• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Češky v Řecku

21. května 2012 
Ahoj Soni,bylo bi to fajn,vcera jsem si byla sednout s Miladou-Milejdy a ta me seznamila s Hancou-macek a hezky jsme si popovidali,i kdyz s detmi to je trosku tezsi :sweat_smile: ...Doufam,ze se jeste s Hancou pred jejim odjezdem jeste uvidime....mam 2 kluciky 5 a 1,5 roku...tak si deti i pohrajou...
19. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj!!!!!
Petra to trošku popletla....Macek-Marcela z Ostravy.Já se s Marcelou vidím skoro denně,zrovna před chvílí jsme byli spolu na pláži,tak si ten odpočinek u moře dodává plnými doušky,akorád jí spadlo něco do oka,tak jsme kupovali i oční kapky...také se jí udělali z bot puchýře,tak ani chudina na výlet na Meteory nepojede,prostě by to nezvládala. Už tak jí to činí značné potíže.Tak se už na tebe Soni těšíme!
:grinning:
19. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj milejdy,je fajn,že jste se takhle pěkně sešly.Pozdravuj Marcelku,že moc vzpomínám,ať si to užije.Tady počasí nic movc,teď leje jako z konve.Já trpím,letos se opravdu do Stavrosu nepodívám,tak až za rok.mooooooooc tam zdravím a všem přeji krásnou dovolenou,ahoj Hanka
19. čer 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak v Ostravě je pořád škaredě, to není vůbec léto, no škaredě je v celé ČR je to prostě hnus. Doufám že ve Stavrosu je teplo a bude až dorazíme, hurááááááááá jěště se párkrát vyspím a fičíme za teplem. :slight_smile:
22. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Soni,vám se dovča taky blíží,přeji i vám,ať si jí krásně užijete,ve Stavrosu teplíčko určitě mít budete.Tady je to hrozný,snad se tepla taky dočkáme.Takže šťastný let,krásnou dovolenou plnou sluníčka a koupání a i za mě tam pozdravuj. :dizzy_face:
22. čer 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj damy...tak ve Stavrosu je prave pekna bourka s kroupami...jeste 2-3dny ma byt lehce pod mrakem s bourkami,ale az Soni dorazis,bude hezky...letos se nam vedra vyhybaji,pro me je to dobre kdyz nejsou takove vedra ,ale chapu vsechny kdo prijedou na dovolenou k mori,ze si chteji uzit slunicko s morem.....ja se naopak nemuzu dockat az s detmi odletim do cr,kde budem chodit na houbi,do zoo a podobne. :slight_smile:
22. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky!
Tak i dnes nám tady řádí divoká bouře,fakt děsné....docela jsem se začala bát i já,aby to nebylo na dlouho. Kačenka z toho má jundu,nějak to nevnímá,dokonce jak lilo,tak mi říkala,zda se půjdeme koupat do moře...Tak jsem ji postavila k oknu,aby viděla ten slejvák a pak jí to došlo. Fakt pro ty turisty je to nepříjemné,ale mělo by se to zlepšit,jak už píše Petra. To lehce pod mrakem nevím,nevím....ale tady to vždy rychle přejde! Mě Kačka nemá doma stání,ale nedá se nic dělat. V sobotu už čekám brášku s rodinou,tak už to bude zase o něčem jiném... :dizzy_face:
Tak se ti to Soni krátí,do tvého příjezdu by měly bouřky přejít. Loučím se a zdravím do ČR všechny! :sunglasses:
24. čer 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Češky v Řecku :slight_smile:. Jdu k Vám pro radu. Před lety jsem byla v Asprovaltě a s manželem jsme se teď shodli, že to byla naše nejhezčí dovolená. Tak jsme si teď objednali letenky do Soluně na přelom srpna a října, pojedeme s dvouletým synem. Chtěla bych bydlet v apartmánu, abych mohla malému něco uvařit, my budeme jíst venku, už se na ty lahůdky těším. Nemůžu na internetu najít žádný odkaz na apartmány, nemáte nějaký tip? Přilétáme v sobotu veče, takže asi přespíme jednu noc v Soluni a druhý den bychom se přesunuli. Nebo mě ještě napadlo najít nějakou cestovku, která létá s Wizz Air a objednat si ubytování přes ně, ale nemůžu se žádné dopídit. Budu moc ráda za každý tip na ubytování nebo místo, kde je hezky :slight_smile:. Díky a hezký den
28. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hani,tak už jsem se vrátila z našeho milovaného Stavrosu.Užila jsem si to fakt super,hlavně díky Miládce a spol.
Pozdravovala jsem od tebe celé městečko.A prý se na tebe příští rok těší,máš se dát do pořádku :grinning: .Teď je tam Soňa,tak jí tiše závidím,ale moc jí přeju,ať si to užije.
Počasí ale bylo asi nejhorší červnové co jezdím.Na pláži jsem se ovšem vyvalovala každý den kromě minulé středy,to bylo dost hrozné.Takové nánosy na pláži jsem nezažila,byl to binec nehorázný.Ale najeli na to rychle,bagry,náklaďáky a do druhého dne bylo uklizeno.
I když jsem to měla na 15 dní,uteklo to mooooooooc rychle.Teď zase rok čekat,jak jsme si s holkami říkaly-tu chronu-za rok.
Takže ahoj,měj se fajn a páteř,ta potvora ať tě přestane trápit.Macek
29. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcelko,děkuji za vzkaz,vzpomínala jsem každý den.Hlavně,že sis to užila o tom ta dovolená je,bylo fajn se sejít a pokecat s milejdy,uteklo to jako voda,zas čekat do příštího roku,co? Mě bude líp až bude po sezoně,teď si říkám, začínají jezdit,pojedou,přijeli.Nedá se nic dělat,musím se dát do kupy,za rok snad bude líp.Ležím ve fotkách,poslouchám řeckou muziku,je to hezký,ale ta místní atmosféra tomu chybí.Tak ještě jednou díky,potěšilo to.Ahoj Hanka
30. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj milejdy,zdravím Stavros :dizzy_face: .Tak jak to letos vypadá s turisty,je jich dost nebo se projevuje krize?Počasí je určitě super,tady zatím nic moc,je pod mrakem sem tam sprchne,ale na příští týden hlásí teplo,tak se snad taky dočkáme.Soni si dovču určitě taky užila,vzpomínám,posílám moooc pozdravů a za rok to snad bude bez problémů,že se tam taky podívám.Přeji hodně hodně turistů,krásné počasí. :sweat_smile:
12. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hani,tak jsi mě dnes předběhla.Ráno jsem si říkala,že napíši pár řádků a zeptám se Soni,jak bylo.Měla přijet dnes v noci,pokud nebylo nějaké zpoždění.V Řecku měli stávkovat letečtí dispečeři.Jsem taky moc zvědavá na její pocity ze Stavrosu.
Jinak milejdy teď nemá moc času,má tam malou neteř,tak jí přibylo víc starostí.Ale s těmi turisty to možná letos bude fakt trochu slabší.Jak jsem tam byla v červnu,tak někteří domorodci říkali,že je to horší.
Taky jsem zvědavá,jestli ten příští týden bude teploučko.Hned bych jela zpátky,tento týden jsou tam už ty moje správné pařáky a příští týden ještě větší.Asi budu muset jezdit později,ale i v červnu bývá krásně.
Tak Hani ahoj a budeme čekat,co napíše Soňa.Jinak jsem na tom jako ty,diskuze,písničky,vzpomínky,atd....
Tak čauky Marcela
12. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcelko,to trpíme viď.Taky sleduji počasí,závidím,člověk zavře oči a už se válím na pláži.No jo,ale jen ve snu.Hlavně abych byla příští rok fit a vše si vynahradím.Jezdím taky sama,předloni jsem chytla fajn paní z Varů,srandistka,nasmály jsme se,loni jsme jely taky spolu,letos nejedu,tak bere vnoučata směr Španělsko.Jezdím půl nebo konec srpna,to jsou pařáky,to je jen opalovačka,šup do moře,a nanovo.příští rok pokud to dopadne tak asi konec srpna nebo začátek září.Ale to je dlouhá doba nebudu plánovat.tak ať nám to počasí vyjde tady v čechách,plácnu se aspoň na balkon.Zatím ahoj
12. črc 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme dnes dorazili ze Stavrosu ale se 4 hodinovým zpožděním, přijeli jsme včera ndo soluně a trčeli tam 4 hoďky tj. od 22.30 do 03.15 no byl to maras, a když jsme dorazili na Mošnov tak jsme málem zmrzli. :frowning2: ale odpo už bylo teplo. Jinač musím uznat že se mi ve Stavrosu moc líbilo i malá měla radost z moře i písku a atrakce koník za 1 euro každý den se houpala, byla to sranda, no s miladou jsem se ani nestihla spojit,měli jsme tak nabitý program celou dobu že nebyl čas. jinač jsme měli prima sousedy v apartmánu malá má nového dědu a babi, jsou to moc prima lidi. :slight_smile: :slight_smile:. Seznámili jsme se i s místními holkami co jsou češky a jsou moc prima.No je mi už smutno a hned bych se vrátila spátky a dokonce bych se tam i nastěhovala. Děkuji moc za doporučení a opravdu jste nelhali že tam je moc fajn.Tak se zatím mějte papa Soňa s rodinoui :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses:
12. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Soni,
tak tě vítám zase doma.Jsem moc ráda,že dovolená splnila očekávání.Ani jsem nepochybovala,že se ti tam bude líbit a že se malá vyřádí.Tak já jsem měla na zpáteční cestě štěstí,letěli jsme načas,ale pro změnu jsme měli zpoždění 3hodiny při letu tam.No minulý rok když jsem se vracela z Kréty,tak jsme měli zpoždění 5hodin,taky síla.
Píšeš,že by ses tam hned nastěhovala,no to já taky,ale tak od května do září :grinning: :grinning: .Ty holky,co jsou češky,tam bydlí trvale,nebo tam jen pracují?No tak teď budeme už jen vzpomínat a čekat,kdy se nám to zase podaří,jak jsme si psaly i s Haninou.
Až budu v OV,tak se někdy můžeme sejít a probrat Stavros podrobněji :slight_smile: .Doufám taky,že se tchýni daří už lépe.Tak zdravím tvoji rodinku a ahoj Marcela.
13. črc 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hani,nějak nám hapruje diskuze na Orbionu,co?Brouzdala jsem tam každý den,je tam nějaký zádrhel i co se týká jiných destinacich.Už tam byly nějaké stížnosti.Předpokládám,že jsi to také zjistila.Měj se ,ahoj Marcela
13. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcelko,orbion konečně maká,taky jsem byla vytočená co se děje.Tak Soni to má taky za sebou,hlavně,že se jim tam líbilo.My to musíme vydržet na příští rok.Vzpomínám každý den,večer když sedím na balkoně a vidím to mrtvo na ulici,tak si říkám,jo ve Stavrosu to začíná žít.Počkáme si,co nám milejdy napíše,jak tam je.Zatím ahoj.
16. črc 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
přečetla jsem si vaši diskuzi....Soni,moc mě mrzí,že jsme se nemohli setkat...já vyčkávala,zda se ozveš ty. Protože jak už psala Marcela,měla jsem tu brášku s rodinou ve stejnou dobu a ještě do 24.7.tu mám neteř Dianku.Jim počasí moc nevyšlo,tak si to teď super vynahrazuje.Tak snad někdy příště,ale jsem ráda,že se ti tady líbilo!A že si to dcerka super užila a setkali jste se s fajn lidmi,to vždy tu dovolenou zpestří....
Lidmi se to tady už hemží a začala ta pořádná vedra...Každý den jsme u moře...jen dnes nám nejde od rána elektrika a nemůžu vařit a tvrdneme doma a nemůžemem k moři.Kuře čeká v troubě a nemůžu ho dopéct.Hrůza!
Tak já se zase ozvu,až to bude v rámci možností.Všechny vás moc zdravím ze Stavrosu a jdu se věnovat dceři,která chce pomeranč.Pááááááááááááááááááááááá! :grinning:
17. črc 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hani,včera jsem byla blízko tebe,jela jsem přes Hradec,tak jsem si vzpomněla.Stavovali,jsme se v Kauflandu.Vyjeli jsme od nás a za chvíli jsme se dostali do toho nejhoršího počasí,šílená bouřka,před námi spadl strom,museli přijet hasiči,tak jsme stáli v koloně.Hlavně,že nespadl na žádné auto.
To v našem milovaném Stavrosu je lepší počasí.Dnes jsem si prohlížela fotky z června a bylo mě docela smutno,že už je to zase pryč.Tak si počtu různé diskuze,tvé nevyjímaje a trochu se vrátím i když bohužel jen v myšlenkách.
Vomila mě poslala odkaz na stránku,kde má fotky z toho jejich býváníčka.Mají to moc pěkné,možná,že tobě také.
Tak ahoj a někdy se zase ozvi,Marcela.
19. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelko zdravim,no to kdybych věděla,že budete v Hradci,tak jsme si mohly dát sťuka.Od kauflandu to je ke mě kousek.A zrovna včera jsem tam byla nakupovat.Na milejdy soukromý mail nemám,přiznám se,jsem takový počítačový talent,že ani nevím,jak bych se s ní spojila.To až dorazí domů dítka,že bych se optala,jak se to dělá.Počasí nic moc,ale má se vyjasnit,tak si sluníčka snad užijeme.Včera jsem si doma udělala i frapíčko,ale řeknu ti,ne že by nechutnalo,ale není to ono,chybí tomu ta řecká atmosféra,teploučko,cvrkot.Jdu něco dělat,zatím čus.
20. črc 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky! :wink:
Tak jsem se dlouhou dobu nedostala k pc a zase tomu bude podobně. Přijela mi sem ta má kamarádka s přítelem a bydlí u nás do 13.8. a hned pak je vystřídá maminka od 16.8. a pak už bude léto pomalu za námi. Hrozně to utíká,člověk se ani nenadál a už je tady srpen a s ním se blíží konec léta. Já už jsem holky skoro jako černoška,no dennodenní vysedávání na pláži je na mě fakticky vidět,ale jsou to jen 2hoďky denně,na mě se sluníčko lehce lepí,což mi určitě potvrdí Macek,ta byla jako černoška už z Česka...
Holky,moc vás zdravím všechny domů do rodné vlasti a přeji hezký zbytek léta! Marcelko,pozdravuje tě Elen a Uršula...včera měla malá Elí od Elen narozeninovou párty-slavila hezké 3roky a v pondělí jsem pro změnu pozvaná k Petře,té slaví 5.narozeniny Janýsek,ve čtvrtek se vrátila z Phy.
Tak páááááááááááá a zase se baby ozvěte!!!! :grinning:
2. srp 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Milejdy,zdravím slunné řecko a posílám mooooc pozdravů.,tady teď byly taky vedra,před chvilkou malinko sprchlo.ale není to znát.Já honím opalovačku aspoň na balkoně,ale barvička jako od moře to letos asi nebude.Chytám se taky dobře,ale z řecka jsem jezdila jak černý uhlí.O Marcelce nemluvím,stačí,když ji vidím na fotce.Tak si to tam pěkně užívejte,vzpomínám,tady chybí jen to moře.A co postrádám gyros!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mňam,hned bych jeden slupla.Tak až za rok.
2. srp 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hani,zdravím tě a nedá mě to,abych nenapsala pár řádků.Jelikož zrovna není počasí na válení u bazénu,tak zase brouzdám po netu a samozřejmě v našem Stavrosu.No abych pravdu řekla,tak jsem tam skoro každý den.I na notebooku mám na spořiči pohled na Stavros ,takže jak zapnu PC jsem tam :grinning: .
Také sleduji Orbion a docela mě je líto,že je tam celkem málo zmiňován Stavros.No ale nám to nevadí,co?My víme,že nám je tam dobře, že jo :sunglasses: .Také jsem byla už několikrát na ostrovech,ale mám pocit,že už to bude teď jen Stavrosek.
Hani,zřejmě v září pojedu opět do Čech k mamce,tak bych se ráda s tebou potkala.Třeba u toho Kauflandu,pokud by jsi měla zájem :wink: .Jestli můžeš napiš mě na interní poštu,pokud máš e-mail,nebo tel.č.
Moc nás tady nezbylo,ani Soňa se už neozvala,s Miládkou jsem ve spojení přes skype.
Tak Hani zatím ahoj a ozvi se,Marcela.
12. srp 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marcelko,zdravím.No to víš,že se můžeme sejít,ráda tě poznám pokecáme o Stavrosu,dáme kávičku.Pošlu tě maila,tak až budeš mít cestu kolem,napiš,domluvíme si sťuka.Budu se těšit.Jasu Hana
13. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky!
Po dlouhé době vás všechny zbylé zdravím ze Stavrosu. Léto se nám schýlilo ke konci a tak i toho času tráveného u počítače bude snad po více. Přes léto jsem se k tomu vážně skoro vůbec nedostala a když,tak jen vyřídit korespondenci a né už brouzdat jinam. Tak Habo,jak to u tebe vypadá?
Podíváš se letos sem k nám nebo už to necháš na přes rok? :wink:
Počasí je tady střídavé,včera trošku v noci sprchlo a přes den dnes to nebylo zrovna nejsluníčkovatější....A teplota dnes kolem 27 stupňů. Tak já už s Kačkou pomalu od moře upustíme,za léto jsme si toho sluníčka a mořské vody užili až až...Také začne kolem 11.září školka,tak doufám,že mi Kačenku vzali a bude chodit. Oni nás vyrozumí po telefonu,takže to čekání nebere konce! :cry:
Tak vás ještě jednou zdravím a zase se,holky,ozvěte!!!!
31. srp 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj milejdy,posílám moc pozdravů.Letos se bohužel do Stavrosu nepodívám,čeká mě ještě nějaké vyšetření,tak se musím dát do kupy.Psala jsem ti mail přes interní poštu,došel?Tady je počasí docela pěkné,uvidíme jak to dlouho vydrží.Podzim máme na krku,přehoupne se to a jsou tady zas vánoce,hrůza.S Marcelkou jsem v kontaktu,píšeme si,třeba nám to i vyjde,že se uvidíme.O to víc se budu těšit na dovču příští rok,snad se potkáme,dáme pokec.Kačence ať se ve školce líbí,jak to letos vypadalo u vás s turisty,bylo jich méně? Snad se zas někdo ozve,nechce se lidem nějak psát,člověk rád pokecá.Zatím ahoj Hanka
31. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,hlavně Habo!
Zdravím všechny,kdo sem nakukuje a přeji hezký nový školní rok všem maminkám!U nás začala škola i školka dnes,tak už si trošku od těch dětiček odpočineme,i když jen 4h denně. Počasí tady je hnusné,sychravé a od odjezdu mojí maminky-6.září je stejné zamračené počasí a turisté si neužili ani sluníčka,ani moře. Fakt nepříjemná situace pro ty,kteří si zaplatili dovolenou v tomto období. :frowning2:
Tak se holky zase brzy ozvěte a budu se těšit na nějaké novinky od vás!
Páááááááááááááááááá Milejdy! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj milejdy,zdravím tebe i pochmurný Stavros.To jsem tedy v šoku,myslela jsem,že tam máte ještě pařáky.Tady je to už taky podzimní,pár dnů pěkně,pak zaprší,ochladí se,jiné už to nebude.Než se nadějeme jsou tady vánoce,hrůůůůza.Ať už je po nich.V neděli jsem volala Stavros,tak jsem se něco málo dověděla,ono se nedá dlouho povídat,leze to do peněz.Tady se taky nikdo nehlásí,jen my s Marcelkou,to vypadá,že si počkáme na příští rok až začnou dovčy,abychom se něco dověděly,co?Popřeji ti,ať to s malou vše dobře zvládáte,no a snad to za rok klapne a pokecáme.Zatím ahoj Hanka
15. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, omlouvám se že nepíšu,ale měli jsme moc velké starosti s tchýní a došlo to tak daleko,že nám 8.9. umřela.a ke stavrosu musím říct že se nám tam moc líbilo a určo se tam příští rok ukážem tak se mějte zatím hezky papa Soňa
15. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Soni,tak je mě to líto,že to tak dopadlo.Říkala jsem si,jestli se něco nestalo,že ses už neozvala a napadlo mě i to nejhorší.Ale jsem moc ráda,že jste byli spokojeni s dovčou a hlavně ,že si to užila i malá.Příští rok už bude větší a užije si to ještě více,těch atrakcí pro děcka je tam dost.Já pokud se nic nestane,tak určitě opět Stavros.Tak se měj hezky a třeba se někdy sejdeme,ahoj Marcela
15. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek