• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Tak se tu stavila sestrenka s prckem - byly jsme se projit a ja si zkousela kocarek samozrejme :slight_smile: Fotku Danečka mam v albu :wink: celou dobu spinkal.
15. led 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - hotovej andílek :dizzy_face:
15. led 2009 v 19:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jestli se nic nezmění tak by jsem taky ráda přišla. :wink:
mori-Kája je moc šikovná vždyt to víš :slight_smile: moc gratulujeme a já už se taky těším až my budeme taky takhle uspěšný
andilekir-děkujeme za podporu a snad to bude brzy lepší,hold to musíme nějak vykoumat a vydržet a věřit že to snad bude lepší :wink:
jinak pikus a andarko vám přeji hlavně zdravíčko a užívejte si mimísku v bříšku,pak to hrozně rychle uteče a vzpomínání už není jako když cítíte miminko v sobě :slight_smile: tiše závidím,hned bych čas vrátila zpátky
15. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

mne se to taky hodil my totiz jdem pristi tyden v utery do ty nemocncie a nevim na jak dlouho to bude :frowning2:

kazdopadne az nas pustej tak se ozvu :wink:
16. led 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
Tak kam jste se zase ztratili, se srazíkem souhlasím, může být klidně až další týden, ráda vás zase všechny uvidím a čím víc tím líp. Jinak Elenka už zašíná úspěšně chodit, udělá zatím pár krůčku, ale pouští se víc a víc, je to moc hezké.
Heresto - jak to zase do nemocnice, zase je něco v nepořádku?
18. led 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauvec ve spolek :slight_smile: Tak my víkend dobrý, klídeček. Včera odpo jsme sjeli ke známým, maj ročního kluka - jsme tam byli naposled těsně po jeho narození, takže jsme mrkali jak vyrostl :dizzy_face: Předloni jsme s nima byli na pár dní v září ve Špindlu, tak jsme se domluvili, že bysme letos mohli dát zas splečnou dovču :slight_smile:
Jo a včera jsme konečně odzdobili stromek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak OK, srazík je naplánován na středu 28. 1. 2009 jako vždy na 14 h :slight_smile:

andilekir - já myslím, že Heresta jde s Yvonkou na přechod mlíka na normální (né ty spešl) :wink:
19. led 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori - ještě, že ty sem občas zajdeš, fakt je tu mrtvo, že by zimní spánek? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Se srazíkem souhlas, píšu si do deníčku :wink: :wink:
My jsme konečně sehnali světla do obýváku, pořád jsme si nemohli vybrat, v sobotu jsme byli pro cibulky kytiček v Obi a líbili se nám tam jeden komplet do obýváku i s lampou, tak už visí a stoji v našem obýváku a k tomu tam měli super regál do pracovny, který jsem taky dlouho sháněla a pořád ne a ne ten správný objevit, tak máme i ten a manža šikula, ho hned večer smontoval a já nelenila a v neděli už uklidila z krabic do něj věci a teď se na něj chodím koukat a moc se mi líbí :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andi - já taky chodím furt koukat, když máme něco nového :wink: :grinning: Teď přemýšlím nad novým obývákem. Chceme rohovou sedačku a já bych chtěla i novou stěnu, protže by se to tu muselo přestavět současná stěna by nevypadala dobře rozkouskovaná. Zatím mě zaujalo toto: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=1624562 a sedačka by s emi líbila smetanová - aby se dal měnit interiér jen vymalováním, potahy na polštáře, závěsy apod. no zkrátka doplňkama
19. led 2009 v 16:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
andilekir: na prevadeni, neocatu na nutrilon, mam z toho akorat vredy se bojim co tam s nama zas provedou :unamused:
19. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko! Koukám, že stále nic moc návštěvnost tady ... :confused: No koukejte to napravit :wink:
Nám dnes tatík ráno odjel do Prahy na školení, bude tam do zítra. My jedem po obědě s Kájou do České Lípy, máme srazík s holkama z MMB :grinning: Teda ale od rána leje jako z konve, břečka všude, to nesnáším :rolling_eyes:
20. led 2009 v 09:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
U nás počasí stojí taky za prd :frowning2: taky tady prší.
Heresto, tak snad s Váma nebudou nic vyvádět a bude vše v pořádku a Yvonka si na obyč. Nutrilon v pohodě zvykne.
20. led 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
heresto - držím palce ať to zvládnete, jste šikulky, tak se neboj! :sweat_smile: :sweat_smile:
mori - ten obývák vypadá moc zajímavě. Já mám taky v plánu do obyváku smetanovou sedačku, zatím máme jen provizorní, co měl manža v bytě. Ale už se všichni těšíme na velkou a pohodlnou, jen na ní ještě musíme našetřit a objevit tu pravou. Takových věcí je, ale ta pravá..... :wink: :wink: :wink:
mori ty jsi samý srazík, tak si to holky užijte, když jste ty slaměnky :grinning: :grinning:
helenkaa - jak je, co depky, už jsi je zahnala a už je líp? :wink: :wink:
20. led 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky není pravda že sem nikdo nechodí,ale když se tu o ničem nediskutuje tak není k čemu se vyjadřovat a na co reagovat. :frowning2:
Jinak když to bude možné na srazík určitě dorazíme i s Honzíkem :wink:
heresta-držím palečky aby jste na ten Nutrilon přešli v pohodě a byli brzy doma :wink:
andilekir-Elenka je šikulka,jen už ti ted za chvíli všude uteče :slight_smile: .Jinak jak jsi na tom s časem,kdy myslíš že bychom mohli začít se sebou nějak hýbat?
:wink:
mori-to se scházíš se všemi holkami z MMB?Vždyt jsou tam odevšad :wink:
Jinak jak už se připravuješ na narozeniny Káji,už máš vybrané a koupené dárky?
Doufám,že se nás na srazu sejde hodně a bude čas si pořádně pokecat :wink:
20. led 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - víš jak, furt lepší než jen sedět doma či courat furt jen po Stráži :fearful: Jsem ráda, že vypadnu mezi lidi - Kája si pohraje a já pokecám, tak jak s váma :wink:

jjj26 - scházím se s holkama z Českolipska :wink:
Dárky na narozky máme už od předvánoc :grinning: Už to nechcem přehánět, protože už těch krámů má fakt dost :confused: Dostane: kuželky, magnety medvídka Pů, Přilož co kam patří, CD s dětskýma písničkama a pyžamko. Samo je objednaný už dort (František z Kouzelné školky). Dnes jsem chtěla v ČL koupit nějaké girlandy na vyzdobení, ale maj prd - prej přijde zboží, tak juknu příští týden. Od babičky dostane Pana Bramboru (+určo ještě něco), ptala se co má koupit, tak už je to objednané.
Jinak jsem ani nemohla sehnat v ČL hezký balící papír a né moc drahý. Zachránilo mě DM - tam se mi hned zalíbil bezvadnej proužkatej za 18,- :sunglasses: 3 m
No byla jsem fakt v ČL hotová, protože jsem ani nemohla sehnat levný kalhotky ve vel. 92. Pak mi holky poradily ten sklad v Andy, tak konečně máme zásobu.

Kdo by chtěl juknout na srazík s holkama z MMB, tak můžete zde: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=65987
20. led 2009 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
teda tady fakt nikdo nikde, tak nahoďte nějaké téma, ať se to tu zase rozběhne.
mori - teda to bude mít Kája zase věcí, to nestačí ani rozbalovat, jen mi prosím prozraď odkud bude ten úžasný dort. Když měla Elenka na Silvestra narozky, tak já myslela, že tak 3 dny před objednám dort a netušila jsem jaký to bude problém, spousta cukráren měla přes svátky zavřeno a otvírala až v lednu a jinak měli obyčejné a speciální nějaké lepší byl problém udělat, že mají všichni dovču. No příští rok to musím už nějak předem zamluvit, aby měla Elenka lepší dortík.
Jaký byl srazík z MMB?
jjj26 - já bych hrozně ráda se šla hýbat, ale já nemám hlídání, bohužel, Elenka je ještě malá a Míšovi jí tu nechci nechávat, není chůva a má už svoje zájmy, musím ještě počkat až bude Elenka větší a samostatnější a bude chodit s taťkou spát, abych mohla navečer někam na cvíčo. Jinak my máme i cvíčo tady u nás v Zahrádkách, nevím teda jaké to je a kdo tam chodí, ale třeba to taky nebude špatné. Nebo občas bývá cvičení i o víkendech, tak to by taky šlo. To bývá manža doma.
Jinak Elenka má zase rýmu, já už se z toho fakt picnu, je to pořád dokola, pořád se to vrací a vrací a to přitom do ní cpu bylinky a vitamínky a různý podpůrný prostředky na posílení imunity a ty bacily jsou mocnější než já a všechno ostatní. Takže máme zase bezspánkové noci a Elík je proťa. Ach jo!
22. led 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

mori, na Františkův dort jsem zvědavá, taky bych ho chtěla na narozeniny pro P, má ho hrozně rád...ale ono se to může změnit, do narozenin daleko :slight_smile:

Jani, s prací je mi to líto...snad se to brzo zlepší a třeba si i polepšíte, držím palce a moc vám to přeju!

Helenko, depky jsou snad pryč...a holky mají pravdu, spíše bys měla jít mezi lidi :slight_smile:, zabavovat se. Ale snad už to máš zažehnaný.

Iren, rýmovací problémy jsme měli minulý jaro...rýma..pár dní klid a nanovo..dokola. Dr. říkala že se to zlepší až se ustáli počasí a bude teplo, měla pravdu. No a nastal podzim 08 a první rýma...tak já už zase měla nerva, že se z toho nevyhrabeme až v květnu ale dobrý. ťuk ťuk... Naučila jsem se i jak na tu rýmu a zatím se Péťa drží....

Jinak já nějak na net opět nemám čas...dělali jsme pokojík Péťovi...už tam spinká :pensive: , on to zvládá dobře, ale mě chybí..hlavně ty ranní vstávačky...no jo no..důležitý je že má klidný spaní. Dost se budil asi moc chrápeme no ale hlavně i když jsme šli jako myšky vnoci do ložnice, probral se, rozkoukal a hned chtěl ke mě a nechtěl usnout...to jsem pak ležela..dělala mrtvou aby si myslel že spím a že jako neslyším...hrůza. Jsem ležela třeba půl hodiny nepřikrytá :grinning: dokud zase nezabral.

Jtaky jsem se psychicky připravovala na včerejší očkování ale dr. pak psala, že nejsou vakcíny takže to ruší a dá nový termín... :unamused:

Snad to heresta s Yvonkou zvládly v nem dobře! Ty si teda užívají.. :pensive: Já jsem hotová z toho našeho hladovce, jak by furt mlel pantem (normálně musíme jíst tajně, schovávat to :grinning: ) ale díky bohu za to, když pak čtu jaký jsou s některýma dětma problémy.... :frowning2:
Péťa mi nejedl zatím dvě jídla...mrkvový salát (vadilo mu to nastrouhaný) a jáhlovou kaši :grinning:

Holky co vaše děti v krámech? My už máme dvě vztekací scény za sebou ...hrůza... oni jsou teda i doma..když něco nedám, nepodám...ale na veřejnosti je to něco jiného..to se hned opotím.. :grinning: ale nepovolím :zipper_mouth:

Tak já zase mažu, dala jsem si pauzičku, dělám slaný a jablečná štrůdly, do toho úklid, odpoledne přijde tchýně, budeme jí přát k narozeninám.
22. led 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Únava pokračuje,jedině po obědě můžu relaxovat,když dítě spí, jinak je to katastrofa.
Vztekací období stále trvá, já jsem neoblomná, neustupuju a dítko je neúnavné a pořád ječí když není po jeho. Připadám si už jako macecha :frowning2:
Perado, já s malým nakupovat nejezdím, nakupuje tatínek, takže nám se vztekací scéna v krámě zatím vyhýbá, ale taky se na ni už předem raději připravuji.
Jinak je to celkem katastrofa i doma nic ho nebaví, se vším mlátí a u ničeho neposedí dýl jak 2 minuty :confounded:
Myšlenky na druhé mimi jsem už zavrhla, manžel má smůlu. :angry:

Pikus, Andaro, užívejte si těhu, strašně rychle to letí.....
Pikusko, moc pěkný kočárek :wink:
22. led 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikuska má už kočárek jo???

¨¨Tak jsem jukla a vítej do klubu :slight_smile: Barvičky máte nádherný! Přeju ať slouží bezvadně!

Helenko, tohle období musíme přežít...občas mi dá taky práci udržet pozornost na to co děláme...nejraději dělá to co nesmí...a pak taky ječí, vzteká se, mlátí do všeho a vším...vzteká se i když mu něco nejde...ale naštěsí jsou chvilky, kdy je zlatíčko, má mazlící období,, provokuje abych ho lechtala nebo honila a to je zase veselý... :dizzy_face:

K tomu všemu já jsem posedlá uklízením, takže furt makám, a relax je pro mě procházka kočárem :slight_smile: a večer když spí a já mám hotovo.

Brzo to bude lepší, uvidíš. :slight_smile: Děti to teď hodně zkouší.

S nakupováním to máš teda dobře zařízený :grinning: :dizzy_face:
22. led 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨Helenko a večer si nemůžeš vyrazit ? To udělá taky hodně... oddech, zábava...
22. led 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme doma,ale co jsme azily mazec!!! Prisli jsme na prijem rano v 9:00, dr. nas prohlidla koukala jak krasne jsme pribrali a ze teda prvni davku dame 1:1 neocate a nutrilon pepti... Tak ji rkam ze se mi to zda hodne 1:1 a dr. rika ne ne bezny postup.... Tak to yvca snedla a najednou prisel primar ze ne ze 1:1 je hodne jenze my uz jsme to meli takze nasledovalo to co minule, vsechno vyzvracela i to co nemela zvracela jen zlutou vodu... Takze nastoupil muj tata udelal humbuk ale to by jste museli videt :angry: ... Nakonec to svedli na to ze ma strevniho vira (coz je blbost protoze průjem vůbec nema a doma nezvracela jen v nemocnici) takze za 4 tydny tam jdem zpet...

Do toho mi rekl muj manzel ze si necha udelat testy DNA, a na mou otazku ze jesli bude mit klid kdyz si yvcu nebude brat mi rekl JO... mazec... takze jdu pro zadost o rozvod a hotovo

Co je u vas noveho? Na kdy mate v planu sraz??
22. led 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jojo včera jsme byli v Praze a kočárek jsme teda přivezli....tak jsem ráda.
Ale ještě nemáme pokojíček,ale už mám slíbenou postýlku a vše,co k ní patří.
Jinak jestli bude srazík ve středu,tak nic nemám :slight_smile:
Heresto...........cože????Jak na to přišel,že chce testy???
22. led 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikuso: to je na dlouhe vypraveni tak se nekdy snad sejdem na sraziku tak povipravim :wink:
22. led 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - bude noo, a to jsme toho moc nechtěli. A to jí včera ještě taťka přivezl plyšovýho krtka :grinning: tak má zas dalšího obyvatele postýlky :grinning: No co naděláme, když to je tak hezký jak má ze všeho radost :wink: :slight_smile:
Dort budeme mít tady ze Stráže - jsou tu 2 cukrárny a tam kde si to necháme upéct, si to pečou sami.
Hele srazík MMB byl super, holky jsou bezva. Už jsme se viděly potřetí (někdo byl nový), předtím jsme byly 2x u jedné z holek na zahradě u baráku, kde bydlí - v srpnu to bylo naprosto bezva, děti se i koupaly :slight_smile:
Elenka ještě bez tebe nevydrží? To je blbís :unamused: musíš jí trošku zvykat :wink:

perada - buď ráda, že si v poho zvykl na pokojík :wink: Co by za to někteří rodiče dali, když jim tam dítko třeba neche být samo :confused: Kája když se ráno vzbudí, tak jde ještě k nám a chvíli se tam všichni válíme - Péťa už se válet nejde k mamce a taťkovi?
Šmarjá jáhlová kaše, co to je ? :fearful: to bych asi nejedla ani já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kája v krámech vpoho, nakupovat jí vcelku baví ... občas tam furt něco hází a my pak vyndáváme :grinning: když to je lehký, tak jí to dáme ať to hodí ko vozíku - j baví jí dělat "buch" :grinning: I když jsme teba v hračkách, nebo kdekoli jinde, tak řeknu že se jen díváme - jasně že něco i vezme do ruky, ale když řeknu, tak to vrátí

helenkaa - chjo, snad to prcka brzo přejde :frowning2: Ale je dobře, že si trváš na svém, to je důležitý, jinak by ti to brzopřerostlo přes hlavu ... Já věřím, že to časem přejde

pikusa - já s kočárkem tak napůl :sweat_smile: mě se moc nezamlouvá ta obruč nahoře a nefandím tříkolkám :sweat_smile: ale to je o vkusu, což má každý jiný :wink: Ale super, že to je přímo hluboká korba a pak vypadá bezvadně jako sporťák :slight_smile: Ale máš radost co :slight_smile: Si pamatuju jak jsme stavěli kočár my a fotili :grinning:

andara - u tebe taky sleduju, co už máte pro mimí :slight_smile: užíváš si to nakupování co :dizzy_face: Jsem koukala jak výhodně jsi koupila tu deku s hrazdičkou, to je bezva :slight_smile:

heresto - tak pokud už jsi přemýšlela o rozvodu a chce po tobě panáček tohle, tak dobře děláš, že půjdeš pro papíry :rolling_eyes: Je to ale smutný :frowning2:
S nemocnicí o nic lepší, to snad ani nejde komentovat ... si dovedu představit, jak musel tvůj taťka řádit, naprosto to chápu.
Srazík bude příští týden ve středu, tak nevím jestli to s nemocnicí stíháte :unamused:

Jinak jsem dnes dámy dělala poprvé pangase - luxusní rybička, moc jsme si všichni pochutnali :slight_smile:
22. led 2009 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heresto,tak se drž jo???A popovídáme si :slight_smile:
Mori,dřív jsem taky byla pro čtyřkolku,pak kamarádka měla 3kolku a já s ní jezdím často,tak jsem změnila názor.
Jo a máš pravdu,jsem nadšená :slight_smile:
22. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojek maminy, :slight_smile:
tak příští týden asi taky dorazíme na srazík, ale ještě dám vědět.

Pikusko - kočárek vypadá mooc hezky, pěkný barvičky.

Jinak u nás nic nového. Testy na cukrovku jsme přežila ve zdraví a vysledky byli ok. Tak je vše super.
22. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Teda Heresto,to je des co s vami provadeji a do toho manzel :angry: :angry: Ach jo.
Mori - jo jo nakupuju a taky dostavam,ja jak jsem furt na netu tak obcas neodolam :grinning: Ta deka je super, ani jsem o ni neuvazovala,pac jsou drahy a mimco si s tim hraje chvilku,ale ta cena rozhodla :wink:

Pikus -kocarek peknej,taky nefandim trikolkam,ale jinak se mi libi - my potrebujem terenak tady k nam na vesnici a do lesa :grinning:

No a v pondeli jdu na test na cukrovku a pak mam utz,tak drzte palce at se nam mimisek ukaze,pac jsem desne zvedava a nejdriv vsichni tvrdili,ze budu mit holku a ted zase podle bricha,ze kluka - roste jen dopredu.Ale babicka mi zkousela kyvadylkem nad briskem a vysla holka,tak teda vubec neviim. :slight_smile:
22. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Perad, super, že si Péťa zvykl na pokojíček. ten náš prďola spí sám cca od listopadu a je to mnohem lepší. Taky jsme ho budili příchodem couráním na WC a tatínek ráno vstáváním. teď je to paráda. kolikrát vstáváme až v 9 :wink: (mlíko má teda mezi 5 až 6, ale pak ještě usne).

Heresto :cry: , je moc smutné, jak s Váma zacházejí v nemocnici, ale snad až tam půjdete příště, tak už to bude naposledy,budu na vás moc myslet. jinak s manželem-je mi to moc líto :frowning2: :cry:
22. led 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je je konečně jste se rozepsali.
perado je fajn, že jsis taky na nás našla časík a zašla sem a co srazík, dorazíte s Péťou? I když ho strávite v hracím koutku, ale to neva, co? :wink: :wink: Prosím tě jak jsi vyzrála na tu rýmu, já jsem z toho fakt na švestku, na víc jak chodíme do bazénu, tak moje mamka mi to pořád vyčítá, že to je určitě z toho a že bychom neměli chodit a kdoví co ještě, tak to mám ještě s kázáním. :frowning2: :frowning2:

mori - tu rybičku myslíš pangaciuse, že? Tu mám moc ráda, je sice dražší, ale velká mňamka, občas, teda v létě ji i hodíme na gril a dáme plátkový sýr, a mňam mňam :dizzy_face: :dizzy_face:
No Elenka fakt samostatná není, je to mamuliňák, já nemám jak ji od sebe odvykat, je pořád se mnou, nemá mi ji kdo pohlídat, manža jezdí z práce až kolem 19.00 a o víkendu s ní je, ale jak na něj není zvyklá, tak je spíš u mně. Ona z toho vyroste, ale teď hold je to tak. Tak si ani nedokážu představit, že by měla být u sebe v pokojíčku, my jsme prostě ten případ, co se drží miminko mamky. :confused: :confused:

heresto no co to s vámi v té nemocnici vyvádějí a třeba nějakou omluvu za to že se spletli, to né, hlavně, že tam pořád musíte chodit. A co to tvého chlapa popadla, spadlo mu něco na hlavnu, nebo moc kouká na televizi. Je ty chlapi někdy je to s nima fakt práce. No ty hlvaně musíš vědět jak to máš doma a co od něj očekáváš, tohle je docela ošklivý co ho napadlo. Držím palce ať to zvládneš, ty i malá!!! Jste přeci šikulky.

helenkaa - ty děti s námi někdy cvičí co? Máš určitě zlatou trpělivost, no nezávidím ti to, tak vydrž bude líp!

andar - ať ti cukrovka dobře dopadne a krásnou fotečku mimouška :sweat_smile: :sweat_smile:
22. led 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikus kočárek je moc hezký, sporťák úplně super, i když já jsem teda taky raději na ty 4 kola, ale každému vyhovuje něco jiného. Já na ty zahrádecký cesty potřebuju pořádného tereňáka :grinning: :grinning:
22. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek