• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Českolipsko. Je tu nějaká těhulka nebo maminka?

10. ledna 2013 
No myslím na vás holky nebojte. Jen taky ještě přemýšlím jak to udělám. Elík taky chodí spát po obídku a spinká tak do 15.00, někdy i dýl, tak to ještě musím nějak vykoumat, aby byla vychrupkaná a přitom jsme tam s vámi byli. :confused: :confused:
27. led 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dávám Vám sem odkaz na nové mateřské centrum v České Lípě. Někdo tu scháněl nějaké info, tak tady je. Mějte se.
http://mcpumpkin.cz/d-uvod-2
27. led 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iren,já zkusím dát Péťu dřív a uvidíme. Dneska si to teda taky natáhnul :unamused: spal 2,5 hodiny...pak další 3/4 hodina než se nasvačí a vypravíme, sejdeme dolů...snad se včas podaří :sweat_smile:
27. led 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
bezva, 5.2 zahájení :dizzy_face:
27. led 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak snad dorazim... uvidim co Yvca protoze mi dneska rano blinkala.... Tak kdyz bude druhe jidlo ok tak prijdem... Aspon na chvilku :grinning:

Mori: do nemocnice jdem za 3 tydny...
28. led 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak také potvrzuji že přijdeme, jen se ještě chci zeptat, jestli jsou tu i dětičky do roka, nebo jen starší??
Jo a k tomu MC v České Lípě, včera mi přišel email od organizátorky:
Dobrý den,
na MC nyni intenzivne pracujeme, chceme ho 5.2.09 v 10h slavnostne otevrit, tak pokud mate cas a chut, tak urcite prijdte. V MC je vitana kazda maminka (ale i tatinek) s detmi jiz od narozeni. Jeste nemame uplne 100% dotazeny program, protoze zaciname, ale chceme maminkam i tatinkum s detmi nabidnout spoustu moznosti.
Cena za vstup bude 30kc, na ruzne akce pak bude cena pohybliva. Pokud chcete byt clenem MC Pumpkin, muzete zaplatit 300kc rocni poplatek a pak je cena pri vstupu 15kc + slevy na akcich a moznost podilet se na chodu. Jsme neziskova organizace, takze vse co delame, delame zdarma jako dobrovolnice. Kdyby jste chtela, budeme za jakoukoliv pomoc rady.
Mame webove stranky, sice jsou jeste nedotazene, ale tady je adresa: www.mcpumpkin.cz Do budoucna tam najdete aktualni informace o vsem, co se deje, ci chysta.
- my tam chodit určo budem, jsme teď pořád doma, tak jsem ráda, že tu taky něco takového bude, aspoň se zabavíme...
Tak zatím papá, už se těšíme na odpoledne ;)
Naomi9
28. led 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
naomi: nam jsou 4 mesice :grinning:
28. led 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naomi9 - verunkaronka má 4měsíčního Pepču :slight_smile: - jinak když si najedeš na naše fotku tady v diskusy (vlelo), tak tam uvidíš, kdo má kolik dětí, jak steré, nebo zda je těhu :wink:

My taky dorazíme. Doufám, že mi Kája dopo usne, dám jí o hoďku dřív ... a když ne, tak mi usne v buse :zipper_mouth:
28. led 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Kájuš si v 10 h sama řekla, že chce mlíčko, tak to je bezva - spinká a bude odpočatá :slight_smile:
Holky budete někdo v ČL dřív? My tam přijedem ve 13.30 h a ještě chci skáknout do 1 sekáčku nad náměstí - potřebujem trička na doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby se chtěl někdo přidat :wink:
28. led 2009 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori,klidně vyrazím dřív a půjdu s tebou.............tak kde se sejdeme???
28. led 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikusa - vystupovat budu u Lipky, tak třeba u Andy ju :slight_smile:

Kurňa dítko mi ještě spí, asi ji budu muset ač nerada vzbudit :unamused:
28. led 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taj jo,já budu mít auto na parkovišti a počkám u Andy.......
28. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, všechny vás zdravím. jen nakukuju,jsme u ségry. po neděli už budem doma ,tak vás navštívím a povyprávím.
a taky se těším na srázek v unionce.
mějte se hezky papa
28. led 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Val,ahojky,dnes srazík byl a ptala jsem se na tebe..............tak mě holky informovaly,že jsi pryč.Šmírovaly na jiné diskusi.
Tak se měj a příště s prckem :slight_smile:
A srazík byl moc fajn :wink:
28. led 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme právě ložila dítko, sama si řekla, že chce hají - to asi to moje probuzení před odjezdem ji nutí spinkat :wink: Ale to je dobře, ať se vychrupká. Já ještě čekám na manžu než dorazí z toho slavnýho floorballu :confused: jsem zvědavá na první dojmy :grinning:

Jinak srazoš jako vždy bezva :slight_smile: budu se těšit na ten únorový :wink:
Pak jsme šla ještě s Iren do toho sekáčku v Sokolský a opravdu jsem tam něco pořídila - 2 trička (30,- a 40,-) a tyrkysový manžestráky (110,-). Ceny tam maj fajn, oblečko pěkný, hezky uspořádáný (nemusím ty hrabárny) a paní byla moc ochotná. No zas tam zavítám :wink:
28. led 2009 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :grinning: máte tam fotky :slight_smile:
28. led 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ode mě taky :slight_smile:
mori pošli mi v plné velikosti Peťulína se želvou, díky :slight_smile: Tu tunelovou taky jestli se povedla! :slight_smile:

Díky za srazík, bylo to zase parádní odpoledne. :dizzy_face: :dizzy_face:
28. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a povedla se mi tam jedna dobrá :grinning: Peťulín zrovna zaječel http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2322126&vReferer= :grinning: :grinning:
28. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že se srazík vydařil...
perado-teda ten tvůj Péťa je moc hezkej, takovej lumpík,ale k poňuchňání...opravdu :wink:
pikusko-teda ty už máš ale bříško, ono se to šíleně krátí a výběr jména SUPER!!!, kdybych jednou měla ještě mimčo a byl to kluk tak se bude jmenovat taky Matyáš,ale asi už druhé nebude, spíš určitě :frowning2: .
Jinak teda někdy dorazíme s Lukaškem mezi Vás, jsme pořád doma...
28. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,musím souhlasit že sraz byl super a hlavně se nás sešlo příjemně hodně že bylo zase co řešit a probírat :slight_smile:
29. led 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojek holky
my se omlouváme že jsme nedorazily, moc mě to mrzí, ale nebylo mi včera celý den nějak dobře, tak jsem to nechctěla lámat přes koleno.
Jinak jsme ráda že se vám srazík povedl. :slight_smile:
To meteřské centrum bude super. Určo se taky půjdeme podívat. :wink:
29. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, srazík super, příště půjdem určo zase..teda jesti do toho něco neskočí :unamused: .. Mohli by jste mi prosím pomoct??? jsem asi uplný tele, ale nikde nemůžu najít ty fotky :frowning2: ..
Heave: Pročpak by nemohlo být druhé?? :wink:
Adam se budí.. letim..páá :slight_smile:
29. led 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naomi - http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=222964 :wink:

Heave-to byste mohli s Lukym taky dorazit,priste se domluvim s Pikuskou,pry by me vyzvedla,tak bych urco chtela jit :wink:

Fotecky pekny,deticky rostou jako z vody :dizzy_face:
29. led 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
naomi9 - nad každým příspěvkem napravo tady v diskusy je foťáček, šipka (pro soukromou poštu) a vykřičník. Když ťukneš na foťáček, tak se ti ukážou alba s fotkama danýho uživatele, takže i ze srazů :wink:
Fajn, že se ti na srázku líbilo, to nás těší určitě všechny :wink:

My dnes máme taťku doma, tak jsem se dopo vrhla na úklid, bo aspoň zabavil Káju. Pak spolu vařili polívku a manža se vrhnul i na druhé a to čínu - no pochutnala jsem si, když jsem nemusela vařit já :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kája dopo nespala, tak jsme to odpo zalomili všichni a zlatíčka ještě spolu chrněj :dizzy_face:

jojinkacl - no příště musíte dorazit, ať tam má Kája taky stejně starou kámošku :wink:
29. led 2009 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mori - no jasná, příště už snad konečně dorazíme. :slight_smile: koukala jsme na fotky a zdálo se mi že jste tam nějak nejstarší ze všech dítek. :slight_smile: :wink:
29. led 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinkacl - no jasný že tam Kája furt nejstarší :sunglasses:
29. led 2009 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bude nejstarší Anďa jo? :grinning: :grinning: jen nevím do jaké míry se bude kamarádit, je to hrozný stydlín, a vždy jí trvá děsně dlouho než se rozkouká. Ale pak to teda stojí za to. :sweat_smile: i když většinou si to nechává až na doma.. :grinning:
29. led 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojinkacl - Kája si tam taky vystačí spíš sama ... tak si třeba zrovna padnou holky do noty :wink:
29. led 2009 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré dopolko maminy :slight_smile: Mě dítko právě spí, tak mám klídeček :sunglasses: Odpo jdem juknout na bačkory, protože ze současných už zase nějak vyrůstá.
30. led 2009 v 11:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Elenka ještě chrupká, tak mám chvilku čas. Srazík byl super, akorát jste se nějak brzy rozutekli :frowning2: , ještě že Mori alespoň vydržela. No ale snad přiště dorazíme načas, Elenka se ne a ne probudit, tak jsme to nestíhali.
Dneska nám přivezli dřevo, to bude mít zase manža co dělat :wink: :wink:
Mori - já byla koupit Elence bačkorky minulý pátek až v Novém Boru za kostelem, v Lípě jsem nikde nesehnala a v Pupíku měli drahé. V Boru měli, ale modré. Ale neva, službičku udělají.
Holky kdo kupujete sunar, od sobotuy budou mít v Kauflandu za 185,- Kč, je to v letáku, tak snad nebude prázdný regál. :confused: :confused: :grinning: :grinning:
30. led 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek