• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Češky v Řecku

21. května 2012 
janula, neviem ,ci pojdem pre Aeolus... :unamused: pravdu Ti poviem, uz by som nerada.
27. únor 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
27. únor 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
no aj ,to pio poly bol velky hit :grinning:

Na Lesbose siel Grecky rap :grinning:
27. únor 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Žanet,díky za Pio Poly,slyšela jsem ji vloni na Krétě,od té doby ne,tak jsem si ji vychutnala.Ty bydlíš přímo v OV?Macek :slight_smile:
28. únor 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Jo já jsem přímo z Ostravy. :slight_smile:
28. únor 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiš Mnacku promiň ja jsem si neuvědomila že jsem na počítači u kamaradky :grinning: :grinning: :grinning: Zanetky82 :wink:
28. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte!
Sfakianakis sa páči aj mne, mám jeho CD doma a občas si ním pripomeniem Grécko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. únor 2009 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Žanet,to nevadí,já myslela,že to je tvůj muž.Ty máš řecké kořeny,pokud se nepletu,že jsi to někdy vloni psala.Tak to máš k Řecku hodně blízko.Já nemám nikoho,jen pár známých,ale Řecko zbožňuji.Ještě jednou díky za hudbu,ahoj.
28. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,nie som v Grecku.Ale kazdy rok som tam chodila.Posledne 2005 som tam bola.Teraz v 6/2009 tam konecne pojdem aj s dceru 2r.Mam tam kamaratky.Chcem sa vas opytat co ste v GR. :fearful: --- Pojdem na svadbu,ake dary tam davaju.Nikdy som sa na to nepytala.Dakujem :slight_smile:
28. únor 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj. Přeji hezké ráno. :slight_smile:
Macku pravě teď jsem si všimla že máš chalupu v Lichnově :dizzy_face: My mame chalupu v Pochni za Ublem :grinning: Jezdím tam od svých 7 let :slight_smile: Jsem tam hodně šťastná je tam krásně. Není naše ale mých rodiču :wink:
1. bře 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Žanet,Pocheň znám,jezdili jsme se tam koupat,ale co máme bazén na chalupě,tak nám stačí zahrada.Psala jsi ,že jezdíš do Vrasny,to asi s Nikolasem,že?Já jezdím s Charisem a jsem spokojená
Jinak na chalupě jsem taky moc ráda,ale ráda se i vracím do OV,bydlím v Hrabůvce,ahoj.
1. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky!
Potěšila mě rozjetá diskuze a zájem o řeckou hudbu...ta je opravdu odpočinková a rozhýbe tě...Pěkně jsem si to zpětně pročetla.Nikol,opravdu na sebe nemáme čas a přestali jsme i s inerní poštou...to se musí brzy napravit.A teď odpověď pro Majinaf-dary se samozřejmě dávají i tady v Řecku ke svatbě a záleží čistě na tobě,co to bude...v tom se nedá poradit,to je podle obliby ženicha a nevěsty a jak dobře je znáš.My jsme dostali od kuchyňských potřeb až třeba po nástěnné hodiny,ale v oblibě jsou také tady obrázky svatých na kovovém podkladě a tak a také český krystal jede fofrem.
1. bře 2009 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím tady všechny,omlouvám se že jsem vám tady tak vpadla,ale jedu na dovču do řecka a chtěla jsem nějaké info.chtěla bych se zeptat Macka na zkušenosti s ck charis chci s nimi totiž letos na dovolenou a chci se zeptat jestli jste náhodou nebyla v apartmánech zafiris a jestli stačí polopenze nebo jen večeře.Děkuji za odpovědi hezký den Soňa
2. bře 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Soňo,byla jsem s Charisem už vícekrát a vždy spokojená. V Zafirisu jsem také bydlela,je to tam pěkné,kousek od moře,ale řekla bych trochu malé.Také podle toho,jaké kdo má nároky a kolik je tam lidí.Ale jsou tam i trochu větší pokoje než ve kterém jsem byla já,tak se raději zeptej přímo Charise.Pěkný je apartmán Janis,také hned u moře,Rula je hned u cesty,tak je tam větší hluk.S tím jídlem nejsi u mě na správné adrese,já jezdím bez jídla a když mám chuť,tak si na něco zajdu.Ale hodně lidí snídá doma a koupí si jen večeře.Tak nevím,jestli ti mé rady budou něco platné,když budeš ještě něco chtít,klidně se zeptej,pokud to bude v mých silách,ráda poradím.Já jedu v červnu,už se těším.Zatím se měj hezky,ahoj Marcela.
2. bře 2009 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.
My jsme byli s CK Nikolas a spokojenost veliká. :wink: Taky jsme to měli bez jidla po doporučení. Byli jsme i ze starším synem a mužu říct že jsme snídaly ráno to co jsme si nakoupily do ledničky. Oběd byl u nás skoro pořad stejný (gyros a řecký salat) :grinning: :grinning: :grinning: A večer až tak kolem 8-9 jsme si daly večeři. Přes den samozřejmě ovoce na kila :grinning: :sweat_smile:

Macku v Pochni se už moc lidí nekoupe od povodní je to docela dost špinavé. Je tam hodně rybařu ale najdou se i jedinci co do toho vlezou. :unamused: :slight_smile: Jsou tam ale lodičky a šlapadla :wink:
Já v Ostravě bydlím ve Vítkovicích kousek od dopravního inspektoratu a prumyslové školy. :slight_smile: Ahoj Nikola
2. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Marcelo díky zy odpověď , my taky jedem v červnu 27.6-11.7. a ty kdy a kam? Můžeme se potkat pokud by ti nevadilo že mám dceru 18 měs. v době dovolené bude mít 22 měs.zatím pa Soňa
2. bře 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Soni,tak bohužel to nevyjde,já jedu už 13.6.Budu bydlet v Janisu.No mohla jsem být třeba hlídací babička večer,ať si mladí mohou jít sednout sami.Tak třeba někdy příště.A ještě k tomu jak píše Nikola,je fakt dobré si večer nakoupit na druhý den na snidani a nemusíš nikam po ránu chodit.Napapat se doma a vyrazit k moři!!!! A na oběd fakt úplně stačí gyros,je levný a dobrý,mňam,už se na něj těším.Zatím pa,Macek.
2. bře 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Milejdy- :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .dakujem.Je to moje dobra kamoska,nie je slovenka.Zije 9r. v grecku a berie si greka.Citala som ze dary si sami urcuju.Preto som sa pytala.Tak asi kupim ten krystal a nieco slovenske.Dakujem a prajem pekny den. :wink:
2. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je škoda Marci že se mineme,a na kolik vyjde ten gyros můj přítel je velký jedlík tak aby se najedl.a je to tam opravdu dobré pro tak malé děti jako je ta naše?jezdí tam maminy s takovými dětmi?no janis byl v termínu kdy chcem jet plný a v červenci tam nechci je tam vedro i tak to bude o hubu s těma teplotama a s takovým mimčem. ale jsi moc hodná že tak reaguješ :slight_smile: :sunglasses:
2. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Nikolo,Já myslela,že jsi Žaneta,bylo mě divné,že psala Milejdy,že už se dlouho s Nikolou nespojila,ale pokud vím,tak se žadná Nikola na diskuzi nevyskytla.Tak teď už jen NIKOLA,ano?
Abych ti řekla pravdu,moc se mě do Pochně nechtělo lézt ani před povodní ,jak to blátíčko lezlo mezi prsty,ale nic jiného nebylo.Jak už začal člověk plavat,tak to šlo.Ale moře je moře,viď?Ty jedeš letos opět do Vrasny?
2. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Soni,gyros je většinou za 1,50 až 2eura a nemusíš mít obavy ,jezdí tam i menší mimča,než máš ty.M. :slight_smile:
2. bře 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
2. bře 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Soni neboj muj muž je taky velký jedlík a gyros se salatem stačil i jemu :wink:
My se letos bohužel do řecka nedostanem :frowning2: ale doufám že přiští rok určitě :wink:
Login zanetka82 mi zustal po přihlašení me kamaradky...ale jinak jsem Nikol :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
2. bře 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny

Soni, my byli loňi taky Charisem ve Stavrosu, bydleli jsme v Rule, mi to celkem vyhovovalo, až teda na to zábradlí na balkoně kvůli dcery, ale manžel si stěžoval, že ho ruší doprava. Jídlo jsme měli svoje, jen na půlku pobytu jsme si zaplatili večeře v restauraci Lefteris. Manžel je velký jedlík a taky mu hodně chutná gyros :grinning: , takže o něco později večer si ještě koupil gyros v Kuřeti na uhlí...tam ho dělají moc dobrý, je to hnedka naproti restaurace Lefteris. Ještě co se týče teploty...my tam teda byli na konci srpna, takže to bylo v poho, ale jednou jsme byli v Řecku, tak jak jedete vy a bylo teda strašně teplo i na mě a já teda snesu hodně tepla. :wink: Tak ať se vám tam líbí. :slight_smile:
2. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky kačabajo díky za info,my jsme byli dneska v charisu a zaplatili si dovču do zafiris studií a letíme 27.6. do 11.7. už se těšíme.no snad to bude vše v poho. škoda že nikdo v tu dobu tam neletí. :slight_smile: :wink: :sunglasses:
2. bře 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
opa opa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
naše oblíbená :http://www.youtube.com/watch?v=jXwbJxpVgjo
2. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojka tak Opa opa je super!
Já se taky těším na gyros příští tyden jedeme na hory a manžel má bratrance řeka žije ted tady v česku v Hr.Kralové otevřel si tam stánek s gyrosem tak se tam u něho stavíme a dáme si gyros :grinning:
2. bře 2009 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek