• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj Holky!!!!
Jituš, Hanička už je bez teplot tak jsem ráda a co vy??Co Mišulka??

Lucí to je teda gól, ááách jooo :cry:

Mluvila jsem s Pavlínkou mám Vás všechny moooc pozdravovat :dizzy_face: Jdu se na holky dneska podívat už se na ně moc těšííím!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Tak pak hodím fotečky do alba :wink:

Mějte se a pááááá
21. čer 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Petruš tak to je dobře že je bez teplot, Miška skoro taky, má už jen zvýšenou a řádí tu jak černá ruka :grinning:
21. čer 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen rychle nakukuju, abych věděla, jak dopadl Lukášek.
Teda Luci, vy opravdu vyberete všechno, ale je vidět, že Lukášek je velikánskej bojovníček, když to tak perfektně zvládnul. Takže tu velkou operaci určitě zmákne s přehledem. Moc jsem na vás, Luci myslela.

Jituš, to je paráda, že už je teplota jenom zvášená. To jsem nevěděla, že měla tak vysokou horečku - to bych samozřejmě taky letěla.

No a my na svatbě včera naprostá paráda - bylo tam skoro 60 lidí a Táda se na všechny smál jako sluníčko, až si z toho vyfasoval přezdívku "malý Budha" :grinning: Šel z ruky do ruky, "tancoval". Říkali jsme, že pojedeme, jakmile zaregistrujeme první známky únavy, ale Tádík se tam odpoledne krásně vyspinkal v kočárku (pořád s ním chtěl někdo kočárkovat), takže jsem odjížděli až v osm hodin - Tádík byl naprosto k neutahání :grinning: Bylo to super a po týhle zkušenosti se vůbec nebojím nějakých větších akcí, protože je to neskutečně společenský dítě :dizzy_face:
21. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koukám, že teplotky ustupují, to je dobře :dizzy_face:
a Lukášek to zvádl taky dobře, ale škoda, že to bylo zbytečný :pensive: ...snad to příště už dopadne OK :wink:

jinak se musím pochlubit, dnes v den Ondrovo 9-timěsíčních narozeninkách si Ondra poprvé krásně sedl sám z kleku :dizzy_face:
21. čer 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťul, tak snad se návštěva povedla.
Jituško, to je dobře, že Miška už má jen zvýšenou... a nevíš čím to mohlo být?
Luci, to je fajn, že jste si svatbu užili :slight_smile: Tádík je šikulka...
Jituško, to je Ondra šikulka. Já ani nevím, kdy si takhle Luky poprvé sednul... :sweat_smile: Já už to nějak nesleduju. :slight_smile:

Nás se pořád všichni ptají, jestli už chodí, když tak rychle seděl, lezl a stál :grinning: Ale já si myslím, že to tak rychlý nebude :grinning:
21. čer 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Lucí, je mi to líto, že průplach kanálku nevyšel. :confounded:
Peťulko, kde máš info od Pavlínky a Terezky, jak se mají? :confused: :slight_smile:
Luk, super, že jste si svatbu užili a Tádík je šikulka. :slight_smile: Už na srazíku jsem si všimla, že je společenský tvoreček. :grinning:
Ondráškovi gratuluju k pokrokům. :slight_smile:
21. čer 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verčo, Peťka má 2 děti, tak už tolik času na vysedávání na netu není :wink: Určitě dodá info hned jak to půjde. :slight_smile:
21. čer 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak teprve teď jsem se sem dostala :wink:

Pavlínka všechny moc pozdravuje, zítra je možná pustí domů tak se zkusí pak v nejbližší době ozvat :wink: Vypadá krásně moc jí to mamině sluší!!!Malá je nádherná, kouzelná no celý taťka :dizzy_face: :dizzy_face:

Lucí přesně tak jak píšeš :wink:
21. čer 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečky dodám hned jak to bude možné :slight_smile:
21. čer 2008 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotky jsou tam :wink: Album Terinka :dizzy_face:
21. čer 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťko, tak ta je fáááááááákt kouzelnááááááááááááááááááá :dizzy_face:
Verčo, děkujem :dizzy_face: :wink:
Lucí, no když Lukášek byl fofrník a Ondra je od narození těžkej kliďas a pohodář, se vším si dává na čas, ale jsem ráda, aspoň možná bude hodnej a nebudu ho muset nikde nahánět :zipper_mouth: :wink:
21. čer 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta je tak nááááádherná, takovej uzlíček maličkej...tátova holčička - to je fakt :dizzy_face:
Málem bych zapomněla pozdravit - ahoj holky :grinning:

Jituš andílku, moc si to neplánuj, že nebudeš muset Ondru nikde nahánět :grinning: Jakmile zjistí, že se dá po kolínkách bezva lítat, tak nebudeš vědět, kam dřív :grinning: Táda se taky do ničeho dvakrát nehrnul a lítá jak motorová myš :wink:
22. čer 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Terinka je fakt krááásnááá a tátova holčička bude určitě ať je podoba i po mamince :wink:
Mišce už nic není, teď tedy chrní ale jinak řádí jako vždycky. Já bych si k tomu co jí bylo tipla zuby, ale měla zvýšený ty hodnoty v krvi a žádný zub se neklube. Možná jí to tam někde tlačí ale není to ještě vidět.
Tak si užívejte zbytek krásného horkého dne, já raději do toho vedra nelezu. Ale závidím těm co mají možnost vylézt na zahrádku a být tam celý den.
22. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peťulce děkujeme za fotečky Terezky. Je nádherná!!! :dizzy_face: Takovej malej bobeček. :grinning: :dizzy_face: A Pavlínce to taky moc sluší. :slight_smile:
Příští víkend jsem měla jet ke kamarádce, viděly jsme se naposled v listopadu, ale bohužel z toho sešlo. Tak jdu s jinýma kámoškama do Admirálu.
Prý z neděle na pondělí mají být přívalové deště. :confounded:
22. čer 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.prosim vas nepozna niekto nahodou davida a romana vašakovcov?
22. čer 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holkiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning:

HLASI SE VAM NAPROSTO NEJSTASTNEJSI MAMINKA NA SVETE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sunglasses:
MAME TEREZKU!!!!!!!!!!!!!

jen kratce:
jsme od vcera doma,zvladli jsme i prochazku, noc byla uzasna,zatim nejlepsi,co jsem s malou zazila,zatim pokazde celou probrecela,dneska prospala,je to andilek!!!!!

vic zase jindy,jen jsem se nahlasila,papa
23. čer 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlíííííí ahojjjjjjjjjjjj :wink:

To je dobře že jsi nejšťastnější maminka na světě UŽÍVEJ SI TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face:

Terince posíláme pusinky za to že je zlatíčko :dizzy_face:

Jituš jak je Mišce??
23. čer 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlínko,
vítej doma. :slight_smile: Ani se nedivím, že Terezka v nemocnici plakala, určitě se už těšila do své postýlky. :wink: Těšíme se na další fotečky. :dizzy_face:
23. čer 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminoooo :grinning:
přesně jak píše Verča, Terinka už se těšila domů na svojí postýlku :dizzy_face: Užívej si ten malinkatej, krásnej uzlíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. čer 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Pavlínko vítejte s Terezkou doma, to je jasné že jsi ta nejšťastnějaší maminka na světě, ať si vás doma tatínek hýčká.
Petruško Mišce od neděle vůbec nic není
23. čer 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem to s tím že nic Mišce není zakřikla, je pěkně nastydlá, pořád jí teče z nosu a má kašel, naštěstí bez teplot. Jsme chtěli jet na chatu, tak z toho asi nic nebude.
24. čer 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.

Pavlí-vítej doma. Terezka je rozkošná a ty už od pohledu opravdu šťastná :dizzy_face: :dizzy_face: .

Lucí-to je škoda, že operace nevyšla :rolling_eyes: .Mohli už jste mít klid. Jak Lukášek snáší tu trubičku v oku. Jde mi jen z té představy mráz po zádech.

Jituš-vy taky máte smůlu s těma nemocema

Jinak my jsme v pohodě. Teda aspoň co se týká těhotenství. Včera jsme byli na testu na cukrovku a musím říct, že to sice bylo strašně sladký, ale řekla bych, že i docela dobrý :slight_smile: . Všichni mě strašili, že budu třeba i zvracet-tak to vůbec. Výsledky zatím nevím, ale to je věc, kterou neovlivním, tak jsem v klidu.
24. čer 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlí, vítejte doma, holky. :wink:
Leonko, on tam tu trubičku ještě nemá... tu mu tam možná dají až v té Praze. ale to se bude řešit, až mu bude rok :wink:
24. čer 2008 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

cekame,az se probudi,pak jdeme koupat,tak jen co stihnu,docitat ted opravdu nestiham, jen jsem to letem svetem projela.....

-propustili nas v nedeli,hned jsme byli venku na zahrade a v noci byla nejhodnejsi,co jsem kdyz do te doby zazila
-vcera jsme zvladli nakup (to nej,co mi doslo),pak jsme byli u pani doktorky,jeli jsme si pro rodny list-u toho jsme nakoupili slunecnik a nanny-no proste jak jsem cekala,nechci bez ni byt ,vecer jsme meli navstevu
-dneska od rana obet navstevy 3x babi a deda(myslim i prarodice...) a jedna kamaradka,byli jsme vic doma,venku je fakt silene...takze jsem byla jen obejit panelak a koupit si dalsi podprdu
-zitra me cekaji dalsi zarizovani-pojistovna, urady, a dalsi navstevy....

Terezka je zatim andilek-jsem zvedava,jak dlouho ji to vydrzi (treba alespon tyden ), zatim jsem naprosto v klidu,stastna a tak dal....ale mam teda problem s migrenou, pokousi se o me uz dva dny,takze fakt bojuju-no nepiju colu a mam zablokovana zada(nebo jestli to je jeste od porodu-hrozne bolesti v krizi)-takze se neni cemu divit-tak snad to nejak brzo prejde....

no a ted me nenapada,co vic napsat,
dekuju vam vsem za gratulace a podporu pri porodu (je divne si to cist o sobe....),urcite jen kvuli tomu jsem to mela tak rychle...., je to od vas moc mile!!!!
vsechny zdravim,zase se nahlasim,ale uprimne se hodlam venovat hlavne mojemu slunicku,proto ho mam!!!! nekdy ji pozoruju a pristihnu se,ze je to hodina jak nic!!!!!

tak papa

PS-mam moc pekne fotky,ale potrebuju k tomu milackovo notas-to je jen vecer,takze jen co to pujde,tak je dodam!!!!
24. čer 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to to frčí - Terinka má první výročí, sice jenom týdenní ale ono to pěkně naskáče, tak si to maminko Pavlínko hezky užívej :dizzy_face: Mimochodem moc krásný fotky :slight_smile:
25. čer 2008 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavly, fotečky jsou krááááásný :dizzy_face: ,Terinka má krásný očka, přijde mi, že má dospěláckej výraz :dizzy_face:
a mimochodem chápu, že pusinky dostává první, to u nás už frčí taky :angry: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:

jsem ani nepozdravila, tak pěkné ráno a hezký den

mimochodem jsme měli včera poslední plavčo, to to uteklo, vypadá to, že pokud se nepřihlásí jedna mamina, tak budeme chodit i přes léto a září už máme předplacené, tak se těším :dizzy_face:

holky, nepídila jste se některá po cvičení s batolaty ve sportovní hala ve městě :confused:
kdyby jo, písněte mi nějaký info, jak to tam probíhá......kuju :wink:
25. čer 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Pavlí, Terezka je moooc velká frajerka :grinning: No a pusa? U nás ji dostane taky nejdřív Lukášek a až potom maminka :grinning: Takže je to všude asi stejný... ale já jsem za to ráda :wink:
25. čer 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,musím se pochlubit,že už jsme přes den bez plen,občas se mu teda stává nehoda,ale už ví,že má chodit na nočník,hoďně nám dělalo problém kakání,protože než doběhnul,tak to měl v trenkách nebo rozšlápnutý na koberci a z toho jsem šílela,ale poslední tři dny kaká do očníku,tak jsem ráda. :slight_smile:

Pavlí
Terezka je nádherná,už jsem měla chutě pustit se do dalšího,ale zase jsem si to nějak rozmyslela.Přece jen chci ještě nějakej ten pátek hrát hokej,tak si počkám. :wink:

Jinak mi ještě nepřišel řidičák,já už bych někam jela :slight_smile:
25. čer 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,tak mam minutu,tak jsem zase neco docetla

dekuju za pochvalu miminka,zatim je hodna,uzivam si to a cekam,kdy se to zlomi a bude rvat

lukajda-no mycka nebyla ze jsem tak dobra,ale prave naopak,mela uz byt davno zapnuta a protoze jsem planovala ze si mi tam nechaji a prijedu treba za 14 dni,tak to byla vic nez nutnost,aby mi nesla naproti :grinning:

luci-na lukaska porad myslim

tehulky-uz ted vam zavidim,ze mate mimisky v brisku a tohle uzasny seznamovani teprve pred sebou!!!!!

maminky-pusinky miminkam!!! :wink:
25. čer 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek