• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Češky v Řecku

21. května 2012 
AHOJKY ŽENSKÝ,TAK CO SE DĚJE,ŽE NIKDO NEPÍŠE? jAK SE VEDE MAMINÁM,UŽ ABY BYLO LEPŠÍ POČASÍ,NEJRADŠI BYCH UŽ SE VÁLELA NĚKDE NA PLÁŽI,POSLOUCHALA MUZIKU,PILA FRAPÍČKO,PAPKALA GAROSEK :sunglasses: ,JÉÉÉÉÉ UŽ ABY TO BYLO.TAK AŽ BUDETE MÍT ČAS,PÍSNĚTE NĚJAKÉ NOVINKY,ZATÍM :dizzy_face:
9. led 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. je niektora z vas na severe Grecka ? mam segru na severe od Thessalonik a je tam samaaa medzi grekmi.
25. zář 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak my jsme se zrovna z Řecka vrátily. Holkám bude skoro 5, tak jsme se rozhodly otestovat, kde je to lepší. Holky přijely do Česka s tím, že ještě neumí česky, a po 2 měsících už jim do jde krásně. Řekla bych, že zatím je život v Česku a Řecku neporovnatelný. Každá země má své pro a proti. Jenomže momentálně je Řecko v hluboké krizi a život tam není opravdu jednoduchý. Po ročním pobytu se budeme rozhodovat, kde se vlastně usídlíme. Má tady někdo podobné zkušenosti? Kalimera
5. pro 2011 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,prepacte mi ze sem lezem,je to pre cesky v Grecku a ja som slovenka na Cypre,ale aj tu sa rozprava grecky a mentalita je ta ista, Zijem tu uz 7 rokov a som tu spokojna...
Tak keby sa niekto ozval z tychto koncin bola by som rada. :slight_smile:
11. led 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj muzu se zeptat , jestli v recke lekarne jde normalne sehnat kosmetika avene?diky
21. kvě 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek