Češky v Řecku

Jak se žije českým maminám v Řecku?Už jsem v Řecku přes 6let a máme 3letou Kačenku.Jsem zvědavá kolik podobných holek tady najdu,abych se dověděla podrobnosti.Těším se na odpověď.
haba
9. led 2011
AHOJKY ŽENSKÝ,TAK CO SE DĚJE,ŽE NIKDO NEPÍŠE? jAK SE VEDE MAMINÁM,UŽ ABY BYLO LEPŠÍ POČASÍ,NEJRADŠI BYCH UŽ SE VÁLELA NĚKDE NA PLÁŽI,POSLOUCHALA MUZIKU,PILA FRAPÍČKO,PAPKALA GAROSEK 😎 ,JÉÉÉÉÉ UŽ ABY TO BYLO.TAK AŽ BUDETE MÍT ČAS,PÍSNĚTE NĚJAKÉ NOVINKY,ZATÍM x-)
zvedavamt
25. zář 2011
ahojky. je niektora z vas na severe Grecka ? mam segru na severe od Thessalonik a je tam samaaa medzi grekmi.
kalimera
5. pro 2011
Ahojky, tak my jsme se zrovna z Řecka vrátily. Holkám bude skoro 5, tak jsme se rozhodly otestovat, kde je to lepší. Holky přijely do Česka s tím, že ještě neumí česky, a po 2 měsících už jim do jde krásně. Řekla bych, že zatím je život v Česku a Řecku neporovnatelný. Každá země má své pro a proti. Jenomže momentálně je Řecko v hluboké krizi a život tam není opravdu jednoduchý. Po ročním pobytu se budeme rozhodovat, kde se vlastně usídlíme. Má tady někdo podobné zkušenosti? Kalimera
basimka
11. led 2012
Ahojte,prepacte mi ze sem lezem,je to pre cesky v Grecku a ja som slovenka na Cypre,ale aj tu sa rozprava grecky a mentalita je ta ista, Zijem tu uz 7 rokov a som tu spokojna...
Tak keby sa niekto ozval z tychto koncin bola by som rada. 🙂
petrakm
21. kvě 2012
ahoj muzu se zeptat , jestli v recke lekarne jde normalne sehnat kosmetika avene?diky

Začni psát odpověď...

Odešli