• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
ahoj Jituš :wink: tak zrovna pěkné počasí jste nechytli :unamused: ještěže to nebylo nic vážného,snad se jí to brzy zahojí :wink:

jinak myslím,že je to hlavně o lidech,a to všude,nejen v porodnici :wink:

se srazíkem zatím nevím,molly se mi ještě neozvala,psala jsem jí IP :wink:
9. kvě 2007 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, zrovna jsem se vrátila z poradny. Docela mě vyděsila, dělala mi stěr a začala jsem krvácet, prý to má do večera přestat. Kdyby ne tak do nemocnice. Čípek se taky už začíná měnit. Nějak se to moc rychle blíží :confounded: Příští týden jdeme na monitor a taťka půjde s náma tak konečně to naše mimi i uslyšíme. :slight_smile:
10. kvě 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,to určitě přejde :wink: třeba tě jen škrábla,občas to mám po vyšetření taky :unamused: jdete na monitor do CV nebo Kadaně?nj už se ti to blíží,za chvíli můžeš klidně rodit :grinning: tak opatrně :slight_smile:
10. kvě 2007 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
na monitor jdu normálně k mý dr. do ordinace, ona má vše svý. Tak se nikam nemusím trmácet.
10. kvě 2007 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
četla sjem,že i za fotečku platíš jen 30,- tak to je asi dobrá,když za nic neplatíš :wink:

my jsme teď 2dny slavili,tak pořád ještě nejsem ok :sweat_smile:
12. kvě 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to musela být pořádná oslava :slight_smile: my jsme slavili minulou sobotu a jeden den mi fakt stačil. Jo mě přijde dobrá i utz mi dělá pokaždý a nic za to nechce, co jsem četla tak jiní chtějí za utz navíc několik stovek, to jsem se divila.
13. kvě 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky koukám,že se bavíte o Chomutovské porodnici,jsem jsem skoro švagrová dablice1983,tak v Chomutově nedávají miminka hned po porodu na pokoj,já rodila v 16:40 a malího jsem dostala až druhý den po vizitě a to jsem mě la porod bez komplikací.Akorát mi ho přinesli,aby jsem ho nakojila a zase odnesli.A neměla jsem to jen já,ale všechny maminky i ty co rodili ráno.

Tak to je jen pro upřesnění.
14. kvě 2007 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a po úvodu bych se i představila.

Jmenuji se Katka,bydlím v Cv na Kostnický a mám 8 měsíců starého klučinu.Jestli by Vám to nevadilo,tak bych se chtěla připojit do diskuse.
A jestli se scházíte na procházky,tak bych se ráda přidala
14. kvě 2007 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko nám řekla vrchní že miminko dostáváš hned k sobě tak uvidíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2007 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dablice,miminko dostaneš na dvě hodiny co ležíš na sále a pak ti ho vemou a dají ti ho druhý den.
14. kvě 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap tobě už nevěřím ani nos mezi očima jsi samé sliby chyby mě bylo řečeno od vrchní na porodnici úplně něco jiného tak nevím na co si tu před holka hraješ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dablice já nevěřím tobě,když si tady o mě vymýšlíš.Nikdo si na nic nehraje,já jen píšu jak jsem to měla já a jak to měly mé kamarádky.

A mimochodem,snad můžu napsat svůj vlastní názor,když jsem to prožila narozdíl od tebe.

Nebudu se tady hádat pro takovou blbost.
14. kvě 2007 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap kačeno já tě varuju napišještě jedno blbé slovo proti dablici a nepřej si mě radči se starej o to oco máš a pomoc tak kde je potřeba a neser se laskavě do nás ju my tě jako švagrovou vůbec neberem
:angry:
15. kvě 2007 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dablice nebo co nikdo o tobě nenapsal nic blbýho,nikdo se do vás nes..e.
15. kvě 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap radči nic musel by chtě snad přetrhnout zato jak se chováš k valstí rodině
15. kvě 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dablice k vlastní rodině se chovám normálně,to že nemůžu pomoct je moje věc
15. kvě 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se všem holkám,že tady řešíme tyto věci. :frowning2:
15. kvě 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap mysli jsi co cheš my jsme ti k tomu řekli svoje my už víc pomoc nemůžem :frowning2:
15. kvě 2007 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak koukám že se to tu nějak rozjelo, no vaše věc míchat se do toho nebudu.

Dnes jsme se byli podívat v kadaňský porodnici. Moc se nám líbilo akorát ikdyž jsem původně nadstandart nechtěla, teď raději jo mají tam normální pokoje po více lidech.
15. kvě 2007 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kackap: jinak o CV porodnici mám stejný info jako ty, ale možná už jsem to tu psala
15. kvě 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem tu podlouhé době :slight_smile:
Bohužel jsem byla v nemocnici, pak měla malá neštovice, tak nebyl čas ani moc nálada psát.
Už se těšim až uděláme srazík, akorát si budu připadat jak exot, když už mam tři děti :sweat_smile:
Zatim se mějte krásně, já jdu přidat nějaké fotky do alba a pak spát.
Dobrou noc!
15. kvě 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky koukám že se to tu pěkně rozjelo!! :confounded:

Holky nechtěly by jste si tohle raději psát přes IP :slight_smile: Teda ale jak to tak čtu nevypadá to že by odepisovala dablice ale její manžel, takže prosím své problémy si řeště jinak, děkuji :slight_smile:

Ahoj Molly a co ty??Jukala jsem do albíčka, pěkné fotečky :wink:

Vrtule, no tý brďo, ty to máš za pár, já už ve tvém 38tt rodila :wink:A co je jinak nového?? :slight_smile:
16. kvě 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jinak souhlasím s Kackap, malou jsem dostala až druhý den ráno a to jsem rodila v 11.23 dopoledne :wink:Nikomu nic ale nevyvracím jelikož to budou už 3 roky co jsem rodila a třeba se něco změnilo :slight_smile:
16. kvě 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs to máš pravdu že se to změnilo nám byl řečen opak tak uvidíme prý dítě dávaj hned po dvouch hodinách s matkou na pokoj :angry:
17. kvě 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
pitrs, no tak jsem "teprv" 36.tt, podle MS mi to nevychází. ale stejně to moc velký rozdíl není. Říkám si už aby to bylo :grinning:, někdy mám pocit že malá už chce ven, ale přes kůži jak se tam roztahuje :slight_smile: . Dnes jsme byli poprvé na monitoru, to byl fofr. Vše je OK. Doma máme vše nachystaný jen ten kočárek zatím chybí. Jinak asi nic nového.

Jsi tu dlouho nebyla něco nového u tebe? A eleanor se tu nějakou dobu taky neukázala :fearful: .
17. kvě 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte náhodou doma někdo el.chůvičky, kterých byste se chtěli zbavit? Nebo někdo známý. Můžou být starší. Za nové se mi ty pěníze dát nechce, potřebuji je jen na chalupu, máme ložnici v patře kam přes den moc nechodíme.
17. kvě 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

vítám kackap :wink: plánujeme srazík v lesoparku s dětičkama a těhulkama :wink: ale ještě to není stanovené :wink:

vrtule83 zkus si dát inzerát tady nebo jukni na MMB,dej si do vyhledávače do oblasti CV,abys sis chůvičky mohla vyzvednout osobně :wink: my ji neměli a dost jsem toho litovala :unamused:

jinak já malýho dostala až třetí den,tedy 2dny staré mimi,ale jinak dávali další den ráno většinou po vizitě :wink: ale jak píše ďáblice mohlo se to změnit,zkusím se zeptat,dělá tam tchýňky známá :wink:

molly3 jsem ráda,že jsi zavítala :slight_smile: snad už je u vás vše ok :wink: nám nevadí,že máš 3 děti :grinning: aspoň bude větší sranda :wink: kukala jsem do albíčka,pěkné fotečky :slight_smile: a vy už snažilkujete na další mimčo? :confused: :slight_smile: jinak ,kdy ten srazík spácháme???
18. kvě 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dablice, tak kamarádka mi porodila předevčírem a rodila v 10 hodin dopoledne a malého dostala taky až ráno, takže se to asi moc nezměnilo a nebo asi záleží na přání maminky, jak je asi moc unavená atd.Vím že jsem ležela 2 hodiny na poporodním a malou opečovávali doktoři, pak jsem jela na pokoj a malou viděla až ve 14 hod. kdy mi jí přinesly na kojení, takhle mi jí přinesly do rána asi ještě cca 5x (už si to moc nepamatuju) a ráno po shlídnutí kazety s kojením jsem jí dostala už napořád. :slight_smile: Toť celý můj příběh :grinning:

Ahoj Vrtule, jé to muselo být super a co na to taťka?? :dizzy_face:
Jo jo moc sem nechodím, ale na Koníka jo??Jsem vždy najuknu, přečtu a nic nenapíšu :slight_smile:U mě zatím nic nového, malá je pořád zlatíčko a v zápětí pěkný čert :grinning: Jinak chůvičku mám PHILLIPS ale bohužel se jí zbavit nechci, kvůli druhému mimču a o nikom zatím nevím, ale poptám se ti :wink:

Ahoj El :wink: vrtule už má tady inzerát, ale asi se jí ještě nikdo neozval :frowning2:
A co vy a Lukša??Jsem zvědavá kdy konečně spácháme tu návštěvu :grinning:
19. kvě 2007 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, to je smažinec. Jsem byla dopoledne chvíli venku a myslela jsem že budu mít infarkt :fearful: . Chodíte někdo už k vodě? Já dnes uteču na chalupu tam je alespoň o nějakej stupínek míň, se možná i vyspim :slight_smile:
22. kvě 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu psala slohovku a není to tu :angry: tak znovu...

dablice,já se taky ptala a mimčo dávají další den ráno,ale třeba na tvé výslovné přání ho dostaneš hned :wink: ,já jsem byla ráda,že jsem s pomocí sestry došla na wcko a do sprchy a envím,jak bych se starala o malýho :sweat_smile: :pensive:

Pitrs čekáme jen na vás :slight_smile: nočníčkování nám už docela jde a asi leze nový zoubek,MM chce jiné auto,jinak nic nového :grinning:

vrtule83 já ráda teplíčko :grinning: i těhu jsem byla furt venku,sice jsem furt funěla i na rovině :grinning: a pořád pila :wink: na chalupě ses musela mít co :sunglasses: už se ti to blíží mílovými kroky,vlastně už bys mohla klíďo rodit :grinning:

jinak holky co ten srazík,až se zas oteplí,tak už by to vážně šloooooooo :grinning:
27. kvě 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek