• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
Heresto, tak s nemocnici teda nářez... :angry: :rolling_eyes: bože...takže jste stále na neocate a příště znova jo? :pensive: Já bych tam už asi nešla...a chtěla žádanku jinam :confounded:
s rozvodem mě to mrzí...ale chování manžela hrozný. Já si to nedovedu představit...je pro mě nepochopitelná i situace, kdy si po porodu chlap najde jinou a že jako odchází. Většinou miminko spojí tu rodinu zase dohromady... :pensive:
Drž se, jistě máš oporu ve svý rodině a to je důležitý :pensive:

Andaro, užit si utz a cukrovku přežij co nejlépe :wink:

mori, jáhová je normálně jako rýžová jen s jáhlama...jáhly jako příloha dobrý ale v kaši plival :slight_smile:
To víš že jsem ráda že nebyl problém ve spaní jinde bez nás...ale ty rána kdy ti začne houkat v postýlce, nebo probudí tě zatáhání za deku či vlasy :grinning: ..a nepřijde, nemá vyndaný tyčky a navíc spí v pytli a v tom by toho moc nenachodil :grinning:

iren, no myslím že jsem to tu už jednou psala..když nastane rýma, kapu Nasivin, nos a pod nosem mažu dětským nosním balzámem Bio Karité, na spaní dávám vedle postýlky mokrý prostěradlo a nakapu Eukalyptus, teď už dávám ale jen to prostěradlo a na noc do zásuvky Olynth... neucpává se tolik nos a Péťa spí klidně cenou noc...jinak dřív bývalo právě hrozný to noční neustálý buzení a následně odsávání :rolling_eyes:
23. led 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ad sraz...počítám s tím :wink:
23. led 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren a co dáváš za vitaminy?
23. led 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, myslím, že už jsi mi psala, jak na rýmu, nebo jsme se o tom možná bavili u dr. jak jsme se tam potkali, ale to víš, já hlava děravá. Moc díky za opáčko, ještě dotázek k tomu ten Olynth do zásuvky funguje dobře? To mě vůbec nenapadlo, tak to já ho taky zkusím. A smaozřejmě jsem zapomněla jak jsi říkala, jak se jmenuje ten balzámek a to objednáváš někde přes net, ne? Pisla by jsi mi prosím adresu? Děkuju!
Elence jsem koupila probian, ten je taky na imunitu, ale hlavně je po antibiotikách a jinak mám samé přírodní přípravky od jednoho bylinkáře, je to samá bylinka a přidává se to do pití.
23. led 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren, Olynth si nemůžu vynachválit....i mě dělá dobře na rýmu. Poradila jsem to i holkám říjenkám a taky spokojenost.
Ten Karité jsem kupovala přes MMB - např. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15981371&tab=2 ještě si to tam projdi, třeba najdeš levnější :slight_smile:
No já právě pokukovala taky po vitamínech pro děti, ale jsou až pro starší, mě byl zase doporučen Nutrolin :slight_smile:
23. led 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky no konečně se to tady trochu rozjelo a je tu nějaká debatka :wink:
andilekir-přeji vám aby jste s Elenkou už neměli žádné problémy s tou rýmou a zabrala vám nějaká léčba :slight_smile:
Neboj se s tím cvičením nepospíchám ale nejlepší by bylo něco v Lípě,přeci jen k vám bych to měla z ruky,ale domluvíme e až by to bylo aktuální. :wink:
Koukala jsem na nějaké nové fotky a jsou velmi povedené a jako rodina vám to sluší :wink:
perada-jsem ráda že i tobě se sem povedlo zaskočit. :wink: Děkuji za podporu s prací,snad to brzy dopadne v dobrém.Manžel je uplně mimo,tak se ho snažím držet nad vodou,ale je to i pro mě moc těžké,ale musíme to nějak zvládnout. :wink:
pikusa-máš krásný kočárek,dneska kdybych si měla vybrat kočárek taky bych si nějaký takový koupila nebot je prostornější kor ta sportovní verze.Mám známou a je pravda že se s tříkolkou dobře jezdí a je možnost i aretace kol takže výhoda :wink:
Je neskutečné jak to tobě i andaře utíká,ale pak je to ještě lepší. :slight_smile:
Jsem zvědavá kdy k nám zavítá Val,malému už taky bude měsíc ne?
23. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mori-máš výhodu v tom,že víš co malé kupovat za dárky,náš Honzík si hraje nejraději s obyčejnými věcmi,hlavně s vařečkami nebo krabičkou od mléka,takže nevím vubec co mu kupovat aby si s tím hrál a bylo to využito. :wink:
23. led 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
heresta-vám držím palečky aby jste na to jiné mlíčko přešli v klidu a s manželem se zkuste nějak domluvit aby netrpěla malá Yvonka. :pensive:
23. led 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufám,že jsem na všechny nové věci reagovala a těším se na sraz,snad nám do toho něco nevleze a bude zase nějaká sranda a i Honzík si bude moci hrát s vašimi dětmi aby měl více kamarádu,třeba se to do budoucna bude hodit :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjj ja myslim ze vic trpela s nim
23. led 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš tak už jsem Olynth do zásuvky dnes koupila a už je tam, taka jsem zvědavá, samozřejmě jsem tu rýmu od Elí dostala taky, tak se snažím dávkovat vitamínama, aby z toho hlavně nebyla chřipajzna. Díky za typ na MMB, hnedky tam juknu. Balzámek se vždycky hodí. Já hledala pro Elenku něco na posílení imunity na netu a našla jsem tam ty bylinky, všechno je s echinaceou, tak snad to zabere a našla jsem tam ještě nějaký sirup s echynaceou od fa Megafyt můžou ho děti od 6 měsíců a pak nějaké vitamínky v sirupku a to můžou i těhotné a kojící a to je multi-sanostol. Ale to vyzkoušené nemám a chtěla jsem se zeptat ještě dr. na nějaká homeopatika, jestli by neporadila.
jjj26 - řekla bych že vařečky a kastroly a tak jsou stejně pro prcky ty nejlepší hračky :grinning: :grinning: čím víc rámusu tím líp.
heresto - tak to hlavně zvládněte s Yvonkou co nejlépe a když máš kolem kamarády a rodinu, tak je to nejlepší, ale ty to bereš docela v klidu, viď? Nebo se mi to zdá?
23. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauvec holky! Já se dnes s manželem svezla do ČL do Intersparu (měl tam nějakou práci) a já si courla v klídku sama po krámech a pak taky nakoupila papkání :wink: Ale ta pohodička, vše v klidu, nemusela jsem pospíchat a hlídat dítko, aby se mi někde nezatoulalo a dívat se na manžela a jeho pohledy, jak mi to trvá :grinning: Káje jsem koupila v KIK bundu na jaro (179,-) a boty za 175,- v koženém zboží (vedle eskalátorů; zlevněno z 350,- protože mají špatné číslování :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Pak jsem mu vše naházela do auta, šla dolů pešo, ale bylo zrovna krásně, tak pohodička a busem dom (manžel tam zůstal dlouho).

andilekir - holkyyy, koukejte být do středy OK :wink:
24. led 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak si představte,konečně jsem se dostala s malým k holiči,že ho nechám ostříhat,ale nedovedete si představit co jsme spolu zažili.Dokud přes něj nepřehazovali pláštěnku aby ho ostříhalimtak to bylo docela dobrý,pak nastal hysterák a rozčilování,že jdeme pryč ale musel to už se mnou i s holkama z kadeřnictví vydržet nebot už měl rozstříhané vlasy a nemohli bychom ho tak nechat.No na to jaký to byl zážitek je z něj zase krásnej šikovnej kluk :slight_smile:
Honzík taky začíná opakovat skoro všechno co se mu řekne takže jsme někdy jako slepičky co se po sobě opičí,ale je to super nebot už se s ním parádně pokecá a nikdo nechce věřit že mu teprve bude rok a pul :slight_smile:
Jinak všechny vás moc zdravíme a přejeme do dalšího nového týdne vše dobré :slight_smile:
25. led 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
mori snažíme se, abychom na středu byli v plné polní v Unionce :grinning: :grinning:
jjj26 - tak to jste teda dobrý, že jste to s Honzíkem u té kadeřnice ustáli a kadeřnice taky musela mít trpělivost co? :sweat_smile: :sweat_smile: No ale hlavně, že jste to zvládli a Honzík je fešák. Nedokážu si představit ten vřískot, kdybych šla s Elenkou na ostříhání a to mám kadeřnici kamarádku, ke které často chodíme na návštěvu, ale myslím, že ani to by nepomohlo. :astonished: :astonished:
Tak se těšíme na středu, že se sejdeme v hojném počtu. :dizzy_face: :dizzy_face:
25. led 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja ve stredu taky dorazim jen bych potrebovala vedet hodinku...Nastartuju ferari a jsem tam
25. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
heresta - jako vždy 14 h. To je bezva, že taky dorazíte :slight_smile: Do nemocnice nejdete? :confused:

jjj26 - tak to musely mít kadeřnice "radost" :grinning: U nás stříhání v poho - stříhá ji moje mamka. Poprvé jsem u toho byla a podruhé ani ne - mamky přítel ji zabavil, aby na něj koukala a klídek :wink:

Já dnes čekám balíček z MMB :grinning:
- jsem obednala toto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14963666 - ale u jiné maminky za 149,- téměř nové (foto už smázla) a srdíčkovou mikču (taky už smázla). A pak u jiné kaťata http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=19265620

My dnes v plánu nic moc, taťka nám už odjel do práce ... tak ať už je ta středa, na tu program máme :wink:
26. led 2009 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Tak test na cukr dobry,ten napoj mi i chutnal a spatne mi nebylo :slight_smile:).No a na utz mel Prcek opet nozky krizem,byl v tureckem sedu - no ale pak ukazala prdelku a rikala,ze pindika ani varlatka nevidi,tak ze spis to vypada na slecnu,ale ze to nemuze rict na 100% pac tam ma nozku. :slight_smile:)Takze zase nevime, no ale objednam se na 3D a tam uz to snad ukaze :grinning:
26. led 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara - tak se nechte překvapit !!! :grinning: my jsme to vědět nechtěli a pak to bylo krásný překvápko :slight_smile: A nějaký výmluvy, že se musí nakoupit ... však nevíš co budete mít a nakupuješ, tak to přeci jde :wink: Aspoň budeš připravená případně na druhé dítko, když kupuješ neutrální :wink:
Dorazíš ve středu do Unionky?
26. led 2009 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyz ja jsem straaasne zvedava :grinning: Mori asi nedorazim, musela bych se kodrcat vlakem a ja se ted bojim te chripky,ja hned vsechno chytnu, ze zacatku jsem nesmela ani do obchodaku :unamused: Po doktorech me vozi tatka nebo manzel,kdyz ma nahodou volno :wink:
26. led 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky s Pepčou dorazíme... :slight_smile:
26. led 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já koukám, tak pokud nám nikdo neomarodí, tak nás zítra dorazí asi 8 :grinning: super, to by mohl být super srazík :wink: Holky nezamluvíte tam dnes někdo 2 stoly u hracího koutku zase? Heslo: "modrý kůň" jako minule :wink: Těžko říct, jestli budete mít někdo cestu kolem ... já se dnes pokusím od známé sehnat číslo, bych tam cinkla. Ale když někdo půjde okolo a zamluví, tak písněte sem ju :wink:
27. led 2009 v 07:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my nedorazíme, spíme už jenom jednou denně a to po obědě min. 2 hodiny a to by byla katastrofa,kdyby se nespalo. Ale snad už brzy bude líp. :wink: Užijte si to.
27. led 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všechny Vás zdravím.
Chtěla jsem se zaptat, jestli bych se k Vám nemohla připojit. Jsem z České Lípy a mám 9ti měsíčního syna Adámka. Pořád hledám nějaká mat. centra až jsem našla Vás :slight_smile: , ale prý se má v České Lípě otevírat jedno MC příští týden (na Výsluní), nevíte o tom někdo něco?? Ráda bych tam s malým chodila... Jak staré tu máte děti?? Hezký den. :slight_smile:
27. led 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
helenkaa - jasný, v poho. Až se to u vás srovná, tak dorazíte až budete moct :slight_smile: my na vás nezamenem a i za pár srazíků budem určo všechny rádi, když se zas přidáte :wink:

naomi9 - ahojda! Vítám tě mezi náma !!! Určitě se k nám připoj, vždycky tady rádi vidíme novou mamču :wink: :slight_smile:
Já jsem Marcela, bydlím ve Stráži pod Ralskem a mám 2 letou Karolínku :slight_smile:
Jestli máš zítra čas, tak od 14 h máme sraz v Unionce v České Lípě :slight_smile: i s dítkama samozřejmě :slight_smile: Tak s Adámkem doražte.

heresta - co evunka, už sem vůbec nechodí :unamused:
27. led 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori děkuji, přijdeme rádi ;) už si to píšu, tak s námi počítejte :slight_smile: . Ahoj!!
27. led 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky, tak jsem právě dala Peťulína spát a mám chvilku na net :slight_smile: Musím si to spojit s oběděm :grinning: chci se pustit do žehlení ať večer mám už jen relax.

Naomi vítej! Ty bydlíš poblíž Na Výsluní? :wink: Já jo, ale o MC netuším teda...jestli něco zjistíš, dej určitě vědět. :slight_smile:

Já o víkendu taky hledala nějaká MC a našla toto http://mc-klokanek.ic.cz/index.php a v Libertinu je taky..ale až od 18M.

Helenko škoda že nedorazíte...já s tou středou určitě počítám..ale Peťulín už spí taky jen po obědě dvě hodinky tak uvidíme jak zítra usne...možná dorazíme až na třetí, tak nám tam držte místo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Iren, Elenka už je fit? Olynth pomohl? :wink:

Jani, jj, když ztratí chla práci tak ho ženská musí určitě podržet...on, živitel rodiny, kór když je žena na MD .... krize jedna světová pitomá ...
My vštříhali Péťu včera...a zase to má moc...takže se strojkem jsme skončili a budem stříhat jen nůžkama...
Dětem prý nejvíc vadí ten plášť co se přes ně dá...já tomu nevěřila, ale jen co mu ho dala tak spustil.... :pensive:
Včera už ani nepíp :slight_smile:
27. led 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
andaro tak snad příště se pohlaví dozvíte :dizzy_face: je to napínačka co?
mě teda to pití při cukrovce nechutnalo..ale těšila jsem se na to, pže jsem měla hroznou žízeň ...hrůza v těhu se ráno nenapít ani nic nepojíst :confounded:
27. led 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!
dneska jsem zamluvila dva stoly u dětského koutku na heslo modrý kůň, takže místo bude. :wink: :wink:
Raduš - Elenka už s rýmou dobrý, pomohlo víc věcí a dnes mi dorzaila odsávačka na baterie, tak jsem zvědavá jestli s ní půjdou nudlíky odsávat lépe.Jestli teda se dá.
Potkala jsem v Andy Lenahanu tak mám pozdravovat, pracovala jak divá. Pracuje každý den,t akže nemá moc času a srazíky taky ne.
27. led 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andilekir - to je bezva, žes to zamluvila :slight_smile: Já ten tel. nesehnala, ta známá si ho už vymazala :unamused: Bude nás asi dost, tak to je lepší zamluvený :wink: Napočítala jsem nás 9 :sunglasses:
27. led 2009 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,tak zatím to vypadá,že přifrčím :grinning: :grinning: rak paráda :grinning:
27. led 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek