• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chomutov a okolí

15. června 2015 
Holky, jen ve zkratce - tak už to došlo i k nám :frowning2: Lukášek je nemocný :frowning2: V podvečer začal pobrekávat, pak skleněný oči, jen u maminky a teplota :frowning2: Teď mi pofňukává ze spaní :frowning2: :frowning2:
30. čer 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ach jo Luci, takový hezký počasí a nemoc :angry: chudinka Lukášek.Táda byl taky nastydlej - rýmy jsme se zbavovali skoro týden :frowning2: Ale naštěstí už je to pryč a zase řádí.
1. črc 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, po delší době jdu Vás všechny pozdravit.
Koukám, jak mimča krásně rostou. :wink:
Dnes má být zase pěkné vedro :slight_smile:
1. črc 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

u nás od rána kopou a teď tu řežou stromy :angry: navíc nám tím ubrali asi 3-4 parkovací místa,už takhle tu není,kde parkovat :frowning2:

Luci chudák Lukýnek :frowning2: už aby se mu ty nemoce vyhýbaly obloukem :angry:

nemo zrovna včera jsem koukala do albíčka,jak ti roste bříško :slight_smile:

Luk u nás ještě šanci máš celkem velkou,ale na březendě se dostat s kočárkem je zázrak :unamused:
1. črc 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eleanor911 - zrovna včera jsi se mi dívala do albíčka jo ?????? :slight_smile:
A jinak děkuji, taky bříško hezky mě svědí, a to se mažu každou chvíli :grinning:
1. črc 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata a miminka a těhulky přejeme vám hezký den hodně zdravíčka a lásky .U nás jsou novinky takové že tom se sám staví a chodí okolo nábytku a taky se snaží i za jednu ruku za obě mu to jde perfekně .jinak dnes se konečně poprvé vykakal do nočníčku a přes den jsme doma bez plínek a vyhovuje nám to má jen na noc a spaní vždy si doleze k nočníčku a začne doněj bouchat tak víme že chce čůrat no jer to náš 11měs šikulka a zlatíčko no my zase mizíme a tak se tu mějte hezky a opatrujte se tu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. črc 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Luci, no Luky ani nemá moc rýmu, jen vysoké teploty... v noci zase 39, dneska přes den "jen" okolo 38. :frowning2:
Leni, nemoci se nám asi nebudou nikdy vyhýbat :frowning2: Zrovna včera jsem si říkala, jak ho chci dávat do školky, když je neustále nemocný? :frowning2:
1. črc 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a co zoubky, nemůže to být k nim?
1. črc 2008 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Lucí snad jsou to jen ty zoubky, ale ať jsou teplotky pryč, zrovna když je tak krásně :unamused: A s tou školkou, Lukášek si to teď vybírá a uvidíš že pak bude jak rybyčka :wink:
Nemo koukám že už máš docela velké bříško :wink: jen ať roste
Leni o tom parkování mo nemusíš nic říkat, mi se loni těšili že nám tu rozkopávají u parkoviště, že bude víc míst a ono houby, místa pro popelnice
Dneska jsme byli na kamenčáku, po několika letech. Mišce se tam moc líbilo, voda byla teploučká ale mohla by být čistší.
1. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
El, zrovna když jsem čekala na trolejbus, tak jsem koukala, jak ty stomy u vás před domem porážejí a říkala jsem si, že asi musíš mít pěknou radost :frowning2: Nevíš, proč je vlastně poráželi? Vypadaly v pohodě :confused:

Vrtul - a to už se Miška koupala přímo v Kamenčáku? Nebo měla bazének?
1. črc 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí oboje, ta voda nebyla zas tak hnusná jen u pláže kde bylo hodně lidí zvířenej bordel ode dna
1. črc 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci předpokládám,že je to kvůli potrubí,možná sis všimla,že je to rozkopané i před a za barákem,takže teď máme pěkné zákopy z celé přední strany,už se moooc těším,až nám uzavřou parkoviště a budou kopat přes silnici a my to budeme celé obcházet :angry: a ve finále nám to zpříjemní odstávkou teplé vody :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Luky to sledoval z okna,tak měl aspoň zábavu a já si v klidu uvařila :grinning: jen ten kravál :frowning2:

my se dnes byli koupat u našich v bazénu,tak sjem se trochu opalovala :sunglasses: no musím to dohnat,dkyž se mi to na dovče nepodařilo :grinning:

a co pavlínka,neměla by být z dovči už zpět??a Verču jsem taky dlouho nečetla....

jituš je na tom kamenčáku hodně lidí??taky se tam chystáme :wink:
1. črc 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni lidí bylo dost, ale v pohodě jsme našli místečko ve stínu u vody blízko pláže. ale je pravda že jsme šli až odpoledne a někteří už odcházeli
1. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky:slight_smile:
Hlásím návrat z dovolené, jedním slovem DOKONALÉ :slight_smile:
Více v IP a právě vám připravuji fotečky, heslo aj pošlu též v IP, jen mi dejte čas, zítra to tam máte :slight_smile:

Poctivě jsem vás dočetla, Pavlínku vítám s Terkou doma :slight_smile:
Lucinko, neboj...Lukýnek si to vybere nyní a pak už nebude nic, třeba je to fakt k těm zoubkům, chjo...neboj, bude vše v pořádku.
Jinak koukám, že užíváte sluníčka, což je dobře...i my...na podzim tu zase budeme všechny stále :slight_smile:
Papa
1. črc 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlínko, vítám tě zpátky - to je super, že se líbilo - už se těším na bližší info a fotečky :dizzy_face:
El - já jsem koukala, že jste odříznutí od světa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já ani netuším, kdy letos ta odstávka bude, ale při mém štěstí začne přesně, až se vrátíme s Tádou z chalupy a budu potřebovat házet jednu pračku za druhou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jituš, já jsem si říkala, že bys Mišku do nějaký špíny nešoupla :grinning:

Holky, to není vůbec možný, tak už jenom měsíc a Tadánkovi bude rok. Já to asi šíleně ořvu, dojímá mě to už teď, tak nevím, co budu dělat, až mu ten rok fakt bude... :grinning: :grinning: :grinning:

Ráno jsme byli s Tádou u Dr. pro Vigantol do zásoby (už mi dochází a nevím, co bych na chalupě ve vesnici, kde je největší haló, když přijede Family Frost nebo veterinář hromadně očkovat drobné zvířectvo - dělala, když by mi došel) a najednou tam přilítla paní s plačícím chlapečkem (jen o málo mladší než Táda). Začal šílenej šrumec - posílali ho na RTG s hlavičkou, kontrolovali, jestli nemá zlomeniny - odněkud spadnul. Chlapeček nebyl k utišení, maminka plakala, tatínek skoro taky. Úplně se mi udělalo špatně :confounded:
2. črc 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
El, tak už jsem tu, když mě hledáš. :grinning:
Pavlí, vítej z dovolené a už se těším na fotečky. :slight_smile: Bude k fotkám nějaký komentář?
Jsem tu pár dní nebyla, protože jsem marodila se zády. Namohla jsem si sval. Dneska jsem u Dr. strávila 3 hodiny, protože další Dr. má dovolenou. Ale přemluvila jsem Dr., aby mě už zítra pustil do práce s tím, že nesmím zvedat těžká břemena. No, tak jsem tu nebyla, protože nevydržím dlouho sedět. Nejraději stojím. V práci se nastojím až až. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Luk, když jsem to přečetla od Tebe, tak jsem taky měla slzy na krajíčku. Chudák děťátko i rodiče. :frowning2:
Moc se mi líbilo, jak jsi napsala Tadánek. :grinning: To je tak hezký slovo. :slight_smile: No, až mu bude rok, tak se budeš s ním smát. Žádné slzy! Jsou povoleny jen slzy štěstí. :grinning: :wink:
Lucí, ať je Lukýnek brzy bez teplot. Ten si to fakt vyžírá ty nemoci. :confounded:
Nemo, super, že Ti krásně roste bříško. :dizzy_face:
A zbytek jsem zapomněla. Tak vás všechny moc zdravím.
P.S.: Dlouho se tu neukázala Lenička - vilo. Asi si užívá Adélku, doufám, že jen v dobrém. Že se u nich nic neděje.
2. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, já mu tak většinou říkám a bylo to první, na co slyšel a otáčel se na nás :dizzy_face: Teď už slyší na Tádu, Tádíka,Tadeáška, Tadýska, Dáška a když zlobí tak i na Tadeáše :grinning:, ale Tadánka má nejradši :dizzy_face:

Veru, zrovna včera jsem si na tebe vzpomněla, když jsme šli s Tádíkem za manžou do práce - říkala jsem si, že tam někde jseš a ono ne :frowning2: Hlavně, aby už bylo líp :wink:
2. črc 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, jsem teď zjistila, že se Jitullka vdala, takže vše nejlepší do manželství, hodně lásky, štěstí a vzájemné tolerance. :slight_smile: Krásné fotečky s koníčkem. :dizzy_face:

Luk, jsem nevěděla, že Tvůj manžílek dělá někde poblíž mě. :slight_smile: Ten Tadánek se mi tak líbí, že až budu mít dalšího plyšáka, tak ho po něm pojmenuju. :grinning: :dizzy_face:
2. črc 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru, :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nevím, jestli zoubky... myslela jsem si, že jo, protože v noci se budil po půlhodině a stále z ničeho nic pobrekává :frowning2: Je to náročný. Ale těžko říct, protože synovec měl včera taky vysoké teploty, ještě vyšší než Lukášek. Tak nevím. Každopádně dnešek skoro celý prospal... ale řeknu vám - 2 dny doma bez vycházky a jsem zralá na odstřel :frowning2: Neskutečný, jak je ten den dlouhý :grinning:
Pavlí, super, že se dovča líbila :slight_smile: už se moc těším na bližší info a na fotečky :slight_smile:
Fuj, Luci, to musel být šílený zážitek :frowning2: Luky včera taky žuchnul... stál a pak se sklátil... ovšem na dlažbu :frowning2: Nevypadalo to nijak hrozně, až večer jsem si všimla, jakou tam má modřinu :frowning2:
2. črc 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já si říkám, že jak měl nedávno Tádík ty vysoké teploty, že to vůbec nemuselo být od zubů ale možná z horka. Sice má už naprosto zřetelný, ale neprořízlý horní dvojky, ale v téhle fázi už je to tak měsíc. Vypadají jako by se měly každým dnem proříznout a pořád nic. Napadlo mě to, jak jsi napsala, že měl synovec taky horečky. Ten víkend co to začalo Tádíkovi, totiž měla naprosto to samý holčička sestřenice. Z ničeho nic vylítla horečka a po pár dnech jakoby nic zmizla a tehdy byly taky šílený vedra jako teď. Naprosto ti rozumím, že to musí být šílený, když nemůžete ven, i když my toho venku taky moc nenachodíme. Chodíme ráno tak okolo osmé hodiny - hned po probuzení, abysme na desátou byli zase doma a odpoledne je ve vaničce na balkóně.

Luci, takže první bouračka? Taky jsem byla z první modřiny špatná, ale než se nám kluci ožení, bude po modřinách :wink:
2. črc 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, právě, že když jsem zjistila, že to má i synovec, tak jsem od zubů "ustoupila" :slight_smile:
Kdééééééže první bouračka :grinning: Lukýno je samá modřina od tý doby co stojí :sweat_smile: Já ho prostě neuhlídám, ani když u něho stojím... Ale spíš mě udivilo, jak velkou má modřinu, když ten pád mi nepřipadal tak hroznej...
2. črc 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte IP,jak jsem slíbila, tak jsem splnila...a předem promiňte, ale opravdu jsem text zkrátila na úplně nejmenší minimum, co to šlo :wink:
2. črc 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máme se docela dobře, v noci Adélka pěkně spinká, někdy jí musím i budit, ve dne se jí moc spinkat nechce tak si povídáme a jezdíme na procházku. Jinak nemám žádné problémy, jenom má teď malá potničky tak je máčím v řepíčku a je to lepší. S papáním taky problém není tak mám zatím moc hodné a šikovné miminko, zatím :wink:
3. črc 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leničko, to je moc dobře že je Adélka tak hodná, hlavně aby jí to vydrželo :wink: Krásné fotečky, moc vám to holky sluší, Adélka je kouzelná v těch šatičkách a to bodýčko malé monstrum mi na ni nějak nesedí :grinning:
3. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak co jak jste snášely ty vedra? No já se těšila už na nějaký ten deštík, i když sluníčko mi nevadí, jen musí pofukovat větřík, pak je to super...
3. črc 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Hlásíme, že se máme stále stejně dobře. Vedra jsem přežila víceméně v práci, kde je tak nějak snesitelně(starý baráky maj tu výhodu, že dlouho trvá než se prohřejou), a nebo ve stínu-na sluníčko vůbec nemůžu vylést-nedělá ni to zrovna nejlíp-proto si užívám dnešek, kdy je pro ostatní zima. Já mám elánu na rozdávání :grinning:

Jinak jsme včera byli s kamarádkou v Chomutově v obchodě s těhotenskou módou. A musím říct, že jsme byli moc spokojený-velkej výběr a ceny přijatelný-třeba tunika kolem 500,-(v Praze podobná stála 1600,- - to jsem nestačila valit oči)-takže kdybyste některá těhulka chtěla-je to v ulici vedle náměstí

Jinak si užijte další-podle předpovědi slunečný víkend :dizzy_face:
4. črc 2008 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY holky tak jsem zpátky svatba za námi tak ted odpočívám. Na svatbě mi začali otékat nohy ale ted jak odpočívám tak už je to dobré. Jinak už cítím pohyby je to pěkný divoch a vypadá to na kluka.

Holky neměly jste některá doma monitory dechu Nanny?

Leonko kde přesně je ten obchod?Uliček z náměstí je hodně.
4. črc 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitull-vše nejlepší do manželského života, hodně sluníčka a málo mráčků.

Monitor dechu plánuji pořídit-myslím, že i Pavly po porodu psala, že ho kupuje-moje kamarádka si ho nemohla vynachválit, protože byla taková klidnější hlavně v noci.
Takže obchod je v ulici Klostermannova-my zastavili u městských lázní, šli ke KB a tou ulicí k náměstí, hned první uličkou (po cca 50 m)jsme se stočili doleva a tam kousek to bylo. Naproti v té ulici je sex shop :grinning:. Snad můj laický popis pochopíš :dizzy_face:
4. črc 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v tom obchůdku jsem se taky vloni zastavila :slight_smile: Sice jsem nic nepořídila, ale můžu vřele doporučit. :slight_smile:
Myslím, že Nany tady má většina - kromě nás :grinning:
4. črc 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek