• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Ahoj holky,
Vidíš pavly ty nám závidíš miminka v bříškách a já ti zase závidím že už se můžeš pokochat a pomazlit.
Terezka je nádherná a tobě to ohromě sluší - jde vidět,že to štěstíčko mezi Váma jen srší! Třeba se ani nic nezlomí a Terezka bude hodné zlatíčko a bude plakat jen hlady!
:wink:
25. čer 2008 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím, že se to nezlomí... :wink: Podle mě by se to už zlomilo... :slight_smile: Tak si Pavlí užívej hodného miminka :grinning: Já jsem teda trpěla, když byl Lukýno malej, ale zato teď je to zlatíčko ze všech největší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Každej mi ho chválí, jak je hodnej :grinning: To mám vždycky nos nahoru :grinning:
25. čer 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.

Pavly no malá je opravdu krásná, tak si to pěkně užívejte než vyroste a uteče z domova :grinning:
No někdy si říkám, že už bych to chtěla mít taky za sebou a pak jsou dny, kdy si to užívám. Jen ted´ řeším takové ty problémy s oblečenim, už se pomalu do ničeho nevejdu, tak budu muset vyrazit na nákup (hlavně plavky) jsme byli dneska se známejma u vody a já už se do původních nevlezla a ještě nějaké ty kalhoty.. No jo váha letí nezadržitelně nahoru :grinning:
25. čer 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Pavlínko já si také myslím že už se to nezlomí a Terezka bude hodná pořád, u nás se to změnilo asi týden po porodu, mi byli v porodce dýl.
Lucí asi jako u vás první půlrok byl boj a teď je to naše sluníčko, tedy když jí něco zakazuju nebo beru tak se pěkně vzteká, ale to určitě není jediná.
Zuzí ty jo to letí, nedávno ses chlubila že se vám to konečně povedlo a ono už 23tt. Já si s těhu oblečením moc hlavu nedělala, odchodila jsem to v 1 těhu kalhotech a pár tričkách co byli delší, ale je pravda že jsem neměla pupík přes léto.
26. čer 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak já jsem si těhulkování užívala do poslední chvíle a nikdy jsem si neříkala: Už abych ho měla u sebe :grinning: To spíš moje okolí. :grinning: Já byla šťastná, že ho mám v bříšku :grinning: Jako, že jsme byli spojení :grinning: Já vím, jsem trhlá... moc lidí mě v tomhle nechápe :sweat_smile:
Já jsem měla 1 těhu rifle, 1 těhu kalhoty - ušité a jinak jsem nosila vše normál, ale větší. :slight_smile: A to jsem nechodila jak strašák... :grinning: Já jsem sice měla přes léto největší bříško, ale dneska se dají sehnat u vietnamců fajn tuniky za pár korun :wink: Ty těhuvěci mi přijdou neskutečně drahý. Prodejci vydělávají jen na tom, že je to těhu. :angry:
26. čer 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak s tím souhlasím, přímo těhumoda je dost drahá, nějaká ta tunika a chtějí za to od 700,- vejš... Mě se povedlo nakoupit pár triček ve slevě, takže to šlo, jinak tahám taky normální trička a tepláky... A nějaké ty tuniky už jsem doma měla, nosim je ráda i normálně. Jen ty kalhoty mi chyběj a ty plavky (když už budu u vody, tak abych tam nebyla furt jen v tričku a nemohla se ani smočit)... A na ty se chystám asi příští týden..
26. čer 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen se hlásím, aby jste na mě nezapomněly. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak koukám do kalendáře a až dnes se měla narodit Terezka. No, tak jsem alespoň popřála k narozeninám jiné kamarádce. :grinning:
Terezka je opravdu nádherná, ale nevím, komu je víc podobná, asi oběma. :wink:
Zuzí, taky jsem koukala, že jsi byla 9tt a teď už 23tt. Fakt to letí. :dizzy_face:
26. čer 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No moje těhurifle jsou nejdražší rifle který jsem kdy měla :grinning:
A minule jsem si zkoušela plavky, co jsem si kupovala před 2 rokama a jsou mi :slight_smile: Tak to jsem ráda, protože jsem je měla jen 14 dní v Chorvatsku a pak už je nevytáhla :slight_smile: Tak by mě mrzelo, kdyby mi nebyly... sice podprsenka nesedí tak dobře jako před těhu, ale to je jedno :grinning:
26. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny vecer,pekne to tu flakam,ale fakt neni cas.
Zkoukla jsem fotky,kraaasa.

PAVLI,me vsichni strasili,ze kdyz je zlatej v porodnici,tak ze doma bude rvat,pak ze sestinedeli bude zahul a kdyz byl porad hodny,tak ze po sestinedeli pak po pul roce...porad strasili a ja mam stale hodnyho a usmevavych chlapecka.

Luci chudekrka Lukase,to ocicko mu teda dava.

no ja jsem na tom z oblecenim spatne,tehotenske nemam skoro nic,taky na co,kdyz jsem lezela v posteli a po porodu jsem si musela poridit temer vse nove jelikoz uz mi je velke i XS (mam 44Kg) takze nakupuju v detslem velikost 152 nebo na 13let:grinning: :grinning: :grinning:

My meli v utery 2.vyroci svatby a Pavel nezapomněl ,dostala jsem obrovslou kytku

Tadik uz chodi za jednu rucicku,ma 8 zubu,dela paci paci,papa,mala,varila mysicka,dava pusinky,polozi si na me hlavicku kdyz reknu haji, na pojmenovani pozna a donese 8 hracek ,je to muj sikulka a je porad tak strasne hodny a uchechtany,ze bych ho nejradsi sezrala laskou ,tak ho tak laskyplne pokousavam a on mi to zasal delat taky a Pavel me poplacava po zadku a jkmite to vidi tak me jde taky placat,no je s nim desna prdel,rika mama, tata,baba,dede,papa,ham,mnam,vava,lala,tita,nene...:slight_smile:

Tak ja zase padim zitra mame plavco,tak si musim pripravit veci. papapa :slight_smile:
26. čer 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že řešíte těhu oblečení :grinning: Já jsem z těhu oblečení neměla nic - je fakt super, že se zrovna nosí různé tuniky a volná trička. Takže jsem měla trika a tuniky z Takka a z Terranovy, kde jsem si koupila na léto i bílý 3/4 kalhoty za 199,- v akci (mají pružný pas, takže jsem je nosila až do porodu). Přišlo mi dost líto utratit hafo peněz za obleční jenom proto, že to bude "pravé" těhotenské. Fakt na tom nechutně vydělávají :angry:
27. čer 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Raduš, 44 kg??? :astonished: Tak to je hustý :frowning2: Tádík je šikulka :wink:
Luci, jj, já jsem právě měla taky tuniku z Takka a různá větší trička - Vůbec nebylo vidět, že nejsou těhu :grinning: A já ty jediný rifle co jsem si koupila jsem nosila od března až do září a pak ještě 14 dní po porodu, než jsem si koupila nové :wink: Takže sice byly drahé, ale já jsem je unosila... a do práce, kdy jsem přes 8 hod. seděla a potřebovala jsem fakt pohodlné oblečení byly super. :slight_smile:
27. čer 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, Lukášek vypadána té fotce jako pěknej rarášek :grinning:

Ach jó, tak jsme měli dneska poslední plavčo před prázdninama a jako by to Táda tušil...bylo to naprosto super chechtal se i na černovlasou paní učitelku (tu dřív bojkotoval) - chudák z toho byla skoro dojatá :grinning: :grinning: :grinning: Asi se nám tam chlapec zamiloval :grinning: Nevěsta je sice o dva měsíce starší, ale my nejsme žádný konzervy, takže pohoda :grinning: Když jsem viděla, jak se mu mezi dětičkama líbí, tak jsem se rozhodla, že po prázdninách musíme začít chodit do mateřského centra a hned jsem se tam s jednou maminkou, co už chodí, domluvila :wink:

Radu, 44 kg je vážně síla. Já teda už při 46 vypadám naprosto příšerně. 44 kg jsem měla jen při obhajobě diplomky a doufám, že už takovou váhu mít nikdy nebudu :confounded:
27. čer 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, jj, hrozně se mi na té fotce líbí :slight_smile:

Tak já 44 kg měla snad někdy v 6. třídě :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale holky ja jsem prcek(156cm),takze zase tak strasne nevypadam:grinning:,ale na Vanoce jsem mela 41Kg a to uz teda bylo hnusny i na fotkach to vypadalo fakt desne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. čer 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raduš, já mám 158 :grinning: Takže nejsem o moc větší :grinning: Já měla před Vánocema 47 kg a ty řeči okolo mi fakt lezly neskutečně na nervy :angry: Jakobych za to mohla... :slight_smile:
27. čer 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
nechci už vidět třešně :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem před chvílí odpeckovala a odčervila kýbl třešní a zítra dodělám marmeládu, no to jsem si zase něco vymyslela :confounded:
Musím říct že fakt Raduš (barnovi) nevypadá hnusně hubeně, ale kdyby chtěla tak jí nějaký to kilčo přenechám :grinning: na ní by se to ztratilo
27. čer 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky mám 158 :grinning: Je fakt, že kolikrát má někdo stejnou váhu i výšku a stejně má každý postavu jinou - prostě na každém se ta kilča rozloží jinak :wink:
Radu, to je ještě kojením nebo máš tak neskutečně rychlý metabolismus?
28. čer 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jdu pozdravit, mam terezku na ruce a ucim se kojit v sede, docitat nemuzu

jen hlasim,ze se zatim mame stale moc fajn, zatim stale mame andilka
zatim se male nemuzu nabazit, uz ted je mi lito, jak vyrostla, vratila bych se do porodnice a chtela bych ten tyden prozit znovu.....a taky mi chybi brisko, styska se mi po chobotnicce, co se mi tam tak mlela......

jinak nic noveho, doufam, ze se mate take fajn, moc vsechny zdravim! :wink:
28. čer 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.keby nahodou niekto poynal Davida alebo Romana Vašáka dajte prosim vediet cez IP.voladeky bývali na stavbarskej (alebo stavebnej?)
moc dakujem :wink:
28. čer 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krtko myslíš stavbarskej jako název ulice či název školy?
28. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, asi název ulice, když tam bydleli.. :slight_smile: Bych řekla já :slight_smile: Jestli teda taková nějaká v CV je :grinning:
28. čer 2008 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lucinko, už jsme se domluvili přes IP a v CV právě je u experimentů a bydlejí tam příbuzní, tak se paní optám
28. čer 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Tak to je dobře :slight_smile:
28. čer 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky u nas velika novina Tadik uz ujde sam 5 kroku :grinning: a dnes jsem objevila 9.zoubek-horni levou ctyrku a prava se uz taky klube, tak dva dny a je taky venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

papapa
29. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Raduš, gratulujeme k chození :slight_smile: A k zoubkům... my jsme "zamrzli" na těch spodních jedničkách :grinning: :grinning:
No a Luky už je skoro profík v stání bez opory :sunglasses: :grinning: Tak jsem se taky pochlubila a jdu žehlit :grinning:
29. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jen zdravim a mažu si sednout k zašívání... Mám tu pár věcí, tak se toho chci zbavit a hlavně musim využít situace, když jsem doma sama. Když jsme doma všichni, tak mě to ani nějak nebaví, nemám na to ten správnej klídek :angry:
29. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,taky to tu nějak flákám,tak se jdu aspoň nahlásit :sweat_smile: :grinning:

Pavlínko asi jsem vás ještě nevítala doma a vy už jste z porodnice tak dlouho :sweat_smile: je fajn,že Terezka je stále hodná,Luky byl taky,do 5tého měsíce,to se mi začal v noci budit,ale jinak byl hodné miminko pořád :slight_smile: asi si to vybírá až teď :grinning:

Raduš velkáááá gratulace,počkej až se pořádně Tádík rozběhne a budeš se za ním furt honit :grinning: a k zoubkům taky gratulace,jste se nějak rozjely s těma pokrokoma :grinning: je to šikulka :dizzy_face:

Luci z toho zamrznutí zoubků si nic nedělej,alespoň tolik nekouše :grinning: a nám chybí pořád ještě jedna stolička :wink:

Jituš marmeládku já ráda,ale ta práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: letos už nedělám ani kompoty,pže to u nás stejně nikdo nejí :frowning2:

Luci(luk) kam budete chodit do mateřského centra?

jinak u nás nic moc nového,Luky měl klíště a docela dlouho,objevila jsem ho až druhý den v poledne,pže MM si ho večer nevšiml,tak nešlo vůbec ven :angry: tak jsem měla nahnáno,aby z toho nic nebylo,ale zatím naštěstí dobrý,snad z toho už nic nebude :confused:

poslední dobou hrozně zlobí a začal být trochu lakomý :unamused: a na všechno říká blbý :grinning: když se třeba bouchne,tak bouchá do dveří a.... blbé dveře :grinning: no je to sranda,ale doufám,že s tím brzo přestane :sweat_smile: ale musím ho taky pochválit,pže umí docela dost říkanek :dizzy_face:

byli jsme po dlouhé době i s tatínkem v lesoparku a Luky byl nadšený,když jsme krmili kozičky a koníky :slight_smile: zítra se chystáme asi někam plavčit,když vyjde počasí :slight_smile: dnes se koupal v pidi bazénku,co měl jako malý :grinning: a já se chvíli opalovala a mám zas připečený nos :sweat_smile:

a ještě přeji všem Pavlům a Petrům k dnešnímu svátku,kdo slaví dnes.... :wink:

mějte se krásně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
trochu jsem si zavzpomínala a pročítala si náš starý "Chomutov" na BRMS...pamatujete na Kikiu - Markétku? Nečekala náhodou miminko? Najednou úplně zmizela :confused:

Jinak jsme včera prvně prubli pískoviště a byla to paráda - až ty šíleně špinavý tepláky, ale s tím se počítalo :grinning: Mám teď docela fofřík, protože nás chystám na chalupu - když bude hezky, tak bych tam chtěla být až do Tádíkových narozenin (to snad ani není pravda, že už to bude rok). Pokud nebude počasí, tak bych se vrátila dřív - to je pak jedno, jestli máme sedět zavření v paneláku nebo v chalupě.

El - to mateřské centrum je v CV u sportovní haly - bývalá MŠ Dřínovská. Tady u nás je MC v Kludského vile, ale to se mi moc nezdá.
30. čer 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Raduš Tádík je jak jinak šikulka, za chviličku budeš za ním běhat i když on už běhá teď viď, jen mu musíš trochu pomáhat, ale jak ho vždycky vidím tak je jako malá raketka :grinning:
tak mi se zasekli na 7 zubech a myslela jsem že poleze další a on opět zase zalezl :unamused:
Lucí Lukášek je taky šikulka, to Miška se musí pořád jednou rukou držet

Dnes jsem se po dlouhé době rozhodla využít naši MHD a dlouho to zase neudělám, jela jsem až na polikliniku a to se mi pěšo do toho kopce nechtělo. Vzal nás až 5. trolejbus a ještě k tomu jsem byla s kočárem nacpaná ve dveřním prostoru, no domů už jsem raději pěšky šla. Já chci řidičák táák moc, ale kde na něj vzít a nekrást :frowning2:
30. čer 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš, nestraš, zítra potřebuju jet do CV trolejbusem :astonished: Už jsem teda párkrát do CV z Jirkova šla, ale to se mi chtělo a teď se mi teda zrovna nechce :grinning:
30. čer 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek