Chci se seznámit s nějakou maminkou s prckem z Prahy

Ahoj maminky. Je mi 28 let. Pocházím z Jižní Moravy a tři roky bydlím v Praze a nikoho tu neznám 😞 Přítel od rána do večera pracuje a jediný s kým si můžu povídat je můj syn. Což někdy není to pravé ořechové. Malý by byl taky moc rád za nějakého kamaráda nebo kamarádku 🙂 Ráda bych s někým vyrážela ven s kočárkem nebo se třeba s někým navštěvovala. Bydlíme na Praze 6 - Řepy. Byla bych moc ráda kdyby se mi někdo ozval 🙂 Nejvíce mě mrzí, že malému je už 6 měsíců a nemá ponětí, že existují i jiné miminka ...
speedygon
30. zář 2013
@alisea Ahoj, to jsme na tom skoro stejně. Je mi 31, jsem taktéž z JM(Brno), v Praze od léta 2011, přítel většinou pracuje. Nevadí-li, že jsme od Anděla a ne z Řep, ozvi se 🙂
jenn9
30. zář 2013
jé, té naší je 7 měsíců a taky tady moc vrstevníků nemáme..škoda jen, že jsme z Prahy 9.. 😞 ale můžeme podniknout nějaký výlet společně všechni 🙂
aliseaautor
30. zář 2013
@speedygon
@jenn9 To je fajn, ze se nekdo ozval. Necekala jsem, ze tu nekdo napise. Bylo by fajn se vsechny sejit 🙂
jenn9
30. zář 2013
bylo by to fajn 🙂 kam chodíte, jezdíte na prochajdy nejčastějš?
speedygon
30. zář 2013
My chodíme tady u nás do parku...dá se tam jít jen na procházku s kočárkem, ale taky je tam hřiště, kam chodím s dcerkou...a chodíme koukat na zvířátka(Stanice přírodovědců), která jsou hned pod hřištěm, vstup zdarma...máte-li některá zájem se přidat, budeme jen rády 🙂