho - praxi mas :wink:
14. led 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,no taky i odpočívám,ale ted byl doma zase borýlek,obkládal se záchod.........bylo to už děsný.
Jinak se mám dobře,Matyášek taky....takže super.
A co vaši mazlíčci??
koukala jsem,že byla řeč o srazíku a nikdo se neangažoval...píšu rovnou,že kdyby byl příští týden,tak já nemůžu.V úterý mám holiče,ve středu jedeme do Prahy a ve čtvrtek přijede sestra.
15. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
No konečně se tu zase někdo objevuje!
Heave moc díky za info, to víš, že už máš psaníčko v IP. Jsi zlatá, že jsi mi to písla. :sweat_smile: :sweat_smile:
mori - no to je super, teda Kája je šikulka, tak ať vám to vydrží a jen tak dál. :slight_smile: :slight_smile:

andar - je super, že ti je dobře a konečně se trošku protáhneš a dáš do pohybu, ono je to potom hned lepší, když na chvilku můžeš mezi lidi, i když třeba jen na nákup

pikus - koukám ty jsi pořád v poklusu a pořád někde cestuješ, ale už se ti to taky pomlau a jistě blíží. Koukala jsem, že bříško hezky roste. No užíváš si to krásně.

Holky a co teda ten srazík, jak to vidíte? Co tedy příští týden, i když Pikuska nemůže.

S tím Crystalexem to je docela síla, takových lidí pryč a přitom říkali, že zakázky měli, jen bohužel ty finance, je hrozný, že ani stát s tím nic neudělá, nejakou dotaci, nebo tak něco. Ach jo. Je to hrozný.
15. led 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andilekir,jsem v poklusu,dokud můžu :slight_smile: a dokud jse ještě v poho :slight_smile:
Hlavně mi nic není,nic mě nebolí....takže dobrý.
15. led 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jestli to neva, já bych tedy srazíka dala až přespříští týden tj. od 26. 1. Jestli souhlasíte, tak třeba středa :slight_smile:
15. led 2009 v 18:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek