• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chci se seznámit s nějakou maminkou s prckem z Prahy

30. září 2013 
Ahoj maminky. Je mi 28 let. Pocházím z Jižní Moravy a tři roky bydlím v Praze a nikoho tu neznám :frowning2: Přítel od rána do večera pracuje a jediný s kým si můžu povídat je můj syn. Což někdy není to pravé ořechové. Malý by byl taky moc rád za nějakého kamaráda nebo kamarádku :slight_smile: Ráda bych s někým vyrážela ven s kočárkem nebo se třeba s někým navštěvovala. Bydlíme na Praze 6 - Řepy. Byla bych moc ráda kdyby se mi někdo ozval :slight_smile: Nejvíce mě mrzí, že malému je už 6 měsíců a nemá ponětí, že existují i jiné miminka ...
30. zář 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alisea Ahoj, to jsme na tom skoro stejně. Je mi 31, jsem taktéž z JM(Brno), v Praze od léta 2011, přítel většinou pracuje. Nevadí-li, že jsme od Anděla a ne z Řep, ozvi se :slight_smile:
30. zář 2013 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, té naší je 7 měsíců a taky tady moc vrstevníků nemáme..škoda jen, že jsme z Prahy 9.. :( ale můžeme podniknout nějaký výlet společně všechni :slight_smile:
30. zář 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@speedygon
@jenn9 To je fajn, ze se nekdo ozval. Necekala jsem, ze tu nekdo napise. Bylo by fajn se vsechny sejit :slight_smile:
30. zář 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
bylo by to fajn :slight_smile: kam chodíte, jezdíte na prochajdy nejčastějš?
30. zář 2013 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodíme tady u nás do parku...dá se tam jít jen na procházku s kočárkem, ale taky je tam hřiště, kam chodím s dcerkou...a chodíme koukat na zvířátka(Stanice přírodovědců), která jsou hned pod hřištěm, vstup zdarma...máte-li některá zájem se přidat, budeme jen rády :slight_smile:
30. zář 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek